Anti-parasite Herbal Tea zabil pokusnou myš!

Všude kolem sebe, na sobě a samozřejmě také uvnitř těla máme činorodé trpaslíky. Přírodovědci odhadují, že každý člověk obsahuje více bakterií, prvoků, kvasinek a podobných organismů, než vlastních buněk! Takzvaná střevní mikroflóra údajně váží 1,5 kilogramu – ale dost bylo čísel. Problém nastává, když vstřebáme cizopasníka, který nás trápí, unavuje, svědí, anebo otráví. V takovém případě určitě nekupujte podvodný čajíček Anti-parasite Herbal Tea a raději naslouchejte lékařům! Ostatně, špičkovou zdravotní péči máme v tuzemsku zdarma.

Čeští vědci mají cizopasníky otestované doslova na vlastní kůži

„Mnoho dětí v sobě pravděpodobně nosí roupy, které mohly získat například od psů a koček,“ říká MUDr. Petr Lukeš. Řadu parazitů máme v tuzemsku odnepaměti, jiné přivážíme například z exotických dovolených. Parazitolog Julius Lukeš dokonce dobrovolně snědl vajíčka tasemnice, vyzkoušel průjmové prvoky a nastavil holou kůži mouše tse-tse, aby cizopasníky co nejdůkladněji prostudoval. Vidíme, že čeští vědci pracují velmi svědomitě. Takže raději nekupujme žádná „léčiva“ přes internet a pokud trpíme potížemi, navštivme normálního lékaře.

České úřady nevědí, kdo prodává „Anti-parasite Herbal Tea“

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili rychle, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat nápoj Anti-parasite Herbal Tea.

 1. Inzerovaná tekutina je poměrně drahá, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Čajovou směs Anti-parasite Herbal Tea prodává neznámá firma, kterou nemůžeme ověřit.
 3. Žádná česká instituce (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) neschválila složení výrobku.
 4. Pokud „Anti-parasite Herbal Tea“ obsahuje například rulík zlomocný, může vás zabít.
 5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na Anti-parasite Herbal Tea nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například tablety pro lepší fungování mozku Revitalum Mind Plus, potravinový doplněk na hubnutí Chocolate Slim, sprej proti chrápání HerbaSnorex, prášek na vybělení zubů White Express System 2 a další nesmysly.

6 komentářů

 • Pavla napsal:

  Ke svojí lékařce bych kvůli cizopasníkům určitě nešla, protože by mi předepsala akorát nějakou chemii. Kolikrát ani neví, co přesně může na moje nemoci účinkovat. Na hodně antibiotik jsem už alergická, takže hledám bylinnou léčbu. Jsem ale ráda, když aspoň vím, že „Anti-parasite Herbal Tea“ je opět podvodná propagace.

 • Luděk napsal:

  Opět šarlatánský podvod – ve stylu „když jde o prachy, neznám zábran“. Asi už zvítězila ona pověstná láska, ale k penězům, za každou cenu, třeba i přes lidské mrtvoly.

 • Alena napsal:

  Jsem ráda, že ničemu takovému hned nepodlehnu a vše nejdříve ověřím. Šmejdi jsou dnes na každém kroku a vím, že jim nezáleží na lidech, ale jenom a pouze na penězích. Kam ten svět spěje?

 • Anna napsal:

  Ráno jsem čaj objednala a teď po získání informací budu mít asi problém s odhlášením. Anna

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *