Articulatio PRO pomáhá jenom podvodníkům!

Absolutní účinnost. Klouby přestaly bolet všechny zákazníky, kteří papají nové kapsle. Přelom v medicíně, geniální vynález, záchrana pro revmatiky… Internetem problikává upoutávka na bonbóny „Articulatio PRO“, slibující doslova zázraky. Bodejť by ne, když autor sebevědomé reklamy tají svoje jméno, takže nemá odpovědnost za skutečné účinky! Ověřme (ne)pravdivost podezřelé inzerce a potom poklidně zvažme, co (ne)podnikneme.

Vylhaný ortoped, vymyšlené recenze – zloději útočí

„Jsem Lubomír Rataj, už 15 let provozuji svoji pražskou ortopedickou ordinaci,“ cituje prodejní stránka údajného specialistu. Ale zkuste jmenovaného experta najít! Při důkladném pátrání zjistíte, že ani autoři uvedených recenzí nemají profily na sociálních sítích. Jakoby vůbec neexistovali. A nakonec zjistíte, že se kapsle Articulatio PRO dříve jmenovaly FlexaPlus. Měly skoro stejnou reklamu a cenu, ale zklamaly příliš mnoho lidí (více ZDE).

Rodina mi koupila balení 60 kapslí za skoro 2 000 . Na kyčelní kloub vůbec nepomohly, prostě zlodějina,“ píše Jarda. „Po 10 dnech užívání jsem musela tablety vysadit, protože bolesti kloubů neustoupily, naopak ještě zesílily,“ pokračuje Zdena. Osobně jsem přesvědčen, že stejně smutně dopadnou také uživatelé lentilek Articulatio PRO. „Podle obchodních podmínek mohu produkt reklamovat, jenom pokud pošlu celé balení zpátky. Ale jak mám vrátit něco, co jsem spotřeboval?,“ naříká další podvedený zákazník.

Kde můžeme reklamovat tablety „Articulatio PRO“?

Obchodní podmínky sepsal buďto amatér, popleta, nebo podvodník. Především tam chybí jméno, adresa a běžné identifikační údaje firmy, která pilulky prodává. Některé pasáže znějí vyloženě strašidelně, například: „Prodejce nenese odpovědnost za kvalitu, bezpečnost nebo zákonnost (…)“. Articulatio PRO připomíná řadu podvodných šuntů, které zřejmě pocházejí ze stejného zdroje: mastičky Lefery a Vein Stopper, dlahy Hallu Motion, Valgomed atd.

11 komentářů

 • Belcikova napsal:

  Taky jsem si to koupila a stále čekám na zázrak. Už mám jedno balení využívané a nic, žádná úleva. V životě už nic takového. Hlavně, že volají domů a přemluví Vás na velké balení.

 • Arnošt kozák napsal:

  Zázrak se nekonal, jen z kapsy odešly peníze.
  Žádný účinek, žádná úleva.
  Všechny upozorňuji: nekupovat v žádném případě!!!

 • oldřich Hromek napsal:

  DOBRÝ DEN PŘEJI. ANO, TAKÉ JSEM SKOČIL NA REKLAMU O TOMTO ZÁZRAČNÉM LÉKU, ALE SKUTEK UTEK. JENOM TAHÁK NA PRACHY. OLDÍK

 • Jana Vebrová napsal:

  Taky jsem naletěla. Využila jsem 1,5 balení přípravku „Articulatio PRO“ a je mně nyní o hodně hůř. Nevím co dělat. Peníze asi nevrátí, jsou to zloději a využívají nemocné lidi. Jana

 • Bára napsal:

  Jsem zděšená! Dnes jsem zaplatila z mého ubohého důchodu bezmála 13 stovek za articulatio, a teprve teď jsem našla tyto recenze a nyní ani nevím, zda to mám užívat, či ne, abych si ještě víc neublížila. Dle mého názoru to je hyenismus, obohacovat se na nemocných lidech, kteří se ve svém zoufalství snaží dělat cokoli, jen aby se zbavili bolestí, a díky tomu se nechají nachytat na tyto podvodné preparáty. :-(

 • Zdeněk napsal:

  Výborný přípravek na vydělávání peněz podvodníky, přípravek jsem reklamoval v Polsku a nikdo se mně neozval, naopak mě ještě chtěli prodat další balení se slevou.

 • Zdeněk napsal:

  Přípravek Flexa Plus alias Articulatio Pro mně způsobil problémy v ramenních kloubech a v prstech obou rukou. Potíže odezněly teprve půl roku poté, co jsem přerušil užívání. Proč nefunguje ochrana ze strany státu, který by takové věci ani neměl pustit na trh?

 • Jiřina napsal:

  Jedná se určitě o podvodnou firmu. Koupila jsem, zázrak se nedostavil, ale není, kam se obrátit pro návrat peněz, který slibují. Rozhodně nekupujte!

  • Jaroslav Minařík napsal:

   Pane Stadlere, já dám na Vás. Mám pocit, že víte, o čem mluvíte. Tak si užijte hory a přeji vše nejlepší k narozeninám. Jaroslav M.

 • Vladimir Stadler napsal:

  Cca 10 let jsem měl problémy při sestupu s kopce. 300 výškových metrů a v koleně pocit hřebíku. Cca 10 dnů před odjezdem do Tater jsem koupil první, co mně přišlo do ruky – Celadrin. Omylem jsem se vyspal v Kopském sedle, dolů skoro výškový kilometr – sestoupil jsem bez problémů. Poprvé po minimálně 5 letech. Celadrinem se živím už cca 4 roky, vloni jsem vylezl Matterhorn a za pár týdnů jedu do Himálaje. Ale ne kvůli zázračnému přípravku, nýbrž díky tvrdému tréninku! Skoro jako reklama podvodného výrobce, že? Ale nikdy nikomu neříkám: To kupte, to zaručeně pomůže. Některým pomůže, jiní neshledají žádný účinek. Ať každý zváží svůj stav a možné důsledky sám. Taky záleží na konkrétní verzi příspěvku; Celadrin lokomotiv mě nenadchl, kupuji Celadrin extra silný. 16.4. mně bude 59.

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *