Beez Max Ortho Cream vás jenom naštve!

Moudrá ruská poustevnice údajně prozradila tajemství svojí dlouhověkosti. Smíchejte několik včelích produktů (propolis, vosk, jed), rostlinných látek (z jírovce a cedru), hmyzí výkaly – a získáte mast, která omlazuje tkáně a uzdravuje metabolismus! Musím uznat, že internetoví šmejdi mají jistý smysl pro humor, ale stále zůstávají prolhanými podvodníky. Lék na bolavé klouby nejdříve prodávali pod názvem Flexa Plus, potom zvolili název Articulatio PRO a nyní představují Beez Max Ortho Cream. Pořád jde o totéž bezcenné bahno.

Beez Max Ortho Cream má všechny znaky podfuku

Hlavně nic zbrkle neobjednávejte, a především neplaťte! Reklama na „mast ruské poustevnice“ vypadá lákavě, ale mysleme dopředu. Kde budete krém reklamovat, pokud neúčinkuje, nebo dokonce vyvolá vyrážku? Nevíme, kdo zázračnou mastičku Beez Max Ortho Cream prodává, zda sídlí v České republice, ani jestli má pobočku aspoň někde na území Evropské unie. Reklama nápadně připomíná předchozí podvody, o kterých píšou zklamaní uživatelé ZDE, ZDE nebo ZDE: stejné sliby, totožné (bezcenné) obchodní podmínky, anonymita odpovědné firmy.

Na bolesti kloubů skutečně existují prastaré recepty

Člověk může ztratit hlavu, pokud trpí velkými bolestmi a marně hledá účinnou pomoc mezi doktory medicíny. Zoufalí pacienti berou dokonce léky pro koně, nebo testují reklamní sliby herce Zdeňka Srstky. Zkoušejme alternativní možnosti, experimentujme, ale vždycky mysleme na bezpečnost a nevyhazujme příliš mnoho peněz. Řadu starých receptů, které pomáhají proti revmatickým potížím, sesbíralo nakladatelství Reader`s Digest. Některé připomínají inzerovaný „Beez Max Ortho Cream“, ale zdaleka nestojí tolik peněz.

  • Proti artritidě: 20 gramů celerových listů nakrájejte, zalijte 1/4 litru studené vody, rychle uveďte do varu, nechte krátce louhovat a sceďte. Oslaďte medem a pijte denně 2 šálky (nikoli však při zánětu ledvin!).
  • Proti revmatu: Uveďte do varu 1 litr vody, zalijte 100 gramů přesličky rolní a nechejte hodinu louhovat. Sceďte a přilijte do napuštěné vany, ve které zůstaňte 15 až 20 minut.
  • Proti všem bolestem kloubů: 100 gramů listů rozmarýnu přelijte alkoholem. Nechejte 10 dnů louhovat. Potom přefiltrujte přes gázu, přelijte do láhve a několikrát denně potírejte bolestivé místo. Přinejmenším nevyhodíte tolik peněz, jako kdybyste koupili Beez Max Ortho Cream!

1 komentář

  • Martina napsal:

    Dobrý den, zákaznice si na přání objednala mast. Když zásilka přišla, neobsahovala žádný příbalový letáček, ani fakturu. Ihned jsem napsala dodavateli na uvedenou e-mailovou adresu: Že bych ráda znala IČO, DIČ a vše potřebné. Nikdo se mnou však již nekomunikuje. Zakoupený „Beez Max Ortho Cream“ chci vrátit, ale není, kam. :-(. Martina

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *