Flexa Plus není žádný lék na klouby!

Zdravé klouby podmiňují naši ohebnost a pohyblivost, ale časem začínají drhnout a pobolívat. Od malička dáváme organismu zabrat sportem a prací, takže postupně můžeme dostat revma – například artrózu nebo artritidu. Hlavním příznakem bývá bolest kotníků, kolen, loktů, zkrátka kloubů. V krajním případě dostanete invalidní důchod, ale raději zavčas vyhledejme léčbu, abychom mohli užívat plnohodnotného života co nejdéle. Přitom myslete dopředu, pročítejte recenze a obchodní podmínky, abyste nebyli zklamaní například pastilkami Flexa Plus!

„Unikátní složení potravinového doplňku pomáhá regenerovat poškozené chrupavky a efektivně odstraňuje otravnou bolest,“ slibuje prodejní internetová stránka, která má také italskou, španělskou, polskou, maďarskou, slovenskou, rumunskou, bulharskou nebo lotyšskou verzi. Kapsle Flexa Plus stojí někdy 990 Kč, jindy 790 Kč a díky případné reklamaci údajně dostanete svoje zaplacené peníze zpátky. Prodejce buďto popletl, nebo záměrně vylhal pro potravinový doplněk Flexa Plus recenze. „Stačilo několik dnů a díky zázračným bonbónům mám klouby zase zdravé jako dříve!,“ vypráví žena jednou pojmenovaná Maria a jindy Anna.

Flexa Plus – recenze složení a obchodních podmínek

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských komplexů, křečových žil nebo vbočeného palce. Na prodejní stránce produktu Flexa Plus dokonce chybějí jakékoli obchodní podmínky! Kdo vlastně podezřelé pilulky nabízí? Kde byste případně uplatňovali reklamaci? Varovné jsou taky odborné recenze. Pastilky „Flexa Plus neprocházejí dlouhým, ekonomicky náročným ověřováním účinnosti v podobě klinických studií,“ upozorňuje Mgr. Lukáš Dobrovolný.

Lékárník zpochybňuje odvážný reklamní slib, že řeřicha peruánská a další obsažené látky utlumují bolest. Upozorňuje, že bonbónky Flexa Plus nejsou nabízeny normálními českými lékárnami a podobné potravinové doplňky bývají jenom „draze vykoupeným slibem, který vzbuzuje velké očekávání, ale mívá nicotný účinek“. Raději využijte služby svého obvodního lékaře, který dosáhl patřičného vzdělání, nese plnou odpovědnost a je hlídaný státními orgány. Svůj názor klidně přidejte pod článek, do svobodného diskusního fóra.

Kde můžete reklamovat podezřelé bonbónky?

Z českých prodejních stránek vede stopa na doménu vitanet.cz, která údajně patří jistému Karlu Svobodovi (svoboda@vitanet.cz, +420 602 344 188). Pokud hledáte podobně nazvaný stavební materiál, letový tarif nebo obinadlo, přejděte na stránky společností Schiedel, Emirates nebo Stanislav Vlček.

45 komentářů

 • Rasťo Palkovič napsal:

  Píše se:
  – hlavním předpokladem pro pozitivní vyřízení reklamace je odeslání všech balení zakoupeného výrobku do 60 dnů ode dne vyzvednutí zásilky. Balení by mělo být odesláno na adresu Oddělení reklamace-EU.
  Koupil jsem a využíval jsem všech 120 tablet, čekal jsem zlepšení, nic – co tedy vrátím?

 • Branislav napsal:

  Je to podvod, měl jsem 2 balení bez účinku.

 • Jiřina napsal:

  Ani já jsem nezaznamenala sebemenší úlevu, ani zlepšení hybnosti. Využila jsem také celé balení, jinak bych účinek nemohla ověřit – co tedy mám vrátit a hlavně kam?

 • Katarína napsal:

  Tak isto zle som dopadla.
  Keď už treba reklamovať, môžeme sa akurát obrátiť na lampáreň!
  Nekupujte, je to podvod celý!

 • Arnošt kozák napsal:

  Dopadl jsem jako ostatní, po vybrání 60 kapslí žádná odezva, žádný účinek. Pokud jsou šmejdi v ostatních odvětvích, tak alespoň neparazitují na zdraví ostatních, jak tito šmejdi. Nic nekupujte, je to podvod bez možnosti reklamace.

 • Karel napsal:

  Dopadl jsem jako ostatní, po vybrání 60 kapslí žádná odezva, žádný účinek. Pokud jsou šmejdi v ostatních odvětvích, tak alespoň neparazitují na zdraví ostatních, jak tito šmejdi. Nic nekupujte, je to podvod bez možnosti reklamace. Samý podvod, pan Lešek Plachý ani jeho ordinace neexistuje. Pokud nějaký pan Lešek Plachý, není doktor, ale novodobý šmejd, jeho asistentka paní Malá mne ujišťovala, že po vypotřebování jednoho balení bez účinku mám možnost druhé balení vrátit, s tím, že mně vrátí investované peníze zpět. Uvažuji, že se obrátím na ČOI nebo rovnou na státní zastupitelství, prachobyčejné PLACEBO. Podvod.

 • Iva Novotná napsal:

  Zakoupila jsem Flexa Plus pro manžela, který má velké bolesti, využíval tablety dle doporučení a nic. V reklamě mají, že vrátí peníze bez udání důvodů a teď mi napsali, že mám vše vysvětlit, doložit, popsat a identifikovat se. Holt jsme národ „polikačů i s navijákem“. Mnoho lidí využívá toho, že si člověk řekne: Zkusím to, co když to vyjde! Proč nevydělat na lidské bolesti, že?

 • Emil Ševček napsal:

  Nekupujte žádné výživové doplňky. Je to podvod. Škoda, že stát nekoná. Je to trestný čin.

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *