Fresh Fingers – recenze okradených zákazníků

Nejprve vás vyděsí, potom vychválí svoje úžasné řešení údajného problému, shrábnou peníze a nadobro zmizí. Metoda internetových šmejdů zřejmě na důvěřivého člověka zabírá, protože zůstává stále stejná, mění se jenom názvy podvodných produktů. Vloni prodávali bonbóny Skinetrin, které měly zničit plísně na chodidlech. Letos nabízejí „antimykotický sprej Fresh Fingers“. Internetová reklama ovšem vypadá pořád stejně a podvodníci nadále skrývají svoji identitu, aby nemuseli zklamaným zákazníkům vracet peníze.

Čtěte skutečné recenze o odmítnuté reklamaci

„Užíval jsem měsíční kúru, za 1 580 Kč. Ale nevidím vůbec žádný efekt,“ píše pan Žďárský. „Taky jsem naletěla, požádám o reklamaci,“ pokračuje paní Zdeňka. „Navzdory slibům a aplikaci drahého přípravku, plíseň zůstává zalezlá za nehty. Reklamaci jsem podala na uvedenou polskou adresu. Uběhly 3 měsíce a nikdo nereaguje,“ uzavírá další diskutérka. Fresh Fingers patří do řady předražených a bezcenných šuntů, jak dokládají uživatelské recenze na „bylinky proti parazitům“ Detoxic, „bandáž na koleno“ Knee Active anebo „stimulátor vlasů“ Asami.

Prostě a jednoduše, nedávejme peníze firmě, která skrývá svoje skutečné jméno a adresu. Anebo snad víte, kdo prodává Fresh Fingers? Legální existenci firmy případně zkontrolujte přes český obchodní rejstřík, anebo přes vyhledávač všech DIČ (daňových identifikačních čísel plátců daně z přidané hodnoty) v Evropské unii. Na trhu samozřejmě seženeme výrobky, které buďto zaberou, anebo aspoň jdou reklamovat. Ale musíme dávat pozor, od koho nakupujeme, případně zajít do kamenné lékárny, eventuálně za lékařem.

Místo Fresh Fingers vyzkoušejte bezplatné rady babiček

Nakladatelství Reader’s Digest vydává lidové recepty, vynalezené našimi předky. Někdy při pravidelném opakování účinkují, jindy nikoli. Ale každopádně nestojí příliš mnoho peněz a víte, co obsahují.

 • Hrst bazalkové natě zalijte 3 litry vody a minutu vařte. Sceďte do mísy, ve kterém 10 minut koupejte nohy.
 • Případně přidejte do vody 2 kapky levandulového oleje a taktéž máchejte nohy 10 minut. Přinejhorším dopadnete stejně, jako se sprejem Fresh Fingers, ale vaše peněženka tolik nezchudne.
 • Smíchejte 20 gramů kostivalového kořene, 10 g rozmarýnu a 3/4 litru olivového oleje. Směs půl hodiny zahřívejte ve vodní lázni, potom nechejte vychladnout. Následně přeceďte přes gázu, vymačkejte a dejte přes noc odstát. Ráno vmícháme 40 g rozpuštěného včelího vosku. Vznikne balzám, který jemně vmasírujeme tam, kam potřebujeme.

5 komentářů

 • Lada napsal:

  Pokud potenciální kupec jen trochu přemýšlí, tak fotky, které ho mají naladit ke koupi, by ho měly naopak 100% odradit. Nikomu nehet neodrůstá tak rychle, aby po 2 nebo 3 týdnech byla cca 1/2 nehtu obměněna. To by mělo být jasným důkazem podvodu – č. 1.
  A důkazem č. 2 – absolutně chybí, komu platíme.
  Není rozhodující, že stránky „Fresh Fingers“ vypadají dobře.

 • KAREL CIUPEK napsal:

  Utratil jsem 2 081 Kč za tři balení. Bohužel za šmejd, který vůbec nepomáhá. Skutečně vyhozené peníze.

 • alojz napsal:

  Koupil jsem „Fresh Fingers“. Stříkám a nic. Takže tisícovka je – víte kde.

  • Irena napsal:

   Mojí kamarádce pomohla mast, díky které slezl nehet, takže se vyléčilo napadené nehtové lůžko. Ale přípravek koupila v normální kamenné lékárně a zaplatila přijatelných 450 Kč, nikoli nehoráznou tisícovku.

 • Peter napsal:

  Zloději. Oklamávají lidi. Fresh Fingers je obyčejná voda, akorát s mentolovým aromatem, aby voněla.

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *