Grey Active Ultra – recenze podvodného šmejdu

Stárnutím získáváme drahocenné životní zkušenosti, jsme stále rozvážnější a většinou také moudřejší. Ovšem zároveň toužíme po mladistvém elánu a vzhledu! Šedivějící vlasy mužům sluší, ale ženy vymýšlejí, jak získat zpátky původní barvu. Možná vídáte internetové reklamy, propagující tablety Grey Active Ultra. Recenze nás dovede k podvodníkům, kteří slibují zázraky, ale přitom chtějí pouze vybílit vaši peněženku!

„Berte pilulky Grey Active Ultra a obnovte přírodní barvu svých vlasů, aniž byste museli používat chemické přípravky! Garantujeme nejvyšší kvalitu,“ slibuje prodejní internetová stránka, která má také italskou, rumunskou, polskou nebo portugalskou verzi. Kapsle Grey Active Ultra stojí někdy kolem 1 000 Kč, jindy 59 €.  Prodejce buďto popletl, anebo záměrně vylhal uváděné recenze. „Šediny jsem měla hlavně vpředu a vzadu. Po dvouměsíční léčbě mám zpátky původní barvu!,“ vypráví žena jednou pojmenovaná Jana a podruhé Ana.

Zajímá vás Grey Active Ultra? Diskuse a zkušenosti

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských a ženských komplexů, křečových žil, napuchlých nohoukloubů nebo vbočeného palce. Na prodejní stránce produktu Grey Active Ultra dokonce chybějí jakékoli obchodní podmínky! Kdo vlastně podezřelé pilulky nabízí? Kde byste případně uplatňovali reklamaci? Českou doménu má zaregistrovanou polská firmička Whitedotseo.com sp.z o.o., podepsaná pod řadou dalších podvodů.

Jak vlastně působí tabletky Grey Active Ultra? Diskuse českých lékařů odkrývá pravdu. „Barva vlasů je dána druhem a množstvím barviva – melaninu. Jeho ztráta – šedivění – je podmíněna geneticky,“ vysvětluje MUDr. Boris Hynek. „Existují různé babské rady, jak přírodními prostředky šedivění vlasů zpomalit, jejich účinnost však nebyla vědecky potvrzena,“ upozorňuje MUDr. Renata Lažanská. Ženám doporučuje pravidelnou návštěvu kadeřnického salónu a pokud vlasy nadměrně vypadávají, odkazuje k lékařské pomoci.

Koupili jste Grey Active Ultra? Recenze zveřejněte ve fóru

Nebuďme zklamaní. Šedivé vlasy nám sice připomínají přibývající věk, ale nebrání přece v plnohodnotném životě – sportu, cestování milování, hodování, tanci nebo zpěvu. Zákeřnost internetových pirátů sice zamrzí, ale ukradenou tisícovku přežijeme a podvodníci nakonec hořce zapláčou. Máte vlastní zkušenosti s Grey Active Ultra? Recenze připojujte vespod, diskuse nechť probíhá ve veřejném a svobodném fóru.

22 komentářů

 • Alex napsal:

  Koupil jsem a potvrzuji, že Grey Active Ultra je podvod. Šedivé vlasy jsou pořád šedivé a 1 880 Kč v háji.

  • Viktor Reiter napsal:

   Taky jsem koupil, ale ještě nerozbalil a po přečtení příspěvků ani nerozbalím – jsem pro hromadnou žalobu.

 • František napsal:

  Prosím všechny postižené, kteří si přípravek Grey Active Ultra koupili: sjednoťte se zde a podáme na ně společnou žalobu. Adresu mám.

 • Jan napsal:

  Za blbost se holt platí a vždy se na ní nejlépe vydělávalo.

 • Marie napsal:

  Jsem hrozně zklamaná a naštvaná. Přikláním se k Františkovi. Jsou to šmejdi. Souhlasím se žalobou.

 • Roman Dvorak napsal:

  A co záruka vrácení peněz – našli jste někde adresu, kam to poslat?

 • Viera Mrázková napsal:

  Taky jsem podlehla reklamě. Je mi sice už 71 let, ale měla jsem (soudím, že díky genům) jenom sem – tam šedivějící vlas. Říkám si, pár tablet (990 Kč) a ztmavnou taky. Kdepak! Ba právě naopak, najednou mám šedin více. Do teď jsem si nemusela vůbec barvit vlasy! Samozřejmě, že se připojuji k vám ostatním, kteří jste taky doplatili na svou důvěru a souhlasím, abychom téhle podvodné firmě „osladili“ život, jako ona nám. Ale nevím ani, kde sídlí. Viera

 • Josef Musil napsal:

  Vyzkoušel jsem Grey Active Ultra, ale žádná změna barvy vlasů se nekonala. Teď zjišťuji, že není, kam zboží vrátit. Souhlasím se žalobou, ačkoli koupě byla moje chyba.

 • Zdeněk napsal:

  Koupil jsem Grey Active Ultra pro sebe i pro manželku a přesně, jak píše Alex, jde o podvod. Vlasy jsou pořád šedivé a 1 880 Kč v háji. Jsou to šmejdi a také se žalobou souhlasím. Je fakt, že za blbost se platí.

 • Jirka napsal:

  Napište mi adresu pro reklamaci, děkuji, já od nich dostal nějakou polskou.

 • Abolice napsal:

  Lidi, nic ve zlém, ale takhle se nechat napálit? Klasická finta s líbivým webem bez kontaktu. Zatím neexistují účinné kapsle proti šedivění. PABA (vitamín ze skupiny B – kyselina paraamino-benzoová) + další vitamíny + minerály + správný životní styl = pomalejší šedivění. Věnuji se téhle tématice přes 10 let.

 • franta napsal:

  Jsou to lupiči a podvodníci, nic z toho, co slibují, není pravda. Peníze jsou pryč a záruka vrácení je také podvod.

 • Mirka napsal:

  Též jsem „Grey Active Ultra“ vyzkoušela a bez efektu… Podvod!!!

 • Martin napsal:

  Mega podvod. Ale zavolal jsem na číslo reklamace, poslal formulář do Polska a místo 1 590 Kč vrátili na účet 1 450 Kč. I 140 Kč za nic je příliš.

 • Pechanec Dalibor napsal:

  Zdravím, operátorka mi před týdnem řekla, že mám poslat 2 prázdná balení a oni potom peníze vrátí. Ale neprozradila adresu, odkázala na webové stránky a tam neodpovídají, takže podvod. Můj email: pechanec.maser@seznam.cz

 • nandy napsal:

  Prostě podvodníci!!!

 • Jaroslav napsal:

  Já bych vyměnil celou tuto porevoluční podvodnickou dobu za minulou.

 • Eva Ambrožová napsal:

  Objednala jsem „Grey Active“ také, ale asi nic nepřijmu, když čtu všechny komentáře. Podraz za podraz.

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *