Haló, tady Impulsovi! Soutěž, registrace, nápověda

Za kolik peněz sehrajete malou komedii a risknete, že budete kamarádům pro smích? Stačí rovný milión korun? A co třeba stokrát méně? Někteří Češi nyní začínají telefonní hovory zvláštním pozdravem. Probíhá totiž další kolo soutěže, pořádané nejposlouchanějším tuzemským rádiem. Abyste vyhráli měsíční výplatu kuchařky ve školní jídelně, anebo zánovní (tedy nikoli úplně nový) automobil, musíte především ve správný moment říci: „Haló, tady Impulsovi!“ Registrace a pravidla celé taškařice jsou prostá.

Každý pracovní den, mezi 5. a 9. hodinou ranní zatelefonuje moderátor(ka) náhodně vybranému účastníkovi. Potom rozhodují  vteřiny. Musíte zvednout hovor dříve, než dozní 6. zazvonění. Následně máte pouhé 2 sekundy, abyste pozdravili slovy: Haló, tady Impulsovi. Splněno? Získáváte 10 000 Kč. Výhra může stoupnout na dvojnásobek, ale musíte hbitě a správně zodpovědět otázku, kterou dostanete… Impulsovi registrace: toto sousloví vyhledává mnoho nadšenců. Vysvětleme, jak vstoupit do hry.

Haló, tady Impulsovi! Registrace je bezpečnější přes SMS

Buďto můžete vyplnit formulář prostřednictvím internetové stránky provozovatele. Ale tento způsob komunikace nebývá vždycky naprosto spolehlivý. Někdo možná marně čeká, že právě jemu zavolají Impulsovi. Registrace prostřednictvím formuláře se přitom nemusela zdařit, třeba kvůli chvilkovému výpadku internetového připojení. Naproti tomu, když odešlete přihlašovací textovou zprávu, máte v paměti svého mobilního telefonu uloženo a potvrzeno, že došla adresátovi.

„Krátkou textovou zprávou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera TELEFONNÍ ČÍSLO zašlete na číslo 900 11,“ vzkazuje rádio všem, kteří hledají Impulsovi registrace. „Cena SMS se řídí aktuálním tarifem mobilního operátora účastníka. Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz,“ doplňuje rádio. Takže byste neměli zaplatit více, než když pošlete „textovku“ kamarádovi.

Nová soutěž probíhá až do odvolání. Soutěžní otázka a nápověda

Účastník soutěže samozřejmě může čekat marně, i když přihlášení zvládne bezproblémově. Někdo každé ráno opakuje do telefonu správné heslo, ale sklízí pouze pobavený smích přátel, kteří napodobili hlas moderátora a provedli povedený žertík. Takové riziko s sebou nesou Impulsovi – registrace ještě nic neznamená. Potřebujete pořádné štěstí a duchapřítomnost, abyste získali 10 000 Kč, dvojnásobných 20 000 Kč, anebo speciální výhru.

Každý únorový pátek nabízejí Impulsovi speciální dárek (v závorce hodnota včetně DPH):

 • 3.2. automobil (až 400 000 Kč)
 • 10.2. další automobil  (do 400 000 Kč)
 • 17.2. ještě jeden automobil (nejvýše 400 000 Kč)
 • 24.2. konečně čtvrtý automobil (maximálně 400 000 Kč)

Staronová soutěž Haló, tady Impulsovi navazuje na předchozí rekordní ročník. Ministr financí Andrej Babiš prostřednictvím svého rádia dříve nabídl dům, cestu kolem světa, lístky na brazilskou olympiádu a několikrát rovnou celý milión korun. Není divu, když dokáže mistrně čachrovat s evropskými dotacemi. Ovšem soutěžní otázky nyní bývají poměrně obtížné a často musíte poslouchat moderátory celý den, abyste se dozvěděli odpověď. Hádanky se týkají například bývalého vojenského újezdu Brdy, kostela Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem, závodu Jizerská padesátka, nebo šumavského ilustrátora Josefa Pospíchala.

261 komentářů

 • Markéta napsal:

  V dětství jsem milovala pohádku Autíčko s červeným srdíčkem. Věřím, že mi podobný vůz nadělí pan ministr financí. Určitě dá nový automobil každému občanovi, až se stane premiérem.

 • Fanda napsal:

  Fandím našemu panu ministrovi financí. I v televizi mluví lidově jako normální člověk, umí všechny takzvané odborníky poslat do háje a až bude prezidentem, obyčejní čeští lidé už nebudou muset pracovat, protože nás budou život firmy jako Agrofert, rádio Impuls nebo Lidové noviny. Důkazem je tahle soutěž – skoro každý dostane zadarmo auto a časem snad vyhrajeme i bezplatné ubytování na farmě Čapí hnízdo. Mějte rozum, volte Ano!

 • Karla Gerlichova napsal:

  IMPULSOVI! Gerlichová, 777575017

 • Ludmila napsal:

  Jednou v životě bych chtěla vyhrát?

 • Hana Kovářová napsal:

  Dochází mi auto. Strašně ráda bych vyhrála nové, ale zatím nemám štěstí. Bude mi fortuna nakloněna tady?

 • Pavel napsal:

  Hraji, tak snad vyhraji!!!

 • MICHAL KANALOŠ napsal:

  DRŽTE MI PALCE

 • Jaroslava Doubravová napsal:

  Pane Babiši, moc vám fandím a držím palce. Dopřejte mi trochu štěstí.

 • Jaroslava Polkorabova napsal:

  Moc si přeji výhru, ještě nikdy jsem nic nevyhrála. Pomozte mi. Ať se mám trochu lépe tady na tom světe, ať pomohu dětem, než umřu.

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *