Revitalum Mind Plus poškodí mozek! Recenze

Přečetli jsme tolik knih, poznali řadu lidí a zažili hromadu příhod – škoda, že nedokážeme všechno uchovat v paměti! Lidský mozek občas vynechává a občas máme pocit, že pracuje čím dál hůř. Podbízivá internetová reklama slibuje, že dostane vaši hlavu zpátky do formy pomocí tabletek Revitalum Mind Plus. Prosím pěkně, nic takového nekupujte! Nebo aspoň nejdříve věnujte pozornost následující analýze a dobře míněnému návrhu.

Všechny ingredience koupíme levně v normálním obchodě

Začněme tvrzením samotného prodejce. Revitalum Mind Plus obsahuje výtažky asijských bylin, které mnohem laciněji seženete v běžných obchodech: ashwagandha, ženšen a lecitin stojí kolem 150 Kč/100 gramů, bacopa monnieri přijde zhruba na 30 Kč/košík. Takže proč objednávat totéž draze, od anonymní společnosti, která ani neprozrazuje svoje identifikační údaje?

Místo abyste experimentovali s potravinovým doplňkem Revitalum Mind Plus, raději kupte bylinky v normálním krámě, anebo v lékárně. Vařte a ochutnávejte čaje; třeba vitamíny, silice, a třísloviny posílí mozkové závity, aby zase spolehlivě pracovaly. Pokud nepomohou ani společenské vědomostní hry, křížovkářské tréninky, nebo procházky přírodou, navštivme svého lékaře. Dlouho jsme museli platit zdravotní pojištění, takže nyní máme právo na profesionální medicínskou péči!

7 důvodů, proč nekupovat Revitalum Mind Plus + recenze

 1. Tyhle podezřelé bonbóny jsou docela drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Nevíme, kdo předražené tabletky Revitalum Mind Plus prodává, ani kde sídlí.
 3. Žádná česká instituce (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) netestovala složení výrobku.
 4. Pokud Revitalum Mind Plus obsahuje výkaly, těžko uplatníte reklamaci, když neznáte odpovědnou firmu.
 5. Podezřelé lentilky nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na kapsle Revitalum Mind Plus nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například tablety CGA800 na hubnutí, Flexa Plus na klouby nebo Signilight Plus na puchýře.

2 komentáře

 • Veronika Nedvědová napsal:

  Právě dnes jsem již obdržela přípravek Revitalum Mind Plus (Revitalum Mind+) a jsem překvapena, že zde není kontakt žádné advokátky. Chybí atestace od Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Nyní čtu Váš článek a jsem v šoku. Martina Vrbického, nebo jak se doopravdy jmenuje kontaktní osoba, nelze dohledat ani na internetu. Nevím, zda mám tuhle „medicínu“ vůbec začít brát. Bohužel jsem jednala v časové tísni.

 • Miroslav napsal:

  Všechny inzeráty podobného typu jsou veliký podvod. Divím se, že zde nikdo nekoná v souvislosti s klamavou reklamou. Tito podvodníci se chrání snad jenom tím, že když přípravek nebude fungovat, můžete zboží poslat zpátky, což ale málokdo udělá bez záruky vrácení peněz. Jednou jsem reklamoval nějakou blbost, kterou si objednala manželka a neuspěl jsem.

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *