decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Activlan na sluch nemá vliv! Recenze zákazníků

Melodii našeho světa můžeme vychutnávat, jenom pokud slyšíme zvuky – ale také ticho, třeba když zůstaneme sami za zdmi svého domova a vypneme všechny přístroje. Životní pohodu brutálně narušuje tinnitus, tedy chorobné šumění v uších. Určitě nekupujte tablety Activlan, ani podobně nazvaný Aktivlan, odmítněte rovněž magnety Tinnitus Stop a naslouchátko Hear Clear Pro. Uvedené tretky jsou na černém internetovém trhu nabízeny nelegálně, protože neúčinkují, a navíc neznáme prodejce, takže nelze uplatnit ani reklamaci.

“Snědla jsem 60 tabletek Activlan, ale nepomohly”

Ani nejlepší lékař, který poctivě studuje sluchové ústrojí celý život, nedokáže tinnitus zaručeně vyléčit. Někdy na zkoušku předepíše medikamenty plné výživových látek, doporučí klid, anebo poradí, abychom bydleli poblíž jezu, který trýznivou vadu přehluší. Nikdy však pacientovi nepodá takzvaný Activlan, který nebyl schválen Státním ústavem pro kontrolu léčiv! Vždyť nevíme, kdo bizarní tabletky vyrábí a distribuuje! Anonymní prodej výrobků pochopitelně není legální – proto podvodníci chytají důvěřivé duše přes internet, který snese cokoli.

“Prosím, kam mohu vrátit obal od přípravku Aktivlan? Dobrala jsem všech 60 tablet, vůbec neúčinkují, nic nezlepšily. Chci zpátky svoje peníze, ale neznám adresu prodejce,” píše ve svojí recenzi paní Marta. Bohužel pokud pošleme peníze neznámé firmě, která slibuje zázraky a přitom tají svoji identitu, obvykle máme smůlu. Bez satisfakce zůstali obelhaní lidé, kteří vyhodili tisícovku za Knee Active Plus na bolavá kolena, Heart Tonic na vysoký krevní tlak, Formexplode na růst svalů atd.

Nekupujte Aktivlan, ani naslouchátko Hear Clear Pro

Podle babských rad údajně zabírají látky obsažené v japonském jinanu, anebo takzvaná Kneippova lázeň, nazvaná podle legendárního léčitele a faráře Sebastiana Kneippa: Střídavě přešlapujeme oběma nohama ve vaničce s teplou vodou (43°C, 60 sekund), potom v nádobce se studenou vodou (14°C, 15 sekund) a tak pořád dokola. Pravidelná patnáctiminutová procedura prý posiluje cévy, zmírňuje stres a utišuje nervy-drásající šum uvnitř hlavy.

Ovšem kdyby nějaká zaručená metoda skutečně existovala, netrpěl by tinnitem například slavný kytarista Michal Pavlíček. Prášky Activlan (alias “Aktivlan”), stejně jako “asistent sluchu” Hear Clear Pro jsou podvod. Na sluch nemají pozitivní vliv, v nejlepším člověka pouze naučí, aby příště nakupoval rozumně.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
13. Dub 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

3 Komentáře zapnuto "Activlan na sluch nemá vliv! Recenze zákazníků"

Upozornit na
avatar
Oldřich Kuťák
Oldřich Kuťák

Rozhodně se připojuji. NEKUPUJTE ACTIVLAN, nepomáhá, obsahuje jenom zinek a magnesium. Všechno “made in USA” je jenom náhražka a připraví poctivé lidi, hlavně důchodce o 990 Kč. Jsem zvědav, zda mi peníze vrátí, jak slibují v letáku.

Sláva
Sláva

Activlan nekupujte. Nefunguje, prodejci jsou podvodníci nejhoršího kalibru. Toť moje osobní zkušenost. Sláva

libuse
libuse

Prosím o adresu, kam vrátit Activlan. Nepomohl, požaduji vrácení peněz.

wpDiscuz
loading
×