decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Articulatio PRO pomáhá jenom podvodníkům!

Absolutní účinnost. Klouby přestaly bolet všechny zákazníky, kteří papají nové kapsle. Přelom v medicíně, geniální vynález, záchrana pro revmatiky… Internetem problikává upoutávka na bonbóny “Articulatio PRO”, slibující doslova zázraky. Bodejť by ne, když autor sebevědomé reklamy tají svoje jméno, takže nemá odpovědnost za skutečné účinky! Ověřme (ne)pravdivost podezřelé inzerce a potom poklidně zvažme, co (ne)podnikneme.

Vylhaný ortoped, vymyšlené recenze – zloději útočí

“Jsem Lubomír Rataj, už 15 let provozuji svoji pražskou ortopedickou ordinaci,” cituje prodejní stránka údajného specialistu. Ale zkuste jmenovaného experta najít! Při důkladném pátrání zjistíte, že ani autoři uvedených recenzí nemají profily na sociálních sítích. Jakoby vůbec neexistovali. A nakonec zjistíte, že se kapsle Articulatio PRO dříve jmenovaly FlexaPlus. Měly skoro stejnou reklamu a cenu, ale zklamaly příliš mnoho lidí (více ZDE).

Rodina mi koupila balení 60 kapslí za skoro 2 000 . Na kyčelní kloub vůbec nepomohly, prostě zlodějina,” píše Jarda. “Po 10 dnech užívání jsem musela tablety vysadit, protože bolesti kloubů neustoupily, naopak ještě zesílily,” pokračuje Zdena. Osobně jsem přesvědčen, že stejně smutně dopadnou také uživatelé lentilek Articulatio PRO. “Podle obchodních podmínek mohu produkt reklamovat, jenom pokud pošlu celé balení zpátky. Ale jak mám vrátit něco, co jsem spotřeboval?,” naříká další podvedený zákazník.

Kde můžeme reklamovat tablety “Articulatio PRO”?

Obchodní podmínky sepsal buďto amatér, popleta, nebo podvodník. Především tam chybí jméno, adresa a běžné identifikační údaje firmy, která pilulky prodává. Některé pasáže znějí vyloženě strašidelně, například: “Prodejce nenese odpovědnost za kvalitu, bezpečnost nebo zákonnost (…)”. Articulatio PRO připomíná řadu podvodných šuntů, které zřejmě pocházejí ze stejného zdroje: mastičky Lefery a Vein Stopper, dlahy Hallu Motion, Valgomed atd.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
09. Srp 2016   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

24 Komentáře zapnuto "Articulatio PRO pomáhá jenom podvodníkům!"

Upozornit na
avatar
Belcikova
Belcikova

Taky jsem si to koupila a stále čekám na zázrak. Už mám jedno balení využívané a nic, žádná úleva. V životě už nic takového. Hlavně, že volají domů a přemluví Vás na velké balení.

Milan
Milan

Dobrý den, co tento preparát obsahuje?

Arnošt kozák
Arnošt kozák

Zázrak se nekonal, jen z kapsy odešly peníze.
Žádný účinek, žádná úleva.
Všechny upozorňuji: nekupovat v žádném případě!!!

oldřich Hromek

DOBRÝ DEN PŘEJI. ANO, TAKÉ JSEM SKOČIL NA REKLAMU O TOMTO ZÁZRAČNÉM LÉKU, ALE SKUTEK UTEK. JENOM TAHÁK NA PRACHY. OLDÍK

Jana Vebrová
Jana Vebrová

Taky jsem naletěla. Využila jsem 1,5 balení přípravku “Articulatio PRO” a je mně nyní o hodně hůř. Nevím co dělat. Peníze asi nevrátí, jsou to zloději a využívají nemocné lidi. Jana

Bára
Bára

Jsem zděšená! Dnes jsem zaplatila z mého ubohého důchodu bezmála 13 stovek za articulatio, a teprve teď jsem našla tyto recenze a nyní ani nevím, zda to mám užívat, či ne, abych si ještě víc neublížila. Dle mého názoru to je hyenismus, obohacovat se na nemocných lidech, kteří se ve svém zoufalství snaží dělat cokoli, jen aby se zbavili bolestí, a díky tomu se nechají nachytat na tyto podvodné preparáty. :-(

Zdeněk
Zdeněk

Výborný přípravek na vydělávání peněz podvodníky, přípravek jsem reklamoval v Polsku a nikdo se mně neozval, naopak mě ještě chtěli prodat další balení se slevou.

Leo Dramont
Leo Dramont

Spíše by bylo vhodné aplikovat ProEngine Ultra od totožného výrobce. To je samozřejmě nadsázka, nicméně jen chci podotknout, že tyto výrobky jsou jeden velký podvod. Prosím, přečtěte si také recenze na mnou shora uvedený produkt, byť se jedná o přípravek související s omlazením motoru. Je zarážející, že nikdo z podvedených ještě nepodal prostřednictvím advokáta žalobu.

Libuše
Libuše

Podat žalobu, lehká rada. Ale kolik stojí advokáti? Útrata za soudy by byla vyšší, než nynější ztráta. :-(

Zdeněk
Zdeněk

Přípravek Flexa Plus alias Articulatio Pro mně způsobil problémy v ramenních kloubech a v prstech obou rukou. Potíže odezněly teprve půl roku poté, co jsem přerušil užívání. Proč nefunguje ochrana ze strany státu, který by takové věci ani neměl pustit na trh?

Jiřina
Jiřina

Jedná se určitě o podvodnou firmu. Koupila jsem, zázrak se nedostavil, ale není, kam se obrátit pro návrat peněz, který slibují. Rozhodně nekupujte!

Jaroslav Minařík
Jaroslav Minařík

Pane Stadlere, já dám na Vás. Mám pocit, že víte, o čem mluvíte. Tak si užijte hory a přeji vše nejlepší k narozeninám. Jaroslav M.

Vladimir Stadler
Vladimir Stadler
Cca 10 let jsem měl problémy při sestupu s kopce. 300 výškových metrů a v koleně pocit hřebíku. Cca 10 dnů před odjezdem do Tater jsem koupil první, co mně přišlo do ruky – Celadrin. Omylem jsem se vyspal v Kopském sedle, dolů skoro výškový kilometr – sestoupil jsem bez problémů. Poprvé po minimálně 5 letech. Celadrinem se živím už cca 4 roky, vloni jsem vylezl Matterhorn a za pár týdnů jedu do Himálaje. Ale ne kvůli zázračnému přípravku, nýbrž díky tvrdému tréninku! Skoro jako reklama podvodného výrobce, že? Ale nikdy nikomu neříkám: To kupte, to zaručeně pomůže. Některým pomůže,… Číst vice »
Alexander Lomský
Alexander Lomský
Vážení přátelé, také jsem narazil na bonbony Articulatio PRO. Je hned zřejmé, že inzerát obsahuje smyšlené komentáře podplacených lidí. Chybějí základní údaje, k smíchu. Bohužel Vám musím říct, že při zaniklé kyčelní chrupavce nepomůže nic jiného než totální endoprotéza. Mám za sebou 2 operace, 2 pobyty v lázních Klimkovice a cítím se fajn, 3 měsíce po druhém zákroku už chodím bez berlí. Sice operace byla poměrně těžká a rehabilitace dlouhá, ale při III. až IV. stádiu koxartrózy zřejmě nic jiného nepomůže. Na začínající artrózu kolen spíš zabírají injekce na bázi hyaluronové kyseliny, které jsou aplikované ortopedem, s doplatkem nebo i… Číst vice »
Alexander Lomský
Alexander Lomský

Dobrý den, nejnovější produkt šmejdů z internetu: program DYNAMIC FORMULA na flešce za pouhých 990 Kč, který Vám až o 90 % zrychlí Váš pomalý PC. WEB úplně graficky stejný jako u bonbonů FLEXA PLUS, čili zase podvod a smyšlené pozitivní komentáře. Nedoporučuji kupovat, i když sám bych něco takového potřeboval, ale nejsem blázen, abych vyhodil tisícovku. Měla by už zakročit Policie.

Libuše
Libuše

Pane Lomský, přesně tak, jak píšete. Skočila jsem na plané sliby, protože bolesti jsou neúprosné. Jenom “obírání” lidí o peníze.

Lukáš
Lukáš

Darebáci – a stát jim tohle “podnikání” vesele umožňuje! Kde je SÚKL?

Eva
Eva

Jak má SÚKL zakročit, když jim ty kapsle nikdo neposlal k prozkoumání? Ha!

Libuše
Libuše

Zdravím všechny – napálené!
Preparát obsahuje několik známých “bylinek” – naprosto neúčinné, vyhozené peníze – zavádějící propagace, ani “kapka” zlepšení – nedoporučuji v žádném případě! Také jsem pozdě objevila tyto stránky, jsem naštvaná a zvědavá, jak mi vrátí vynaložené peníze, těžce z důchodu našetřené!
Kdo ví, co v uvedených ampulích je.

Zálešák Karel
Zálešák Karel

Tak se mi zdá, že Articulatio PRO je další přípravek, který může pomoci, ovšem jenom od peněz. Já kupuji třikrát levnější přípravky, které mi pomáhají a mám pouze dobré zkušenosti. Klouby přestaly bolet a dokonce můžu dělat dřepy, které jsem předtím z důvodu bolesti nezvládal. Není mi čtyřicet, ale šedesát dva a půl roku.

Hana
Hana

Jaké levné přípravky kupujete? Poraďte :-).

Libuše
Libuše

Reklamovala jsem výrobek – e-mailem. Za vším údajně stojí firma z polské Varšavy, v reklamě o tom nebylo ani ťuk.

Libuše
Libuše

Narazila jsem na další zázrak, prý sníží krevní tlak – víte něco o paní, která se údajně jmenuje: Helen Malisheva? Nebo zase útočí podvodníci? Opět prodávají jen přes internet.

wpDiscuz
loading
×