decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Artrovex zklamal 100 % zákazníků: recenze

Charakterní člověk má rovnou páteř, bojovník potřebuje ostré lokty a trpaslíci okopávají obrům kotníky. – Opěrná soustava figuruje ve vtipných lidových průpovídkách, ale jak stárneme, svoje klouby bereme stále vážněji, protože získáváme osobní zkušenost s revmatismem, bolestivými záněty a otoky. Prosím vás, abyste o sebe pečovali (dostatečně teplým oblečením a přiměřeným pohybem) a pokud máte problémy, primárně využívejte profesionální lékařkou péči (kterou máme předplacenou zdravotním pojištěním) a lidovou medicínu (například marihuanovou mast). Určitě nekupujte krém (gel) Artrovex, abyste nebyli okradeni o 800 Kč!

Žraločí tuk klidně vyzkoušejte, ale levněji

“Doporučuji. Mastička Artrovex obsahuje přesně takovou směsici látek, aby naprosto vyléčila záněty kloubů, obnovila přirozený maz a pojivovou tkáň,” cituje prodejní internetová stránka “nezávislého experta Vratislava Hrabánka”. Zadejte uvedený “titul” a jméno do internetového vyhledávače a – nikoho takového nenajdete! V normálních obchodech ovšem seženeme ingredience, které jsou v Artrovexu údajně obsaženy: žraločí tuk, kostival lékařský, glukosamin, chondroitin sulfát a včelí pryskyřičný propolis.

Za uvedené složky můžete v poctivém krámě utratit dohromady 500 Kč, takže oproti podezřelému internetovému výrobku ušetříte. Navíc máte mnohem větší šanci, že svoje peníze nedarujete podvodníkům a pravděpodobně nedostanete vyrážku – a pokud ano, znáte odpovědnou firmu, na které podle našich zákonů můžete vymáhat případné odškodnění.

5 důkazů, že krém Artrovex není důvěryhodný

  1. Internetová reklama obsahuje samé lži: Cituje neexistující odborníky a zákazníky, přičemž využívá ukradené fotografie.
  2. Prodejce gelu Artrovex zamlčuje svoje jméno, adresu, zkrátka tají svoji identitu, úplně jako typický – podvodník!
  3. Nabízený produkt tedy odporuje českým zákonům, navíc chybějí obchodní podmínky a záruky (možnost reklamace a vrácení peněz)
  4. Inzerované zboží nenajdete v žádné normální lékárně, protože nefunguje, a navíc je mnohem dražší, než legální přípravky!
  5. Nová značka “Artrovex” pravděpodobně zakrývá starou zlodějinu, která dříve nesla jméno Flexa Plus, nebo Knee Active PlusBeez Max Ortho CreamLevasan MaxxArticulatio PROOsteoren, HondrocreamMotion Free apod.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
04. Čvn 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

6 Komentáře zapnuto "Artrovex zklamal 100 % zákazníků: recenze"

Upozornit na
avatar
Otakar
Otakar

Díky! Hyeny, které parazitují na lidské bolesti, by měly být trestány. Bohužel ale nežijeme v lepší zemi, době nebo prostě společnosti. Tady bude Artrovex vyzdvihovaný spíše jako podnikatelský úspěch.

Ludmila
Ludmila
Díky, že jste tento článek napsal. Dnes krém ARTROVEX doporučuje Mirek Rosecký. Patrně vůbec netuší, že v nějaké takové reklamě figuruje! Při čtení doporučujících “českých” recenzí narazíte na chybné oslovování v 1. pádě (Václav, místo Václave!), úžasnou “shodu podmětu s přísudkem” (např. Milada píše: “Užívám krém a jsem nadšený.”). Kontakt nenajdete, pouze se dozvíte, jaké máte štěstí, že můžete objednat úžasný krém za levnou cenu – ale honem, už zbývá jenom 15 kusů! Autoři reklamy nás asi pokládají za hlupáky, kteří se nechají okrást! Snad si váš komentář zavčas přečtou potenciální kupci a nabídku odmítnou. Účinný lék na artrózu by… Číst vice »
Alexander Lomský
Alexander Lomský

Spíš zpomalit, třeba injekce na bázi kyseliny hyaluronové, jsou verze i bez doplatku, aplikuje ortoped.

Zdeno Balciar
Zdeno Balciar

…ďakujem, už som si ho chcel objednať…

jozef
jozef

Ďakujem, skoro som si ho objednal.

Marta
Marta

Díky za upozornění, zdálo se mi hned při čtení článku, že je to nějaké podezřelé. A ty recenze… No, ale bolesti kolen mám tak velké, že jsem si Artrovex malém objednala.

wpDiscuz
loading
×