decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Asami: diskuse o podvodném séru na vlasy

Angličané nebo Němci mají stejný výraz pro chloupky, ať už rostou kdekoli na lidském těle: hair, respektive die Haare. Ovšem ve skutečnosti není lhostejné, jestli myslíme chmýří třeba na nohách, anebo na hlavě. Česká slovní zásoba citlivěji rozlišuje mezi chlupy, které klidně můžeme postrádat – a vlasy, které chceme zachovat husté a přiměřeně dlouhé. Naslouchejme moudrým předkům a vyzkoušejme pradávné rady, jak ozdravit svoje kadeře! Určitě dosáhneme lepšího výsledku, než kdybychom objednali třeba předraženou kyselinu Asami!

3 rady, zděděné po pra-pra-babičkách

  • Chcete, aby vaše vlasy působily plným a vzdušným dojmem? Vmíchejte 2 lžíce olivového oleje do 1 vaječného žloutku. Vzniklou směs ještě za čerstva vmasírujte do suchých vlasů, zabalte hlavu do ručníku a nechejte kúru 30 minut účinkovat. Následně svoji chloubu pečlivě opláchněte – a získáte více, než kdybyste utratili pětistovku za podvodný lektvar Asami.
  • Toužíte zároveň po lesklých vlasech? Smíchejte 50 mililitrů sladkého mandlového, 10 ml jojobového a 20 až 30 kapek libovolného vonného oleje. Směs vetřete mezi pramínky, od kořenů ke konečkům. Pod ručníkem nechejte působit 30 až 60 minut, potom vlasy umyjte běžným šampónem a opláchněte. Opět dostanete přijatelnější výsledek, než kdybyste objednali sérum na vlasy Asami.
  • Proti vypadávání vlasů údajně pomáhá směs bylinek (50 gramů semen a listů lichořeřišnice + 50 g nasekané mateřídoušky), které necháme 10 dní louhovat v litru 60% alkoholu. Potom scedíme a jednou nebo dvakrát denně vmasírujeme do pokožky hlavy.

Popsané recepty vydalo seriózní knižní nakladatelství Reader’s Digest.

Asami je nebezpečné sérum na vlasy

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Chtějí hlavně šokovat, klidně i matoucím sloganem. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat kapalinu Asami.

  1. Inzerovaný roztok je poměrně drahý, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
  2. Šťávu Asami prodává americká firma, kterou nenajdete v českém obchodním rejstříku.
  3. Žádná autorita (například Česká obchodní inspekce) neschválila podezřelou tekutinu pro evropský trh.
  4. Pokud takzvané “sérum na vlasy Asami“ obsahuje například kravskou moč, může způsobit vyrážku.
  5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
  6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
  7. Reklama na „Asami“ nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například Never Grey, Grey Active Ultra, Vivèse Senso Duo Oil, HAIRMASTIC Advanced Hair Growth Stimulator atd. Máte vlastní zkušenosti? Svobodná diskuse nechť probíhá níže, ve fóru, všechny uživatelské recenze vítáme.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
02. Úno 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

8 Komentáře zapnuto "Asami: diskuse o podvodném séru na vlasy"

Upozornit na
avatar
Petr Horáček
Petr Horáček

Asami nefunguje, stejně jako všechny zázračné přípravky na růst vlasů. Až někdo opravdu vymyslí funkční pomůcku, stane se brzy nejbohatším člověk na planetě. Bohužel lahvičku od pana “Asami” bude spousta lidí v dobré víře kupovat. Přitom jde o obyčejný podvod, který by měl být trestný.

honza
honza

Asami je podvod století. Používám ho skoro 2 měsíce a vlasů mám možná ještě méně. Zase jsme naletěli. Přípravek nefunguje. Nenechte se napálit, nic nekupujte. Jenom děláme z podvodníků milionáře, místo aby skončili v kriminále.

Již jednou jsem psal na oficiální prodejní stránku Asami komentář, asi před měsícem. Ale nebyl tam zveřejněn! Proč asi? Podvod, zlodějina. Motto: Chce být plešatí? Kupte si Asami!

Aleš
Aleš

ASAMI je pouze podvod a velký šmejd, nic MNĚ nenarostlo ani nezhoustlo, půlroční kúra nepřinesla žádný pozitivní efekt. Nebuďte blbí, holky a kluci! Na stránkách ASAMI píší recenze sami autoři. Chtěl jsem TAM přispět, ale systém mě nikam nepustil.

Tatiana
Tatiana

Asami nekupujte. Vlasy si nebarvím už rok, ani nepoužívám žádnou chemii. V dobré víře jsem koupila jednu flaštičku a aplikovala více než polovinu. Vlasy mi začaly radikálně padat! Nevím, jak zkázu zastavit! Přípravek jsem přestala používat před týdnem, tak uvidím, jestli nyní vlasy přestanou vypadávat. No ale dlouhý účes je pryč. Díky, Asami.

Miloslav Kučera
Miloslav Kučera

Asami je stejný podvod jako všechny ostatní prostředky na růst vlasů. Znovu jsem uvěřil a znovu jsem se nechal nachytat. Používal jsem ho 4 měsíce přesně podle návodu a efekt žádný. A to, že vrátí peníze při nespokojenosti, je taky lež! Prostě šmejdi!

Arnold
Arnold

Vyhozené peníze. Asami stříkám na hlavu dva měsíce, a nevidím žádný efekt. Ani vlas navíc.

Matěj
Matěj

Asami jsem vyzkoušel, ale jak tady píšete – nemá vliv na růst a obnovu vlasů. Mimochodem, na prodejní stránce nelze do “diskusního fóra” přidat svůj osobní názor. Reklama na Asami je klasický podvod, made in USA.

unnamed
unnamed

Môžem sa spýtať, odkiaľ pra pra babička zohnala olivový olej?

wpDiscuz
loading
×