decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Audisin Maxi Ear Sound vás rozzuří, ale…

Jste zázračná, ale strašně zranitelná bytost. No vážně! Ve svém těle máte miliardy buněk, které makají jako perfektně vymyšlené stroje a dohromady tvoří jediný lidský organismus – myslící, pracující, milující. Ale jakmile ztratíte třeba jenom jeden smysl, například sluch, musíte řešit bezpočet problémů. Někdy úplně stačí, abyste třeba kvůli únavě udělali logickou chybu, lidově řečeno blbost, a máte průšvih. Ukázkový příklad představuje podvodné naslouchátko “Audisin Maxi Ear Sound”, neboli past na nahluchlé unavené občany.

Malí podvodníčci nám dávají velké (a užitečné) lekce

Na různých internetových stránkách běží reklama na přístroj, který údajně “zesiluje, čistí a vyostřuje zvuky”: Audisin Maxi Ear Sound. Prodejce bohužel neprozrazuje technické detaily – a zatajuje dokonce i svoji vlastní identitu, čímž porušuje zákony České republiky i Evropské unie! Tajnůstkář pravděpodobně sedí na jiném kontinentu a svoje zboží prodává přes několik prostředníků (přes marketingové firmy, které “jenom” vyrábějí internetové reklamy, taky přes distribuční společnosti, které “pouze” doručují zásilky apod.).

Takzvaný “asistent sluchu” Audisin Maxi Ear Sound vypadá stejně nedůvěryhodně jako sluchové pomůcky Tinnitus Stop, Hear Clear Pro nebo Activlan. (Recenze zklamaných uživatelů čtěte ZDE a ZDE, v diskusních fórech vespod pod recenzemi.) Pokud objednáte anonymní, nepodepsané, nelegální zboží, velmi pravděpodobně dostanete bezcenný zmetek. Potom máte 2 možnosti: A/ Obviníte politiky a policii, že necenzurují internet. B/ Vezmete špatnou zkušenost jako ponaučení a příště lépe použijete vlastní rozum, abyste nenaletěli podvodníkovi.

Racionální důvody, proč nekupovat Audisin Maxi Ear Sound

Navrhuji, abychom ignorovali líbivé fotografie a dojemné příběhy (“vnučka dovezla babičce zázračný dárek ze Švýcarska, kde pracuje na elitní zdravotnické klinice”). Ověřujme fakta, zkoumejme argumenty, hledejme citované odborníky v internetovém vyhledávači. Všichni přece rádi sledujeme a čteme detektivky, tak jednou buďme sami komisařem Columbem! A jakmile začneme přemýšlet kriticky, hned narazíme na usvědčující důkazy, například:

  • V obchodních podmínkách chybí název odpovědné firmy, adresa, identifikační číslo (IČ), zkrátka jejich autor nechce prozradit svoji totožnost. Čeho se bojí?
  • Zázračné naslouchátko neseženete v žádné normální kamenné lékárně, kde jinak najdete každou zdravotnickou pomůcku, kterou lze legálně prodat.
  • Citovaní odborníci na poruchy sluchu, aktuálně MUDr. Robert Lipecký, údajně provozují vlastní ordinace. Ale přitom nemají vlastní webovou stránku, ani profil v katalogu lékařů, nenapsali žádný článek – zkrátka neexistují.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
10. Srp 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

5 Komentáře zapnuto "Audisin Maxi Ear Sound vás rozzuří, ale…"

Upozornit na
avatar
Vladimír
Vladimír

Tedy, recenze jako řemen. Samé negativní zkoušenosti – na údajně zaměnitelné produkty Tinnitus Stop, Activlan apod. Ocenil bych však taky autentickou recenzi přímo na přípravek Audisin Maxi Ear Sound.
Přeji hezký den.
Vladimír

Miroslav
Miroslav

OTÁZKY:
PROČ se “expert” Robert Lipecký pod článkem podepsal jako Robert Ledecký?
PROČ není v rejstříku žádný Robert Lipecký ani Robert Ledecký?
PROČ není tento zázrak popsaný detailně, například prostřednictvím podrobných obrázků?
PROČ není specifikovaný způsob používání?
Tento zázrak – asistenta sluchu si budeme doprostřed ucha vkládat sami? Jak, čím a kam až? A jak vyndávat, po kolika hodinách, týdnech nebo měsících?

A POKRAČUJEME:
“Začnete slyšet 4krát lépe než nyní.” – Kdo a jak změřil, že každý zažije čtyřnásobné zlepšení?
PROČ není článek napsaný správnou češtinou?
“Nic neriskujete, protože se na produkt vztahuje trojitá záruka spokojenosti.” – Tohle znamená co?!
Rád bych Audisinu věřil, ALE…

bambula
bambula

Dobrý den, určitě nekupovat! Údajný odborník se představuje jako MUDr. Robert Lipecký, ale nakonec se podepíše jako MUDr. Robert Ledecký!

Naletěl
Naletěl

Toto koupil můj tatínek. Prodejce bych roztrhla na deset kusů. Minimálně. Audisin je podvod za 1 999 Kč!

Alois
Alois

Strašné :-(. Asi musíme sobě, i svým blízkým zvyšovat informační a spotřebitelskou gramotnost (citlivost vůči zjevné lži, podezřelým slibům a slevám apod.).

wpDiscuz
loading
×