decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Bioveliss Tabs zabíjí! Recenze, diskuse

Z lidových báchorek známe chemickou sloučeninu, která vyléčí libovolné zdravotní neduhy a vrátí člověku atraktivitu. Naši předkové říkali takové látce živá voda nebo elixír života; možná věřili, že vysněná substance opravdu existuje, anebo poetická sousloví používali jako metaforu pro lásku a víru. Každopádně přitom neměli zlé úmysly, na rozdíl od internetových podvodníků, kteří taky vyprávějí pohádky. Jednou opěvují mastičku, která údajně vyhladí vrásky, podruhé nabízejí tinkturu proti bradavicím. A tentokráte vymysleli učiněnou živou vodu: lentilky Bioveliss Tabs mají očistit lidský organismus, vyhnat ven parazity a spálit přebytečný tuk. Lež a zlodějina!

Prof. David Berger z Ohio College neexistuje, mafiáni ano

“Ve vašich střevech hnijí potravinové zbytky, které slouží jako žrádlo pro parazity a kvasinky. Spolkněte jednu kapli značky Bioveliss Tabs – a budete zdraví! Cizopasníci, stejně jako přebytečný tuk zmizí! Rázem budete krásní a šťastní,” říká podle prodejní internetové stránky prof. David Berger. Zadejte jeho jméno do internetového vyhledávače a pochopíte, že žádný takový “profesor z Ohio College” nežije. Stejně jako nemůžete přidat pochybovačný dotaz do tamního “diskusního fóra”, kde zůstávají pouze nadšené reklamní slogany, podepsané vymyšlenými jmény a ozdobené ukradenými fotografiemi. Jestli chcete zhubnout, raději klikněte na TENTO odkaz.

5 důkazů, že tobolky Bioveliss Tabs jsou svinstvo

  1. Internetová reklama obsahuje samé lži: Cituje neexistující odborníky a zákazníky, přičemž využívá ukradené fotografie.
  2. Prodejce tabletek Bioveliss Tabs zamlčuje svoje jméno, adresu, zkrátka tají svoji identitu, úplně jako typický – podvodník!
  3. Nabízený produkt tedy odporuje českým zákonům, navíc chybějí obchodní podmínky a záruky (možnost reklamace a vrácení peněz)
  4. Inzerované zboží nenajdete v žádné normální lékárně, protože nefunguje, a navíc je mnohem dražší, než legální přípravky!
  5. Nová značka “Bioveliss Tabs” pravděpodobně zakrývá starou zlodějinu, která dříve nesla jméno CGA800, nebo Chocolate Slim, Choco Lite, 3D Chilli, Eco Slim, Forskolin Active, Kankusta Duo, Kaplanex, Mangosteen, Catch Me Patch Me apod.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
04. Čvn 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

6 Komentáře zapnuto "Bioveliss Tabs zabíjí! Recenze, diskuse"

Upozornit na
avatar
Kika
Kika

Moje maminka objednala “Bioveliss Tabs” a teď nevíme, jak objednávku zrušit. Na odpovědnou firmu nemáme žádný kontakt, protože nepřišel ani potvrzovací e-mail. Maminka naštěstí objednala zásilku na dobírku, a tak mám dotaz: Nevíte, jestli tyto produkty opravdu jsou doručovány, a pokud ano, zdali musíme balíček přijmout, anebo můžeme dodavatele ignorovat? Děkuji za odpověď.

Sergej Terzian
Sergej Terzian

Pane Woffe, díky Vám jsem ušetřil mnoho peněz. Mockrát mě zaujaly různé “léky”, které podle reklamy pomáhají na všechno možné, protože údajně někdo konečně vymyslel něco nového. Ale potom jsem otevřel Vaši stránku, a zavčas přehodnotil svůj prvotní přehnaný optimismus. Pokaždé jste měl pravdu, šlo o podvod a ničemnost. Děkuji Vám.

Nedomlel Stanislav
Nedomlel Stanislav

Jak jsem starý, tak jsem blbý! No, na trhu potkáte takové množství nabídek, že občas spadnete do léčky – jako bohužel teď já. 50% sleva, a přesto 1 200 Kč. Bioveliss Tabs užívám 14 dní a nic. Dodací firma okamžitě odepsala na e-mail, když jsem se ptal, proč zásilka tak dlouho nejde – ale na reklamaci samozřejmě nereaguje. Prostě podvod, a asi výdělečný vzhledem k tomu, že občas někdo naběhne. Lidi, varuji vás, nekupujte tohle svinstvo!

wpDiscuz
loading
×