decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Catch Me, Patch Me! nestojí za nic

Internet plní řadu užitečných funkcí, ale taky umožňuje kriminálníkům, aby beztrestně podváděli. Virtuální mafie používá jednoduchou strategii. 1. Podvodníci se přestěhují do zámoří, kde neplatí evropské zákony. 2. Tam zveřejní internetovou stránku, přes kterou například česky, německy nebo italsky nabízejí zázračný výrobek. 3. Přijímají peníze od důvěřivých Evropanů, kterým posílají bezcenný šunt. Příkladem jsou náplasti Catch Me, Patch Me!

Stejný podvod zase a znova, tentokrát opět na tlouštíky

Nálepky jakožto zdravotnická pomůcka mohou fungovat – například některým kuřákům pomáhají při léčbě závislosti nikotinové náplasti. Ovšem internetoví šibalové slibují, že podobnou cestou zvětší mužské pohlaví, vyléčí zvětšenou prostatu, nebo detoxikují organismus! Zatím vždycky šlo o sprostou lež, jak přiznávají zklamaní uživatelé ZDE, ZDE nebo ZDE. Náplasti Catch Me, Patch Me! údajně usnadňují hubnutí.

“Samolepky dodávají organismu živiny, takže způsobují úbytek váhy 24 hodin denně. Hubnutí probíhá třikrát rychleji, než za stejných podmínek bez lepítek Catch Me, Patch Me!,” tvrdí fiktivní dietolog Daniel Novák. Ve skutečnosti neexistuje, a vylhané jsou taky pochvalné komentáře. Jak dokazují skutečné recenze na hubnoucí tablety CGA800, Forskolin Active a bobule goji, někdo pouze ukradl cizí fotky.

Proč bych nikdy nekoupil nálepky “Catch Me, Patch Me!”

Sám jsem trpěl nadváhou. Ke štíhlé postavě mi pomohly tradiční postupy – střídmá strava a sport. Popravdě nevěřím tomu, že zhubnete pojídáním jakýchkoli bobulek nebo živin. Když chci hmotnost ztratit, musím přece naopak energii vydávat, investovat, spalovat. Ale Catch Me, Patch Me! bych nekoupil ani jako mucholapky, protože nikde není uvedený prodejce. Obchodní podmínky sepsal buďto popleta, či zbabělec, anebo grázl. Pokud vám kvůli podezřelé izolepě naskočí třeba ošklivá vyrážka, těžko budete svoji újmu reklamovat, když neznáte jméno odpovědné firmy.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
08. Srp 2016   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

26 Komentáře zapnuto "Catch Me, Patch Me! nestojí za nic"

Upozornit na
avatar
Jan Pacovský
Jan Pacovský

To je na trestní oznámení – pokus o podvod.

RENA
RENA

Význačný profesor Daniel Costa, který vymyslel náplasti na hubnutí, neexistuje!!! Tento profesor je ve skutečnosti profesor ekologie a evoluční biologie, Kalifornská univerzita – Santa Cruz, Scripps Institution of Oceanography, jenž se nevěnuje v žádném případě preparátům na hubnutí. To je poslední jméno, které se objevilo v prodejní kampani náplastí “Catch Me, Patch Me!”. Vše je to jen podvod bez odpovědné firmy na konci příběhu. Nenajdete žádný telefon, ani adresu. Tak pokud máte zbytečné peníze na vyhazování, směle do toho. :-)

Mária
Mária

Jak se v tom mám vyznat? Skutečně jsem chtěla provést objednávku – slibují, že když “Catch Me, Patch Me” nebude fungovat, vrátí peníze. Ale kde je adresa, na kterou můžu v případě zklamání poslat krabičku zpátky? Nikde.

Jana
Jana

Dobrý den, mně bylo slibováno, že mi pošlou náplasti za 790 Kč. Ale přišly za 990 Kč. Naštěstí telefon, z kterého mi volali, ještě funguje, a dali mi e-mailovou adresu. Prý mohu napsat i česky Reklamaci.
Zkuste štěstí taky: productllc@promotionforewer.com

ta, která naletěla
ta, která naletěla

Já jsem objednávku skutečně provedla a opět se přesvědčila, že jak jsem stará – tak jsem… Závěr po nalepení 30 náplastí: Úbytek na váze je nulový a adresa pro vrácení bezcenného zboží žádná.

Já už jsem se smířila se ztrátou, ovšem vy si dávejte pozor na podvodníky. Napsala jsem na uvedenou e-mailovou adresu, ale mohla bych se vsadit, že mi nikdo neodpoví.

k.steinerová
k.steinerová

Je to celé podvod, vyhozené peníze.

v.lasta
v.lasta

No, taky jsem znovu naletěla, a mám po náplastích opravdu vyrážky! Jdu to reklamovat, posílám reklamaci do Polska! Ale jestli se mi peníze vrátí? Tomu moc nevěřím!

Danuše
Danuše

Já jsem také naletěla. Celoživotně se potýkám s nadváhou, tak jsem zkusila “Catch Me, Patch Me”. Ale říká se, že za blbost se platí a tady to je stoprocentní. Úbytek váhy 0 kg, zkusím reklamaci.

Antonín
Antonín

Dobrý den, před dvěma a půl měsíci jsem objednal pro sebe a partnerku náplasti na dva měsíce. Všechny jsme použili, jak bylo psáno. Výsledek žádný. Je mi líto, že jsem si takhle naběhl.

Věra Vanini
Věra Vanini

Dobrý den, taky jak jsem stará, tak jsem hloupá. Naletěla jsem. Místo růžovoučkých náplastí, jak jsou vidět na fotu při objednávce, došla jenom hnědá průsvitná samolepka. Po týdnu jsem přišla na to, že je určená na dvě věci.

Veronika
Veronika

Dobrý den. Souhlasím, jsem taky hloupá a již nikdy nenaletím, snad. Poslala jsem reklamaci, ale asi to bude k ničemu. Jsem zklamaná, podvedená a naštvaná sama na sebe. Boží mlýny…

vlasta
vlasta

Jasný podvod. Inzerované náplasti mají tři vrstvy, ale já dostala průhledné. Šmejd, konečná stanice: popelnice.

Miloslava Němečková
Miloslava Němečková

Vždy jsem na sebe byla hodně přísná. S přibývajícími léty ale člověk poleví a na těle je to znát! Přidávám se k zástupu těch, na které zázraky nefungují! A jsou jen o pár korun chudší a zkušenost bohatší.

pavlína
pavlína

Catch Me, Patch Me, zázračné náplasti. Jasný podvod. Vždyť kolik lidí tady píše o děsivých zkušenostech a jasných důkazech nebetyčné zhovadilosti tohoto šuntu!

Simona
Simona

Snad všichni chápou, že “Catch Me, Patch Me” je nesmysl, ne? Teda alespoň doufám! Vždyť kdyby někdo vymyslel takový zázrak, tak už dostal Nobelovu cenu! Nechápu naivní lidi – kdyby se radši hýbali a jedli zdravě – nedivím se, že šmejdi přes internet bohatnou – jsme jako ovce – jako chudáci důchodci, kteří koupí na předváděcí akci vysavač za 30 000 Kč. Lidi, proberte se!

Helena
Helena

Ano, je to podvod, mám dostatek pohybu, jim střídmě, úbytek na váze však = 0 kg.

Johan
Johan

Přátelé, kdo ještě dneska skočí na takhle provařený způsob inzerce, opravdu zasluhuje, aby o své peníze přišel. Vím, někdo se těžce pokouší zbavit nadváhy, nebo jiné nemoci, ale vězte, že nejlepší je zajít k lékaři, který se na obezitu, metabolismus, prostatu apod. specializuje. Tihle podvodníci jsou jenom parchanti, co parazitují na lidském neštěstí.

Chytilová
Chytilová
Lidičky, nejlepší je hýbat se, třeba jenom chůze. Přizpůsobit stravu – nekombinovat naráz tuky a cukry – podporují se ve spalování. Baštit zeleninu odpoledne, ovoce dopoledne. Více zeleniny. Je potřeba zjistit, zda otoky nepocházejí od ledvin, nebo štítné žlázy, nebo špatného průtoku krve atd. Je nutno vyčistit kompletně tělo, podpořit imunitu a tělo si hodně poradí samo. Ale musíme se trochu hýbat. Sezením na zadku a konzumací dortů, sušenek, dobrot z rychlého občerstvení a zapíjením koly fakt nezhubnete. Máme v sobě i plno breberek, borrelie nám taky moc nepomáhá. Kdo chce, může zavolat pro konzultaci na telefon 778 204 208,… Číst vice »
Petr
Petr

Evidentně podvodné jednání. Poskytovatel náplastí “Catch Me, Patch Me!” tají svoji identitu, jaksi nepřidal k zásilce svůj kontakt. Zůstal jenom odesilatel (p. Szymon Ciahotny, Rozvojová 751/8, 73701 Český Těšín, a telefon 608 470 731, ciahotny@lozalogistik.com), který namítá, že pouze zajišťuje logistiku. Peníze nechce vrátit, ačkoli jsem na jedinou kontaktní adresu poslal odstoupení od smlouvy a krabičku od náplastí. Odesílatel prý sídlí někde ve Varšavě. Dochází tedy k daňovým únikům, tedy trestnému jednání? Někdo od hospodářské Policie by měl všechno pěkně prošetřit.

Vladimír
Vladimír

Ahoj, teď vás pobavím. Též jsem koupil „ZÁZRAČNÉ“ náplasti a výsledek? K mému údivu grandiosní! Začínal jsem s 95 kilogramy a po třech týdnech nalepování na různá místa po těle mám 95,7 kg. Není to zázrak? Moje váha sice neubyla, ale za to narostla. Proto doporučuji zakoupit každému, kdo má problém přibrat to nějaké kilo navíc. A pokud byste spíš chtěli nějaké kilo ubrat, musíte si ubrat z talíře. Čau. Ládík.

Táňa
Táňa

Lepím si náplasti asi tři týdny a nezhubla jsem ani deko, je to podvod jak noha.

Martin
Martin

Vážení podvedení. Pokud chcete, aby tento podvod PČR řešila, tak musíte podat trestní oznámení (zdarma) a ne jen brečet na internetu. Bez tohoto trestního podání policie konat nemůže. Můžete též podat stížnost radě pro reklamu na http://www.rpr.cz.

aveeva
aveeva

To je jako se šmejdy. Každý to ví a skoro každý naletí. Proč si nepřečtete adresu, kam poslat reklamaci? Žádná totiž není. Lidé, čtěte!

Ivana
Ivana

Chcete-li někdo objednat “Catch me, Patch me!” – nedělejte to. Nefunguje to. Vrácení peněz je složité, úplná absurdita. Prodejci vám sdělí, že jsou pouze zprostředkovateli a odkáží vás na reklamační oddělení, kde vám poradí, abyste zásilku poslali do Polska. A co je nejhorší – v reklamě vůbec není uvedeno, že nabízené náplasti NESMÍ používat lidé s poruchou štítné žlázy! Což jsem vyčetla až na obalu produktu, v anglickém jazyce. Chcete-li přijít o peníze – tak objednejte!

Věra Pospíšilová
Věra Pospíšilová

Naprosto potvrzuji všechny recenze. Vím, že kromě pohybu, zdravé stravy, a navíc taky “mentálního nastavení” nic nefunguje. Podobným prostředkům nevěřím, ale přesto jsem ve slabé chvíli Catch Me, Patch Me objednala, hned 2 balení. Hanba mě dnes fackuje. Raději jdu běhat se psem. :-) Doufám, že mě už podobná hloupost nikdy nenapadne, protože, jak známo, za blbost musíme platit, v mém případě 2 880 Kč “po slevě”.

wpDiscuz
loading
×