decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Černý pátek: Slevy 2017 trhají rekordy!

Brali byste kilogram pěkných jitrnic za pětikorunu? A co takhle širokoúhlý televizor za desetinásobnou cenu? Jestli sháníte nejlevnější vánoční dárky, vaše chvíle přichází na Černý pátek! Slevy 2017 boří historické rekordy – oděvní společnosti nabízejí vkusné oblečení za babku, knihkupci prodávají napínavé detektivky za hubičku. Všechno dostanete v prvotřídní kvalitě, anebo můžete uplatnit reklamaci, pokud obejdete reklamní pasti podvodníků. Našli jsme firmy, které oslavují Černý pátek 24. listopadu 2017 slevami a přitom zachovávají pravidla slušnosti!

Nechcete vyhodit peníze oknem? Čtěte obchodní podmínky

“Koupil jsem zlevněný krém, který měl vyléčit a zbavit bolesti moje napuchlé kotníky. Nefungoval, takže jsem chtěl uplatit reklamaci. Jenomže – ouha! Zjistil jsem, že prodejce nikde neuvádí svoje jméno, adresu, ani žádný jiný kontakt!,” píše čtenář, který naletěl podvodníkům. Pozor, abyste neudělali stejnou zkušenost na Černý pátek! Slevy 2017 dovedou zamotat hlavu, takže člověk někdy ani nepostřehne, že utrácí za bezcenné zboží. Další čtenář varuje před kyperskou společností Alza, která sice svoje identifikační údaje netají, ale oprávněnou reklamaci stejně odmítla.

Přichází senzační Černý pátek. Slevy 2017 klesají proklatě nízko

Je vám lhostejné, jestli bylo maso vyrobeno z umučeného zvířete? Nezajímá vás, zdali vaše kalhoty ušilo podvyživené dítě? Považujete za podružné, že naše elektronika možná vznikla díky otrokům, kteří v rovníkové Africe těží drahé kovy a přitom riskují životy? Potom oslavujte Černý pátek! Slevy 2017 přímo vyzývají k obžerství, maniakálnímu konzumu a hrozně příjemné kolektivní sebevraždě! Ale nyní vážně :-). Na Černý pátek samozřejmě můžeme nakoupit rozumě a sleva je normální obchodní nabídkou. Jenom, prosím, zachovejme kontrolu nad svými pudy.

Vybrali jsme férové firmy, které na Černý pátek 2017 také zlevňují

Na závěr samozřejmě přeji vydařený Černý pátek! Slevy 2017 nás snad úplně nezblbnou.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
16. Bře 2017   /   

Tags: obchod, společnost, Vánoce

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

2 Komentáře zapnuto "Černý pátek: Slevy 2017 trhají rekordy!"

Upozornit na
avatar
Jeremy
Jeremy

Na jednu stranu opovrhuji konzumním šílenstvím, které je pro černý pátek typické. Na druhou stranu však vítám slevy na užitečné zboží, například na zahradní nářadí. Ideální je rozumný kompromis – nežít jako poustevník, ani netrávit v nákupních střediscích celý víkend. Přijet, nakoupit, co skutečně potřebuji, zaplatit a odjet, třeba rovnou na zahradu :-).

Trubka
Trubka

Pročítám letošní nabídku elektroniky, speciálně televizorů – a nestačím se divit. Mám pocit, že obchodníci “slevy” jenom předstírají, ale přitom prodávají za víceméně stejné částky jako během celého roku. Dnes jsem našel dokonce desetinásobnou cenu oproti srovnatelnému výrobku, který jsem objevil mnohem levnější dříve a jinde! Takovou “slevu” si můžete strčit víte kam, třeba zrovna na černý pátek.

wpDiscuz
loading
×