decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Choco Lite způsobuje prudké tloustnutí!

Se vznikem pohodlné moderní společnosti začala zároveň éra dietních jídelníčků, které mají zeštíhlit naši postavu, přestože většinu dne posedáváme a průběžně ochutnáváme lahůdky. Vystudovaní nutriční specialisté, ale také podnikaví samouci vymýšlejí rozmanitá menu – někteří doporučují především tuzemskou zeleninu, jiní prodávají cizokrajné speciality. Na trhu nově přistál “čokoládový nápoj” Choco Lite, který podle reklamy lahodí jazyku a přitom snižuje tělesnou váhu. Doufám, že jste prokoukli podvodníky a lákavou nabídku zavrhli!

Účinná dieta musí skutečně chutnat, ale pozor…

Můžeme snídat křupavé pečivo a sladkou marmeládu, obědvat měkké maso a brambory, večeřet voňavé sýry nebo jogurty – a přitom vypadat skvěle! První podmínkou je, abychom nakupovali kvalitní potraviny od solidních výrobců. Rozpustný prášek Choco Lite v poctivých obchodech neseženete, protože není legální. Nevíme, odkud pochází, producent i prodejce tají svoji totožnost, a proto slibuje zázraky pouze zbaběle přes internet. Už dříve kasíroval velké peníze za podvodné dietní pomůcky Chocolate Slim, Catch Me, Patch Me! a CGA800.

Choco Lite je pouze předražený rozpustný prášek

“Teď vás pobavím! Na začátku kúry jsem měl 95 kilogramů. Teď, po čtyřech týdnech poctivého užívání vážím 96 kilo. Takže tenhle drahý vynález doporučuji každému, kdo potřebuje přibrat,” píše Vladimír. Podobné účinky očekávejme také od čokoládového nápoje Choco Lite. Údajně obsahuje kávu, velmi sladké bobule goji, neboli plody asijské kustovnice (podrobný nutriční rozbor najdete ZDE) a taky sytá cizokrajná semínka acai, neboli kapustoně brazilské. Opravdu věříte, že rychle zhubnete díky exotickým snídaním, aniž byste změnili svůj životní styl?

Pokud chceme štíhlou linii a zároveň chutný jídelníček, musíme přece dodržovat ještě druhou zásadu: vyváženost! Jednak harmonicky smíchat pokrmy do lahodných porcí, ale také sladit celý svůj život. Obezita je často důsledkem duševního vyhoření, ubíjející práce, rozklížených vztahů nebo samoty. Předražený Choco Lite ničemu nepomůže, naopak situaci jenom zhorší, pokud zjistíte, že jste svoje peníze darovali podvodníkům.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
21. Bře 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

12 Komentáře zapnuto "Choco Lite způsobuje prudké tloustnutí!"

Upozornit na
avatar
Dajana
Dajana

Ahoj, čtu různé recenze a tady vidím negativní názor. Je pravda, že prášky CGA800 jsem brala a nepomohly. Reklama na Choco Lite obsahuje fotky žen před – a po úspěšném hubnutí. Možná jsou obrázky převzaté z jiných zdrojů (blogů, sociálních sítí), jenom aby nalákaly zákazníky. Budu ráda za upřímné diskusní příspěvky.

jurek
jurek

Všechny fotky jsou ukradené z jiných stránek. Jestli chcete vědět, odkud, použijte Google. Budete překvapená. Nic z toho není pravda.

Lenka
Lenka

Ahoj, moje známá nedávno sdílela inzerát, kde jedna dáma nabízí peníze za to, že se slečny a paní vyfotí, pak přiberou několik kilogramů a následně se vyfotí znovu (za každé nabrané kilčo samozřejmě dostanou zaplaceno). Pořadí fotek se potom otočí a použijí se na reklamu, na prodej hubnoucích prostředků! Doposud mě něco takového nenapadlo!

Drahomír
Drahomír
Webová stránka se chová jako e-shop, kde si můžete objednat zboží. Jenže je bez jakýchkoli kontaktů: IČO, DIČ, adresy, kam můžete zaslat reklamaci. Považuji to za protiprávní. Mám vlastní obchod a dovedu pochopit boj proti stále tvrdší legislativě. Proč ale na druhé straně může někdo na internetu volně prodávat zboží, aniž by bylo jasno, komu platím? Co to je za bordel? Kdysi jsem na podobných stránkách objednal kameru do auta – přišla na dobírku z Maďarska! Stála mě 1 750 Kč, byla vadná. Nebylo ji, kde reklamovat. To byla kamera, ne potravina! Když to chytnou do rukou teroristi, otráví půl… Číst vice »
miluska
miluska

Ahoj, já jsem Choco Lite koupila. Měla bych zhubnout cca 20 kilogramů, ale neshodila jsem ani dekagram. Jenom jsem vyhodila přes 3 000 Kč. Kde se stala chyba? Snad tento příspěvek zveřejníte.

Míša
Míša

Chybu udělal váš mozek! Takový nesmysl a vy naletíte?! Nikdo ještě nevymyslel nic, po čem bychom zhubli bez úpravy jídelníčku a pohybu. Diskusní příspěvky pod inzerátem může psát samotný prodejce, chápete? A pokud Choco Lite funguje, proč obchodník tolik zlevňuje? Příště použijte mozek, ušetříte!

Aneta
Aneta

Dobrý den. Přípravek “Choco Lite” jsem objednala, bohužel podle vašich recenzí unáhleně. Jsem trubka, že jsem naletěla. Na číslo, ze kterého mě kontaktovali prodejci kvůli objednávce, se nemůžu dovolat. Nevím, co mám dělat. Přípravek dorazí zřejmě v pondělí – mám dodavatele odmítnout, až mi bude volat? Děkuji za odpovědi.

hanka
hanka

Nepřebrat poštu, to je jediné řešení.

Mila
Mila

Nebrat, nejsem doma, a hotovo.

Lucie
Lucie

Dobrý den, neodsuzujme nikoho, kdo byl podveden. Představa, že lehce zhubnete během chvilky, je lákavá. Samozřejmě lze snížit tělesnou hmotnost i lepším jídelníčkem, pohybem atd., což ovšem vyžaduje mnohem více úsilí. Ale není jiná cesta, než začít – třeba každodenní svižnou procházkou. A nekupujme žádné pilulky, ani rádoby zázračné rozpustné prášky.

wpDiscuz
loading
×