decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Chocolate Slim je vstupenkou do kriminálu!

Je přirozené, že máme rádi svoje pohodlí a hledáme zkratky. Všechny velké lidské vynálezy přece vznikly, abychom snadněji vyřešili problémy a žili spokojeně. Co myslíte, nadešel konečně čas, kdy bezpracně vyděláme peníze, získáme zpátky mladý vzhled a taky štíhlou tělesnou linii, aniž bychom museli hnout prstem a omezit svůj jídelníček? Prodejci potravinového doplňku Chocolate Slim slibují skoro nebe na zemi. Jenomže detaily lákavé nabídky nevypadají vůbec přesvědčivě, ba přímo naopak!

Smíchejte kakao, bobule, kávu, houby a máte Chocolate Slim

“Zahajujeme revoluci v hubnutí, zdraví a omlazování. Naším receptem je přírodní kakao, bobule goji, zelená káva a výtažky z houby Ganoderma lucidum. Všechny ingredience dáme dohromady a získáme komplex Chocolate Slim, díky kterému můžete zhubnout 7 až 23 kilogramů za 30 dnů! Přitom nemusíte měnit svůj životní styl,” hlásá prodejní internetová stránka. Bohužel neprozrazuje, kolik váží jedno balení. Deset deka? Jeden dekagram? Nebo ještě méně? Navíc není nikde uvedeno jméno odpovědné firmy!

Takže buďme obezřetní a raději kupme uvedené přísady v normálním obchodě. Nebuďme tak naivní, jako nešťastníci, kteří vyhazují svoje peníze za podezřelé výrobky anonymních firem. Chocolate Slim připomíná podvodné tablety proti bolesti, mast na křečové žíly, bonbóny pro růst svalů, gel na obnovu vlasů, vodičku pro zvětšení ženských tvarů, náplasti pro zvětšení mužských tvarů… Schválně si rozklikněte předchozí články a čtěte recenze i následné diskuze!

První pravidlo chytrého spotřebitele: Předvídejme problémy!

Důvěřivci po celé Evropě marně vyhlížejí zázrak, aby potom neúspěšně hledali darebáka, který zkasíroval peníze a dneska nereaguje na e-mailové stížnosti. Takže kupujme pouze výrobky, podepsané skutečnou firmou, která má sídlo v České republice, nebo aspoň na území Evropské unie. Pomůže nám třeba obchodní rejstřík nebo daňové identifikační číslo. A nebojte, zhubnout zvládnete! Kdo umí ovládat počítač a zvládne orientaci na internetové síti, je evidentně chytrý a šikovný člověk. :-) Jenom musíme zahodit Chocolate Slim a žít zdravě.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
22. Zář 2016   /   

Tags: marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

9 Komentáře zapnuto "Chocolate Slim je vstupenkou do kriminálu!"

Upozornit na
avatar
Eva
Eva

Dobrý den. Proč, když je “Chocolate Slim” tak skvělý, nenabízíte také vrácení peněz v případě neúspěchu? Máte strach, že by vás to zruinovalo? Eva

Zouk
Zouk

Mám svoji směs, která je o dost lepší a levná. Oproti bizarním “doplňkům” typu bobule acai, zelená káva, Ganoderma lucidum a Chocolate Slim, dosahuji účinnějšího výsledku, navíc bez jojo efektu. Stačí namíchat mixérem kvalitní suroviny a máte hotovo. Jdu pouze přírodní cestou a o každé rostlině vím, jak funguje, protože jsem ji na sobě zkoušel. PODVODNÍKŮM VZKAZUJI, ŽE PATŘÍ DO PEKLA BEZ NÁVRATU.

Alena
Alena

Zouku, můžete se o složení směsi podělit?

Katka
Katka

Zouku, mohla bych znát Vaši směs? Nebo je tajná? :-)

Jarmila
Jarmila

Dobrý den, Zouku, také bych ráda znala “recept” na Vaši směs. Děkuji.

Vindy
Vindy

Můžu znát složení Vaší směsi? Děkuji.

Dolež
Dolež

Dobrý den, můžete prozradit recepturu, nebo zdroj lepší a levnější směsi?

Jarmila
Jarmila

Taky chci znát (a mít :-)) něco, co na hubnutí funguje!

Kateřina
Kateřina

Telefonní operátoři mohou být sebepříjemnější, ale nezapomeňme, že bez diety a sportu nezhubneme, nic jiného samo o sobě nepomůže!

wpDiscuz
loading
×