decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Dělník v dopravě

Dělník v dopravě dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 2.01.01. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá práce a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Dělník v dopravě popsaný platovými třídami

2. platová třída

  1. Vymývání vnitřku nákladních železničních vozů, nákladních silničních vozidel (mrazicí vozy apod.) a dezinfekčních ramp.
  2. Obsluha mechanizovaného tlakového mycího zařízení povrchu letadel.
  3. Úklid a dezinfekce vnitřních prostor letadel, ošetření pilotní kabiny a speciálních prostor letadel, vybavení letadel speciálními a vybranými nouzovými prostředky.

3. platová třída

  1. Čištění a vymývání otevřených skladovacích nádrží, palivových nádrží letadel, velkých tanků (podzemních nádrží) a mobilních cisteren od pohonných látek, olejů, chemikálií, asfaltu, dehtu apod.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
09. Zář 2016   /   

Tags: plat, povolání

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

2 Komentáře zapnuto "Dělník v dopravě"

Upozornit na
avatar
Monika
Monika

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat: 16 let pracuji na Letišti Václava Havla jako dělník v dopravě, tzn. úklid letadel a můj základ byl doposud 13 140 Kč. Teď jsem změnila pozici, jsem řidič – jezdím po letišti a vozím lidi, a můj nový základ je 14 060 Kč. Je to správně dle tabulek? PŘEDEM VÁM MOC DĚKUJI ZA VAŠI ODPOVĚĎ.

wpDiscuz
loading
×