decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Detoxic: recenze, diskuze, obrana proti šmejdům

Tradiční pohádky bývají drsné, ale nakonec člověka pohladí po duši, protože dobro zvítězí nad zlem. Po internetu však nyní koluje jiná báchorka, která má naprosto opačný cíl – zblbnout důvěřivce tak, aby dobrovolně poslali peníze darebákům. V hlavní roli vždycky vystupuje neexistující doktor, například fiktivní MUDr. Michael Petr z vymyšleného lékařského pracoviště – kupříkladu z Národního institutu parazitických onemocnění. Varuje před cizopasníky a nabízí “jediné účinné řešení”: přípravek Detoxic. Recenze a diskuze odhalí, že jde o podvod.

Detoxic je dalším nesmyslem, který prodávají zloději přes internet

“Reklama sice tvrdí, že výrobce dostal všemožné certifikáty, ale přitom neznáte název odpovědné firmy ani IČO,”  píše pan Ladislav o přípravku Detox Pharma, který vykazuje stejné nedostatky jako Detoxic nebo další “léčivo” proti parazitům: Anti-parasite Herbal Tea. Jakmile zaplatíte, svoje peníze pravděpodobně nedostanete zpátky, ani kdybyste zburcovali policii. Jak nás může stát ochránit, když kupujeme přes internet od anonymních firem a nečteme obchodní podmínky?,” uznává čtenář, který koupil bezcennou mast na padající vlasy.

Navíc když prostudujete složení podezřelé směsi Detoxic, najdete levné ingredience, které levně seženete v každém druhém obchodě, aniž byste museli vypláznout 1 000 Kč:

  • řebříček (50 gramů čajové směsi koupíte za 60 Kč)
  • zeměžluč (50 gramů natě stojí kolem 35 Kč)
  • hřebíček (50 gramů tohoto koření dostanete za 50 Kč)

Máte pochybnosti? Hledejte nezávislé recenze a svobodné diskuse

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Chtějí hlavně šokovat, klidně i matoucím sloganem. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat zbytečnost jménem Detoxic.

  1. Inzerované zboží je poměrně drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
  2. Takzvaný “Detoxic” prodává anonymní firma, kterou nenajdete v českém obchodním rejstříku.
  3. Žádná autorita (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) neschválil tento výrobek pro evropský trh.
  4. Pokud takzvaný “Detoxic” obsahuje například jed na krysy, způsobí otravu a nebudete vědět, koho zažalovat.
  5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
  6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
  7. Reklama na „Detoxic“ nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například Varumin a MMS proti rakovině, FlexaPlus na klouby, White Express System 2 na vybělení zubů a další.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
02. Úno 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

36 Komentáře zapnuto "Detoxic: recenze, diskuze, obrana proti šmejdům"

Upozornit na
avatar
Zemanová
Zemanová

Napálila jsem se jen jednou. Od té doby kupuji pouze v lékárně, nebo ve zdravé výživě. Jenom hazardér s vlastním zdravím koupí od neznámé firmy to, co pak vnitřně užívá, dává na pleť nebo na vlasy. Kam se chcete obrátit, když vás “Detoxic” nebo jiný zaslaný přípravek zdravotně poškodí?

RNDr. Martin Podhorský
RNDr. Martin Podhorský

Souhlas na 100 %.

Iva
Iva

Děkuji za takové komentáře. Dávají lidem, kteří by se nechali nachytat, dobré informace. Díky. :-)

Petr Sládek
Petr Sládek

Bylo by dobré tyhle podvodníky identifikovat a možná i použít jisté násilí, nebo prostě adekvátně trestat!

Lukas
Lukas

Díky, málem jsem detoxic zakoupil. Naštěstí mě napadlo pročíst si zkušenosti ostatních.

svobi22
svobi22

Lukáši, jsem ve stejné situaci. Vyskočila mi FB upoutávka na tento přípravek, velice mě zaujala a málem jsem za “výhodnou” cenu (50% sleva) objednal. Naštěstí mě také napadlo nejprve se podívat, jaké s tím mají zkušenosti jiní. Vidím, že jde opět o klasický podvod, zneužívající důvěřivost lidí, kteří se snaží udělat něco pro své zdraví. Šmejdi!

L. Lokšan
L. Lokšan

Také mne reklama na Detoxic zaujala, neboť kdo z nás by se rád nezbavil toho, co náš zdravý organizmus ničí? Ale nejdříve jsem se snažil najít na netu lékaře, kteří to doporučují – prostě neexistují! Pak jsem si řekl, že by třeba mohl existovat Národní institut parazitických onemocnění – tak ten jsem také nenašel! Takže, opět jeden velký podvod na náš důvěřivý lid… Jsem rád, že jsem se neuspěchal a výrobek si neobjednal.

Drahomíra
Drahomíra

Objednala jsem „Detoxic“. Co mám dělat, abych ho nemusela přijmout?

Šimon
Šimon

Normálne ho nepreberte, ak je na dobierku alebo kuriérom. Horšie, keď ste ho vopred uhradili, čo nikdy nerobte. Neviem, prečo nie je podvodna reklama trestný čin.

Ivana Slapakova
Ivana Slapakova

Hrozný, vůbec nechci věřit, že jsme na sebe takoví :-(.

Hanka
Hanka

Produkt nabízí za 1 300 Kč: dvě balení a dárek.
Předpokládala jsem cenu 2 600 Kč.
Po dodání jsem zaplatila 3 146 Kč.
Na faktuře už nebyl dárek, ale 3 balení po 1049 Kč.
Zmatek.

Chosé
Chosé

Omylem jsem šmejd “Detoxic” objednal. Myslel jsem, že po zadání jména a telefonního čísla dojdu na další objednávkové údaje (e-mail apod.) Ale hlavní stránka, bez jakýchkoliv kontaktů zmizela a za 2 hodiny mi volá paní – zjevně cizinka, které jsem ani nerozuměl – produkt mi bude doručen s dopravou za 1 576 Kč.
Balík nepřevezmu. Číslo, ze kterého mi volali, je nedostupné, žádný e-mailový kontakt na prodávajícího neexistuje. Takže jasný podvod. Pozor, ty stránky ihned opustit!

kloki
kloki

Ještě jsem Detoxic nezačala užívat – zkusím poslat zásilku nerozbalenou zpět. Jsem naivní. Ale hodnotím podle sebe, sama bych nikoho neoklamala.

Šimon
Šimon

Skúste vrátiť zásielku, ale na 99 % vám nikto nevráti peniaze. Toto sú tie parazity občanov, ktoré treba vykynožiť za pomoci zákonnej moci.

Julie
Julie

Málem jsem se také nechala zviklat, ale včas přečetla diskuzi. Už jednou jsem se nechala napálit krémem na křečové žíly VaricoFix Support, po kterých mě bolely nohy ještě víc. Dopisovala jsem si s firmou, která mi slibovala navrátit peníze, ale až to schválí šéf v Americe. To bylo v listopadu 2015, jasně, že do dnešního dne nic nepřišlo.

Eva
Eva

Než si něco koupíte, najděte si recenze. Díky, že existuje internet!

Zora Valanská
Zora Valanská
Evo, při čtení inzertních stránek “Detoxic” mi bylo nejdříve podezřelé, že nikde, ani v patičce stránek, není uveden prodejce, firma, kontakt, všeobecné obchodní podmínky apod. Zaujal mě obrázek “se 4 certifikáty”, který byl tak malý, že obsah certifikátů vlastně nešlo přečíst, ani nešlo obrázek (certifikáty) stáhnout. Prostě autor nechtěl, abychom si z oněch certifikátů něco přečetli, pouze měly za cíl graficky vzbudit ve čtenáři důvěru Nicméně 1 firmu šlo z certifikátu přečíst: CRYTUR, spol. s r.o., IČO 25296558, C 13937, vedená u Krajského soudu v Hradci Králové. Jejím jediným společníkem (majitelem) je akciová společnost CRYTUR Holding, a.s., IČ: 242 54… Číst vice »
Jana
Jana
Koupila jsem Detoxic. Jelikož nebyl přiložený letáček, nevěděla jsem, jak postupovat. Telefonovala jsem na č. 607663481, které jsem měla použít, pokud nebudu doma při doručení zásilky, abychom se dohodli na jiném termínu. Doma jsem byla, “lék” jsem koupila, ovšem momentálně nevím, zda mě usmrtí, nebo přivede do stavu, kdy se budu muset obrátit na lékaře, či na nemocnici. Mám tedy to číslo, kde mi samozřejmě hlas, se kterým jsem naposledy mluvila, vše zapřel. Sdělil mi, že nic neví – HA HA HA. No a už vím, že přes internet příště nic nakupovat nebudu. Není mi do zpěvu, ale hlavně, že… Číst vice »
Břetislav
Břetislav

Dobrý den, toto číslo je už 10 let moje, ale žádný Detoxic neprodávám, jasný podvod.

Lucie
Lucie

Dnes mi PPL doručila jednu krabičku Detoxicu za 1 573 Kč. Postrádám příbalový letáček a jakýkoli český text o užívání a složení přípravku. Mluvila jsem po telefonu také s cizincem, který mi doporučoval akci 2+1 balení zdarma. Nechápu, když reklama slibovala, že stačí jedno balení na zlikvidování všech parazitů. Jsem rozhořčená a vrátím se k osvědčenému černému ořešáku, který je možné koupit u solidní české firmy za rozumnou cenu a poslouží 100%. Jo a ještě k avizované ceně, nalákají vás na nižší částku a pak se dozvíte, že je pouze bez DPH. Jo, to jsem si zase zpestřila víkend!

Jolana Šmídová
Jolana Šmídová

Klasický postup šejdířů. Vyobrazit odpudivé parazity – hrůza si přestavit, že jsou v mém těle, a jsme jenom krůček od toho, abychom koupili i předražený, v lepším případě, neúčinný preparát.

Michal
Michal

Podle mě je největší zabiják stres, takže místo detoxikace raději meditace.

Eva
Eva

Dobrý den, také jsem se nechala napálit a Detoxic objednala. Pán na telefonu mě přesvědčil, že jedno balení nestačí, a tak jsem blbka objednala 2 balení. Zaplatila jsem 3 146 CZK a hned jsem 10 dní Detoxic užívala. Určitě je k ničemu, necítím se vůbec dobře a další 2 balení už brát nebudu. JE TO PODVOD! Na faktuře je A.N.K. Logistik UG (hauftungsbeschrankt), sídlo c/o Grebennikov Verlang GmbH, Neumannstrase 135, 13189 Berlín. – IČO: HRB 173503 B, DIČ:37/207/50010, IČ DPH: DE304748999

Gabriela
Gabriela
Dovolím si přispět svou “troškou do mlýna” a dát pár rad, jak rozeznat podvodnou reklamu. Když se objeví inzerce na nějaký převratný produkt, který je pouze ten jediný účinný, tak už jen to ve mně zvedá varovný prst. Podruhé se varovný prst zvedá při čtení recenzí, které jsou pod výrobkem uvedeny – jakoby je jedna ruka psala. I když se snaží měnit slovosled, prozrazuje jednoho autora stejný styl psaní. V neposlední řadě je podezřelá nepřiměřená cena a hlavně věta, že v případě nespokojenosti s výrobkem vrací peníze!!! I kdyby nic z toho, co výše uvádím, ve vás při čtení inzerce… Číst vice »
Mirenka
Mirenka

Tí ľudia sú stále rovnakí, ako na iných stránkach – jedna veľká banda podvodníkov.
DETOXIC je nevyspytateľný a ak niečo zlyhá, oni vám nič nepreplatia.

DIKI
DIKI

Taky jsem se nechala zviklat účinností přípravku a jak píše Chosé, na stránkách nebylo možné vyčíst nic. Do dvou minut přijde SMS z “Notifire” bez čísla, takže nejde ani odpovědět, ani objednávku zrušit. Zboží nepřevezmu.

Jana
Jana

Pri zisťovaní pravdivosti, či nepravdivosti niektorých lákadiel k očiste tela od parazitov a po krátkej výmene informácií prostredníctvom mailu s Dr. Olegom Ditrichom mi nedá nepodeliť sa s vami o tieto informácie. Prosím, prečítajte si: http://www.parazitologie.cz (PARAZITOLOGIE.CZ)

Poznámka redakce: Názory docenta Ditricha citujeme a další podvodný “prostředek proti parazitům Wurm-Ex” recenzujeme pod TÍMTO odkazem.

jířa
jířa

Děkuji, málem jsem objednala! Uf! Šmejdi!

Marcela
Marcela

Bohužel jsem byla tak blbá a objednala… Prý můžu Detoxic dívat i dětem. Ještě, že jsem tak daleko nešla. Nejdříve jsem zkusila dávku na sobě – přiotrávila si játra! Takže opravdu bacha, co z internetu objednáváte!

Oleg Ditrich
Oleg Ditrich

Viz taky pořad “A Dost” v internetové televizi Stream ZDE.

Iveta
Iveta

Díky tomuto komentáři jsem ušetřila a nevyzvedla. Už nikdy více.

Moni
Moni

Chtěli po vás něco, když jste nepřebrali zásilku? Asi před hodinou jsem objednala, dokonce mi volala nějaká cizinka, já odsouhlasila a pak chtěla zrušit, ale na uvedeném čísle již není odstoupení možné, e-mail žádný, tak nevím. Má mi to přivézt nějaký kurýr.

EVA
EVA

Pozor! Okradli mě o 3 000 Kč! Prý sídlí v Německu – nebo někde úplně jinde?

Břetislav
Břetislav

Dnes na moje soukromé číslo 607663481 volal jeden pán a předpokládal, že prý prodávám nějaký detoxic nebo co. Neprodávám nic, ani nevím, o co jde, někdo pouze použil moje telefonní číslo, tak prosím nevolat.
Děkuji za pochopení.

wpDiscuz
loading
×