decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

DiaRemedium může cukrovkáře zabít!

Stále máte žízeň a sucho v ústech, přitom ale často musíte na malou potřebu. Cítíte únavu a nevolnost, srdce tluče jako o závod, těžce dýcháte, zvracíte a najednou – jste v kómatu! Diabetes mellitus neboli cukrovka je vážné onemocnění metabolismu, kvůli kterému řada pacientů dostává invalidní důchod. Srovnejme, jak těžkou chorobu léčí lidoví felčaři a studovaní lékaři, abychom nakonec zhodnotili nové náplasti DiaRemedium.

Lidové léčitelství versus vědecká medicína

Když recenzuji všelijaké podvodné tablety, kapky, masti a nálepky, chci aspoň nějak poradit zoufalým lidem, kteří nenašli dostatečně účinnou pomoc mezi doktory. Vypisuji tedy “babské rady” ze starých knih – například bylinné směsi, které zpravidla mnoho nestojí a přinejmenším neublíží. Ale zatímco náplasti DiaRemedium jsou dneska inzerované na každém obskurním webu, lidové recepty proti diabetu hledám zatím marně!

Možná cukrovka ohrožuje lidský život natolik zákeřně, že byla dávným vesnickým felčarům neznámá. Například renomované vydavatelství Reader’s Digest doporučuje “jenom” vyváženou dietu, která obsahuje například:

  • celozrnný chléb a plátek dušeného lososa
  • rizoto s kuřetem
  • těstoviny se zeleninou
  • pečené brambory se salátem
  • ale především choďme k normálnímu lékaři, který prohlédne lidský organismus lépe nežli kdokoli jiný a případně předepíše odpovídající dávky inzulínu, abychom vyrovnávali hladinu cukru v krvi!

Názory a recenze na náplasti DiaRemedium podle zkušenosti

Koupili byste injekci nebo inzulín od cizince, kterému nevidíte do tváře, protože je celý zahalený a odmítá prozradit svoje jméno? Ne! Proto nekupujte ani izolepu DiaRemedium – protože neznáme identitu prodejce. Senzační reklama navíc připomíná dřívější podvody, jako byly náplasti ProstaPlast (“na uklidnění prostaty”), Turbo Max BlueEpic Mass XXL („na růst svalové hmoty“), Catch Me, Patch Me (“na hubnutí”),  Detox Pharma (“na detoxikaci”)  a další.

Na podobnosti upozorňuje například zkušený spotřebitel, pan Alexander Lomský: „Prodejní weby uvedených výrobků obyčejně vypadají graficky a obsahově úplně stejně – smyšlené pozitivní komentáře, doporučení fiktivních odborníků apod. Nejsem blázen, abych vyhazoval tisícovku za anonymní výrobek, ačkoli mám pochopení pro důvěřivé lidi. Konečně už by měla zakročit Policie.“ Náplasti DiaRemedium mohou člověka v konečném důsledku zabít, pokud obsahují velké množství rozpustného a vstřebatelného cukru, nebo budou použity místo léčby.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
19. Kvě 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

17 Komentáře zapnuto "DiaRemedium může cukrovkáře zabít!"

Upozornit na
avatar
Jan Pacovský
Jan Pacovský

Zkuste najít MUDr. Vladimíra Filípka, který údajně vychvaluje DiaRemedium! Vypadá hezky doktorsky, ale diabetolog tohoto jména není k nalezení.

Zdeňek
Zdeňek
Česká diabetologická společnost v poslední době zaznamenala zvýšený počet dotazů z řad pacientů s diabetem, které se týkaly jednoho z produktů inzerovaných na internetu s názvem DiaRemedium. V reklamě na internetu a webových stránkách se uvádí, že jde o metodu určenou k léčbě diabetu a některých jeho komplikací. Česká diabetologická společnost (www.diab.cz) v této souvislosti upozorňuje, že výrobek DiaRemedium není podle právních předpisů platných v České republice lékem určeným k léčbě diabetu. Tento výrobek nemá definovaný obsah (množství ani kvalitu) účinných látek, nebyl testován podle požadavků kladených na léky a neposkytuje tedy zaručenou účinnost při léčbě diabetu. V České republice… Číst vice »
Vladimír
Vladimír

Samozřejmě, že citovaného “odborníka” nelze nalézt. DiaRemedium = podvod. Již název stránky “Lékařský časopis” je pitomost, kterou snad nikdo nemůže brát vážně. Státy vydávají na odstranění cukrovky miliardy. Lékaři by diabetes vyléčili, kdyby ovšem měli možnost (účinné metody – prostředky), bez ohledu na zájmy farmaceutické loby. Kdyby nikoho jiného, tak pana prezidenta Zemana by uzdravili určitě.

Milada
Milada

– Tak jsem se zařadila mezi hloupě důvěřivé pacienty. Pozitivní efekt není žádný a mám obavu, aby se naopak neprojevily nějaké negativní účinky. Chci ještě žít.

Géniové, kteří by dokázali vyléčit cukrovku pomocí náplastí, by zasluhovali Nobelovu cenu. Ale podvodníci patří za mříže.

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy
Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy

Podvod má mnoho tváří. Avšak jeho hnací silou je finanční chamtivost…

Miroslav
Miroslav

Jsem diabetik a jako takový se chytám každé možnosti. Koupil jsem 3 balení, tedy 15 náplastí, které jsem používal přesně podle návodu. Můj stav zůstává naprosto, ale naprosto stejný. Dia Remedium považuji jenom za další podvod, ke kterému se internet propůjčuje.

Josef Šálek
Josef Šálek

Jsem diabetik a též jsem vyzkoušel “DiaRemedium”. Potvrzuji, že můj zdravotní stav zůstal stejný, bez zlepšení. Je to podvod.

jan
jan

To je ale hanba! Diabetes je zákerná choroba a nenažranci zneužívajú chorých ľudí pre byznis! Lekárská veda je velmi neefektívna a pomalá vo výskumoch Diabetu! Lebo číslo diabetikov sa hrozivo zvyšuje, bohužiaľ.

Alexander Höfer
Alexander Höfer

Souhlasím s panem Miroslavem. DiaRemedium jsem také užíval a výsledek? Nula. Stydím se, že jsem sedl na lep a vyhodil peníze. Nekupujte to, vůbec vám to nepomůže!

larys
larys

Asi takhle. Udávané telefonní číslo neexistuje, na email nikdy nikdo neodpoví, a tak není, kdo by Vám vrátil peníze. Prostě zloději, na které v téhle republice není metr, ale hlavně, že jejich výrobek může i zabíjet.

akeygon
akeygon

Soudný člověk vidí na první pohled, že DiaRemedium je podvod. Průzkum na internetu moji úvodní domněnku jenom podtrhuje. Bohužel klamavých webů, kde jsou nabízeny podobné nesmysly, existuje spousta.

Emil Svarovský
Emil Svarovský

Odvolávám se na vaše poslední slova: Jsou nabízeny nesmysly ve velkém rozsahu a naše vláda neumí tyto podvodníky potrestat. Raději pokutuje cyklisty, kteří na vyjížďce vypijí pivo. Tak už se konečně proberte a popožeňte policii, aby tyto podvodníky vyhledávala a patřičně trestala.

Zdenka
Zdenka

Za takzvaným produktem DiaRemedium stojí banda zlodějů. Jakmile zaplatíte, ani na e-mail už vám nikdo neodpoví a vůbec nikoho neseženete. A politici internetový prodej nezakážou, ostatně ani nelze všechno regulovat, pokud nemáme žít za ostnatým drátem. Záleží na lidech, jestli naletí idiotům. Já už nikdy!

zdenek
zdenek

Už jsem vypotřeboval 3 balení, ale účinky žádné. Myslím, že jsem se nechal napálit. Děkuji vám.

jan
jan

Pan Woff sa snaží upozorniť na podvod! A patrí mu vďaka, pretože na svete je už možné všetko!

marta zaťková
marta zaťková

Zjistila jsem v lékařské komoře, že DiaRemedium je nebezpečný lék. Nevím, proč výrobce produkuje a prodejce nabízí něco takového. Hanba!

Jitka
Jitka

Už jen úroveň “češtiny” je varující. Stačí přečíst prvních pět řádků a je jasné, že nemají ani na dobrého překladatele, natož dobrý lék!

wpDiscuz
loading
×