decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Easy Phrases vám nepomůžou. Cizí jazyky zvládnete jinak

Díky informačním technologiím můžeme studovat cizí jazyky snadno a bezplatně. Například na portálu Youtube.com přibývají kurzy angličtiny pro začátečníky, ve kterých pochytíte základní slovní zásobu, gramatiku a výslovnost. Potom bývá nejlepší školou praktická komunikace, třeba přes internetovou aplikaci Skype. Ovšem buďme obezřetní vůči internetovým podnikavcům, kteří svůj předražený studijní program pojmenovali nejdříve Fast Phrases a potom Ling Fluent. Nyní lákavou reklamu pouze zkopírovali a vymysleli nové jméno: Easy Phrases. Považuji za velmi pravděpodobné, že všechny tři produkty jsou totožné.

Jak fungují jazykové lekce Easy Phrases? Možná vůbec nijak

“Dala jsem se také napálit, absolutní podvod. Posílám stížnost České obchodní inspekci a oslovím další příslušné instituce, které se zabývají podvodnou, klamavou reklamou. Například reklamační protokol říká, že po otevření produktu nemáte právo na reklamaci! Tady asi neplatí obecně platné zákony,” píše Helena o podvodu jménem Ling Fluent. “Asi budou pěkní podvodníci – mám zaplaceno 1500 Kč a stále jsem nedostal vůbec nic. Měli by se stydět,” pokračuje další diskutérka Ludmila.

“Přes internetové bankovnictví jsem zaplatila 790 Kč, ale čas utíká a stále žádná odezva. Takže nyní hledám konkrétní firmu, která zodpovídá za studijní platformu Fast Phrases – a nic nemůžu najít, pouze hromadu stížností!,” uzavírá Jana. Osobně předpokládám, že Easy Phrases zklame úplně stejně. Několik hodných a důvěřivých lidí, kteří sami uvažují naprosto bezelstně, naletí zbabělým grázlům a svoje zaplacené peníze víckrát neuvidí. Věřte, že ochotně uznám svoji chybu a zveřejním omluvu, pokud zjistím opak!

Kdo nabízí studijní program Easy Phrases? Diskuse, zkušenosti

Pokud jste podvodným reklamám uvěřili a nyní litujete, berte svoji chybu jako ponaučení. Než koupíme jakýkoli produkt nebo službu, nejdříve hledejme odpovědnou firmu, které případně adresujete reklamaci. Přesvědčme se, že obchodník sídlí na území Evropské unie, kde platí docela dobrá ochrana spotřebitele. Ovšem pod “studijním programem” Easy Phrases najdeme podpis údajné firmy “Multilanguage Center Ltd, Jana H. Dabrowskiego 75/85, Poznan”. To nevypadá důvěryhodně.

Společnostem s ručením omezeným říkají Limited company (Ltd.) obyvatelé anglofonních zemí, zatímco v Polsku mají oficiálně Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.). Na prodejních stránkách navíc nemohu najít žádné obchodní podmínky, které by specifikovaly průběh reklamace a vrácení peněz, pokud zjistíme, že Easy Phrases nefungují.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
22. Dub 2016   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

5 Komentáře zapnuto "Easy Phrases vám nepomůžou. Cizí jazyky zvládnete jinak"

Upozornit na
avatar
Jiří Černohous
Jiří Černohous
Celé Easy Phrases jsou absolutní PODVOD!!! S 1000 Kč, které jsem zaplatil za kurs italštiny jsem se již rozloučil a beru to jako draze zaplacenou zkušenost, ponaučení do budoucna a varování před dalšími nabídkami podobných zlodějských šizuňků. Program sice funguje, ale většina “frází” nabízených k učení je naprosto nesmyslná a ke studiu zcela nepoužitelná. Několik příkladů toho, co se má adept naučit: Dej mu palec a vezme mě za ruku Odejít s ocasem mezi nohama Prší kočky a psy Monaco Bavorska Mají duchapřítomnosti a mnoho dalších “perel”. Kromě toho, nemalé množství frází je věcně i gramaticky nesprávných, např. fráze “pád… Číst vice »
vlastik
vlastik

Taky jsem asi naletěl na rychlé naučení základních slovíček a frází z angličtiny. Chtěl jsem si zadat kód, který jsem obdržel od Easy Phrases, ale nikde nemohu najít jejich internetovou adresu, abych to aspoň vyzkoušel. Jsou hrozní šupáci a pitomci, že se tak chovají. No, za zkušenost a hlavně osobní blbost a důvěřivost se platí.

Honza
Honza

Kdo jim poslal peníze, je naprostý blázen. Pro tyto lidi by byl vhodný další kurz za 1000 Kč “Jak se nenechat napálit” a u některých lidí by mohl mít i pokračování.

Paťo
Paťo

Neobjednávejte ani nereagujte. Je to past!

wpDiscuz
loading
×