decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Erogen X: recenze jedovatého gelu a dobré rady

My lidé máme oproti zvířatům vyšší inteligenci a zkrocené pudy, ale občas dojde ke zkratu. Třeba když heterosexuální muž uvidí půvabnou svůdnici: Homo sapiens se náhle stává primitivním primátem, který obětuje leccos (peníze, sebeúctu, snubní prsten), aby získal její přízeň. Dokonce i stárnoucího chlapa mohou zblbnout pudy, probuzené sdílnou divoženkou, nebo vlezlou reklamou. Z internetového podsvětí přitom vyskakují šokující fotografie mužských “předností” a uchvácených žen, neboli reklama na gel Erogen X. Skočme pod studenou sprchu, dříve než přijdeme o peníze, sebeúctu – a možná i solidní partnerku!

Reklama obsahuje hanbaté obrázky a prolhané kecy

Prodejní internetová stránka slibuje, že díky gelu Erogen X vyroste: mužské pohlaví “o více než 8 cm” a živočišná síla uživatele “minimálně pětkrát”. Krabičku tohoto mazu doporučuje “švédský urolog” John Eriksson a “český herec z lechtivých filmů” P. Cejnar. Když citovaná jména zadáme do internetového vyhledávače, zjistíme, že jejich nositelé jsou: filosof, muzikant a moderátor rádia. Ale možná mezitím, co píšu tento článek, byla jména změněna. Odpovědné firmě totiž nezáleží na faktech, nýbrž pouze na penězích. Proto nikde neprozrazuje svůj název ani adresu – abyste nevěděli, kam poslat reklamaci, až vám mastička zažene smyslné představy a vyvolá vyrážku.

Gel Erogen X = nové jméno pro starý známý švindl

Pokoutní obchodníčci už nabízeli hromadu mastiček, tabletek a náplastí, které měly trvale zvětšit mužskou chloubu. Pokud vím, nezabral ani jeden takový výrobek. Přitom Erogen X patří do dlouhého seznamu podobných podvodů, které jsem recenzoval – plané sliby a nulové výsledky bývají stejné, jenom jména se mění. V zapomnění skončily například “značky”: Drivelan, ActiPotens, Ultimate Formula, Beast Gel, Turbo Max Blue, Potenga, Penidrol Max, Atlant Gel, Eracto, Titan Gel a Penirium Forte, XtraSize, Man Pride nebo Erexan.

Tato recenze ale přece jenom skončí pozitivně

Někteří zklamaní uživatelé podvodných gelů a prášků připsali pod moje články svoje komentáře – názory: buďto doplňující varovné recenze, anebo otázky: Co tedy máme dělat, pokud v intimním životě trpíme problémem? Proto jsem sepsal rady, které najdete pod TÍMTO odkazem. Na oplátku sice nemusíte platit žádné peníze, ovšem jak praví staré rčení, “nic není zadarmo”.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
13. Zář 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz
loading
×