decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Forskolin Active vám může ublížit!

Lidé hledají potravinový doplněk, který sníží jejich tělesnou váhu a dokonale vytvaruje postavu, aniž by museli cvičit nebo měnit svůj jídelníček. Existuje vůbec takový zázrak? Cizokrajné organismy jménem spirulina a chlorella zavrhli všichni oslovení lékaři. Tabletky CGA800 jsou jenom zákeřnou pastí. Internetové reklamy nyní propagují přípravek Forskolin ACTIVE, díky kterému údajně “zhubnete rychle bez diet a cvičení”! Pestrobarevné stránky zachycují krásnou mládež, pózující v plavkách. Prodejce vysvětluje, že štíhlé figury vytvarovala látka forskolin.

Ach jo, bohužel ani tentokráte nepřinášejí obchodníci rychlé vysvobození. “Rostlinu Coleus forskohlii, která obsahuje zmiňovanou látku, v doplňcích stravy zakazuje platná vyhláška 225/2008 Sb., s ohledem na farmakologické účinky forskolinu,” vysvětlil ředitel Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Příslušný dokument lehce vyhledáme sami ve Sbírce zákonů, prostřednictvím Portálu veřejné správy. Prodejce potravinového doplňku Forskolin ACTIVE evidentně porušuje českou legislativu, když volnou komerční distribucí svojí směsi obchází lékaře.

Kdo vlastně nabízí tabletky Forskolin ACTIVE?

Evropská ochrana spotřebitele dosahuje vysoké úrovně, a proto zbabělí podvodníčci využívají počítačovou síť. Například společnost Active Food Supplemets podobně prodávala mastičky Lefery a Hydroface. V případě produktu Forskolin ACTIVE sledujeme podobnou taktiku. Český, italský, rumunský nebo maďarský web obsahuje recenze stejných uživatelek, které v každé jazykové verzi dostaly jiná jména (Lucie Š. = Emanuela I. = H. Lilla = Ioana R.). Výtažek rizikové látky prodává tajemná společnost “Forskolin Active Ltd.”, zamlčující svoji adresu a identifikační číslo. Podle obchodních podmínek nemusí uznat reklamaci.

Které tělesné funkce potenciálně ohrožuje forskolin?

Různí hazardéři občas zkoušejí propašovat na tuzemský trh nebezpečné potraviny. “Forskolin ACTIVE” připomíná starší kapsle “LEVEL 7”, před kterými varoval Státní ústav pro kontrolu léčiv. Odborné argumenty jsou mnohem přesvědčivější, než barevné reklamní fotografie opálených hubeňourů. Výtažek rostliny zvané kopřivěnka (koleus Forskohlův, zkráceně forskolin) může rizikově ovlivnit činnost srdce, srážení krevních destiček a hormony štítné žlázy! Co říci závěrem? Spíše než abychom vyhazovali řádově tisícikoruny, v případě výživových potíží raději navštivme svého lékaře, kterého platíme formou zdravotního pojištění.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
15. Čvc 2015   /   

Tags: ceny potravin, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

14 Komentáře zapnuto "Forskolin Active vám může ublížit!"

Upozornit na
avatar
Hana
Hana

Děkuji za radu. Teď vím, že jen cvičení a změna ke zdravému životnímu stylu – jen to mi dá “postavu snů”.

gabriela
gabriela

Jen blázen by si myslel, že zhubnout bez jakéhokoli pohybu při nadměrné nadváze a mít dokonalé tělo jde pilulkou… Zdravý rozum, lidi – a jít trochu do sebe, to je to, co je potřeba. A ne platit za něco, co nám jednak ničí zdraví a druhak, kdo jiný než my samy jsme si zapříčinily svou váhu.

staňka
staňka

Kdo ví, kde je pravda. Farmaceutické firmy stále bojují s někým, kdo by se jim opovážil konkurovat a Ti, kteří se snaží nabízet pilulky, které člověku možná dopomohou zhubnout, ale zničí funkci orgánů, ti jsou druhý extrém. Pro tělo je to obrovská zátěž. Zdravé hubnutí jsou 3 kg za měsíc, nikoli 12 kg. To je pak jasné, že se to projeví v selhání nějakého orgánu. Nejsem žádný lékař ani specialista. Jen je dobré se občas zamyslet a udělat si vlastní názor. :-)

miluše
miluše

Různé “chytré” firmy kolem sebe metají hnusy v podobě prášků, mastí a rádoby přípravků na “pomoc” nám a našemu zdraví za nehorázné peníze. Že těm lidem není stydno. Vždyť obírají nemocné lidi, takže šmejdi, včetně těch, co dělají ty přiblblé reklamy na to. Kolikpak jim za to firma zaplatí, že jim stojí za to, lhát sobě i ostatním lidem.

Alča
Alča

Mohu popravdě říct, že jsem zhubla 1 kilo za měsíc. Takže žádné účinky to nemá. Teď uvidím, co to bude mít za následky na mém zdraví – mám oboustranně odstraněnou štítnou žlázu díky rakovině.

Daisy Daisy
Daisy Daisy

Pozor na tuhle stránku – pěkní šmejdi.

Eva Štěpánová
Eva Štěpánová

Nevěře něčemu, co je nesmysl. Už jste někdy vytvarovali postavu pilulkami? Nebuďte lenoch, který se přejídá a chce to rychle shodit. Hubnutí je dřina, ale když se umíme nažrat, tak to taky musíme umět shodit.

Pepina
Pepina

Forskolin Active jsem jedla měsíc, mírnila sem se v jídle dost, nejedla sladký a ještě sem 4 kg nabrala, takže tisícovka je pryč a opět začínám cvičit, tento produkt nedoporučuji!!!

Jarka
Jarka

Vyzkoušela jsem jiný zázrak s názvem OBEZIN, prodávaný legálně v lékárnách. Nejen že nepomohl, ale ještě jsem nabrala 3 kila. Takže žádná zázračná pilulka není.

Julča muška
Julča muška

Forskolin Active je odporné svinstvo, ktoré zverejnuju v reklame na Slovensku také stránky ako je Azet email a Centrum email. Nie v správach ale tam vedľa, kde sa objavuje bežne reklama. Alebo je to pri prihlásení. Potom to naláka ľudí, lebo nečakajú, že by ich chcel azet alebo centrum podviesť a stane sa toto.

Nemethova Hajnalka
Nemethova Hajnalka

Je tolik naivních lidí! Osobně mám problém s nadváhou, astmatem a ještě štítnou žlázou – hypofunkce. Ale vím, že zázračné pilulky neexistují. Všechno je tahání peněz z Vaší peněženky.

skarlettka
skarlettka

Štíhlosti dosáhnete jenom střídmostí při přijímání potravy. Pokud někdo píše, že můžete cokoli neomezeně konzumovat a přitom zhubnete, tak lže. Popírá přírodní zákony.

petr
petr

Je rozdíl, jestli jíte se zpomaleným, nebo nastartovaným metabolismem. Do svých 25 let jsem měl 75 kilogramů při výšce skoro 2 metry a nemohl přibrat tuk ani svaly. Teprve sedavé zaměstnání a věk mi metabolismus zabrzdily a kila šla nahoru.

Nepotřebujete jenom pohyb, ale taky hormonální rovnováhu, pohodu, zdravý spánek, sluníčko, sex, přátele, spoustu endorfinů, tuky pro vitamíny, bílkoviny pro svaly, omezit rychlé cukry jenom na akutní doplnění energie a mít se rád. :-)

wpDiscuz
loading
×