decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Grey Active Ultra – recenze podvodného šmejdu

Stárnutím získáváme drahocenné životní zkušenosti, jsme stále rozvážnější a většinou také moudřejší. Ovšem zároveň toužíme po mladistvém elánu a vzhledu! Šedivějící vlasy mužům sluší, ale ženy vymýšlejí, jak získat zpátky původní barvu. Možná vídáte internetové reklamy, propagující tablety Grey Active Ultra. Recenze nás dovede k podvodníkům, kteří slibují zázraky, ale přitom chtějí pouze vybílit vaši peněženku!

“Berte pilulky Grey Active Ultra a obnovte přírodní barvu svých vlasů, aniž byste museli používat chemické přípravky! Garantujeme nejvyšší kvalitu,” slibuje prodejní internetová stránka, která má také italskou, rumunskou, polskou nebo portugalskou verzi. Kapsle Grey Active Ultra stojí někdy kolem 1 000 Kč, jindy 59 €.  Prodejce buďto popletl, anebo záměrně vylhal uváděné recenze. “Šediny jsem měla hlavně vpředu a vzadu. Po dvouměsíční léčbě mám zpátky původní barvu!,” vypráví žena jednou pojmenovaná Jana a podruhé Ana.

Zajímá vás Grey Active Ultra? Diskuse a zkušenosti

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských a ženských komplexů, křečových žil, napuchlých nohoukloubů nebo vbočeného palce. Na prodejní stránce produktu Grey Active Ultra dokonce chybějí jakékoli obchodní podmínky! Kdo vlastně podezřelé pilulky nabízí? Kde byste případně uplatňovali reklamaci? Českou doménu má zaregistrovanou polská firmička Whitedotseo.com sp.z o.o., podepsaná pod řadou dalších podvodů.

Jak vlastně působí tabletky Grey Active Ultra? Diskuse českých lékařů odkrývá pravdu. “Barva vlasů je dána druhem a množstvím barviva – melaninu. Jeho ztráta – šedivění – je podmíněna geneticky,” vysvětluje MUDr. Boris Hynek. “Existují různé babské rady, jak přírodními prostředky šedivění vlasů zpomalit, jejich účinnost však nebyla vědecky potvrzena,” upozorňuje MUDr. Renata Lažanská. Ženám doporučuje pravidelnou návštěvu kadeřnického salónu a pokud vlasy nadměrně vypadávají, odkazuje k lékařské pomoci.

Koupili jste Grey Active Ultra? Recenze zveřejněte ve fóru

Nebuďme zklamaní. Šedivé vlasy nám sice připomínají přibývající věk, ale nebrání přece v plnohodnotném životě – sportu, cestování milování, hodování, tanci nebo zpěvu. Zákeřnost internetových pirátů sice zamrzí, ale ukradenou tisícovku přežijeme a podvodníci nakonec hořce zapláčou. Máte vlastní zkušenosti s Grey Active Ultra? Recenze připojujte vespod, diskuse nechť probíhá ve veřejném a svobodném fóru.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
06. Úno 2016   /   

Tags: Internet, kosmetika, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

23 Komentáře zapnuto "Grey Active Ultra – recenze podvodného šmejdu"

Upozornit na
avatar
Alex
Alex

Koupil jsem a potvrzuji, že Grey Active Ultra je podvod. Šedivé vlasy jsou pořád šedivé a 1 880 Kč v háji.

Viktor Reiter
Viktor Reiter

Taky jsem koupil, ale ještě nerozbalil a po přečtení příspěvků ani nerozbalím – jsem pro hromadnou žalobu.

Janka
Janka

Též jsem koupila “Grey Active Ultra”. Opravdu jde o podvod – dokonce tam chybí datum výroby a spotřeby, takže výrobek může být hodně starý. Přidám se k žalobě.

František
František

Prosím všechny postižené, kteří si přípravek Grey Active Ultra koupili: sjednoťte se zde a podáme na ně společnou žalobu. Adresu mám.

Miroslav
Miroslav

Jsem pro, moje adresa e-mailu je miroslavmachac@seznam.cz.

Marie
Marie

Napište mi, prosím, adresu, kam mohu poslat zpět krabičku. Obálku jsem asi omylem vyhodila. Nebo vůbec nereagují?

jitka
jitka

Koupila jsem jedno balení Grey Active Ultra, ale vlasy jsou pořád šedivé. Ráda bych se připojila společnou žalobou.

Antonín Popelka
Antonín Popelka

Taky mohu potvrdit, že je to oblbování lidí. Souhlasím se žalobou!

Jan
Jan

Za blbost se holt platí a vždy se na ní nejlépe vydělávalo.

Marie
Marie

Jsem hrozně zklamaná a naštvaná. Přikláním se k Františkovi. Jsou to šmejdi. Souhlasím se žalobou.

Roman Dvorak
Roman Dvorak

A co záruka vrácení peněz – našli jste někde adresu, kam to poslat?

Viera Mrázková
Viera Mrázková

Taky jsem podlehla reklamě. Je mi sice už 71 let, ale měla jsem (soudím, že díky genům) jenom sem – tam šedivějící vlas. Říkám si, pár tablet (990 Kč) a ztmavnou taky. Kdepak! Ba právě naopak, najednou mám šedin více. Do teď jsem si nemusela vůbec barvit vlasy! Samozřejmě, že se připojuji k vám ostatním, kteří jste taky doplatili na svou důvěru a souhlasím, abychom téhle podvodné firmě “osladili” život, jako ona nám. Ale nevím ani, kde sídlí. Viera

Josef Musil
Josef Musil

Vyzkoušel jsem Grey Active Ultra, ale žádná změna barvy vlasů se nekonala. Teď zjišťuji, že není, kam zboží vrátit. Souhlasím se žalobou, ačkoli koupě byla moje chyba.

Zdeněk
Zdeněk

Koupil jsem Grey Active Ultra pro sebe i pro manželku a přesně, jak píše Alex, jde o podvod. Vlasy jsou pořád šedivé a 1 880 Kč v háji. Jsou to šmejdi a také se žalobou souhlasím. Je fakt, že za blbost se platí.

Jirka
Jirka

Napište mi adresu pro reklamaci, děkuji, já od nich dostal nějakou polskou.

Abolice
Abolice

Lidi, nic ve zlém, ale takhle se nechat napálit? Klasická finta s líbivým webem bez kontaktu. Zatím neexistují účinné kapsle proti šedivění. PABA (vitamín ze skupiny B – kyselina paraamino-benzoová) + další vitamíny + minerály + správný životní styl = pomalejší šedivění. Věnuji se téhle tématice přes 10 let.

franta
franta

Jsou to lupiči a podvodníci, nic z toho, co slibují, není pravda. Peníze jsou pryč a záruka vrácení je také podvod.

Mirka
Mirka

Též jsem “Grey Active Ultra” vyzkoušela a bez efektu… Podvod!!!

Martin
Martin

Mega podvod. Ale zavolal jsem na číslo reklamace, poslal formulář do Polska a místo 1 590 Kč vrátili na účet 1 450 Kč. I 140 Kč za nic je příliš.

Pechanec Dalibor
Pechanec Dalibor

Zdravím, operátorka mi před týdnem řekla, že mám poslat 2 prázdná balení a oni potom peníze vrátí. Ale neprozradila adresu, odkázala na webové stránky a tam neodpovídají, takže podvod. Můj email: pechanec.maser@seznam.cz

nandy
nandy

Prostě podvodníci!!!

Jaroslav
Jaroslav

Já bych vyměnil celou tuto porevoluční podvodnickou dobu za minulou.

Eva Ambrožová
Eva Ambrožová

Objednala jsem “Grey Active” také, ale asi nic nepřijmu, když čtu všechny komentáře. Podraz za podraz.

wpDiscuz
loading
×