decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Haló, tady Impulsovi! Soutěž, registrace, nápověda

Za kolik peněz sehrajete malou komedii a risknete, že budete kamarádům pro smích? Stačí rovný milión korun? A co třeba stokrát méně? Někteří Češi nyní začínají telefonní hovory zvláštním pozdravem. Probíhá totiž další kolo soutěže, pořádané nejposlouchanějším tuzemským rádiem. Abyste vyhráli měsíční výplatu kuchařky ve školní jídelně, anebo třeba celou mzdu venkovského starosty, musíte především ve správný moment říci: “Haló, tady Impulsovi!” Registrace a pravidla celé taškařice jsou prostá.

Každý pracovní den, mezi 5. a 9. hodinou ranní zatelefonuje moderátor(ka) náhodně vybranému účastníkovi. Potom rozhodují  vteřiny. Musíte zvednout hovor dříve, než dozní 6. zazvonění. Následně máte pouhé 2 sekundy, abyste pozdravili slovy: Haló, tady Impulsovi. Splněno? Získáváte 10 000 Kč. Výhra může stoupnout na trojnásobek, ale musíte hbitě a správně zodpovědět otázku, kterou dostanete… Impulsovi registrace: toto sousloví vyhledává mnoho nadšenců. Vysvětleme, jak vstoupit do hry.

Haló, tady Impulsovi! Registrace je bezpečnější přes SMS

Buďto můžete vyplnit formulář prostřednictvím internetové stránky provozovatele. Ale tento způsob komunikace nebývá vždycky naprosto spolehlivý. Někdo možná marně čeká, že právě jemu zavolají Impulsovi. Registrace prostřednictvím formuláře se přitom nemusela zdařit, třeba kvůli chvilkovému výpadku internetového připojení. Naproti tomu, když odešlete přihlašovací textovou zprávu, máte v paměti svého mobilního telefonu uloženo a potvrzeno, že došla adresátovi.

“Krátkou textovou zprávou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera TELEFONNÍ ČÍSLO zašlete na číslo 900 11,” vzkazuje rádio všem, kteří hledají Impulsovi registrace. “Cena SMS se řídí aktuálním tarifem vašeho mobilního operátora. Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz,” doplňuje rádio. Takže byste neměli zaplatit více, než když pošlete “textovku” kamarádovi.

Nová soutěž probíhá až do odvolání. Soutěžní otázka a nápověda

Účastník estrády samozřejmě může čekat marně, i když přihlášení zvládne bezproblémově. Někdo každé ráno opakuje do telefonu správné heslo, ale sklízí pouze pobavený smích přátel, kteří napodobili hlas moderátora a provedli povedený žertík. Takové riziko s sebou nesou Impulsovi – registrace ještě nic neznamená. Potřebujete pořádné štěstí a duchapřítomnost, abyste získali 10 000 Kč, trojnásobných 30 000 Kč, anebo občasné speciální výhry.

  • 25. ledna bude ve hře Fiat Tipo v údajné hodnotě 300 000 Kč.

Staronová soutěž Haló, tady Impulsovi navazuje na řadu předchozích ročníků. Nejposlouchanější rádio už dříve nabídlo dům, cestu kolem světa, lístky na brazilskou olympiádu, zlaté mince a několikrát taky jeden milión korun. Není divu, když populární rozhlasová stanice patří do svěřeneckého fondu, který byl založený premiérem a milovníkem veřejných dotací, panem Andrejem Babišem. Ovšem soutěžní otázky bývají poměrně obtížné a často musíte poslouchat moderátory celý den, abyste se dozvěděli odpověď. Hádanky se týkají například bývalého vojenského újezdu Brdy, kostela Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem, závodu Jizerská padesátka, nebo šumavského ilustrátora Josefa Pospíchala.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
17. Led 2019   /   

Tags: Impulsovi, marketing, média, soutěže o ceny

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

331 Komentáře zapnuto "Haló, tady Impulsovi! Soutěž, registrace, nápověda"

Upozornit na
avatar
Růženka
Růženka

Taky by mě zajímala aktuální nápověda. Zameškala jsem, že se cosi změnilo. Růžena

Růženka
Růženka

JIŽ JSEM NÁPOVĚDU VYŘEŠILA, CHYBA NA PŘÍJMU.

Volný Jiří
Volný Jiří

Web Impulsových mi nefunguje, stále tam vidím jenom oznámení: “Stránka nenalezena.”

Dagmar Šedová
Dagmar Šedová

Haló, tady Impulsovi! Šedová: 604838423

Alice Rigova
Alice Rigova

Haló, tady Impulsovi! 606130229

Alice Rigova
Alice Rigova

Tak ještě jednou, a tentokrát už mě nenapínejte! :-)

Luboš M.
Luboš M.

Haló, tady Impulsovi! 604402957, Luboš M.

Evženie Čapková
Evženie Čapková

Byla jsem zaregistrovaná, ale nyní se nemohu přihlásit, protože moji e-mailovou adresu už údajně používá jiný soutěžící. Nerozumím tomu.

Vladimíra K.
Vladimíra K.

Konečně prší, naše zahrady a pole mají konečně vláhu – tak, a teď by ještě mohl spadnout z rádiových frekvencí nějaký ten meloun :-). 734307160

Mirek
Mirek

Byl jsem zaregistrovaný, ale nyní se nemohu přihlásit, protože moji e-mailovou adresu už údajně používá nějaký jiný soutěžící. Nerozumím tomu. Volal jsem firmě, která tuhle soutěž provozuje, ale společnost (sídlící Na Hřebenech) nezvedla telefon, ani nezavolala zpátky. Tak nevím. Vysvětlí mi někdo, kde je problém a co mám udělat, abych mohl hrát?

Magdalena
Magdalena

Když se ráno probudím, Impuls si hned naladím,
to je bezva nálada, poslouchá půl národa,
přitom piji kafíčko, aby bylo zdravíčko,
halóóó, tady Impulsovi!

dagmar
dagmar

Poslala jsem SMS podle vzoru: “IMPULSOVI DVOŘÁKOVÁ 739057103”. A 3x jsem dostala odpověď: “CHYBA”!

marta zaťková
marta zaťková

Špatně se mi přihlašuje přes internet. Kde je problém? U mě, nebo u vás?

Radek
Radek
Tuto hru hraji už delší dobu. Jsem již v důchodu, a tak mám čas se přihlašovat. V tomto posledním kole – tuším od března nebo dubna tohoto roku jsem se přes webové rozhraní přihlašoval až 100x denně, tedy k dnešnímu datu mám asi 15 000 přihlášení. Přihlášení jsem prováděl pomocí chytrého telefonu a přes neustále zapnutou wi-fi. Nikdo mi nezavolal. Můj kamarád, taky důchodce, má tímto způsobem už asi 20 000 přihlášení a také mu nikdo nezavolal. Jedna stará paní z vedlejší vesnice, která nemá internet, se přihlásila přes SMS celkem 5x, a zavolali jí. Tak si myslím, že kardinálně… Číst vice »
Jindřiška
Jindřiška

Haló, tady Impulsovi, chtěla bych se přihlásit do hry, SMS zklamala. Jindřiška, 775261189.

Rudolf
Rudolf

Opět jste posluchače vytahali za nos, čau!

1 9 10 11
wpDiscuz
loading
×