decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Knee Active Plus rozežírá chrupavku!

Díky orgánům proudí naším tělem živiny, krev a energie. Svaly umožňují pohyb. Kostra drží všechno pohromadě, ale potřebujeme ještě něco: klouby! Například mezi stehnem a holení máme koleno, drahocenné především při chůzi, ve dřepu, ale i ve stoje. Co když největší kloub začne drhnout a bolet? Pomůžou nám doktoři medicíny – třeba kromě léků dostaneme také invalidní důchod! Určitě však nekupujme přes internet hlouposti typu Knee Active Plus.

Medicína dokáže léčit revma, artrózu i artritidu

Dobrý lékař nejprve pečlivě zjistí příčiny, tedy jestli trpíme kvůli opotřebení, zánětu, infekci, dně, nebo úrazu apod. Nemusíme rozumět názvům, které dala medicína různým nemocem (například revma, artróza, artritida, bursitida, nekróza, vrozené ortopedické vady atd.). Hlavní je, že doktoři nepředepisují dlahu Knee Active Plus, ani žádné další předražené nesmysly.

Prostřednictvím vodoléčby, masáže, ultrazvukem, magnetoterapií a dalšími metodami umějí bolest zmírnit, někdy koleno zcela uzdraví. Anebo jsou aspoň prostředníky mezi pacientem a Českou správou sociálního zabezpečení, která vyplácí invalidní důchody – eventuálně mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem, který vyplácí odškodnění a rentu při nemoci z povolání.

Knee Active Plus: recenze a svobodná diskuse

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Nadpis tohoto článku záměrně připomíná matoucí reklamní slogany, které mají člověka šokovat. Obchodníci útočí na podvědomé pudy, aby nás zlomili, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat dlahu Knee Active Plus.

  1. Inzerovaná bandáž je poměrně drahá, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
  2. Plenu Knee Active Plus prodává přes internet anonymní firma, kterou nelze ověřit.
  3. Žádná česká instituce (například Ministerstvo zdravotnictví) nepovolila prodej výrobku na českém trhu.
  4. Pokud podezřelý obvaz “Knee Active Plus” obsahuje například uran, může způsobit rakovinu.
  5. Tuto hovadinu nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
  6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
  7. Reklama na Knee Active Plus nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například magnety proti kouření Nil Smoke, ZeroSmoke a Real Quick, další magnet (tentokrát údajně proti chrápání) Snore Terminator, dlahy na vyrovnání křivého palce Hallu Motion, Hallu Forte, Valgomed, Valgus Pro atd.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
25. Led 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

17 Komentáře zapnuto "Knee Active Plus rozežírá chrupavku!"

Upozornit na
avatar
Alena
Alena

Lákavé sliby. Ale kliknete na jakýkoliv odkaz – a jste zpátky. Odejdete, vrátíte se – a rázem vidíte o 200 Kč výhodnější cenu. Nedůvěryhodné. Hledám něco pro svoji maminku, které je 84 let, úměrně věku má určité potíže, ale tohle ne.

Josef
Josef

Pozor, podvod, zcela neúčinné! Knee Active Plus navíc nelze nikde reklamovat, nikam vrátit, nikdo vám nevrátí zaplacené peníze.

Jeník
Jeník

Doména kneeactiveplus.cz je registrovaná na Andrzej Truskowski, Górczewska 200/52, Warszawa.
Doména kneeactive-plus.cz je registrovaná na Dariusz Skonieczka, zlota 7/18, Warszawa pro firmu Whitedotseo.com.
Naprosto nedůvěryhodné weby, žádný kontakt na nikoho v ČR, u koho by šlo reklamovat atd.

Jaroslav
Jaroslav

Jeníku, díky. Dal jsem si trochu práce a potvrzuji Vaše slova. Jde o polské vydavatelství lékařské literatury. Na ženevské klinice jsem s hrůzou zjistil, že profesor Zigler je vlastně Ziegler, specialista hematolog, působí v Austrálii. Jeho díla mi na polském vydavatelství ihned nabídli. Takže PODVOD.

Andre U
Andre U

Nepochybuji, že jde opět o zlodějský podvod, stejný jako různé přípravky na hubnutí, na růst vlasů, dokonce na zlepšení zraku. Prodejci by měli skončit ve vězení, aby podobné debility neopakovali.

Vašátková
Vašátková

Děkuji za informaci. Málem bych naletěla.

Jaroslav Kaše
Jaroslav Kaše

Asi jsem také naletěl. Poslali ortézu s 5 magnety, ačkoli v nabídce bylo magnetů 10 – 5 + 5 na každé straně. Když jsem zmetek poslal zpátky do Polska za drahé poštovné, stále (3 týdny) oddalovali uznání reklamace. Dnes mi napsali mail, že neshledali výrobní vadu a zasílají nový výrobek. Nejspíše ten samý zmetek. Jestli ano, tak nic nepřevezmu, pošlu podnět na ČOI a připojím se k trestnímu oznámení.

Pavel
Pavel

Taky jsem naletěl, poslali mně smradlavou neforemnou ortézu. Původní objednávku přes internet jsem zrušil, ale druhý den mi někdo z jejich obchodních zástupců volal na mobil a tak dlouho mě přesvědčoval o účincích, až mě ukecal a to byla chyba. Netušil jsem, co jsou schopni poslat za 1 490 Kč. Varuji Vás ostatní, co máte problémy s klouby. Z výrobku budete silně zklamaní! NIC OD NICH NEOBJEDNÁVEJTE!

zdenek
zdenek

Jsou to podvodníci.

Jaroslav
Jaroslav
Vidím, že v Čechách to už prebehlo, tak preskočili na slovenský trh. Ja ako maloobchodník sa snažím poctivo preverené tovary /zboží/ nakupovať a predávať, a cez to nás chodia kontrolovať zo SOI /u vás ČOI/. Keď sme v tej únii, mali by preverovať takéto reklamy v rámci celej EÚ a trestať ich, a nie nám dávať pokuty za banálne veci. Keď je niekde /napr. na tričku/ prací symbol len zo 4-mi znakmi /napr. bez posledného, či to môže do sušičky/, tak vás idú pomaly zavrieť a tam sa nič nedeje. Nech si vlády presadzujú aj tam svoje práva voči podvodníkom,… Číst vice »
Anna Kamasová
Anna Kamasová

Firma prodávající Knee Active Plus slibuje, že peníze vrátí, pokud výrobek nepomůže. Nevěřte jim. Já jsem zaslaný šunt doporučeně vrátila ihned po vyzkoušení a peníze (1 500 Kč) jsou v oblacích. Vůbec nereagují na mé opakované reklamace přesto, že jsem jim špatné zboží dávno vrátila doporučenou poštou.

Pavel
Pavel

Smutné, taky jsem naletěl. Nosím to 3 měsíce. Teď mi přestal fungovat suchý zip. Vůbec to nedrží na noze. Je to vyrobeno z nevhodného materiálu. Když to chci reklamovat, zjistím, že není kde. Na webu je sice kontaktní formulář, nikdo ale neodpovídá, ani nebere telefon. Navíc jsem zkusil vytáhnout údajný magnet. Žádný magnet. Je to kus plechu. Navíc jsem zjistil, že mi po objednání chodily další spamy. V těchto bylo popisováno, že musím objednat nějaký další přípravek, jinak bude první etapa (magnetický pásek Active Knee) neúčinný. Doufám, že už se příště nenechám napálit.

Marcela
Marcela

Také jsem se nechala zlákat, ale naštěstí jsem zásilku nepřevzala. Protože jsem si všimla (pozdě), že texty jsou v angličtině a “pásky” jsou vlastně ortéza. Kdy už se udělá konečně přítrž podvodníkům? Marcela

Zina
Zina

Zneužívají bolesti a zoufalství lidí, kteří mají zdravotní problémy. HNUS. Sama jsem už poučená a pokud něco takového vyběhne na internetu, hned hledám ohlasy a recenze. Ale jsme všichni jen lidi a občas – no, taky jsme naletěli: prášky na sluch Tinnitus pro manžela, kterému nesnesitelně píská v uších. Reklama slibovala konec potíží, ale nic takového, ani nebylo, kde zboží seriózně reklamovat. Leda poslat prázdné balení a žádost o vrácení peněz kamsi do Polska, Varšavy. Takže vážení, DO STŘEHU, vždy se najde někdo, komu můžeme nalítnout. :-(

Důvěřivá
Důvěřivá

Pozor, pozor, taky jsem objednala, výrobek je malý, mám ho vrátit do Polska na reklamaci. To raději přijdu o vynaložené peníze, když poštovné stojí až 700 Kč.

Pavel
Pavel

Pokud by fungovaly zázraky, nepotřebujeme lékaře. Jasná věc. Žiji na světě už dost dlouho, abych věděl, že podobné propagace zázraků jsou jenom pastičky na peníze. Lidi, myslete. Věřte lékařům a ne šarlatánům, v tomto případě drzým obchodníkům s lidskou blbostí.
Tak hodně zdaru s léčbou a vyhozenými financemi.

Postolka Jarmila
Postolka Jarmila

Kam mohu tento podvodný výrobek zaslat, abych dostal zpátky svoje peníze? Prosím o adresu. Knee Active Plus je podvod hlavně na důchodcích!

wpDiscuz
loading
×