decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Krém “Vary Forte” zvýrazňuje křečové žíly

Daleko od státních struktur, medicínské vědy a kamenných lékáren existuje mnohoslibný svět, ve kterém můžete chvíli snít o jednoduchém životě. Chcete vyléčit svoje křečové žíly? V internetovém podsvětí dostanete nabídku, abyste koupili Vary Forte! Ale pokud tento krém zaplatíte a aplikujete, příjemné snění rychle skončí. Buďto se nic nestane, anebo na křečových žilách vyskočí vyrážka. A nepomůže vám policie, ani žádná jiná státní instituce, protože anonymní internetoví podvodníci sídlí příliš daleko. Zbude vám “jenom” starý dobrý doktor medicíny.

Vary Forte, Varyforte - recenze, diskuse

“Lékaři” Bakula a Morávková figurují v další podvodné reklamě

“Krém Vary Forte doporučuji všem. Potvrzuji, že nohy a ruce pacientů díky němu přestávají bolet. Zmenšují se otoky. Zaznamenávám vynikající výsledky ve všech případech – i tehdy, když jsem velké zlepšení neočekával,” říká podle internetové reklamy údajný “chirurg Vladimír Bakula”. A jakási “lékařka – fleboložka Helena Morávková” tamtéž dodává: “Krém Varyforte pomáhá mým pacientům ze dne na den, po celou dobu mojí praxe.” Stejná dvojice propagovala už mastičku Varicobooster, která měla taktéž léčit křečové žíly. A kupodivu nikde jinde nejsou dohledatelní, ani prostřednictvím největšího internetového vyhledávače!

Krém Vary Forte na křečové žíly nezabírá – recenze

Pokud by opravdu existoval nový a účinný lék, který přes noc uzdraví vaši oběhovou soustavu a končetiny, budu prvním obchodníkem, který vám tuhle medicínu nabídne. Vy byste byli spokojení, doporučili byste mastičku svým známým, mně by přibývali zákazníci i peníze… Jenomže “zázračné mastičky”, které jsou inzerované pouze na internetu, nefungují – a právě proto chybějí v solidních obchodech.

Stejně jako krém Vary Forte (alias “Varyforte”), vymyšlenými “lékaři” a fiktivními “zákazníky” byly propagované další pasty: Vein Stopper, Varikosette, Varicofix nebo Signilight Plus. “Krém má jediný efekt – jsem o několik stokorun lehčí. Nekupovat,” napsala svoji recenzi paní Iva. “Rád bych dózu vrátil, žel nemám kam. V balíčku chyběla faktura, neznám ani kontakt na dodavatele,” dodává pan Sláma.

Za některými internetovými podvody stojí šmejdové, kteří sídlí na jiných kontinentech, tedy za kompetenčními hranicemi českého státu a naší policie. Pod krémem Vary Forte nevidím podepsanou žádnou firmu, pouze e-mailovou adresu complaincontact@gmail.com. Samozřejmě, přesto můžete zariskovat a mastičku vyzkoušet. Ale podle mého názoru nemáme lepší alternativu, než svoje doktory medicíny – přestože někdy lze problémy jenom zmírňovat, nikoli zcela odstranit.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
29. Říj 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

1 Komentář zapnuto "Krém “Vary Forte” zvýrazňuje křečové žíly"

Upozornit na
avatar
Deston
Deston

Takzvaná křečová žíla se vytváří z nemocné žíly, kterou nelze opravit ani vyléčit. Musí se odstranit, a krev si najde jinou cestu. Tak to prostě je.

wpDiscuz
loading
×