decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

LEFERY Cosmetics prodává “viagru pro ženy”

Češky a Moravanky nyní procházejí poměrně primitivním testem inteligence. Internetový vyhledávač Google.com jim masivně zobrazuje reklamu na krémy údajné společnosti LEFERY Cosmetics. Důvěryhodnost kampaně nedosahuje ani zajíce v pytli, naopak může fascinovat svojí prostoduchostí.

Lefery Cosmetics inzeruje svoje mastičky například ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE. “Ultraregenerační krémy proti vráskám LEFERY COSMETICS Active Cell Regeneration byly vytvořeny s myšlenkou o Vás,” ubezpečuje obchodník. Sem tam přidává doporučení slavné americké dermatoložky, známé české kosmetičky nebo zkušené anglické odbornice. Jmenované osoby takřka určitě nenajdete, protože pravděpodobně neexistují. Skuteční jsou pouze laureáti Nobelovy ceny Robert F. Furchgott, Louis Ignarr a Ferido Murad, kteří pomohli objevit lék proti mužské impotenci, známou Viagru. Podezřelý spolek mastičkářů LEFERY slibuje, že podobně jako oxid dusnatý ztopoří mužský penis, napne a omladí také ženskou pleť. :-)

Podezřelá komunikace s LEFERY Cosmetics

Před přípravkem varují tuzemské úřady. “Riziko pro spotřebitele spočívá v tom, že v případě nastalých zdravotních potíží v souvislosti s aplikací kosmetického přípravku nemají toxikologická střediska možnost zjistit informace o složení přípravku a zvolit tak rychlé a náležité lékařské ošetření,” vysvětluje Ministerstvo zdravotnictví ČR. Český, britský ani americký registr firem totiž nezná žádnou firmu, která by měla v názvu LEFERY.

Když pošlete zprávu skrze kontaktní formulář domnělé společnosti Lefery, přijde vám pravděpodobně automaticky vracený e-mail: “Dobrý den, Děkujeme Vám, že jste nás kontaktovali. Vaši zprávu jsme obdrželi. Odpovíme co nejdříve. V případě, že je věc naléhavá, kontaktujte naši spotřebitelskou horkou linku na čísle – 00420 296180153. S pozdravem, Lefery Cosmetics Team”. Žádná další odpověď nedorazí. Na uvedeném telefonním čísle vám odmítnou dát svoje kontaktní informace, protože “jsme prostě Lefery z Anglie a bližší údaje nesmíme poskytovat”. Pokud oznámíte svoje vlastní osobní údaje, hrozí, že vaši sebemenší známku souhlasu bude telefonistka považovat za uzavření smlouvy.

LEFERY nabízí nebezpečné obchodní podmínky

Proč partička LEFERY tolik skrývá svoji pravou totožnost? Odpovědí jsou pozoruhodné obchodní podmínky. “Zákazník může být zatížen celními poplatky, dovozními poplatky a daněmi,” přiznává Lefery Cosmetics s tím, že “tyto poplatky nám nejsou známy”. Prodávající dále “neumožňuje uplatnění reklamace na rozdíly ve vzhledu zakoupeného Výrobku a vzhledu Výrobku na internetové Stránce”. Po zaplacení tedy můžete dostat něco úplně jiného, než hezky vypadající kosmetický přípravek.

Věřme, že tuzemské spotřebitelky nedůvěryhodnou kampaň prokouknout a využijí svoji kupní sílu smysluplně. Povzbudivé je, že český internetový vyhledávač Seznam.cz nabídky “Lefery Cosmetics” nezobrazuje.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
05. Lis 2014   /   

Tags: kosmetika, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

53 Komentáře zapnuto "LEFERY Cosmetics prodává “viagru pro ženy”"

Upozornit na
avatar
Lucie
Lucie

V úterý mi přišlo ať zaplatím do 7 dnů 119 Kč a v sobotu at zaplatím 238 Kč. Podle mých počtu lhůta 7 dnů ještě neproběhla. :-(

Lucie
Lucie

možná bych se mohla nechat žalovat, abychom se dozvěděli, kdo jsou ty “hovádka”? :-)

Lucie
Lucie
Uvádějí jine číslo úctu. A v druhe vyzve píší sve IC 1. Výzva ze dne 11.2.2015 Jste zatížena poplatkem 119,- CZK z důvodu neodebrání objednané zásilky doplňku stravy ve smluveném termínu. Platbu uhradíte do 7 dnů od obdržení této zprávy. V případě neuhrazení výše uvedené platby v uvedeném termínu obdržíte výzvu k uhrazení platby doporučeným dopisem. Údaje k platbě za nevyzvednutou zásilku: Přepravní společnost Pro Spedition Limited (pro společnost Active Food Supplements) Převod z CZ účtu: Česká spořitelna Číslo účtu 0005684472/0800 Převod ze zahraničního účtu: PRO SPEDITION LIMITED, SUITE 4 GIBRO HOUSE 4 GIRO S PASSAGE, 00000 GIBRALTAR Země: GIBRALTAR… Číst vice »
silnicni.motorka
silnicni.motorka

Podle mého názoru státní moc selhává, pokud orgány o podvodu vědí a nekonají. Pak je někde něco špatně.

wpDiscuz
loading
×