decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Liftoskin je nabídkou od prvotřídních grázlů

Obchodníci a reklamní agenti jsou normálními lidmi, a proto mezi sebou mají poctivce, i darebáky. Šikovní a milí marketingoví specialisté vymýšlejí hezká loga, obaly, hudební znělky a videa, aby nám zpříjemnili nakupování. Ale bohužel mají taky kolegy, kteří dělají jejich profesi ostudu, když manipulují spotřebitelem, lžou a udělají cokoli, aby draze prodali jedovaté hadí sérum. Přitom stačí, abychom byli zdravě sebevědomí a opatrní – a podvodníci nedostanou šanci! Příkladem budiž sprej Liftoskin, který údajně vyživuje pleť tak, aby vypadala o 10 až 20 let mladší.

Mladí lidé se prý štítí svých prarodičů. Takové kecy!

“Kožní buňky podléhají sebe-destrukci, takže krásná žena se během několika málo let stane odpudivou osobou. Stárnutí však pokračuje, a může skončit zhoubným nádorem a smrtí. Naštěstí existuje nový, zaručeně spolehlivý prostředek, jak obnovit kožní buňky: Liftoskin,” slibuje prodejní stránka. Stejným tónem pokračuje dál, když střídavě útočí na ženskou psychiku – a nabízí převratný vědecký vynález. Elixír mládí, neboli Liftoskin, má následující složení: kyselinu hyaluronovou (100 mililitrů seženete v normální lékárně za stovku) a diamantový prášek (ačkoli rozemletý šutr pochopitelně pokožku neosvěží). Závěrem chtějí jediné: přes 800 Kč!

Použijte internetový vyhledávač a zjistíte, že citovaní odborníci, ani odkazované “výzkumné ústavy” neexistují: Dermatologové Michael Staněk a Dr. Lasák, stejně jako “Česká asociace dermatologů a kosmetologů” a “Mezinárodní asociace naturopatie a metod přírodního omlazení”, jsou vymyšlení. V obchodních podmínkách naopak chybí jméno, adresa a identifikační číslo odpovědné firmy, najdeme tam jen e-mail: support@liftoskin.com. Tamtéž přitom doslova stojí, že prodejce nemusí přijímat reklamace! Autor reklamy navíc prozrazuje svoji ubohost a agresivitu, když píše, že “stáří odpuzuje – senioři mají zastaralé názory a jsou nedbalí”!

Co podniknout, pokud jste Liftoskin objednali

Doporučuji vám, abyste anonymnímu prodejci neposílali žádné peníze. Liftoskin vykazuje stejné známky podvodu, jako například: Lefery Cosmetics, Lefery ACR, Perle BleueRoyal Black Mask, Bioxelan, Hydroface, Never Grey, Dental Whitestrips, White Express System a další rádoby-kosmetické šunty. Pokud jste podezřelý sprej objednali, ale nezjistíte identitu prodejce (jméno, identifikační číslo, sídlo nejlépe na území České republiky) a nedostanete normální fakturu, nic neplaťte, ani nepřebírejte.

Co když jste Liftoskin už zaplatili? Bohužel neznám způsob, jak byste mohli získat svoje ukradené peníze zpět. Šmejdi pravděpodobně operují z jiného kontinentu, přes zprostředkovatele (distributory). Tam české, ani evropské orgány nedosáhnou. V takovém případě, prosím, berte tuhle sprosťárnu jako lekci, abyste prodavačům iluzorních zázraků příště nenaletěli – při nákupu spotřebního zboží, při brouzdání internetem, anebo třeba i v politice apod.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
01. Led 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz
loading
×