decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Mechanik radiotelekomunikačních zařízení

Mechanik radiotelekomunikačních zařízení dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 2.13.01. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá zaměstnání a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Mechanik radiotelekomunikačních zařízení v platových třídách

4. platová třída

  1. Montáž koaxiálních napáječů, koaxiálních děličů a směrových vazeb vysílacích a přijímacích anténních systémů a frekvenčně modulovaných vysílačů, přijímačů a umělých zátěží nahrazujících anténní systémy.

5. platová třída

  1. Sestavování vysílacích a přijímacích anténních jednotek, koaxiálních děličů a směrových vazeb včetně elektrického zapojení.

6. platová třída

  1. Montáž a opravy technologických zařízení vysílačů a přijímačů o výkonu nižším než 5 kW.

7. platová třída

  1. Řízení montáže nebo oprav technologických zařízení vysílačů a přijímačů o výkonu nižším než 5 kW včetně celkového seřízení a nastavení technických parametrů.
  2. Montáž analogových a digitálních radioreléových zařízení včetně diagnostických systémů.

8. platová třída

  1. Řízení montáže technologických zařízení analogových a digitálních radioreléových spojů včetně diagnostických systémů, montáže a opravy jednotlivých celků elektronických zařízení radiolokačních vysílačů a přijímačů o výkonu vyšším než 5 kW.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
05. Pro 2016   /   

Tags: plat, povolání

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz
loading
×