decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Men Solution Plus: Pozor, ať si nezničíte zdraví!

Zrovna letos získal cenu diváků film Fair Play, pojednávající o dopingu. Je krajně riskantní polykat prášky neznámého složení, ať už mají přičarovat úžasnou sílu, rychlost nebo svaly. Uživatelé českého a slovenského internetu shodou okolností právě nyní vídají reklamy, propagující “kapsle” Men Solution Plus. Fotografie nabušených svalovců jsou působivé. Ale co obsahují podezřelé bobule, a kdo garantuje, že nezpůsobují zmenšování varlat, bolesti při erekci, nadměrné ochlupení, nebo naopak plešatění, praskání vazů a šlach, závislost a deprese?

“Men Solution Plus funguje rychleji, než jiné výrobky dostupné na trhu stimulující budování svalové hmoty,” informují internetové stránky stejného jména, zaregistrované pod polsky znějícím jménem Andrzej Truskowski. Podobně hovoří TENTO web podepsaný polskou firmou WHITEDOTSEO, která propaguje také nebezpečné krémy Lefery, podvodné tablety CGA800 a Potenga, které měly pomoci omládnout, zhubnout a zlepšit milostný život. Výsledkem jsou zklamaní lidé, kteří zbytečně vyhodili velké peníze z okna. Jejich komentáře si můžete přečíst pod články ZDE, ZDE a ZDE.

Kapsle Men Solution Plus jsou dalším podezřelým produktem v řadě

Ani další bobule, které údajně vytvarují svalnatou lidskou postavu, nejsou levné. 60 tabletek Men Solution Plus, nebo zkráceně Men Solution stojí bezmála tisícovku! Prý obsahují kořínek zvaný maca, řezanou kůru catuaba nebo aminokyselinu l-arginin. Zkrátka, žádá sláva. Na zelném trhu nebo ve značkové prodejně potravinových doplňků nakoupíte lépe, a mnohem levněji. Ještě varovnější skutečností je, že není nikde uvedeno, kdo konkrétně kapsličky Men Solution vyrábí! Na koho se obrátíte, když budete chtít zboží reklamovat, anebo kvůli němu nastanou zdravotní komplikace? Polská stopa je velmi pravděpodobně falešná.

Sílu a svaly získat můžete, ale raději bez bobulí Men Solution

Je přirozené a správné, že chceme vypadat dobře a energicky. Kondiční cvičení je navíc zábava, samozřejmě pokud máme přiměřený tréninkový plán a posilujeme pravidelně. Sport pochopitelně vyžaduje vyváženou stravu – bílkoviny, vlákniny, tekutiny, ovoce a zeleninu, doplňované například vitamínovými tabletami, zakoupenými v seriózním obchodě. Men Solution Plus vzbuzují podezření, protože neznáme totožnost prodejce. Recenze na propagačních webech jsou zřejmě vymyšlené a podepsané neexistujícími lidmi. Špatné prášky mohou zvětšit svaly, ale potom zničit zdraví – negativně ovlivnit genitálie a celý organismus.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
14. Bře 2015   /   

Tags: ceny potravin, Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

63 Komentáře zapnuto "Men Solution Plus: Pozor, ať si nezničíte zdraví!"

Upozornit na
avatar
silnicni.motorka
silnicni.motorka
Existuje jeden způsob, jak té podvodnické hydře snadno zlomit vaz. Podle evropských směrnic musí být každý produkt určený pro konzumaci a i výrobní komponenty opatřen označením toho, z čeho se skládá, jménem a sídlem výrobce nebo aspoň prodejce, popřípadě i tzv. alfa registračním číslem. Bez těchto znaků muže byt prodejce v EU potrestán obrovskou pokutou a vy byste mohli žádat nazpět své peníze. Stačí to nahlásit příslušné obchodní inspekci a uvidíte, co se bude dít. Policie tu moc konat nebude, protože podvod byste museli doložit. Až tu hydru zlomí úřady, pak lze začít se sérií trestních oznámení. Mějte se krásně
silnicni.motorka
silnicni.motorka

…nebo dejte podnět na Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci, ať se na ten produkt a jeho distributora zaměří. Krafáním na netu se toho moc nevyřeší :)
Zdravím
silnicni.motorka@seznam.cz

silnicni.motorka
silnicni.motorka
Lidi, proč se s nimi zalamujete. Jednoduše jim za ten šmejd nezaplatíte a oni se s tím budou muset smířit, protože před soud nepůjdou. Je ale smutné, že se stát nestará o bezpečnost svých obyvatel. Jednou se mi stalo něco podobného v Rakousku a tamní Spol. pro ochranu spotřebitelů mi řekla: Nic neplatí, protože platbou získají šmejdi prostředky pro svou další činnost. V případu soudního sporu slíbili poskytnout právní ochranu. Tehdy šlo o neúmyslné kliknutí na internetovou ikonku, což melo znamenat uzavření smlouvy. V případě potravin je to ale jiné: Směrnice EU přímo přikazují, že balení musí být označené adresou… Číst vice »
zdeněk
zdeněk

Ach jo, před chvílí jsem zaplatil dvě balení. 3700 Kč. Čtu Vaše komentáře. Je to hrůza, ale člověk je nepoučitelný. Zkusím to a uvidím. Pokud neuvidím, bude to varování pro další. Ona ta pančovaná kořalka byla taky podezřelá a kolik lidí ji koupilo.

Petra
Petra

Pokud to opravdu máš odvahu vyzkoušet, pak mi tedy, prosím napiš, jaké z toho máš pocity. Já jsem v tomhle ohledu mnohem opatrnější a nechci vyhazovat peníze za něco, co mi může ublížit. A třeba bezvýsledně. Děkuju.

xDDDDDD
xDDDDDD

Jasně, že je to hovadina největší. :) Já už si to objednal, ale asi 15-krát, když mají to poštovné zdarma. Vždy na někoho jiného a logicky jsem si zboží nevyzvedl ani jednou. Mám pocit, že na mně už celkově prodělali pár stovek korun. Aspoň mála náplast pro lidi, co naletěli, doporučuji dělat to samé. Někdo to poštovné přece platit musí, nebo ne? :))))

martin
martin

Nekoupil jsem, ale objednávat schválně budu :-D.

Hubabubless
Hubabubless

Nejlepší na tom je, že pořád trvá akce. Ale donedávna bylo 30 tablet zlevněných z 2 190 Kč na necelých 1 000 Kč, a teď je tam do 30.6.2015 akční sleva z 3 tisíc na 1 500 Kč :-D.

kok
kok

Lidi, nekupujte to, my jsme s kamarády a kamarádkou koupili každý dvě balení “Men Solution Plus” a ani jeden z nás nemáme žádné výsledky, a to dokonce já cvičím pravidelně a dodržuji jídelníček. Je to akorát na okrádání lidí.

Milan
Milan

Jen aktualizují data ve svých diskusích. Je to kravina.

hlupak
hlupak

No co dodat, taky jsem nalítl a koupil. Je to naprosto k ničemu, upravil jsem jídelníček, začal cvičit a za měsíc se samozřejmě nic nestalo, vlastně stalo, mam kilo navíc :-))).

Peter
Peter

Vyskusal som, NEKUPOVAT, neskutocna blbost!!!!!!

Jirk
Jirk

Tak na tohle může naletět jen debil.

roman
roman

Mno já jsem objednal a teda nepřeberu. Jsem rád, že šmejdím po netu a jsem nedůvěřivý :-). Díky vám všem za komentáře.

Tomas
Tomas

Já to objednal a teď si čtu komentáře, že já vůl prvně nečtu, co to je. :(
Objednáno 29.6.215. Takže budu čekat, až to dojde a pak budu muset asi zaplatit poštovné, ale pořád lepší dát 150 Kč než tisíce. :)
Díky za tuhle stránku a také vám všem za komentáře.

ladaf
ladaf

Přeměna tuku ve svaly je absolutní nesmysl.
Tuk slouží primárně jako zdroj energie a nelze z něj vyrobit svaly, na to jsou potřeba bílkoviny a samozřejmě nějaké to cvičení jako motivátor svalů k růstu.
L-arginin je obyčejná aminokyselina a 10kg svalů za měsíc nikdo nikdy v životě nenabral ani za pomoci anabolických steroidů!!!

Dino Nadzakovic
Dino Nadzakovic

Ahoj, čtu tady ty komentáře a jsem zděšen, kolik idiotů a bezmozků je schopno si ty kapsle objednat. Vzhledem k lenosti a tuposti lidí ti podvodníci musí vydělávat hromady peněz.

Martin
Martin

Musím připojit svůj názor :-). Pravidelně chodím cvičit a to proto, že se po fitku cítím příjemně unaveně a mám dobrý pocit, že na sobě poctivě pracuju, byť se očekávaný výsledek dostává pomalu. Tyhle pilulky, co tu nabízí nějací podvodníčci, jsou bičem na českou hloupost. Cožpak jsme se už v Čechách dostatečně nepoučili z různých podvodných nabídek různého tipu na internetu nebo z různých televizních reklam?
Asi néé, jak to tu sleduji :-D. Proboha lidi, vyndejte si hlavy z p****í a myslete !!! :-O

Hromburac
Hromburac

Nechápu, že někdo uvěří tvrzení, že může získat 1 kg svalové hmoty po prvním dni užívání. To zvládnou možná plastičtí chirurgové, ale jen se silikonem.
Zde je trošku rozebráno, co dělá a nedělá arginin.

Tibor Sroka
Tibor Sroka

Ahojte, také doplnenie k tomuto podvodnému svinstvu – TU.

Dani
Dani
Zdravím. To je blbost už z tohoto důvodu: Jak může někdo nabrat během pár dní 10 kg svalů? To je vtip? Já posiluji už 3 roky a nabral jsem 10 cm na rukách, ale za 3 roky. Mám biceps přesně bez napumpování 40 a hrudník bez napnutí 105 a to jen díky tomu, že poctivě a pořádně cvičím 3 roky. Jasně, beru taky výživu, ale žádné steroidy a tyhle sr*čky neberu. Nedoporučuji už jen z toho důvodu, že svaly rostou po milimetrech. Za rok člověk může nabrat 3 cm svalů, ale za rok – ne za pár dní. Blbost. Nekupujte… Číst vice »
Kristýna

Nedoporučuji. Tuk to nespaluje, svalová hmota je stejná, mám vysušenou kůži.

Michal
Michal

Po dvou měsících jsem nezaznamenal žádný účinek a již třetí měsíc se snažím marně dosáhnout vrácení peněz, jak se deklarovalo v garanci. Zatím poslali po neuvěřitelných obstrukcích pouze třetinu peněz a nyní si stále voláme a píšeme s infolinkou a zatím to vypadá, že už ani nic dalšího vrátit nehodlají. Rozhodně velké zklamání. Rozhodně nekupujte…

Pagun
Pagun

Nejvtipnější na tom celém je, že na konci tohoto článku je umístěná reklama z google adsence, kde je pravě zmíněný produkt Men Solution Plus. :)))
Pozor na google reklamy vybírající podle obsahu v článku, dá se to když tak v systému adsence změnit, aby to neukazovalo pouze tuto reklamu… Zakázat ji.
Nepůsobí pak moc věrohodně ani tento článek, protože si můžu myslet, že je účelně dělán na google prokliky na danou reklamu. :)
Pagun

Kaňour
Kaňour

Jako nezávislý pozorovatel doporučuji přispěvatelům, kteří podvodníkům nenaletěli a nyní se ostatním vysmívají, aby zvážili svoje počínání. Pokud se totiž kvůli Vám poškození budou stydět přiznat, že k pochybení na základě důvěry v reklamu a naivity došlo, nalítnete příště nejenom Vy sami, ale i ostatní, protože nebudeme v budoucnu vícekrát varováni. Ona připomínka typu “Jak někdo může být tak hloupej…”, mající nulovou výpovědní hodnotu, nikomu nepomůže, spíše naopak. Čili, děkujeme všem, kteří se s námi o své zkušenosti podělili, ať už byly jakékoliv.

wpDiscuz
loading
×