decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Nil Smoke: Magnety zvyšují chuť na kouření!

Američtí Indiáni řešili tabákem řadu zdravotních problémů – například bolesti hlavy, vředy nebo rýmu. Ale kouřili jenom občas, při posvátných rituálech, a údajně vůbec nešlukovali. Pokud propadne tabáku moderní Evropan, zpravidla vytahuje cigaretu každou hodinku, tahá kouř až do plic a svůj organismus přitom ničí. Ale nebojte, každý zlozvyk dokážete porazit! Nejprve probereme ověřené rady a potom vysvětlíme, proč bychom neměli kupovat takzvané magnety proti kouření, jako například RealQuit, ZeroSmoke nebo nejnovější Nil Smoke.

Při odvykání pomáhá několik prostých cviků

Pijte hodně vody, hledejte zábavu a radost. Vyperte oblečení, záclony a další zakouřené povlaky. Na místo popelníku postavte květiny a občas přivoňte. Mějte při sobě čerstvou zeleninu a ovoce, abyste mohli chroustat vitamíny, když pocítíte prázdno v puse. Stres zahánějte pohybem, nebo aspoň dýchejte zhluboka. Magnety Nil Smoke a další falešné zkratky nepomohou, raději koukejte na varovné dokumenty, obrázky zčernalých plic a umírajících kuřáků. Pokud nastává extrémní krize, sáhněte po nikotinových náplastech či elektronické cigaretě.

Magnety Nil Smoke prodává podezřelá firma

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili rychle, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat magnety Nil Smoke.

  1. Inzerované kamínky jsou poměrně drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
  2. Magnety Nil Smoke prodává firma TV Prodej s.r.o., která chybí v českém obchodním rejstříku.
  3. Žádná česká instituce (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) netestovala složení výrobku.
  4. Pokud takzvané šutry “Nil Smoke” obsahují například uran, mohou způsobit rakovinu.
  5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
  6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
  7. Reklama na Nil Smoke nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například krém proti křečovým žilám Vein Stopper, svorku proti chrápání Snore Terminator, nebo náplasti Turbo Max Blue. Akorát, že dříve vedly stopy ke údajné slovinské firmě TV Prodaja d.o.o.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
01. Pro 2016   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

7 Komentáře zapnuto "Nil Smoke: Magnety zvyšují chuť na kouření!"

Upozornit na
avatar
Ing.Štefan Záremba
Ing.Štefan Záremba

Prípravok “Nil Smoke” – pozlatené krúžky sú najväčšou hlúposťou a nehoráznym podvodom. Musím hneď uviesť, že každý podvod, ktorý oberie zákazníka o peniaze, je trestným činom. V súčasnom svete plného podvodov nie je možné ich trestne postihovať. Tí, čo takýto obchod praktizujú, nie sú ľudia.

Vojtech Zachar
Vojtech Zachar

Já používám NIL SMOKE osm dní a necítím žádný rozdíl. Cigareta mě pořád přitahuje.

Milana
Milana

S firmou TV PRODAJA mám své zkušenosti. Objednala jsem si od nich náplasti na hubnutí, které samozřejmě nefungovaly. Po dlouhém pátrání jsem našla adresu, na kterou jsem náplastí vrátila. Světě div se, dostala jsem vrácena peníze. Ale už bych si od nich nikdy nic nekoupila. Jen využívají slabosti a zoufalství lidí.

Vladimír Saska
Vladimír Saska

Pokud chcete funkci vyzkoušet, použijte TYTO magnety. Jediný rozdíl je, že nejsou zlacené, ale jen poniklované, ovšem za dvě koruny kus!

dad
dad

Je to velký podvod.

vierulenka
vierulenka

Pouze jsem si chtěla přečíst reklamu, a vy jste mi hned naúčtovali objednávku! Kašlu na vás! Nic nedostanete! Zkuste mi poslat svoje Nil Smoke a uvidíte, zažaluji vás a vysoudím na vás poslední spodky, gauneři!

Lubomir
Lubomir

Cigarety se mi začaly hnusit, místo staré dobré vůně jsem najednou cítil smrad. Tak jsem zkusil magnety, abych se závislostí definitivně skoncoval. A víte co? Cigára mi potom zase začala vonět!

wpDiscuz
loading
×