decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

OnycoSolve je zlodějský podraz

Vědci původně rozdělovali živou přírodu na dvě říše: zvířata a rostliny. Jenomže čím důkladněji bádali, tím pestřeji vypadala mozaika, kterou viděli. Některé organismy nelze zařadit ani mezi zvířata – ani mezi rostliny, takže postupně přibyly další kategorie. Vznikl také vědní obor mykologie, který studuje houby. Mykologové například sestavují atlasy hříbků, bedel a kozáků, abychom omylem nesnědli muchomůrku – ale taky nám pomohou, abychom porazili plísňové choroby. Určitě nekupujte podvodný sprej OnycoSolve!

Řešení nabízejí lidoví léčitelé i dermatologové

Ještě než vznikla mykologie nebo lékařská věda, pečovali o marody bylinkáři a mastičkáři, někdy úspěšně. Jedna lidová rada zní následovně: Jezte hodně jogurty! Takhle lahodná mléčná potravina zraje díky bakteriím, takže potom obnovuje zdravou střevní mikroflóru, která brání plísním v růstu. Problém však může nastat například kvůli přemíře antibiotik, které vedle škodlivin ničí i prospěšné složky organismu. Kontraproduktivně působí také podvodná vodička OnycoSolve, nabízená anonymně na internetu.

Pokud plíseň zasáhla vaše končetiny, nehty, pokožku mezi prsty nebo vlasovými vlákny, nejjistější bude návštěva dermatologa, tedy specializovaného doktora medicíny. “Určitě nedoporučuji samo-léčitelství,” varuje MUDr. Kateřina Fajkošová. Málokdy je nutné odstraněné napadeného nehtu, většinou stačí pravidelná aplikace účinného roztoku, krému nebo spreje (nikoli však OnycoSolve!). “Než vybereme vhodnou terapii, musíme znát příčinu problému, například zdali jde o onychomykózu,” vysvětluje MUDr. Helena Korandová, CSc.

OnycoSolve má reálnou hodnotu přesně 0,- Kč

Na internetu byly dříve inzerovány tablety Skinetrin nebo sprej Fresh Fingers, taktéž měly zničit plísňovou infekci na nohách. Recenze zklamaných spotřebitelů (ZDE a ZDE) dokazují, že oba “produkty” byly sprostým podvodem. Reklama na tinkturu OnycoSolve vypadá úplně stejně: Citováni jsou neexistující “lékaři” a “spokojení zákazníci”, cena výrobku dosahuje přemrštěné výše a hlavně chybějí kontakty na odpovědnou firmu. Takže až falešný postřik nesplní svůj účel, nebo vám dokonce ublíží, těžko najdete viníka a nebudete moci reklamovat vadné zboží.

“Utratil jsem 2 081 Kč za tři balení. Bohužel za šmejd, který vůbec nepomáhá. Skutečně vyhozené peníze,” píše pan Karel o předchozím spreji Fresh Fingers. “Chtěla jsem vrátit peníze zpět, tak mě nějaká telefonistka odkázala na jejich firmu v Polsku. Uběhly tři měsíce a nikdo stále nereaguje,” uvádí paní Ema o podobných tabletách Skinetrin.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
16. Čvn 2017   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

23 Komentáře zapnuto "OnycoSolve je zlodějský podraz"

Upozornit na
avatar
Karel Iason
Karel Iason

V tomto a podobných případech vidíme, jak stát ochraňuje svoje daňové poplatníky. Občan obvykle nemá možnost testovat a odborně prověřovat výrobky jako OnycoSolve, a proto by měla nastoupit příslušná odpovědná instituce. Podmínkou prodeje nechť je garance nezávadnosti a funkčnosti. Pokud výrobek kontrolou neprojde, a přesto zamíří do prodeje, obchodník zasluhuje trest. Je snad v mojí úvaze nějaký problém?
Karel Iason

Přemysl
Přemysl

Občan sice nemá příležitost něco testovat, ale může používat vlastní mozek. Spoléhání, že mě stát (nějaký úředník? nebo kdo konkrétně?) povedete životem za ručičku, je projevem nesamostatnosti a nezralosti.

ivan
ivan
Obávám se, vážený pane Přemysle, že při své samostatné a neochvějné intelektuální suverenitě si neuvědomujete právě svou nezralost. Učení ani zralí z nebe nepadají. Stát je tu od toho, aby mimo jiné chránil svého občana, ať už zralého či nezralého, před podvodníky a nedodržováním zákonů. Proč by jinak existovaly různé státní zkušební a kontrolní instituce a ústavy. Nebo se snad klamavé reklamy mohou beztrestně volně šířit nejrůznějšími médii? Právě proto, ať už státní nebo nevládní instituce, mají občany – daňové poplatníky před těmito podvodníky a nejrůznějšími šmejdy (a není jich málo) chránit nebo alespoň varovat! Howgh, zde je přece místo… Číst vice »
Emil Svarovský
Emil Svarovský

S panem Karlem Iason souhlasím v plném rozsahu. Ať dnes koupíte jakýkoliv tzv. doplněk stravy, je v jeho popisech obsaženo takové množství látek, které normální člověk nezná, pokud není vysokoškolsky vzdělaný v oboru léčiv a jejich použití. Ta trocha chemie ze střední školy nestačí ani na nadpis. Tedy je vlastně umožněno, aby podvodníci okrádali občany s blahosklonným připuštěním státu a zdravotních pojišťoven. Není to ostuda? Přijdou další a bude jich čím dále tím více, nakonec někdo vymyslí, jak získávat peníze beztrestně na ulici s pistolí v ruce.

Gregorová
Gregorová

Souhlasím – podvod. Tento zázračný produkt OnycoSolve není v lékárnách (u nás, ani v Německu) znám.

Anna Javorská
Anna Javorská
OnycoSolve – naozaj veľký podvod, vôbec nepomáha. Môj syn dostal mykózu na bazéne, mal postihnuto nehy na nohách a medzi prstami. Začalo to iba na veľkých prstoch, postupne sa to rozšírilo na všetky nechty. Medzi prstami už mával až pľuzgiere. Skúšali sme rôzne mastičky, roztoky, vodičky: Canespor masť, candibene, OnycoSolve, MYCO-DECIDIN sol der 25 ml, MICETAL roztok sol der 1×30 g, BETADINE LIQ 1X120ML, SCHOLL Kúra na nechtovú mykózu 1×3, 8 ml, Canesten Krém 1% 20 g, CANESPOR sadá na nechty, antimykotické tonikum z TOP SHOP Slovensko (tam dokonca tvrdia, že má 99% účinnosť). Bojoval s tým celé 4 roky,… Číst vice »
Marie
Marie

Dobrý den, paní Javorská, můžete mně, prosím, prozradit, o jaké masti a roztoku píšete?

František
František

Mám letitý problém s plísní nehtů, vyzkoušel jsem řady preparátů včetně houby (aneb “vyhánění čerta ďáblem”). Nejlepší výsledek mám po téměř ročním potírání nehtů na noze: 1x denně směsí 1 dcl octa + 4g (t.j. polovina sáčku) pomůcky ke konzervování zeleniny + trochy jehliček rozmarýnu. Nechám přejít varem. Ráno štětečkem natírám. Měl jsem postižená i lůžka, ale nyní zůstaly postižené jenom špičky nehtů u palců. Jinak již vypadají dobře.

Ivan
Ivan

Dobrý den, paní Javorská, můžete mi poslat podrobnosti? Zaplatím. Děkuji. I.B.

milos
milos

Taky mě zajímá účinná mastička nebo roztok. Už si nemůžete vzpomenout?

Radek
Radek

Dobrý den, paní Javorská, můžete napsat více informací? Děkuji moc.

Josef CZE
Josef CZE

Já vám to řeknu i bez zlodějského vybírání 5 eur: Roztok SAVA na plísně a máčet nohy v lázni.
P.S.: Vydělávat na informaci 5 – 7 eur, tomu říkám “křesťanská výpomoc”. :-(

Jabur
Jabur

Zdravím Vás, uvádíte lázeň z roztoku Savo, ale nespecifikujete poměr. Savo je celkem silná žíravina, nerad bych kromě plísně odstranil i svoje prsty.

Franta
Franta

Dobrý den, také mám problém s plísni, chodím ke kožní lékařce. 2 roky jsem podstupoval léčbu lakem na nehty, což nepomohlo. Nyní již rok užívám prášky Terbinafin Actavis, ale plíseň neustupuje – a navíc trpí játra. Píšete o použití Sava, což je ovšem žíravina! Jaký poměr dodržujete?

pulec
pulec

Dermatolog mi doporučil Batrafen krém a Batrafen roztok. Dvakrát denně namočím nehty roztokem a po uschnutí ošetřím krémem, až do všech záhybů. Po několika měsících soudím, že poškozené nehty odrůstají a lůžko nehtů vypadá zdravě. Uvidíme za rok. V každém případě se stav nezhoršuje.

Podobně ošetřuji popraskané paty dvakrát denně Batrafen krémem a po několika měsících se pokožka jeví býti zdravá. Doplněno pravidelnou desinfekcí ponožek a obuvi Demycan forte sprejem.

Bohužel nejde o lacinou záležitost. Batrafen stojí v lékárně docela hodně a Demycan Spray také není za zanedbatelnou cenu.

Ivana
Ivana

Ale já vám věřím.

Alepa
Alepa
Tomu bych docela věřila. Ještě za socialismu mně náhle opuchl nárt a bolel tak, že jsem nemohla chodit. Lékař odhalil malou trhlinku mezi prsty, kterou prý vnikla mykóza. Předepsal vodičku Batrafen, tehdy byla na recept zdarma, a zanedlouho bylo po problému. Možná tedy spolu s mastí pomůže taky na nehty. Teď ke stáru mám napadené některé nehty a zatím nepomohl ani speciální lak (zapříčinil spíše zhoršení), ani chytrá houba. I když taky nepřišly levně. Zkoušela jsem česnek, který však působil jako žíravina – po pár hodinách vznikl puchýř na nehtovém lůžku, ale nehet se nevyléčil. Asi záleží na délce působení.… Číst vice »
Radek
Radek

Dobrý den. Dodavatelem OnycoSolve je: Logispro s.r.o., Klírova 1912/12, Chodov, 148 00, Praha 4, IČO: 06339271, jednatel: Marián Sága.

alfons
alfons

S.r.o. se základním kapitálem 5000,- Kč. Ty vole, slušný oddíl!

pája
pája

Super odpověď :-D.

Věra Slaná
Věra Slaná

Po neúčinném Onycosolve jsem zkusila dobrou slivovici: odlít do zvláštní sklenice a 2x denně potírat. Měkké části nohy se vyléčily, plíseň na nehtech se zastavila. Taky jsem několikrát, večer po umytí, nechala působit nanesený jogurt a před spaním jej smyla/sloupala suchý.

wpDiscuz
loading
×