decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

OptiMaskPro: Napálili jste se? Diskuse, zkušenosti

Naši předkové pracovali vestoje a rukama, večer měli tělo celé bolavé a byli rádi, že můžou chvilku přemýšlet o životě. Moderní člověk dodržuje úplně opačný rytmus. Většinu pracovní doby čteme a píšeme, počítáme, posloucháme a mluvíme, abychom večer odpočívali při sportu, dobrém víně nebo filmu. Po celém dni máme mozek unavený a potřebujeme – vypnout! Možná máte zkušenosti s vynálezem jménem OptiMaskPro, který údajně léčí migrénu, zahání bolest hlavy a očí. Dokáže legrační plastikový kryt větší zázraky, než doktoři medicíny? Anebo líbivá reklama lže, aby mohli podvodníci okrádat důvěřivé lidi?

“Naše zařízení kombinuje magnetismus a akupunkturu, abychom správně působili na obličej. OptiMaskPro uleví vašim očím, zlepší zrak a krevní oběh, zažene únavu. Zároveň stimuluje vnitřní energii! Pokud nedosáhnete garantovaného výsledku, přístroj můžete vrátit a zaplacené peníze dostanete zpátky,” slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale vlastně celá Evropa. Varovné recenze vyšly v italštině, němčině, maďarštině nebo lotyštině, na poplach bije také Česká obchodní inspekce!

Než objednáte OptiMaskPro, čtěte smluvní podmínky!

Co když náhubek nebude fungovat, anebo dokonce vyvolá alergickou reakci? Schválně zkuste najít seriózní obchodní podmínky, podle kterých byste mohli plastikový kryt reklamovat! “Požadavky na vrácení peněz budou odeslány emailem na: support@optimaskpro.com V požadavku zákazník uvede důvod požadavku. Vyhrazujeme si právo požadavek kupujícího nepřijmout, pokud důvod jeho/její stížnosti bude shledán neoprávněným,” diktují brutálně přísné obchodní podmínky! Podezřelá nabídka připomíná podvodné krémy Lefery, dlahy Hallu Forte nebo tablety CGA800. Než případně zboží objednáte, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít jméno odpovědné firmy!

Je prozíravé kupovat OptiMaskPro? Zkušenosti a diskuse

“Sama jsem trpěla několika typy bolestí hlavy, které někdy trvaly nepřetržitě celý týden. I já jsem v minulosti sahala často k analgetikům, lékům tišícím bolest, a to i ve vysokých dávkách,” přiznává česká lékařka MUDr. Miroslava Muchová. Co podniknout, pokud trpíte stejnými potížemi? Určitě najdete odborníka – doktora medicíny, který dosáhl patřičného vzdělání, neskrývá svoji totožnost a nese plnou odpovědnost. Raději neobjednávejte OptiMaskPro, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nemá sídlo, nebo aspoň pobočku na území Evropské unie!

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
16. Bře 2016   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

28 Komentáře zapnuto "OptiMaskPro: Napálili jste se? Diskuse, zkušenosti"

Upozornit na
avatar
Luboš Krejčí
Luboš Krejčí

Varuji ostatní, přístroj “OptiMaskPro” nefunguje, je to jen tahání peněz z lidí, PODVOD, zboží vrátit nelze, záměrně protahují komunikaci a pak přestanou… bez výsledku.

Ladislav Valtr
Ladislav Valtr

Jsou to neuvěřitelní podvodníci, nedá se napsat ani negativní hodnocení na FB jako odpověď na jejich falešné pozitivní reference.

hana
hana

Také varuji, nekupujte brýle OptimaskPro – je to nepoužitelné a žádnou garananci nemáte, ani 100% vrácení peněz. Je to lež, přestanou komunikovat.

Huršková Jaroslava
Huršková Jaroslava

No to je hezké, já jsem tak opatrný člověk a zřejmě jsem se nechala také napálit. Příště by si měl člověk nejdříve najít recenzi. Ach jó.

Marie
Marie

Dnes mi přístroj přišel, rozhodla jsem se ho vrátit. Ale adresa neexistuje, a tak mně napadlo přečíst recenze… Hrůza, asi jsem trdlo.

Market
Market

Dobrý den, taky jsem jedna z napálených. Kam jste zboží “OptiMaskPro” odeslali na vratku? Do USA? Svině.

Věra
Věra

Já jsem taky naletěla, zázračné brýle OptiMaskPro jsem jednou vyzkoušela a bohatě mně to stačilo, teď mně leží ve skříni. Teď všude čtu samé záporné komentáře a zkušenosti napálených zákazníků, jako jsem já. Raději jsem si mohla ještě jeden tisíc korun přidat a koupit nové brýle. Ale co už teďka, za blbost se platí.

Vladimir
Vladimir

Lidi pozor, je to podvod, nic nefunguje, jsou to zloději, nenechte se napálit!

Ali
Ali

Nekomunikují – také jsem chtěla OptiMaskPro vrátit – kolik si asi na nás vydělali? Škoda, že neexistuje žádná možnost, jak jim v tom zamezit. Jistě se najdou další důvěřivci.

Jarek
Jarek

A co přístroj pouze objednat, ale nevyzvednout?

Atheist
Atheist
…a nyní jsem se stížností na řadě já. Toto jsem poslal na ČOI… Dobrý den, lidská hloupost je nekonečná. Albert Einstein prohlásil: „Jsou jenom dvě věci, které jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Jen v tom prvním případě si nejsem úplně jistý.“ Je lidská hloupost i důvěra? Je hloupé věřit lidem? Milé ČOI, ty určitě máš s touto otázkou bohaté zkušenosti. Na internetu, na mém oblíbeném portálu Sebeřízení.cz jsem objevil článek, který mi sice připadal jako zázrak, avšak kdybych já něco takto tvrdil, myslel bych to vážně, jenže… “Pěkně“ jsem naletěl. Přístroj je vlastně jen vibrátor. Ano, takový “robertek“ ve… Číst vice »
Kolben Daněk
Kolben Daněk

Proti nemocem očí pomáhá modlitba ke sv. Lucii – Světlaně.

Stehlíková
Stehlíková

Přístroj je k ničemu, po 4 dnech jsem jej chtěla vrátit, ale místo odpovědi, kam jej mohu poslat, mi zablokovali e-mail. Bohužel jsem nakoupila ukvapeně a nečetla si recenze. Posílám alespoň varování pro ostatní. Stehlíková

Jan
Jan

Děkuji všem, že se nebojí přiznat svůj omyl, tím šetří peníze ostatním a maří tak výdělky “untrvasrmanům”.

Vanda
Vanda

Chcete lepší zrak? Papajte varenú mrkvičku. Jednoduché, spoľahlivé, overené… 😀

André Urbánek
André Urbánek

Naštěstí jsem byl prozíravý a zagooglil ještě před objednáním, jestli najdu nějakou diskusi nepodpořenou masáží mozku o tom, jak to na 100 % funguje. Vedly mě k tomu mimo jiné i modré tabulky, které oznamovaly, jak brýle ubývají a časové limity, které jsou u všech těchto podvodných přístrojů. Nechtěl jsem “OptiMaskPro” pro sebe, naštěstí i po 40. narozeninách vidím bez brýlí dobře, ale myslel jsem na manželku a především na 4letou dceru, které naměřili na jednom oku 4 dioptrie. Tihle podvodníci zneužívají lidi a jejich důvěřivosti ke svému obohacení.

Miluše Fajmanová
Miluše Fajmanová

Absolutní šmejd, nefunguje a o vrácení peněz si můžete nechat jenom zdát. NEKUPOVAT!

Miroslav Smola
Miroslav Smola

Právě pročítám recenze, pozdě a ten šmejd ani nezavrčel. Nyní ho můžu akorát vyhodit. Příště nejprve recenze u čehokoliv!!!

Zdeněk Varhol
Zdeněk Varhol

Parazitování na zdraví potřebných je nejhorší hnus, kterého je schopen pouze “člověk”.
Zvíře tyto schopnosti postrádá, proto se od něj tak liší.

Marek Fric
Marek Fric

Zdravím, nyní uvádějí, že OptiMaskPro “zlepší oči”. Ale původně pod stejným názvem inzerovali vibrátor proti vráskám kolem očí. Divné, že?

Maja007
Maja007

Jsem ráda, za tuto diskusi. Podezřelé mi přišlo, že certifikát, vystavený na kosmetické účely, nabízejí také na léčbu zraku. Proto jsem zagooglila a hle… Děkuji všem, kteří se nestyděli přiznat svůj omyl a mně tím ušetřili zklamání i finance.

Josef Vorel
Josef Vorel

Zakoupil jsem nefunkční přístroj. Asi podvod na zákazníka.

Hela
Hela

Môžem len poďakovať ľuďom, ktorí sa popálili a neváhali varovať nás ostatných. Len by som rada vedela, kde sú kontrolné orgány a prečo nezakážu tieto podvodné obchody.

Jana
Jana

Taky se přidávám. Nepodívala jsem se na recenze, napadlo mě to, až přístroj dorazil. Je nebezpečný, reklamace nefunguje, dvakrát jsem si s nimi vyměnila e-mail a už se neozvali. Adresa na vrácení je uvedena v Los Angeles. Co tak na ně podat trestní oznámení pro podvod? Udělal to někdo?

Martin
Martin

Díky za vaše názory. Ušetřili jste moji kapsu. :-)

Vendisman
Vendisman

Už jenom podmínky, mimo jiného:
“Tato smlouva se bude řídit evropským a českým právem, obzvláště zákony, které řídí záležitosti související s elektronickým obchodem, vzdáleným prodejem a ochranou zákazníka a bude podléhat výhradně jurisdikci soudů v místě umístění naší společnosti.”

wpDiscuz
loading
×