decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

PapiSTOP na bradavice nezabírá: cena, recenze

Nádory jsou druhou nejčastější příčinou lidského úmrtí, hned po chorobách oběhové soustavy (například infarktech). Známe především zhoubnou variantu takzvaných novotvarů: rakovinu. Ale ošklivě vypadají taky papilomy a bradavice, způsobené papilomavirem, jejž medici označují zkratkou HPV. Nádory zabíjejí, nebo přinejmenším obtěžují, podobně jako darebáci, kteří egoisticky škodí celé společnosti. Šmejdi, kteří prodávají mast PapiSTOP, sice svoje oběti nevraždí, takže nejsou nejhorší rakovinou lidské pospolitosti. Ale dokážou člověku pokazit celý den a nabourat měsíční rozpočet, protože kradou – jsou takovou svědivou vyrážkou.

Jak poznáme psychologickou manipulaci a zlodějinu

“Vědci v Národním centru pro lékařský výzkum úspěšně dokončili klinické zkoušky nového výrobku, který dostal jméno PapiSTOP. Nezjistili žádné vedlejší, negativní účinky. Testovaný krém přitom spolehlivě léčí bradavice a papilomy, úspěšnost dosahuje 99 až 100 %,” stojí na prodejní internetové stránce. Mastičku doporučuje velevážený Dr. Tomáš Mlynář, odborník na parazitologii. Následují samé pozitivní recenze spokojených uživatelů a odkazy směřují k objednávkovému formuláři. Cena za 30 mililitrů: 865 Kč. Za trojnásobnou a pětinásobnou dávku prodejce účtuje 1460 Kč a 2290 Kč.

Kde vězí problém? Když zadáte klíčová jména do internetového vyhledávače, zjistíte, že jejich údajní nositelé reálně neexistují: Národní centrum pro lékařský výzkum, zázračná mast PapiSTOP, stejně jako citovaní “odborníci” jsou zkrátka vymyšlení. Do diskusního fóra na prodejní stránce nelze přidávat vlastní komentáře (otázky, zkušenosti, kritiku). Všeobecné obchodní podmínky nejsou podepsány, na webu najdeme pouze nějaký americký kontakt, přestože v Evropskou unii mohou legálně prodávat jenom firmy, které tady mají pobočku (aby byly pod dohledem našich úřadů, policie, soudů). Prodejce upozorňuje, že nemusí přijmout reklamaci, pokud nebude chtít!

Co podniknout, pokud jste Papistop objednali

Doporučuji vám, abyste anonymnímu prodejci neposílali žádné peníze. Papistop vykazuje stejné známky podvodu, jako například: HemorrhoSTOP a RectiStop (na hemeroidy), Alcostopex (na alkoholismus), Tinnitus Stop (na pískání v uších), Vein Stopper (na křečové žíly), Audisin (proti hluchotě) a další. Pokud jste podezřelý krém objednali, ale nezjistíte identitu prodejce (jméno, identifikační číslo, sídlo nejlépe na území České republiky) a nedostanete normální fakturu, nic neplaťte, ani nepřebírejte.

Co když jste Papistop už zaplatili? Bohužel neznám způsob, jak byste mohli získat svoje ukradené peníze zpět. Šmejdi pravděpodobně operují z jiného kontinentu, přes zprostředkovatele (distributory). Tam české, ani evropské orgány nedosáhnou. V takovém případě, prosím, berte tuhle sprosťárnu jako lekci, abyste prodavačům iluzorních zázraků příště nenaletěli – při nákupu spotřebního zboží, při brouzdání internetem, anebo třeba i v politice apod.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
01. Led 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

56 Komentáře zapnuto "PapiSTOP na bradavice nezabírá: cena, recenze"

Upozornit na
avatar
Adéla
Adéla

Uf! Děkuji. O krém jsem se hodně zajímala, protože bych něco takového potřebovala. Ale vždycky nejdříve hledám recenze na internetu apod., abych nenaletěla. Děkuji za velice dobrou radu a za ušetřenou část mateřské. 800 Kč je pro mě fakt hodně a kdybych teprve po zaplacení zjistila, že jde o podvod, asi bych si rvala vlasy. Děkuji, že jste.

Dana
Dana

Moc díky za informace – a ušetřené peníze.

Ivana
Ivana

Jo, jsem další žena, která této sprosťárně naletěla, což beru jako lekci. Přitom jsem byla přesvědčená, že hned tak něco nezbaštím. Ale občas přijdou slabé chvilky, kdy v člověku zvítězí touha po zázraku nad zdravým rozumem.

Marie
Marie

Papistop jsem objednala. Bohužel. Nefunguje.

Dana
Dana

I já jsem naletěla, PapiSTOP jsem objednala a nefunguje.

pavel
pavel

Kdo znáte bylinky, nasbírejte vlaštovičník. Obsahuje šťávu, kterou vymačkejte a potírejte bradavice, a zaručeně uspějete. Živím důkazem je moje dcera: Když měla asi 6 let, chodila k lékaři právě kvůli bradavicím, které se jí tvořily na rukou. Nic nepomáhalo, dokud nezasáhl můj otec. Bradavice byly za pár týdnů pryč, a nikdy se dceři nevrátily. Dnes má již 46 let.

jarka
jarka

Děkuji.

wpDiscuz
loading
×