decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

PapiSTOP na bradavice nezabírá: cena, recenze

Nádory jsou druhou nejčastější příčinou lidského úmrtí, hned po chorobách oběhové soustavy (například infarktech). Známe především zhoubnou variantu takzvaných novotvarů: rakovinu. Ale ošklivě vypadají taky papilomy a bradavice, způsobené papilomavirem, jejž medici označují zkratkou HPV. Nádory zabíjejí, nebo přinejmenším obtěžují, podobně jako darebáci, kteří egoisticky škodí celé společnosti. Šmejdi, kteří prodávají mast PapiSTOP, sice svoje oběti nevraždí, takže nejsou nejhorší rakovinou lidské pospolitosti. Ale dokážou člověku pokazit celý den a nabourat měsíční rozpočet, protože kradou – jsou takovou svědivou vyrážkou.

Jak poznáme psychologickou manipulaci a zlodějinu

“Vědci v Národním centru pro lékařský výzkum úspěšně dokončili klinické zkoušky nového výrobku, který dostal jméno PapiSTOP. Nezjistili žádné vedlejší, negativní účinky. Testovaný krém přitom spolehlivě léčí bradavice a papilomy, úspěšnost dosahuje 99 až 100 %,” stojí na prodejní internetové stránce. Mastičku doporučuje velevážený Dr. Tomáš Mlynář, odborník na parazitologii. Následují samé pozitivní recenze spokojených uživatelů a odkazy směřují k objednávkovému formuláři. Cena za 30 mililitrů: 865 Kč. Za trojnásobnou a pětinásobnou dávku prodejce účtuje 1460 Kč a 2290 Kč.

Kde vězí problém? Když zadáte klíčová jména do internetového vyhledávače, zjistíte, že jejich údajní nositelé reálně neexistují: Národní centrum pro lékařský výzkum, zázračná mast PapiSTOP, stejně jako citovaní “odborníci” jsou zkrátka vymyšlení. Do diskusního fóra na prodejní stránce nelze přidávat vlastní komentáře (otázky, zkušenosti, kritiku). Všeobecné obchodní podmínky nejsou podepsány, na webu najdeme pouze nějaký americký kontakt, přestože v Evropskou unii mohou legálně prodávat jenom firmy, které tady mají pobočku (aby byly pod dohledem našich úřadů, policie, soudů). Prodejce upozorňuje, že nemusí přijmout reklamaci, pokud nebude chtít!

Co podniknout, pokud jste Papistop objednali

Doporučuji vám, abyste anonymnímu prodejci neposílali žádné peníze. Papistop vykazuje stejné známky podvodu, jako například: HemorrhoSTOP a RectiStop (na hemeroidy), Alcostopex (na alkoholismus), Tinnitus Stop (na pískání v uších), Vein Stopper (na křečové žíly), Audisin (proti hluchotě) a další. Pokud jste podezřelý krém objednali, ale nezjistíte identitu prodejce (jméno, identifikační číslo, sídlo nejlépe na území České republiky) a nedostanete normální fakturu, nic neplaťte, ani nepřebírejte.

Co když jste Papistop už zaplatili? Bohužel neznám způsob, jak byste mohli získat svoje ukradené peníze zpět. Šmejdi pravděpodobně operují z jiného kontinentu, přes zprostředkovatele (distributory). Tam české, ani evropské orgány nedosáhnou. V takovém případě, prosím, berte tuhle sprosťárnu jako lekci, abyste prodavačům iluzorních zázraků příště nenaletěli – při nákupu spotřebního zboží, při brouzdání internetem, anebo třeba i v politice apod.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
01. Led 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

56 Komentáře zapnuto "PapiSTOP na bradavice nezabírá: cena, recenze"

Upozornit na
avatar
Višnja Fryštacká
Višnja Fryštacká

Přesně tohle mě napadlo poté, co jsem si přečetla o úžasných účincích krému “PapiSTOP”. Je príma, že nás informujete. Díky.

Marie
Marie

Bohužel jsem naletěla.

Sofie
Sofie

Taky jsem naletěla. :-(

Zdena
Zdena

Bohužel už jsem zaplatila.

Marie Kunzendorferová
Marie Kunzendorferová

JÁ JSEM TAKÉ NALETĚLA, TEĎ MÁM PROBLÉM: JSEM CELÁ OTEKLÁ.

Marie
Marie

Proč jste oteklá?

BUROŠKA
BUROŠKA

Právě jsem tenhle krém chtěla objednat.
Děkuji za ušetřené peníze.

vlasta Nováková
vlasta Nováková

No jasně, reklama mi byla podezřelá. Ale říkala jsem si: Co kdyby “PapiSTOP” přece jenom účinkoval? Neúčinkuje. Musím na kožní, jsem poučena.

Lenka
Lenka

Děkuji za reakci. Webová stránka mi byla podezřelá, chtěla jsem koupit. Za stejné peníze mě lékaři na kožním oddělení zbaví problému během 5 minut.

Václav
Václav

Dobrý den, já jsem koupil 2+1 za 1 400 Kč, mažu 14 dní a výsledek žádný. Asi jsem také naletěl.

Ludmila
Ludmila

Jak jsem stará, tak jsem hloupá. Přiznám se, že jsem zrovna chtěla objednat tento krém, ale zajímaly mě i názory jiných lidí, nejenom reklamní prezentace z prodejního webu. Díky moc za vaše názory a vůbec za tyto stránky. Děkuji.

Helena
Helena

Šmejdi si píšou recenze sami, je potřeba kouknout taky jinam!

Zuzana
Zuzana

Inzerát mě také zaujal, už jsem byla nalomená, ale pro jistotu si vždycky sháním další informace. Děkuji, že jste mě zadrželi. :-)

Marie
Marie

Zrovna jsem se chystala Papi Stop objednat. Tak z nákupu nic nebude :-).

Bohutka
Bohutka

Bohužel, také jsem naletěla a objednala, neúčinkuje.

Irena
Irena

Děkuji za informace. Právě jsem chtěla koupit, ale zavčas jsem zabrzdila.

Andrea
Andrea

Děkuji. Zrovna jsme s kolegyní chtěly objednat. Ptala jsem se na “PapiSTOP” i v lékárně, ale vůbec o tomto produktu nevěděli, ani nic takového nemají v evidenci.

Dana
Dana

Velmi užitečná osvěta.

laaaa
laaaa

Mastička nepomohla.

Helena
Helena

Bohužel jsem další, která naletěla a mastičky jsou neúčinné. Varuji další zákazníky této firmy, neobjednávat!

Lenka
Lenka

Taky jsem borcům naletěla. Bradavičky nezmizely, zato mám na krku pěkný červený flek. Asi nejsem jediná, kdo takhle skončil. Bohužel.

Radek
Radek

Bohužel jsem taky koupil, a taky nic. Zajímavé, že když jsem vyhledával nějaké recenze na Papistop, než jsem ho objednal, tak jsem tuhle stránku nenašel. Škoda, asi jsem málo hledal. Takhle jsem vyhodil 1 500 Kč.

Helena
Helena

Dobrý den, zázrak se nekonal. Měla jsem ještě větší problém, normálně jsem se osypala. Komunikace s firmou vyhýbavá – skoro žádná. Výmluvy na firmu v USA. Ani nezkouším posílat zboží zpátky, jenom bych platila poštovné. Zkrátka, byla jsem důvěřivá a naletěla jsem. Tím chci všechny před tímto “zázrakem” varovat.

Jirka
Jirka

Dojděte k objednávkovému formuláři, kde uvidíte, kolik času údajně zbývá do konce prodeje. Potom stránku obnovte – a zase naskočí odpočet od 12 minut. Blbnou lidi, aby objednávali rychle.

Zdena
Zdena

Taky jsem koupila a naletěla. Jsou to darebáci a dacani.

Zdenka
Zdenka

Jo. A vraťte se za týden, za měsíc – a uvidíte tam stále totéž :-D.

Helena
Helena

Já názvy podezřelých mastí, kapek, tabletek a podobných výrobků píšu do internetového vyhledávače. Tak ověřuji taky existenci citovaného lékaře. A proto podvodníkům neskáču na špek!

Martin
Martin

Právě jsem málem koupil PapiSTOP. Ale prodejní web byl od začátku něčím podezřelý: “Čas do ukončení prodeje” běží od začátku, když obnovíte stránku; divné ceny se slevou atd. Děkuji, že existuje Váš web, na který jsem narazil celkem náhodou.

Pavlína
Pavlína

Dobrý den, tohle jsou nejhorší lidi: Bohatnou na cizí nemoci. Z tohohle hnusu jsem opravdu moc smutná. Děkujeme, že jste tady (pro nás, kteří by jinak skočili na zlodějský háček) a varujete nás dříve, než bychom zaplatili podvodníkům. DĚKUJI MOC.

Samuel
Samuel

Dnes jsem zaplatil. A až teď tady čtu, že 865 Kč vyletělo oknem.

pavel
pavel

Objednal, dovezli, mažu a NIC. Jen jsem vyhodil 865 Kč.

Bohunka
Bohunka

Jsem tele. Také jsem objednala a teprve nyní zkontrolovala zpáteční adresu.

Název společnosti: PapiSTOP LLC
Adresa: 2000 Town Center
Město/PSČ: Southfield, Michigan, 48075
VAT: 24-748321

Nebudu vyzvedávat. Moc děkuji za Váš názor, ušetřila jsem penízky.

jarka
jarka

Též jsem naletěla. :-(

Slavomíra
Slavomíra

Žádný slibovaný zázrak se nekonal, jenom začervenání pokožky. Neušetříte, pouze hodíte peníze podvodníkům, což ovšem – želbohu – čtu až nyní. Příště už budu obezřetnější, jenom ověřené metody.

Josef Fronc
Josef Fronc

Podobných inzerátů vidím na internetu plno a považuji za smutné, že jsou vůbec zveřejňovány! Pokud na první pohled poznáme, že jde o podvod, měli by odpovědnost nést subjekty, které takovou inzerci na svých stránkách publikují.

Olga Hübnerová
Olga Hübnerová

Bohužel jsem taky uvěřila zlatým řečem. NEFUNGUJE – NEKUPUJTE!

Lada
Lada

Zdravím vás všechny, bohužel taky patřím mezi oběti, což mi došlo příliš pozdě. Výrobek jsem už zaplatila a vyzkoušela a jasně, že nic. Takže mám poučení pro příště. Kdybych se neunáhlila a tuto stránku navštívila dříve, než jsem něco objednala, byla bych bohatší o 1460 Kč :-(. Tak prosím, LIDÉ, BDĚTE.

Marie
Marie
Také jsem naletěla: 5 kusů! Skoro 2 400 Kč! Balíček přebíral manžel. Nebyl dostatečně zabalený a chyběl jakýkoli doklad, faktura, cokoli! Volala jsem na uvedené číslo, ozvala se paní a na moji žádost, že chci zásilku reklamovat, ale nemám fakturu, sdělila, že prý mám napsat na jejich e-mail (byl uvedený na štítku zásilky od PPL, na krabičce). Tak jsem napsala, že chci reklamovat zásilku, ale uplynuly asi 3 hodiny a moji zprávu stále nikdo nepřečetl! A když znovu volám, buďto neslyším žádný tón, anebo 4x zazvonění a TICHO! No, naletěla jsem. Co mohu udělat? Může mi někdo poradit, jestli má… Číst vice »
Tomáš
Tomáš
Dobrý den, omylem jsem přebral a zaplatil zásilku, kterou mi přes svého prostředníka dodala společnost PPL (očekával jsem jiný balík): jakýsi Papistop. Jelikož jsem měl podezření, že jde o nečestné podnikání, a chtěl svoje peníze zpátky, napsal jsem na různé adresy (ČOI, Policie, Černé ovce), ale bez úspěchu. Společnost PPL mě prakticky ignorovala. Tak jsem zapátral sám a našel firmu sídlící v Americe (PapiSTOP LLC, Michigan, USA, 420234261740, e-mail: support@papistop.com), jejímž prostředníkem je firma Logispro s.r.o. (IČO: 06339271, Klírova 1912/12, Chodov, 148 00, Praha 4), kde působí pan Marián Sága (stejně jako v případě podvodného spreje OnycoSolve): +420 773 503… Číst vice »
Lili
Lili

Lidi, kteří mě podvedli, tyhle řádky asi číst nebudou. Ani nemají zájem. Ale přesto jim vzkazuji: Co jste za lidi, takhle tahat peníze z důvěřivců jako jsem já, kteří máme problémy? Jsem důchodkyně a počítám každou korunu, přesto jsem se nechala unést nabídkou a recenzemi vděčných “pacientů”, a koupila váš krém. Utratila jsem spoustu peněz a hned, jak jsem se začala mazat, jsem prohlédla. A opravdu: výsledek nulový. Jenom abyste sami nebyli pokrytí bradavicemi po celém těle. Myslím, že na vás dojde!

tomáš
tomáš

Díky za tuto stránku. Neustále se mluví o “šmejdech podomních”, ale že existuje taky druh “šmejdi internetoví”, se moc neví. S bradavicemi jsem bojoval hodně dlouho u kožní: mražením, pálením (kauterizací) i různými krémy. Nakonec, na doporučení kožařky, zabral Molusk.

wpDiscuz
loading
×