decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

PapiSTOP na bradavice nezabírá: cena, recenze

Nádory jsou druhou nejčastější příčinou lidského úmrtí, hned po chorobách oběhové soustavy (například infarktech). Známe především zhoubnou variantu takzvaných novotvarů: rakovinu. Ale ošklivě vypadají taky papilomy a bradavice, způsobené papilomavirem, jejž medici označují zkratkou HPV. Nádory zabíjejí, nebo přinejmenším obtěžují, podobně jako darebáci, kteří egoisticky škodí celé společnosti. Šmejdi, kteří prodávají mast PapiSTOP, sice svoje oběti nevraždí, takže nejsou nejhorší rakovinou lidské pospolitosti. Ale dokážou člověku pokazit celý den a nabourat měsíční rozpočet, protože kradou – jsou takovou svědivou vyrážkou.

Jak poznáme psychologickou manipulaci a zlodějinu

“Vědci v Národním centru pro lékařský výzkum úspěšně dokončili klinické zkoušky nového výrobku, který dostal jméno PapiSTOP. Nezjistili žádné vedlejší, negativní účinky. Testovaný krém přitom spolehlivě léčí bradavice a papilomy, úspěšnost dosahuje 99 až 100 %,” stojí na prodejní internetové stránce. Mastičku doporučuje velevážený Dr. Tomáš Mlynář, odborník na parazitologii. Následují samé pozitivní recenze spokojených uživatelů a odkazy směřují k objednávkovému formuláři. Cena za 30 mililitrů: 865 Kč. Za trojnásobnou a pětinásobnou dávku prodejce účtuje 1460 Kč a 2290 Kč.

Kde vězí problém? Když zadáte klíčová jména do internetového vyhledávače, zjistíte, že jejich údajní nositelé reálně neexistují: Národní centrum pro lékařský výzkum, zázračná mast PapiSTOP, stejně jako citovaní “odborníci” jsou zkrátka vymyšlení. Do diskusního fóra na prodejní stránce nelze přidávat vlastní komentáře (otázky, zkušenosti, kritiku). Všeobecné obchodní podmínky nejsou podepsány, na webu najdeme pouze nějaký americký kontakt, přestože v Evropskou unii mohou legálně prodávat jenom firmy, které tady mají pobočku (aby byly pod dohledem našich úřadů, policie, soudů). Prodejce upozorňuje, že nemusí přijmout reklamaci, pokud nebude chtít!

Co podniknout, pokud jste Papistop objednali

Doporučuji vám, abyste anonymnímu prodejci neposílali žádné peníze. Papistop vykazuje stejné známky podvodu, jako například: HemorrhoSTOP a RectiStop (na hemeroidy), Alcostopex (na alkoholismus), Tinnitus Stop (na pískání v uších), Vein Stopper (na křečové žíly), Audisin (proti hluchotě) a další. Pokud jste podezřelý krém objednali, ale nezjistíte identitu prodejce (jméno, identifikační číslo, sídlo nejlépe na území České republiky) a nedostanete normální fakturu, nic neplaťte, ani nepřebírejte.

Co když jste Papistop už zaplatili? Bohužel neznám způsob, jak byste mohli získat svoje ukradené peníze zpět. Šmejdi pravděpodobně operují z jiného kontinentu, přes zprostředkovatele (distributory). Tam české, ani evropské orgány nedosáhnou. V takovém případě, prosím, berte tuhle sprosťárnu jako lekci, abyste prodavačům iluzorních zázraků příště nenaletěli – při nákupu spotřebního zboží, při brouzdání internetem, anebo třeba i v politice apod.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
01. Led 2018   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, recenze

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

14 Komentáře zapnuto "PapiSTOP na bradavice nezabírá: cena, recenze"

Upozornit na
avatar
Višnja Fryštacká
Višnja Fryštacká

Přesně tohle mě napadlo poté, co jsem si přečetla o úžasných účincích krému “PapiSTOP”. Je príma, že nás informujete. Díky.

Marie
Marie

Bohužel jsem naletěla.

Zdena
Zdena

Bohužel už jsem zaplatila.

BUROŠKA
BUROŠKA

Právě jsem tenhle krém chtěla objednat.
Děkuji za ušetřené peníze.

vlasta Nováková
vlasta Nováková

No jasně, reklama mi byla podezřelá. Ale říkala jsem si: Co kdyby “PapiSTOP” přece jenom účinkoval? Neúčinkuje. Musím na kožní, jsem poučena.

Lenka
Lenka

Děkuji za reakci. Webová stránka mi byla podezřelá, chtěla jsem koupit. Za stejné peníze mě lékaři na kožním oddělení zbaví problému během 5 minut.

Ludmila
Ludmila

Jak jsem stará, tak jsem hloupá. Přiznám se, že jsem zrovna chtěla objednat tento krém, ale zajímaly mě i názory jiných lidí, nejenom reklamní prezentace z prodejního webu. Díky moc za vaše názory a vůbec za tyto stránky. Děkuji.

Zuzana
Zuzana

Inzerát mě také zaujal, už jsem byla nalomená, ale pro jistotu si vždycky sháním další informace. Děkuji, že jste mě zadrželi. :-)

Marie
Marie

Zrovna jsem se chystala Papi Stop objednat. Tak z nákupu nic nebude :-).

Bohutka
Bohutka

Bohužel, také jsem naletěla a objednala, neúčinkuje.

Irena
Irena

Děkuji za informace. Právě jsem chtěla koupit, ale zavčas jsem zabrzdila.

Andrea
Andrea

Děkuji. Zrovna jsme s kolegyní chtěly objednat. Ptala jsem se na “PapiSTOP” i v lékárně, ale vůbec o tomto produktu nevěděli, ani nic takového nemají v evidenci.

Dana
Dana

Velmi užitečná osvěta.

laaaa
laaaa

Mastička nepomohla.

wpDiscuz
loading
×