decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Perle Bleue neúčinkují, prof. Howard nežije

Pamatujete na zázračný krém Lefery ACR? Měl spolehlivě vyhlazovat vrásky každé slečně i dámě, byl podepsaný sympatickým profesorem Romainem Leferym. Uteklo několik měsíců, mastička úplně zmizela z trhu – a zbyly jenom zklamané zákaznice. Ale počkat! Internetové reklamy nyní lákají na “formuli” Perle Bleue. Nabídka vypadá velmi povědomě, báječné účinky nyní garantuje nějaký profesor Mark Howard.

Kdo prodává a (ne)vrátí peníze za drahé Perle Bleue?

“Celá tahle reklamní kampaň byla jenom podvod – a já se nechala hloupě nachytat. Poslala jsem poloprázdné balení zpátky, podala reklamaci a žádala vrácení peněz. Balíček přišel zpátky, bez odpovědi. Takže peníze jsou fuč,” píše Jaroslava. Podobně naříkají stovky dalších Evropanek, které zakoupily mastičku Lefery. Předpokládám, že pasta Perle Bleue zapůsobí stejně – a důvěřivé zákaznice budou opět marně přivolávat policii.

V obchodních podmínkách totiž chybí jméno, adresa a další identifikační údaje odpovědné firmy, což vypadá podezřele. Pokud prodejce inzeruje svoji pochybnou šlichtu v České republice, ačkoli nemá pobočku na území Evropské unie, jedná navíc protizákonně. Perle Bleue ostatně připomínají další podvodné produkty, které potvrdily moje pochybnosti: například dlahy na vbočený palec, mastičku na křečové žíly, krém na hemeroidy apod.

Prof. Mark Howard neexistuje. Co radí skuteční lékaři?

Jistě, slibnou formuli vymyslel absolvent renomované školy, člen dermatologického institutu a autor odborných publikací… Tedy, podobně jako Hloupý Honza přepral draka a dostal princeznu. Prof. Mark Howard je vymyšlená postava. Neprovozuje žádnou lékařskou ordinaci, nezveřejnil jedinou studii. Jednoduše řečeno, neexistuje. Naštěstí sérum a noční krém “Perle Bleue Active Retention Age” nepotřebujete. :-)

  • Svoje vrásky můžete jednak zjemňovat důvěryhodnou kosmetikou, nebo skrývat líčidlem.
  • Další možností je lékařský zákrok – aplikace správné kyseliny (například hyaluronové), laser, plazma apod.
  • A možná nejlepší bude, přijmout svoje stárnutí jako přijatelnou daň za životní moudrost. Vždyť, jak napsal Charles Baudelaire: “Hloupost vždycky uchovává krásu – oddaluje vrásky; je to božský kosmetický prostředek.”
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
15. Srp 2016   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

10 Komentáře zapnuto "Perle Bleue neúčinkují, prof. Howard nežije"

Upozornit na
avatar
Johanak
Johanak

A pan Kovalovski v souvislosti se zázračným krémem proti vráskám Perle-Bleue existuje?

Bodhida
Bodhida

Johanak, nie, neexistuje. Pretože tento “pan Kovalovski” sa na Slovensku volá “pán Juríček”, v Bulharsku “Dimitrov” atd. Celé je to odporný podvod. Ani “doktor Howard” neexistuje a nikdy neexistoval.

Katarina
Katarina

Bože na nebi, kto ešte tomuto verí?!

Helena
Helena

Na lidské blbosti se dá ještě stále docela slušně vydělat…

Eliška
Eliška

Za nejdůležitější považuji informaci v nabídce, že k vyhlazení vrásek dojde 3 minuty po aplikaci.
Kdyby byli napsali 3 měsíce, tak jsem možná začala uvažovat, zda “Perle Bleue” nekoupit.

Marta
Marta

Přesně tak. Trapnost reklamy bije do očí. Lidi jsou však nepoučitelní.

Karel
Karel

Souhlasím: jeden velký podvod! Naletěl jsem dvojnásobně, když jsem místo dvou objednaných balení obdržel pouze jedno. Takže jsem byl oklamán i množstvím. Moje blbost.

Dr. True
Dr. True

Raději se natírat prasečí močí, než touhle nespecifikovatelnou chemikálií :-).

Adéla
Adéla

V reklamě na Perle Bleue jsem našel hned dvakrát stejnou fotku jedné ženy: Nejdřív byla představená jako Vlasta Dvorničáková, 58 let, která omládla o 10 let – a potom jako Mirka Jablonská, sice bez uvedení věku, ale omlazená rovnou o 20 let. 😀 Komedianti!

Eva Vinšová
Eva Vinšová

Aniž bych v roce 2018 objednávala PERLE BLEUE Active Retention Age, dne 22.8. 2018 ve 20 h. mi bylo formou SMS sděleno, že během několika dnů mi produkt doručí firma SERVANT a že si mám připravit 3 680 Kč. Je pravda, že v roce 2016 jsem krém objednala, ale pro naprostou neúčinnost jsem tak učinila naposledy. Na internetu jsem hledala telefonní kontakt, nebo e-mail uvedené firmy. Nic takového ale neexistuje. Balíček samozřejmě nepřevezmu. Dejte si na ně pozor.

wpDiscuz
loading
×