decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

POTENGA Sex Power Increase: Další podvod?

Představte si, že úspěšně zneužíváte cizí důvěřivosti. Prostřednictvím internetových reklam jste lidem naslibovali, že jim dokážete zázračně vyhladit vrásky a snížit tělesnou váhu. Mnoho zákazníků naletělo. Zaplatili vám nemalé peníze, abyste jim poslali obyčejné krémy a bonbóny. Co byste podnikli nyní? Zač jsou lidé ochotní vyhazovat peníze, kromě pohádkového omlazení a bezpracného zeštíhlení? Co třeba slíbit stárnoucím mužům mladickou erekci a pojmenovat svůj produkt POTENGA Sex Power Increase?

Řada čtenářů ocenila články, které jsme věnovali krémům Lefery Cosmetics a tabletám CGA800. Někteří bohužel otevřeli varovné recenze příliš pozdě. “Já hloupá jsem uvěřila stejné internetové reklamě! Po měsíci užívání krému Lefery můžu říci, že mi vrásky nezmizely, naopak mám více beďarů,” napsala do diskusního fóra Petra. “Koupil jsem tablety CGA800. Podle návodu jsem postupně snědl většinu balení, ale místo úbytku váhy jsem naopak přibral,” napsal Ivo. Mnoho indicií naznačuje, že stejně skončí uživatelé přípravku POTENGA Sex Power Increase. Co mají všechny uvedené značky společné?

Při nákupu kapslí POTENGA podléháte africkým zákonům

Stejně jako výrobky Lefery Cosmetics a CGA800, také tablety POTENGA Sex Power Increase jsou prodávány prostřednictvím internetových stránek centrumakci.com, které sklidily kritiku Ministerstva zdravotnictví ČR. V obchodních podmínkách například stojí: “Výrobky, kterých se týkají informace na Stránkách, jsou v souladu se všemi právními předpisy v místě prodeje (Anjouan, Komory). Osoba, která má zájem o Výrobek a uskutečnění objednávky, by se měla seznámit s příslušnými místními zákony.” Jste opravdu ochotní studovat legislativu afrického státečku, až eventuálně budete kapsle POTENGA Sex Power Increase reklamovat?

Obchodní podmínky upozorňují, že nakoupený produkt může ve skutečnosti vypadat úplně jinak: “Prodávající neumožňuje uplatnění reklamace na rozdíly ve vzhledu zakoupeného Výrobku a vzhledu Výrobku na internetové Stránce.” Bonbónky POTENGA tedy mohou přijít například ohmatané, bez obalu. Kdo vlastně pastilky vyrábí a prodává? Nevíme. Za reklamní kampaní najdeme nechvalně známou firmu: WHITEDOTSEO COM SP Z O O, ul. Zlota 7/18, 00-019 Warszawa. Zklamaní uživatelé krémů Lefery a bonbónů CGA800 potvrzují, že zasilatelská společnost měla polskou adresu. Ale jméno výrobce nebývá uvedeno.

POTENGA Sex Power Increase: nesmysly a výmysly

Některé propagační weby mají přímo polskou doménu: například TENTO. Texty jsou nepovedenou směskou češtiny, ruštiny a angličtiny: “Problémy s потенцией se týkají téměř 60% mužů, a to nejen po 40 let. Pokud jste v této skupině, je pravděpodobné, zajímalo by mě, zda je možné jednou a navždy zapomenout na problémy s потенцией?  Ukázalo se, že je to velmi jednoduché! Můžete jednoduše objednat nový přírodní přípravek – Potenga Sex Power Increase. Výrobce zaručuje 100% stealth.” Shledáváte takovou hatmatilku důvěryhodnou?

Kapsle propaguje také další pofidérní, nechvalně známý webík kazdodenninoviny.com. “Již tisíce mužů se za necelý měsíc úplně zbavilo problémů s erekcí a znovu se těší povedeným sexuálním životem. Kapsle POTENGA Sex Power Increase se velmi rychle staly populární mezi muži, kteří trpí problémy s potencí. Získaly fantastické recenze mezi lékaři,” tvrdí prodejce. Uvádí jména pravděpodobně neexistujících doktorů, která nejsou nikde jinde dohledatelná. Opravdoví lékaři doporučují vysadit cigarety, alkohol a kávu, méně stresu a více odpočinku, případně předepíšou léky schválené Státním ústavem pro kontrolu léčiv.

Pokud máte se zbožím POTENGA jakékoli zkušenosti, prosíme, napište do fóra! Byli bychom samozřejmě rádi, kdyby navzdory všem podezřelým indiciím kapsle dokázaly pomáhat. V tom případě bychom ochotně a pravdivě článek aktualizovali!

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
19. Led 2015   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

29 Komentáře zapnuto "POTENGA Sex Power Increase: Další podvod?"

Upozornit na
avatar
Zdeněk Kyncl
Zdeněk Kyncl
K “dokonalosti” je akce přivedena na http://supermuzske-zdravi.com/sem/man.php. Je tam “časopis” s názvem Health Journal. Má asi 5 záložek s “různými tématy” Každá záložka má rozsah cca 1 stránku a v závěru je odkaz na objednání Potenga Sex Power Increase. Tedy na skutečně jen první pohled to vypadá jako cosi seriozního, ale věnujete-li zkoumání jen o 30 vteřin více, tvůrci se zcela odkopají. Najdete tam i intimní zpověď “našeho redaktora” Petra Brunovského i s jeho fotografií. Nevím, kolik toho pan Brunovský publikoval, ale Seznam, ani Google ho nedokáže najít. Mám pocit že v našem světě je už víc šmejdů, než slušných… Číst vice »
frankieboy1151
frankieboy1151
Patřím už k dříve narozeným, a proto asi není divu, že hledám možnosti k vylepšení intimního života. Vyzkoušel jsem 3 měsíce ArginMax (podle televizní rady Dr. Uzla) a nic. Vyzkoušel jsem 3 měsíce POTENGA – a taky žádný efekt. A teď jsem našel novou stránku (ovšem zase Polskou!!) s přípravkem Erectic Plus. Už se mi do toho nechce, předem vyhazovat peníze. Proto se tu ptám – máte někdo zkušenost s tímhle polským přípravkem? Zaráží mne, že text je psán opět zkomolenou češtinou, zase je adresa výrobce někde mimo Polsko a případná reklamace asi nebude možná. 1 000 Kč sice pro… Číst vice »
frankieboy1151
frankieboy1151

A ještě jednou na to samé nekonečné téma – našel jsem jakýsi Erozon max. Stejnojmenná stránka vypadá jako CBS news, ale text a předchozí video (český muž a polské titulky) – samé bláboly, jsou plné chyb a nesmyslů (věková hranice od 16ti let apod.). Podivuhodné je, že preparát Erozon Max doporučují čeští (?) lékaři. Zkrátka – Polákům nevěřím!!! (Co ta aféra s potravinami, solí na silnice v jídle apod.).

František

Už jsem zpolykal skorem 50 kapslí POTENGA-sex Power,ale žádnou změnu se zlepšenou erekcí nepocítil. I když jsem i po telefonickém rozhovoru od firmy byl ujišťován, že ke žádáné změně dojde, když kapsle budu dle jejich rady, správně užívat. Jen jsem zbytečně vyhodil za 2 balení po 60 kapslích 3 600 kč a .ještě mne přesvědčovali v tel. hovoru, když si objednám min. ještě jedno balení, že účinek bude opravdu poznat. Jsem rád, že jsem na tuto radu, která by mne stála opět asi 1800 kč více, nereagoval. Je to vše opravdu jen klamná reklama.

Jack
Jack

Pane Frantisku za ty penize by se daly poridit 2 luxusni damy z nocniho podniku,ktere by vam zadanou erekci urcite zarucily..:))

Petr
Petr

POTENGA-sex Power?
Kup si raději živočišné uhlí. To ti v dnešní době může pomoci.
POTENGA-sex Power? “Víra tvá tě uzdraví”.

jana
jana

máte někdo zkušenosti s výrobkem ActivMax?? mám pocit že je to další klamavá reklama a tahání peněz z kapes…

Martin
Martin

Dobry den, z legrace jsem znamemu objednal kapsle potenga. ozvali se mu telefonem asi za 2 tydny pro overeni obednavky a on to zrusil. Nemuzou si nic nauctovat? Prece jen jmeno,prijmeni,adresu,telefon a email se daji snadno zjistit a takhle to odesilat desitkam lidem.. to by bylo spatne kdyby to slo takhle zneuzit.

MIrex
MIrex

Takýchto šmejdov je najlepšie klamať ako aj oni klamú, objednávať každý den na neexistujúcu adresu. Tak aby vaše PC bolo nedohladateľné, cez proxy server a s programom ktorý zmení vašu IP adresu ako aj MAC adresu!

michal
michal
uz ked ste vsetci taky zbehlí na internete tak nechápem ako možete naletiet takymto podvodníkom.na tej stranke je asi 10 jasných signálov ze sa jedná o podvod-/bez adresy,komorske ostrovy,recenzie pisu muži v ženskom rode,ziadne Ičo,dič, primitivne robené stránky……../ ked dokázete toto kúpiť tak sa na mna nehnevajte ale tak vám treba-najhorsie je že tým podporujete podvodníkov ktorí sa rehocú a posúva ich to dalej k dalsím o-ebom a utrpia tým aj dalsí ludia ktorí sa nechaju nachytat jedna rada—90% reklamy na googl je podvod /xtreme power,extreme gain,men solution,americký vedci porazili plašatosť,lekári su šokovaní ako schudla…….. a ja som sokovaný tiež… Číst vice »
Ján Ondrišek
Ján Ondrišek

Naletel som na tabletky POTENGA MUSCLES za ponúkaných 37€ a po ich objednaní som bol telefonicky (+421232786090 18.02.2015 o 15:31 4 minúty) spracovaný na nákup troch balení v akciovej cene 132€. Dňa 23.02.2015 som obdržal zásielku cez ReMax a po jej otvorení som zistil, že mi poslali tabletky na zlepšenie erekcie z ktorou nemám žiadne problémy. Reklamoval som omyl a zistil som, že je to celé PODVOD pri ktorom by som prišiel nie len o peniaze, ale aj o “tovar” jeho poslaním do Poľska. Poraďte mi,kde a na koho mám podať trestné oznámenie. Ďakujem. Ján

rado
rado

Dnes som bol tiež oklamaný ako ty, tým istým spôsobom.

Libor
Libor

Díky za komentáře. zaplať Pámbůh že existuje Google a že si člověk může ty šmejdy ověřit.

rado
rado

Dnes som obdržal zásielku, v ktorej mi poslali tablety na erekciu – no z tých asi ťažko naberiem svalovú hmotu. Šmejdi hnusný. Poraďte.

Jiří
Jiří

Děkuji za informace, dnes jsem objednávku zrušil.

Laco ZAgiba
Laco ZAgiba

Neverte ničomu, podvod jak bič, zm**i hnusný, nič nenaberiete, len cvičiť a cvičiť. Objednal som si to, ale ani jedno ani druhé nefunguje.

Martin
Martin
Vyskusal som najprv pripravok XtraSize na zväčsenie penisu a nic sa nestalo. Teraz dalsi pripravok POTENGA na skvalitnenie erekcie a zase nic, dalsi jeden z pripravkov po ktorom sa nic nedeje, dalsie klamstvo, len zbytocne vyhodene peniaze, jedine co mozno funguje je chirurgicky zakrok, ale tablety v ziadnom pripade, muzi nekupujte to a ti co tvrdia ze to funguje tak klamu, len vytahuju od ludi peniaze a potom ked im napisete vysledok, tak odpisu ako mne odpisali pri prvom pripravku, ze – citujem – prípravok dosiahol v klinických testoch 96% percentnú úspešnosť. Je možné, že vaš organizmus zatiaľ nereaguje na… Číst vice »
Standa
Standa

Potenga – podvod na entou. Chcete-li se kontaktovat, tak adresa neexistuje. Při vrácení přípravku firmě, jejich vrácení peněz neexistuje. Jde jednoznačně o klamavou reklamu, ne-li trestný čin podvodu. Nic si neobjednávejte -varování!!!!

silnicni.motorka
silnicni.motorka
Lidi, proč se s nimi zalamujete. Jednoduše jim za ten šmejd nezaplatíte a oni se s tím budou muset smířit, protože před soud nepůjdou. Je ale smutné, že se stát nestará o bezpečnost svých obyvatel. Jednou se mi stalo něco podobného v Rakousku a tamní Spol. pro ochranu spotřebitelů mi řekla: Nic neplatí, protože platbou získají šmejdi prostředky pro svou další činnost. V případu soudního sporu slíbili poskytnout právní ochranu. Tehdy šlo o neúmyslné kliknutí na internetovou ikonku, což melo znamenat uzavření smlouvy. V případě potravin je to ale jiné: Směrnice EU přímo přikazují, že balení musí být označené adresou… Číst vice »
Jaroslav
Jaroslav

Je to pouhý podvod, pokud mohu radit, nic neobjednávejte, deklarované účinky se neprojeví, budete zklamaný, ten zázračný přípravek je o ničem. Reklamovat můžete, ale není komu, peníze vám nikdo nevrátí. Zarážející už je jenom to, že “pouze dnes se slevou”, a to je tam denně. Nekupovat, žít zdravě a pokud možno bez stresů.

Standa
Standa
Taky jsem naběhl. Bohužel Velké balení stojí před klávesnicí a vysmívá se mé důvěře v zázračné dopady těch tobolek. Je to v háji, můžu se modlit – pokud to budu chtít využívat, že uvnitř tobolek není něco, co by člověku mohlo ublížit stejně, jako vyhozené peníze. Dokonce i Pošta jako by jim nahrávala, neb na zásilce je původní nálepka přelepená nálepkou PPL tak, aby nebylo možno cokoli z té původní nálepky přečíst. Nu, mně se povedlo částečně – a bez poškození odstranit část PPL a ukázalo se: Odosielatel PRO SPEDITION LIMITE Ivanská cesta 999 82313 Bratislava. No, a to je… Číst vice »
Attila
Attila

Toto je veľké klamstvo. Objednal som si veľké balenie kôli reklamácii. Darmo som tam písal, ani si nedali námahu odpísať. Ale asi to bude mať súdnu prehru.

Raďa
Raďa

Díky za info. Chtěl jsem si objednat POTENGA na zlepšení erekce, teď vím a myslel jsem, že je to blbost. Už jen proto, že kdyby to opravdu fungovalo, tak za chvíli to nemají komu prodávat. Jsou to prachsprosté hyeny – takhle zneužívají problém druhých, kéž by ten problém měli oni.

frankieboy
frankieboy

Zdravím a souhlasím s předešlými názory, bohužel až po trapné zkušenosti. Potenga Sex Power Increase jsem zkusil vlastně pouze ze zvědavosti, ale zřejmě působí maximálně jenom psychologicky :-). Dnes už jsem poučen a tenhle africký šmejd z Polska bych už nekoupil. Jak tady píše vtipně jeden z kolegů – dvě sociální pracovnice za stejnou cenu dokážou prokrvit vaše tělo lépe :-).

luck
luck
Dobrý den, četl jsem pozorně celou diskuzi a je mi jasné, že Potenga je podvod. Ale než jsem našel tyto stránky, tak jsem si objednal Erectic Plus. Složení jsem si ověřoval na internetu a jedná se o složky, které mají mít účinek, jak píšou a jsou přírodní. Akorát v podstatně menších dávkách. Například hlavní složka Muira Puma má v jedné tabletě 120 mg výtažku (doporučeno 1 tableta denně). A když jsem si našel na internetu jenom Muira Puma, tak byly doporučeny 2 tablety denně po cca 400 mg. Tak si říkám, že to asi fungovat nebude. Uvítal bych nějakou osobní… Číst vice »
Paťo
Paťo

Nekupuje, je to blud! Vyzkoušel jsem. Zbytečně vyhozené peníze.

wpDiscuz
loading
×