decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

ProEngine Ultra může zničit motor!

“Kdo maže, ten jede,” říká staré známé úsloví. Díky fosilním palivům můžeme cestovat rychle a daleko osobním automobilem, ale abyste udrželi svůj vůz dlouhodobě funkční, musíte průběžně ošetřovat motor olejem. Na trhu seženete rostlinná a živočišná mazadla (mají vynikající vlastnosti, ale rychle stárnou), destiláty z hnědouhelných dehtů (vhodné pro lodě, vlaky, zemědělské stroje), nebo takzvané selektivní rafináty z ropy (vysoký bod vzplanutí, dobré složení), případně různé kombinace. Raději nepoužívejte oleje ProEngine Ultra, ani MagnuFuel!

“Najedete 500 kilometrů, ale motor bude vypadat a pracovat jako nový! Nová formule prodlužuje životnost stroje trojnásobně, což potvrdily striktně kontrolované vědecké testy!,” slibuje prodejní internetová stránka. “Díky motorovému oleji ProEngine Ultra mám nižší spotřebu paliva, o 17 % při stejném nájezdu. Z výfuku nyní nevychází skoro žádný kouř,” uvádějí údajní zákazníci. Schválně zkuste najít zmíněné vědecké testy, které podle reklamy dokazují zázračné účinky oleje. Anebo zapátrejte, jaká firma vlastně mazadlo prodává a kde přesně sídlí!

Než objednáte ProEngine Ultra, čtěte smluvní podmínky!

Co když mastička nebude fungovat, anebo vám dokonce poškodí motor? Schválně zkuste najít seriózní obchodní podmínky, podle kterých byste mohli mazadlo reklamovat! “Při odstoupení od smlouvy má Uživatel povinnost neprodleně, nejpozději do 30 dnů ode dne odstoupení, vrátit jemu doručené Produkty na adresu uvedenou Prodávajícím. Produkty nesmí nést známky používání a musí být ještě zabalené,” diktují brutálně přísné obchodní podmínky. Ano, chápete správně. Abyste mohli zaplacené zboží reklamovat, nesmíte olejíček ProEngine Ultra vůbec rozbalit, ani použít! Podezřelá nabídka připomíná podvodné náplasti Turbo Max Blue, kapsle Men Solution Plus, Flexa Plus, nebo motorové mazadlo MagnuFuel, před kterým varovala Česká obchodní inspekce.

Je rozumné kupovat ProEngine Ultra? Recenze a diskuse

“Výměna motorového oleje včetně filtru by měla být vzhledem k významným ekonomickým a ekologickým aspektům jednou z priorit každého majitele automobilu,” upozorňuje odborný magazín Autojob.cz. Vysoké učení technické v Brně vysvětluje alternativy, od rostlinných po ropné produkty. Co podniknout, pokud máte pocit, že motor vašeho automobilu drhne? Vyhledejte odborníka, nejlépe profesionálního automechanika, který doporučí a aplikuje ověřené mazací směsi, nebo provede důkladnější údržbu. Raději neobjednávejte ProEngine Ultra, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nemá sídlo, nebo aspoň pobočku na území Evropské unie!

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
14. Bře 2016   /   

Tags: doprava, Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

60 Komentáře zapnuto "ProEngine Ultra může zničit motor!"

Upozornit na
avatar
Oldřich
Oldřich

Taky jsem se (Debil) nechal nachytat a koupil male balení za 990 Kč, které bohužel rovnou i nalil do nádrže. Teď se můžu modlit, aby se mi nezničil motor!

Jano
Jano
Tak tu je vyjadrenie ku príspevku zo dňa 2.12.2016: “V prílohe Vám posielame vyjadrenie Reklamačného oddelenia Vašej žiadosti o vrátenie peňazí. V reakcii na Vašu žiadosť týkajúcu sa odstúpenia od zmluvy s produktom ProEngine Ultra Vás informujeme, že Vaša žiadosť bola zamietnutá z dôvodu narušenia produktu, narušenie výrobnej plomby na obale výrobku bráni ďalšiemu predaju výrobku. V záujme zákazníka ponúkame odoslanie produktu späť na Vašu adresu. Ak máte záujem obdržať produkt, prosíme o e-mailovú odpoveď na adresu: contactsk@todaycontact.com. S úctou, Tím Discount Club” To sam mi len sníva. Dôvod narušenia produktu, narušenie výrobnej plomby na obale výrobku bráni ďalšiemu predaju… Číst vice »
jano
jano
Informácia ku príspevku zo dňa 23.12.2016: Dňa 27.12.2016 mi došla táto odpoveď: “Vaše Odstúpenie od zmluvy prehodnocujem. Skontaktujeme sa s Vami ked obdržíme odpoved od vedenia.” Dňa 28.12.2016 mi došlo toto: “Reklamačné oddelenie preverilo Vašu žiadosť o odstúpenie od zmluvy. Vaša žiadosť bola zaakceptovaná. Bankový prevod bude vykonaný najneskôr nasledujúcu stredu.” Dňa 28.12.2016 vo večerných hodinách toto: “Vaše odstúpenie od zmluvy s produktom ProEngine Ultra bolo uznané a dňa 28.12.2016 Vám boli zaslané peniaze 57 eur na Vami zadaný účet.” Peniaze už mám na účte. Čo na to povedať? Je to začarovaný kruh. Mal som veľmi veľa pevnej vôle, nervov… Číst vice »
Roman Kmeť
Roman Kmeť

Ano, Jano, moc mi to pomohlo! Děkuji kolegovi ze Slovenska a zdraví všechny motoristy ze Slovenska. Metod z Moravy. LIDÉ, BDĚTE!!!

Pavol
Pavol

Poraďte mi, prosím, kde ste uplatnili reklamáciu. Ďakujem.

Roman Kmeť
Roman Kmeť

Díky komentářům jsem objednávku včas zrušil. Díky všem. Třikrát jsem psal prodejci, že objednávku ruším a pokaždé mi odepsali, že zásilka je připravena k odeslání. Tak jsem jim napsal, ať si onen zázračný přípravek narvou do špic, nebo lépe do análního otvoru, tohle už snad pochopí. Dík všem co napsali že je to podfuk. Kmeť Roman.

vladimír
vladimír

Každému, kdo trochu rozumí motorům, musí být jasné, že přípravek Pro Engine Ultra je (ne)pěkný podvod.

hynek
hynek

Nalil jsem to do záchodu a seru o 50 % rychleji. Hlupákům zdar!

Olřich Talaš
Olřich Talaš
Pozorně jsem přečetl jejich velkou reklamu. Nějak mi to nesedělo. Když “ProEngine Ultra” naliješ například do benzinové nádrže, tak vyčistí maximálně jen palivovou soustavu a neodstraní opotřebení v motoru, protože se tam nedostane. Postup musí být rozdělen na 3 části: 1. Před výměnou oleje odstranit karbonové úsady v motoru tzv. čističem, pak vypustit. 2. Nalít olej a přilít přípravek, který opraví v rozmezí několika mikrometrů opotřebené kluzné části uvnitř motoru. Na to se musí ujet třeba i 3 000 km, aby se na kluzných plochách usadily a do mikrotrhlin pronikly uhlovodíky přípravku. 3. Do prázdné nádrže dám přípravek, určený do… Číst vice »
Miroslav
Miroslav

Podezřelé je, že když kliknete kdekoliv na jejich stránce, vše směřuje na výrobek. Zkuste napsat komentář a po kliknutí se zobrazí výrobek. Autoři reklamy jsou tak pitomí, že se ani nesnaží vytvořit reálné prostředí. Toť vše.

Májo
Májo

Keď som si to celé prečítal, ostal som najskôr na pochybách. Nebol som si ihneď istý, kam to mám dať, či do paliva, alebo do oleja. Zmiatli ma hneď na začiatku článku tie dva obrázky vačkových hriadeľov v hlave valcov. Keď som sa uistil, že sa to má aplikovať do paliva, tak mi to už vôbec nie je jasné – palivo sa predsa do priestoru vačkových hriadeľov nemá ako dostať, tak prečo má nastať ten rozdiel?

Luděk Málek
Luděk Málek

Díky všem, co napsali, že “ProEngine Ultra” je šmejd.

Blanche
Blanche

Ó, díky vám všem, ušetřili jste mi nemalý peníz!!!

..Náplava
..Náplava

Kolegové motoristi, dávejte stále pozor na šmejdy. Nalitím svinstva do paliva nezachráníte svůj motor, spíše ho definitivně odrovnáte. Podvodníci využívají naši hloupost, nebo dezorientaci způsobenou věkem. Přeji všem krásný den a mnoho kilometrů ujetých bez svinstva v palivu. Náplava

jiří Šolc
jiří Šolc

Souhlasím s pisateli, nesmysl. Rozmíchal jsem obsah v naftě – všehovšudy asi jednu polévkovou lžíci, tolik peněz za tak směšné množství.

lucifuk
lucifuk

Opravdu se najde motorista, který uvěří takovému podvodu? To, hádám, nemyslíte vážně!

Stefi
Stefi

Legální, běžně dostupné prostředky (například Metabond apod.) fungují roky, jiné nezkouším, nemám důvod experimentovat.

svalozil
svalozil

Bohužel, dnes každý amatér věří, že rozumí motoru. Přenechejte práci odborníkům, kteří mají patřičné vzdělání a praxi. A pokud experimentujete, tak si potom nestěžujte. :-)

Petr
Petr

Taky jsem se nechal nachytat, dokonce jsem koupil více balení pro řidiče z širší rodiny. Stydím se, že jsem naletěl podvodníkům, proto všichni ostatní: Buďte obezřetní a rovnou takové grázly posílejte k čertu. Petr

Pavel
Pavel

Děkuji za předchozí komentáře. Mám tenhle zázrak objednaný, ale zatím nedorazil. Nejhorší je, že nevím, kde teď mohu objednávku zrušit.

kar.rehak
kar.rehak

Sliby, sliby, sliby, ale v balíčku doručeném kurýrem nebyl ani daňový doklad pro případnou reklamaci. Po žádosti o vrácení peněz mně poslali jakousi adresu do Polska.
Je to podvod!

Petr Lengyel
Petr Lengyel

Díky všem, kteří tady píšou. Zboží ještě nedošlo, ale už jsem psal na dostupné emailové adresy, že poptávku ruším a balíček od České pošty nepřevezmu. Jednak se liší účtovaná částka od objednávky (potvrzené a vyčíslené), jednak mě o podvodu přesvědčila odpověď, kterou poslal můj “OPĚKUN OSOBISTY” (pan Veselý Jan) – což mluví samo za sebe. Navíc jsem se dověděl o dalších podvodech: o “zázračných hubnoucích čajích”, po kterých dámy naopak nabírají kila. Myslím, že prodejci hrozně chtějí trestní oznámení. Ještě jednou vám všem díky. Petr Lengyel

wpDiscuz
loading
×