decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Výluky na tratích ČD v roce 2018: oficiální plán

Tuzemskou železnici čekají opravy, rekonstrukce a optimalizace, což krátkodobě zkomplikuje život zákazníkům Českých drah (ČD) a dalších vlakových společností. V dlouhodobém horizontu se ovšem údržba vyplatí, protože cestování bude bezpečné a snad taky rychlé. Následující tabulka obsahuje všechny plánované výluky na tratích ČD v roce 2018, jak byly zveřejněny Správou železniční dopravní cesty (SŽDC). Harmonogram vypadá na první pohled monumentálně, právě díky svojí kompletnosti. Ale “pouze” v polovině případů kvůli výluce zcela ustane provoz – často “jenom” ubude funkčních kolejí, vlaky pojedou pomaleji, anebo se zpožděním.

Harmonogram podle Správy železniční dopravní cesty

Na úvod vyjasněme pojmy. Akciová společnost České dráhy, zcela vlastněná naším státem, podle zákona č. 77/2002 Sb. podniká v “provozování železniční dopravy”. Proto taky zveřejňuje jízdní řády, které najdete pod TÍMTO odkazem. Na základě stejného zákona však vznikla i státní organizace Správa železniční dopravní cesty, která hospodaří s infrastrukturou: Pečuje o kolejnice, pražce nebo výhybky a taky dopředu oznamuje plánované opravy, rekonstrukce, údržbářské práce atd. Pasažéři však obvykle používají sousloví “výluky na tratích ČD”, což tady budeme respektovat.

Následující tabulka pochází z oficiálního dokumentu “Plán omezení provozování dráhy v roce 2018”. Obsahuje přes tisíc položek, velkou většinu však můžete ignorovat, protože vás nijak neomezí. Využijte vyhledávací řádek, kam napište buďto jméno svého města, nebo dopravního uzlu, do kterého váš spoj jezdí. Například když zadáme název české metropole “Praha”, zbude 55 záznamů, specifikovaných konkrétními stanicemi a časovými intervaly. Pokud výluky na tratích ČD znamenají úplné zastavení provozu, v příslušné kolonce je napsáno písmeno “Z”.

Z místaDo místaOde dneDo dnePočet dnůZastavený provoz
Karviná hlavní nádražíLouky nad Olší26.02. 04.03. 7
Karviná hlavní nádraží26.02. 04.03. 7
DětmaroviceKoukolná odb.05.03. 04.06. 92
Koukolná odb.Karviná hlavní nádraží05.03. 04.06. 92
Karviná hlavní nádraží05.03. 04.06. 92
Louky nad Olší07.04. 25.05. 49
Petrovice u Karviné28.04. 11.05. 14
Petrovice u KarvinéPetrovice u Karviné st.hr.28.04. 11.05. 14
Louky nad OlšíČeský Těšín (Czeski Cieszyn)28.04. 13.07. 77
Chotěbuz (Kocobędz)Albrechtice u
Českého Těšína
28.04. 13.07. 77
Louky nad Olší28.04. 13.07. 77
Ostrava-Kunčice14.05. 18.05. 5
Děhylov14.05. 25.05. 12
Louky nad OlšíKarviná hlavní nádraží21.05. 22.05. 2
Louky nad Olší26.05. 13.07. 49
Havířov01.06. 14.06. 14
Český Těšín (Czeski Cieszyn)04.06. 14.06. 11
DětmaroviceKoukolná odb.04.06. 19.06. 16
Koukolná odb.Karviná hlavní nádraží04.06. 19.06. 16
Havířov05.06. 14.06. 10
HavířovOstrava-Bartovice08.06. 14.06. 7
Havířov08.06. 14.06. 7
HavířovOstrava-Bartovice15.06. 24.06. 10
Havířov15.06. 24.06. 10
Havířov15.06. 24.06. 10
DětmaroviceKoukolná odb.19.06. 15.08. 58
Karviná hlavní nádražíKoukolná odb.20.06. 17.09. 90
Karviná hlavní nádraží20.06. 17.09. 90
Karviná hlavní nádražíLouky nad Olší30.06. 01.07. 2
Louky nad OlšíKarviná-Doly01.07. 14.07. 14Z
Louky nad Olší04.07. 13.07. 10
ŠtítinaHáj ve Slezsku09.07. 23.07. 15Z
Štítina09.07. 23.07. 15
Český Těšín (Czeski Cieszyn)Louky nad Olší14.07. 28.09. 77
Český Těšín (Czeski Cieszyn)Albrechtice u
Českého Těšína
14.07. 28.09. 77
Louky nad Olší14.07. 12.10. 91
Český Těšín (Czeski Cieszyn)07.08. 03.09. 28
Český Těšín (Czeski Cieszyn)13.08. 24.08. 12
Karviná hlavní nádražíLouky nad Olší30.08. 31.08. 2
Karviná hlavní nádražíKoukolná odb.17.09. 16.11. 61
Český Těšín (Czeski Cieszyn)01.10. 11.10. 11
Havířov01.10. 14.10. 14
Petrovice u Karviné02.10. 15.10. 14
DěhylovHáj ve Slezsku08.10. 15.10. 8Z
Odra odb.Ostrava-Svinov13.10. 19.10. 7Z
Odra odb.13.10. 19.10. 7Z
Louky nad Olší13.10. 26.10. 14
Havířov15.10. 28.10. 14
Štítina16.10. 19.10. 4
Háj ve SlezskuŠtítina22.10. 29.10. 8Z
Havířov22.10. 31.10. 10
Albrechtice u
Českého Těšína
Havířov22.10. 30.11. 40
Mosty u Jablunkova (Mosty
k. Jabł.)
23.10. 29.10. 7
Ostrava-Kunčice05.11. 14.11. 10
Louky nad OlšíKarviná hlavní nádraží20.11. 27.11. 8
Český Těšín (Czeski Cieszyn)Hnojník07.05. 14.05. 8
HnojníkDobrá u Frýdku- Místku15.05. 17.05. 3Z
Dobrá u Frýdku- MístkuFrýdek-Místek19.05. 21.05. 3Z
Dobrá u Frýdku- MístkuFrýdek-Místek19.05. 26.05. 8
Frenštát pod RadhoštěmVeřovice21.05. 01.06. 12Z
Frenštát pod Radhoštěm21.05. 01.06. 12Z
Dobrá u Frýdku- MístkuFrýdek-Místek28.05. 04.06. 8
Dobrá u Frýdku- MístkuFrýdek-Místek05.06. 12.06. 8
Frýdek-Místek09.07. 18.07. 10
Frýdek-Místek23.07. 05.08. 14
Dobrá u Frýdku- MístkuFrýdek-Místek23.07. 05.08. 14Z
Lískovec u FrýdkuFrýdek-Místek25.07. 31.07. 7Z
Lískovec u FrýdkuFrýdek-Místek25.07. 03.08. 10
Lískovec u FrýdkuFrýdek-Místek27.07. 31.07. 5Z
BaškaFrýdlant nad Ostravicí06.08. 17.08. 12Z
Pržno06.08. 17.08. 12Z
Frýdek-Místek06.08. 19.08. 14
Frýdek-MístekBaška06.08. 19.09. 45Z
BaškaFrýdlant nad Ostravicí06.08. 19.09. 45Z
Pržno06.08. 19.09. 45Z
Český Těšín (Czeski Cieszyn)Hnojník23.08. 05.09. 14Z
HnojníkDobrá u Frýdku- Místku23.08. 05.09. 14Z
Hnojník04.09. 10.09. 7
BaškaFrýdlant nad Ostravicí05.09. 19.09. 15
Lískovec u Frýdku24.09. 05.10. 12
Paskov01.10. 07.10. 7
Lískovec u Frýdku09.10. 22.10. 14
Valašské MeziříčíRožnov pod Radhoštěm23.04. 27.04. 5Z
BylniceBrumov02.05. 06.05. 5Z
Brumov02.05. 06.05. 5Z
BrumovValašské Klobouky02.05. 06.05. 5Z
Kunovice-LoučkaBranky na Moravě14.05. 18.05. 5Z
Branky na Moravě14.05. 18.05. 5Z
Branky na MoravěValašské Meziříčí14.05. 18.05. 5Z
Bystřice pod HostýnemOsíčko21.05. 24.05. 4Z
VsetínVelké Karlovice21.05. 25.05. 5Z
Valašské KloboukyHorní Lideč28.05. 31.05. 4Z
HulínTřebětice06.08. 09.08. 4Z
Třebětice06.08. 09.08. 4Z
TřeběticeHolešov06.08. 09.08. 4Z
KroměřížZborovice03.09. 07.09. 5Z
VsetínVelké Karlovice04.09. 17.09. 14Z
BylniceBrumov18.09. 22.09. 5Z
Brumov18.09. 22.09. 5Z
BrumovValašské Klobouky18.09. 22.09. 5Z
Valašské KloboukyHorní Lideč23.09. 26.09. 4Z
Valašské MeziříčíRožnov pod Radhoštěm01.10. 10.10. 10Z
Kunovice-Loučka20.10. 24.10. 5Z
Kunovice-LoučkaBranky na Moravě20.10. 24.10. 5Z
Branky na Moravě20.10. 24.10. 5Z
Branky na MoravěValašské Meziříčí20.10. 24.10. 5Z
OsíčkoKunovice-Loučka20.10. 31.10. 12Z
BohumínPolanka nad Odrou01.02. 31.05. 120
Ostrava-SvinovOpava východ01.02. 31.05. 120
Lipník nad BečvouDrahotuše02.05. 05.05. 4
Bohumín-VrbiceBohumín-Vrbice st.hr.12.05. 30.06. 50Z
Bohumín-Vrbice12.05. 30.06. 50
Bohumín-Vrbice14.05. 18.05. 5
PřerovProsenice14.05. 18.05. 5
ProsenicePřerov21.05. 25.05. 5
Lipník nad BečvouProsenice26.05. 30.05. 5
DrahotušeHranice na Moravě04.06. 07.06. 4
Ostrava hlavní nádraží04.06. 11.06. 8
Hranice na MoravěDrahotuše11.06. 14.06. 4
Drahotuše18.06. 21.06. 4
ProsenicePřerov01.07. 03.07. 3
Ostrava-Svinov02.07. 30.09. 91
ProseniceDluhonice výh.04.07. 06.07. 3
Ostrava pravé nádraží06.08. 15.08. 10
Bohumín10.08. 08.09. 30
DětmaroviceBohumín10.08. 08.09. 30
PřerovProsenice25.08. 21.09. 28
Ostrava levé nádraží03.09. 12.09. 10
Bohumín09.09. 24.10. 46
DrahotušeLipník nad Bečvou10.09. 13.09. 4
Ostrava hlavní nádraží22.09. 26.09. 5
Ostrava uhelné nádraží22.09. 26.09. 5
Dluhonice výh.Prosenice22.09. 08.11. 48
Ostrava hlavní nádraží01.10. 10.10. 10
Polanka nad Odrou výhybna01.10. 20.10. 20
Ostrava pravé nádraží09.10. 15.10. 7
Bohumín25.10. 23.11. 30
Bohumín-Vrbice24.11. 08.12. 15
Bohumín-VrbiceBohumín-Vrbice st.hr.24.11. 08.12. 15
Suchdol nad OdrouFulnek21.05. 25.05. 5
Odry03.09. 05.09. 3
Odry03.09. 07.09. 5
StudénkaBílovec04.09. 25.09. 22Z
Bílovec04.09. 25.09. 22Z
StudénkaBílovec15.09. 20.09. 6Z
StudénkaBílovec17.09. 20.09. 4Z
Suchdol nad OdrouFulnek01.10. 20.10. 20Z
HeřmánkyBudišov nad Budišovkou15.10. 16.10. 2Z
Vítkov15.10. 16.10. 2Z
Svatoňovice15.10. 16.10. 2Z
Kopřivnice nákladní nádražíKopřivnice23.10. 25.10. 3Z
Kopřivnice nákladní nádražíPříbor23.10. 29.10. 7Z
Kopřivnice nákladní nádraží23.10. 29.10. 7Z
Kopřivnice nákladní nádražíKopřivnice23.10. 29.10. 7Z
Dolní ŽivoticeSvobodné Heřmanice09.05. 14.05. 6Z
Mladecko09.05. 14.05. 6Z
Jakartovice09.05. 14.05. 6Z
Moravice odb.Hradec nad Moravicí14.05. 18.05. 5
Kravaře ve SlezskuChuchelná19.05. 25.05. 7Z
Moravice odb.Dolní Životice04.06. 05.06. 2Z
Moravice odb.Dolní Životice04.06. 08.06. 5
Kravaře ve Slezsku02.07. 16.07. 15
Kravaře ve SlezskuHlučín04.08. 10.08. 7Z
Dolní Benešov04.08. 10.08. 7Z
Moravice odb.Hradec nad Moravicí03.09. 07.09. 5
Opava východKravaře ve Slezsku10.09. 11.09. 2Z
Opava východKravaře ve Slezsku10.09. 13.09. 4Z
Opava východKravaře ve Slezsku10.09. 14.09. 5
Kravaře ve Slezsku24.09. 08.10. 15
Hranice na MoravěHranice na Moravě město16.04. 20.04. 5
Hranice na Moravě městoHranice na Moravě23.04. 24.04. 2
Hranice na Moravě městoHranice na Moravě24.04. 27.04. 4
JablůnkaValašské Meziříčí02.05. 06.05. 5
Valašské MeziříčíJablůnka09.05. 13.05. 5
Horní LidečValašská Polanka14.05. 12.07. 60
Lúky pod MakytouHorní Lideč16.07. 30.07. 15
VsetínValašská Polanka06.08. 10.08. 5
Valašská PolankaVsetín13.08. 17.08. 5
VsetínJablůnka20.08. 24.08. 5
Valašská PolankaHorní Lideč25.08. 31.08. 7
Hustopeče nad BečvouLhotka nad Bečvou03.09. 07.09. 5
Lhotka nad BečvouHustopeče nad Bečvou10.09. 14.09. 5
Lhotka nad BečvouValašské Meziříčí01.10. 05.10. 5
Valašské MeziříčíLhotka nad Bečvou08.10. 12.10. 5
Horní LidečLúky pod Makytou15.10. 19.10. 5
Valašské Meziříčí22.10. 31.10. 10
Valašské Meziříčí22.10. 31.10. 10
Olomouc přednádraží24.07. 30.07. 7
Olomouc-Bělidla12.10. 01.11. 21Z
Velká Bystřice14.05. 28.05. 15
Krnov08.06. 28.06. 21
BruntálMalá Morávka11.06. 20.06. 10Z
Krnov02.07. 22.07. 21
Krnov23.07. 10.08. 19
Milotice nad OpavouBruntál07.08. 03.09. 28Z
KrnovMilotice nad Opavou07.08. 10.09. 35Z
Domašov nad Bystřicí13.08. 27.08. 15
Milotice nad OpavouBruntál30.08. 10.09. 12Z
ValšovRýmařov10.09. 21.09. 12Z
Rýmařov10.09. 23.09. 14
Brantice14.09. 28.09. 15
BruntálValšov08.10. 12.10. 5
Bruntál08.10. 19.10. 12
HlubočkyHrubá Voda12.10. 16.10. 5Z
Olomouc hlavní nádražíVelká Bystřice12.10. 16.10. 5Z
Velká Bystřice12.10. 16.10. 5Z
Velká BystřiceHlubočky- Mariánské Údolí12.10. 16.10. 5Z
Hlubočky- Mariánské ÚdolíHlubočky12.10. 18.10. 7Z
Hlubočky12.10. 18.10. 7Z
HlubočkyHrubá Voda12.10. 18.10. 7Z
Hrubá Voda12.10. 18.10. 7Z
Hrubá VodaDomašov nad Bystřicí12.10. 18.10. 7Z
Domašov nad Bystřicí12.10. 18.10. 7Z
Domašov nad BystřicíMoravský Beroun12.10. 18.10. 7Z
HlubočkyHrubá Voda12.10. 25.10. 14Z
Olomouc-Bělidla12.10. 01.11. 21Z
Hrubá VodaDomašov nad Bystřicí12.10. 04.11. 24Z
ValšovDětřichov nad Bystřicí15.10. 19.10. 5
Dětřichov nad BystřicíMoravský Beroun22.10. 26.10. 5
Bruntál22.10. 02.11. 12
Bruntál05.11. 14.11. 10
BludovRuda nad Moravou05.04. 07.04. 3Z
Ruda nad Moravou05.04. 07.04. 3Z
Ruda nad MoravouBohdíkov05.04. 07.04. 3Z
Bohdíkov05.04. 07.04. 3Z
BohdíkovHanušovice05.04. 07.04. 3Z
HanušoviceJindřichov na Moravě05.04. 09.04. 5Z
Jindřichov na Moravě05.04. 09.04. 5Z
Jindřichov na MoravěBranná05.04. 09.04. 5Z
Branná05.04. 09.04. 5Z
BrannáOstružná05.04. 09.04. 5Z
Ostružná05.04. 09.04. 5Z
OstružnáHorní Lipová05.04. 09.04. 5Z
Horní Lipová05.04. 09.04. 5Z
Horní LipováLipová Lázně05.04. 09.04. 5Z
HanušoviceJindřichov na Moravě05.04. 24.04. 20Z
OstružnáHorní Lipová05.04. 25.04. 21Z
Horní LipováLipová Lázně05.04. 06.08. 124Z
OstružnáHorní Lipová09.04. 16.05. 38Z
ŠternberkÚjezd u Uničova09.07. 11.07. 3Z
Újezd u Uničova09.07. 11.07. 3Z
Újezd u UničovaUničov09.07. 11.07. 3Z
UničovTroubelice09.07. 13.07. 5Z
Troubelice09.07. 13.07. 5Z
TroubeliceLibina09.07. 13.07. 5Z
Libina09.07. 13.07. 5Z
LibinaŠumperk09.07. 13.07. 5Z
Olomouc hlavní nádražíBohuňovice01.08. 03.08. 3Z
Šumperk20.08. 22.08. 3
Šumperk27.08. 30.08. 4
KrnovMěsto Albrechtice17.09. 20.09. 4
JeseníkPísečná06.10. 08.10. 3Z
Písečná06.10. 08.10. 3Z
Lipová LázněJeseník06.10. 17.10. 12Z
PísečnáMikulovice06.10. 17.10. 12Z
Město AlbrechticeTřemešná ve Slezsku06.10. 19.10. 14Z
Město AlbrechticeJindřichov ve Slezsku13.10. 19.10. 7Z
Třemešná ve Slezsku13.10. 19.10. 7Z
Velká KrašVidnava01.01. 31.12. 365Z
Vidnava01.01. 31.12. 365
HanušoviceStaré Město pod Sněžníkem05.04. 09.04. 5Z
Lipová LázněVápenná05.04. 03.05. 29Z
Vápenná05.04. 03.05. 29Z
VápennáŽulová05.04. 03.05. 29Z
Žulová05.04. 03.05. 29Z
ŽulováVelká Kraš05.04. 03.05. 29Z
Velká Kraš05.04. 03.05. 29Z
Velká KrašJavorník ve Slezsku05.04. 03.05. 29Z
Lipová Lázně05.04. 03.05. 29Z
Kostelec na Hané05.03. 14.03. 10
Litovel předměstíMladeč09.05. 11.05. 3Z
Senice na HanéPříkazy15.06. 29.06. 15Z
Příkazy15.06. 29.06. 15Z
PříkazyOlomouc-Řepčín15.06. 29.06. 15Z
Olomouc-ŘepčínOlomouc město15.06. 29.06. 15Z
Olomouc město15.06. 29.06. 15Z
Olomouc městoOlomouc- Smetanovy sady15.06. 29.06. 15Z
Olomouc- Smetanovy sady15.06. 29.06. 15Z
Olomouc- Smetanovy sadyOlomouc hlavní nádraží15.06. 29.06. 15Z
ChorniceDzbel16.07. 20.07. 5Z
Prostějov hlavní nádražíProstějov místní nádraží03.10. 12.10. 10Z
Prostějov místní nádraží03.10. 12.10. 10Z
Prostějov místní nádražíKostelec na Hané03.10. 12.10. 10Z
Kostelec na Hané03.10. 12.10. 10Z
Kostelec na HanéPtení03.10. 12.10. 10Z
Kostelec na HanéTřebčín03.10. 12.10. 10Z
Třebčín03.10. 12.10. 10Z
TřebčínDrahanovice03.10. 12.10. 10Z
Drahanovice03.10. 12.10. 10Z
DrahanoviceSenice na Hané03.10. 12.10. 10Z
PteníKonice03.10. 22.10. 20Z
Konice03.10. 22.10. 20Z
KoniceDzbel03.10. 22.10. 20Z
Moravská TřebováTřebovice v
Čechách
01.07. 07.07. 7
ChorniceMoravská Třebová01.07. 10.07. 10Z
Městečko Trnávka01.07. 10.07. 10Z
Moravská TřebováTřebovice v
Čechách
01.07. 10.07. 10
Moravská TřebováTřebovice v
Čechách
01.07. 30.07. 30Z
Mladějov na Moravě01.07. 30.07. 30Z
Skalice nad SvitavouVelké Opatovice06.08. 17.08. 12Z
Boskovice06.08. 17.08. 12Z
Šebetov06.08. 17.08. 12Z
Rudoltice v
Čechách
Lanškroun01.10. 10.10. 10Z
Lanškroun01.10. 10.10. 10Z
PřerovVěžky16.04. 05.05. 20Z
Věžky16.04. 05.05. 20Z
VěžkyChropyně16.04. 05.05. 20Z
Chropyně16.04. 05.05. 20Z
ChropyněKojetín16.04. 05.05. 20Z
HolubiceBlažovice06.05. 15.05. 10Z
NezamysliceHolubice06.05. 15.05. 10Z
PřerovVěžky06.05. 15.05. 10Z
Věžky06.05. 15.05. 10Z
VěžkyChropyně06.05. 15.05. 10Z
Chropyně06.05. 15.05. 10Z
ChropyněKojetín06.05. 15.05. 10Z
Kojetín06.05. 15.05. 10Z
KojetínNěmčice nad Hanou06.05. 15.05. 10Z
Němčice nad Hanou06.05. 15.05. 10Z
Němčice nad HanouNezamyslice06.05. 15.05. 10Z
HolubiceBrno hlavní nádraží10.07. 29.07. 20Z
Křenovice horní nádraží10.07. 29.07. 20Z
Sokolnice-Telnice10.07. 29.07. 20Z
Brno-Chrlice10.07. 29.07. 20Z
Prostějov hlavní nádražíBedihošť31.07. 13.08. 14Z
Bedihošť31.07. 13.08. 14Z
BedihošťPivín31.07. 13.08. 14Z
Pivín31.07. 13.08. 14Z
PivínNezamyslice31.07. 13.08. 14Z
Olomouc hlavní nádražíBlatec14.08. 27.08. 14Z
Blatec14.08. 27.08. 14Z
BlatecVrbátky14.08. 27.08. 14Z
Vrbátky14.08. 27.08. 14Z
VrbátkyProstějov hlavní nádraží14.08. 27.08. 14Z
NezamysliceHolubice05.11. 09.11. 5Z
Lípa nad Dřevnicí05.07. 09.07. 5
Otrokovice05.07. 09.07. 5
Vizovice05.07. 09.07. 5
Zlín střed05.07. 09.07. 5
Zlín-Malenovice05.07. 09.07. 5
Lípa nad DřevnicíVizovice05.07. 09.07. 5Z
OtrokoviceZlín-Malenovice05.07. 09.07. 5Z
Zlín středLípa nad Dřevnicí05.07. 09.07. 5Z
Zlín-MalenoviceZlín střed05.07. 09.07. 5Z
Moravská Nová VesHrušky25.07. 14.08. 21
OtrokoviceNapajedla15.08. 03.09. 20
Moravský PísekNedakonice04.09. 09.09. 6
Moravský PísekNedakonice10.09. 15.09. 6
NapajedlaHuštěnovice17.09. 19.09. 3
HuštěnoviceNapajedla20.09. 21.09. 2
NapajedlaHuštěnovice24.09. 26.09. 3
HuštěnoviceNapajedla27.09. 28.09. 2
Lípa nad Dřevnicí28.09. 02.10. 5
Otrokovice28.09. 02.10. 5
Vizovice28.09. 02.10. 5
Zlín střed28.09. 02.10. 5
Zlín-Malenovice28.09. 02.10. 5
Lípa nad DřevnicíVizovice28.09. 02.10. 5Z
OtrokoviceZlín-Malenovice28.09. 02.10. 5Z
Zlín středLípa nad Dřevnicí28.09. 02.10. 5Z
Zlín-MalenoviceZlín střed28.09. 02.10. 5Z
HodonínHolíč nad Moravou01.10. 03.10. 3Z
Staré Město u Uher. HradištěNedakonice01.10. 03.10. 3
Staré Město u Uher. Hradiště01.10. 03.10. 3
NedakoniceStaré Město u Uher. Hradiště04.10. 05.10. 2
Staré Město u Uher. Hradiště04.10. 05.10. 2
Hulín08.10. 12.10. 5
LužiceHodonín08.10. 06.11. 30
Moravský Písek15.10. 21.10. 7
Tlumačov24.10. 26.10. 3
Tlumačov27.10. 29.10. 3
Újezdec u LuhačovicNezdenice12.05. 16.05. 5Z
Nezdenice12.05. 16.05. 5Z
NezdeniceBojkovice12.05. 16.05. 5Z
BojkoviceSlavičín19.05. 23.05. 5Z
KunoviceHradčovice01.06. 05.06. 5Z
Hradčovice01.06. 05.06. 5Z
HradčoviceUherský Brod01.06. 05.06. 5Z
Újezdec u LuhačovicLuhačovice06.06. 10.06. 5Z
Bohuslavice nad VláříBylnice11.06. 15.06. 5Z
Ostrožská Nová VesKunovice19.06. 30.06. 12Z
Veselí nad MoravouUherský Ostroh01.07. 31.08. 62Z
Uherský OstrohOstrožská Nová Ves02.07. 06.07. 5Z
Újezdec u LuhačovicNezdenice06.09. 17.09. 12Z
Nezdenice06.09. 17.09. 12Z
NezdeniceBojkovice06.09. 17.09. 12Z
Újezdec u LuhačovicLuhačovice18.09. 27.09. 10Z
Bohuslavice nad VláříBylnice02.10. 07.10. 6Z
BojkoviceSlavičín02.10. 31.10. 30Z
BylniceVlárský průsmyk20.10. 31.10. 12Z
ČejčUhřice u Kyjova01.01. 31.12. 365Z
Klobouky u Brna01.01. 31.12. 365Z
Uhřice u Kyjova01.01. 31.12. 365Z
Šlapanice24.03. 23.07. 122
Veselí nad Moravou26.03. 30.03. 5
Veselí nad Moravou31.03. 06.04. 7
Veselí nad Moravou31.03. 27.04. 28
Veselí nad MoravouBzenec07.04. 27.04. 21
Veselí nad MoravouStrážnice07.04. 06.05. 30Z
Sudoměřice nad MoravouRohatec17.04. 06.05. 20Z
Veselí nad Moravou28.04. 04.05. 7
Veselí nad MoravouBzenec05.05. 17.05. 13
Veselí nad Moravou05.05. 25.05. 21
Veselí nad Moravou05.05. 08.06. 35
Brno-Slatina14.05. 18.05. 5
Velké PavloviceKobylí na Moravě14.05. 18.05. 5Z
VlkošBzenec14.05. 18.05. 5
BzenecMoravský Písek14.05. 18.05. 5Z
BzenecVlkoš18.05. 22.05. 5
Veselí nad Moravou13.06. 15.06. 3
Veselí nad Moravou17.06. 30.06. 14
Veselí nad Moravou01.07. 13.07. 13
Uherský OstrohVeselí nad Moravou01.07. 31.08. 62Z
Velká nad VeličkouVeselí nad Moravou01.07. 31.08. 62Z
Veselí nad Moravou01.07. 31.08. 62
Veselí nad Moravou01.07. 31.08. 62
Velká nad Veličkou st.hr.Velká nad Veličkou09.07. 02.08. 25Z
Šlapanice24.07. 15.08. 23
Bzenec13.08. 19.08. 7
Šlapanice16.08. 23.08. 8
Veselí nad Moravou18.08. 31.08. 14
Šlapanice24.08. 24.09. 32
Šlapanice24.08. 14.12. 113
Veselí nad Moravou01.09. 05.09. 5
Veselí nad Moravou01.09. 08.09. 8
Veselí nad Moravou01.09. 12.09. 12
Veselí nad Moravou01.09. 28.09. 28
VlkošKyjov10.09. 16.09. 7
NesoviceBučovice17.09. 21.09. 5
Veselí nad Moravou22.09. 26.09. 5
Veselí nad Moravou30.09. 03.10. 4
BlažoviceSlavkov u Brna08.10. 12.10. 5
Vlkoš08.10. 14.10. 7
Brno dolní nádraží01.04. 14.04. 14
Brno dolní nádraží01.04. 30.04. 30
Brno dolní nádraží01.04. 14.07. 105
Břeclav09.04. 23.04. 15
Brno hlavní nádraží18.04. 30.04. 13
Brno dolní nádraží01.05. 07.05. 7
Brno hlavní nádraží05.05. 27.05. 23
Brno dolní nádraží08.05. 14.05. 7
Hrušovany u BrnaŽidlochovice02.07. 31.12. 183Z
Brno-Židenice17.09. 20.09. 4
Břeclav01.10. 12.10. 12
StudenecVladislav02.05. 07.05. 6Z
TřebíčKrahulov02.05. 11.05. 10Z
OkříškyBransouze02.05. 21.05. 20Z
Bransouze02.05. 21.05. 20Z
Luka nad Jihlavou03.05. 14.05. 12Z
Luka nad JihlavouJihlava03.05. 14.05. 12Z
OkříškyBransouze03.05. 17.05. 15Z
BransouzeLuka nad Jihlavou03.05. 17.05. 15Z
Bransouze04.05. 09.05. 6Z
Studenec08.05. 21.05. 14Z
StudenecVladislav08.05. 21.05. 14Z
StudenecVladislav08.05. 21.05. 14Z
KrahulovOkříšky08.05. 21.05. 14Z
Okříšky08.05. 21.05. 14Z
StařečOkříšky08.05. 21.05. 14Z
Okříšky08.05. 21.05. 14Z
KrahulovOkříšky12.05. 21.05. 10Z
Moravské BudějoviceJaroměřice nad Rokytnou07.09. 21.09. 15
Jaroměřice nad Rokytnou12.09. 21.09. 10
Jaroměřice nad RokytnouKojetice na Moravě14.09. 21.09. 8
StřeliceZastávka u Brna20.09. 26.09. 7Z
Tetčice20.09. 26.09. 7Z
Třebíč02.10. 15.10. 14
ŠumnáGrešlové Mýto08.10. 15.10. 8Z
Šumná08.10. 15.10. 8Z
OlbramkostelŠumná08.10. 15.10. 8Z
Grešlové MýtoMoravské Budějovice08.10. 19.10. 12Z
ValticeNovosedly03.04. 02.10. 183Z
Mikulov na Moravě03.04. 02.10. 183Z
Boří lesLednice05.04. 14.04. 10Z
Poštorná05.04. 14.04. 10Z
Boří lesValtice09.04. 14.04. 6Z
RakšiceHrušovany nad Jevišovkou03.10. 22.10. 20Z
Miroslav03.10. 22.10. 20Z
Moravské BrániceIvančice23.10. 03.11. 12Z
Moravské Bránice23.10. 03.11. 12Z
StřeliceMoravský Krumlov23.10. 03.11. 12Z
ZnojmoHodonice06.11. 08.11. 3Z
ČáslavKutná Hora hlavní nádraží01.03. 05.03. 5
TišnovVlkov u Tišnova01.03. 14.03. 14
Řikonín01.03. 14.03. 14
Kutná Hora hlavní nádražíČáslav06.03. 10.03. 5
Kuřim12.03. 21.03. 10
Havlíčkův Brod12.03. 02.06. 83
Kuřim22.03. 31.03. 10
Kutná Hora hlavní nádražíČáslav27.03. 19.04. 24
Kutná Hora hlavní nádraží27.03. 19.04. 24
ŘikonínVlkov u Tišnova30.03. 16.07. 109
Řikonín30.03. 16.07. 109
Havlíčkův Brod03.06. 05.09. 95
ŘikonínVlkov u Tišnova16.07. 04.11. 112
Řikonín16.07. 04.11. 112
Golčův Jeníkov13.08. 17.08. 5
Golčův Jeníkov18.08. 22.08. 5
Havlíčkův Brod20.08. 24.08. 5
Havlíčkův Brod27.08. 31.08. 5
Havlíčkův Brod07.09. 26.11. 81
Leština u Světlé17.09. 21.09. 5
VlkanečLeština u Světlé17.09. 21.09. 5
Leština u Světlé22.09. 26.09. 5
Leština u SvětléVlkaneč22.09. 26.09. 5
Ostrov nad Oslavou01.11. 15.11. 15
Ostrov nad OslavouSklené nad Oslavou01.11. 15.11. 15
Ostrov nad Oslavou16.11. 30.11. 15
Sklené nad OslavouOstrov nad Oslavou16.11. 30.11. 15
RožnáBystřice nad Pernštejnem16.04. 27.04. 12Z
NedvědiceRožná16.04. 30.04. 15Z
Velké MeziříčíKřižanov02.07. 16.07. 15Z
RudíkovOslavice17.07. 30.07. 14Z
OslaviceVelké Meziříčí17.07. 31.07. 15Z
Nové Město na MoravěVeselíčko24.07. 31.07. 8
Havlíčkův BrodHumpolec30.07. 10.08. 12Z
VeselíčkoŽďár nad Sázavou01.08. 07.08. 7
Bystřice nad PernštejnemNové Město na Moravě04.09. 10.09. 7
TišnovNedvědice17.09. 11.10. 25Z
Brno-Maloměřice stavědlo 6Adamov28.04. 03.05. 6
Březová nad SvitavouSvitavy13.09. 20.09. 8
AdamovBrno-Maloměřice stavědlo 628.09. 03.10. 6
OpatovSvitavy04.10. 08.10. 5
SvitavyOpatov10.10. 14.10. 5
Poříčany01.01. 07.09. 250
Poříčany01.04. 07.06. 68
Česká Třebová vjezdová skupina16.04. 25.04. 10
Česká Třebová vjezdová skupina16.04. 25.04. 10
Česká Třebová16.04. 25.04. 10
Česká Třebová odjezdová skupinaParník odb.01.05. 10.05. 10
Česká Třebová07.05. 16.05. 10
Česká Třebová14.05. 18.05. 5
Česká Třebová14.05. 18.05. 5
Česká Třebová14.05. 18.05. 5
Česká Třebová14.05. 18.05. 5
Česká Třebová odjezdová skupinaParník odb.14.05. 23.05. 10
Kolín seřaďovací nádraží01.06. 06.06. 6
Česká Třebová04.06. 13.06. 10
Kolín seřaďovací nádraží07.06. 18.06. 12
Poříčany08.06. 28.06. 21
Česká Třebová11.06. 15.06. 5
Česká Třebová11.06. 15.06. 5
Kolín seřaďovací nádraží19.06. 26.06. 8
Velim21.06. 30.06. 10
Kolín seřaďovací nádraží27.06. 05.07. 9
Poříčany29.06. 02.07. 4
Poříčany29.06. 04.09. 68
Česká Třebová04.07. 08.07. 5
Poříčany04.07. 09.07. 6
Poříčany13.07. 16.07. 4
Poříčany20.07. 23.07. 4
Poříčany27.07. 30.07. 4
Česká Třebová odjezdová skupina01.08. 10.08. 10
Česká Třebová odjezdová skupina01.08. 10.08. 10
Česká Třebová odjezdová skupina01.08. 10.08. 10
Česká Třebová01.08. 30.08. 30
Česká Třebová01.08. 30.08. 30
Poříčany03.08. 06.08. 4
Poříčany10.08. 13.08. 4
Poříčany17.08. 20.08. 4
Poříčany24.08. 27.08. 4
Poříčany31.08. 03.09. 4
Brandýs nad Orlicí01.09. 05.09. 5
Kolín seřaďovací nádraží01.09. 05.09. 5
Kolín01.09. 10.09. 10
Kolín seřaďovací nádraží06.09. 11.09. 6
Kolín11.09. 20.09. 10
Kolín seřaďovací nádraží12.09. 15.09. 4
Kolín seřaďovací nádraží16.09. 27.09. 12
Česká Třebová24.09. 28.09. 5
Česká Třebová odjezdová skupinaLes odb.24.09. 28.09. 5
Kolín seřaďovací nádraží01.10. 03.10. 3
Poříčany01.10. 16.10. 16
Kolín seřaďovací nádraží04.10. 06.10. 3
Kolín seřaďovací nádraží07.10. 09.10. 3
Kolín seřaďovací nádraží10.10. 12.10. 3
Nymburk vjezdové nádraží12.02. 28.02. 17
Velký Osek11.03. 16.03. 6
Velký Osek17.03. 26.03. 10
Nymburk hlavní nádražíPoříčany24.03. 29.03. 6
Nymburk předjízdné nádraží25.04. 08.05. 14
Nymburk seřaďovací nádraží25.04. 08.05. 14
Nymburk hlavní nádraží30.05. 04.06. 6
Nymburk hlavní nádraží05.06. 10.06. 6
Nymburk hlavní nádraží11.06. 16.06. 6
Nymburk seřaďovací nádraží06.07. 04.08. 30
Nymburk seřaďovací nádraží17.07. 15.08. 30
Velký Osek20.08. 29.08. 10
Velký Osek21.08. 02.09. 13
Nymburk seřaďovací nádraží28.09. 17.10. 20
Velký Osek13.10. 18.10. 6
Nymburk seřaďovací nádraží07.11. 23.11. 17
Nymburk seřaďovací nádraží24.11. 11.12. 18
Litoměřice dolní nádražíPolepy09.04. 12.04. 4
PolepyLitoměřice dolní nádraží13.04. 16.04. 4
LiběchovMělník19.04. 24.04. 6
MělníkLiběchov25.04. 30.04. 6
ŠtětíLiběchov09.05. 10.05. 2
LiběchovŠtětí11.05. 12.05. 2
HoštkaŠtětí14.05. 15.05. 2
ŠtětíHoštka16.05. 17.05. 2
PolepyHoštka18.05. 20.05. 3
HoštkaPolepy21.05. 23.05. 3
SebuzínVelké Žernoseky24.05. 25.05. 2
Velké ŽernosekySebuzín28.05. 29.05. 2
Děčín východ28.05. 30.05. 3
Ústí nad Labem- StřekovSebuzín30.05. 01.06. 3
Všetaty01.06. 10.06. 10
SebuzínÚstí nad Labem- Střekov04.06. 06.06. 3
Boletice nad LabemVelké Březno04.06. 08.06. 5
Velké BřeznoBoletice nad Labem11.06. 18.06. 8
Všetaty11.06. 20.06. 10
Boletice nad LabemDěčín východ18.06. 20.06. 3
Všetaty21.06. 30.06. 10
Všetaty01.07. 06.07. 6
Štětí09.07. 13.07. 5
Děčín východBoletice nad Labem09.07. 14.07. 6
Sebuzín16.07. 20.07. 5
Boletice nad Labem23.07. 27.07. 5
Hoštka30.07. 03.08. 5
HoštkaŠtětí01.08. 03.08. 3
Děčín východ13.08. 15.08. 3
Ústí nad Labem západÚstí nad Labem- Střekov25.08. 12.09. 19
Děčín východ03.09. 07.09. 5
Děčín východDěčín hlavní nádraží10.09. 14.09. 5Z
Děčín východ10.09. 14.09. 5
Ústí nad Labem- StřekovÚstí nad Labem západ13.09. 01.10. 19
Děčín východ15.10. 19.10. 5
Děčín hlavní nádraží12.11. 18.11. 7
Děčín hlavní nádraží19.11. 25.11. 7
LiběchovŠtětí19.11. 28.11. 10
Liběchov19.11. 28.11. 10
ŘeteniceOldřichov u Duchcova02.03. 12.03. 11
Oldřichov u DuchcovaŘetenice13.03. 23.03. 11
ÚpořinyŘehlovice31.03. 10.04. 11
ŘehloviceÚpořiny03.04. 13.04. 11
České Zlatníky odb.Bílina16.04. 20.04. 5
OhníčÚpořiny16.04. 24.04. 9
Ohníč16.04. 27.04. 12
BílinaČeské Zlatníky odb.23.04. 27.04. 5
BílinaSvětec03.05. 14.05. 12
České Zlatníky odb.09.05. 18.05. 10
MostČeské Zlatníky odb.09.05. 18.05. 10
Kadaň-PrunéřovChomutov21.05. 25.05. 5
Světec04.06. 08.06. 5
BílinaČeské Zlatníky odb.04.06. 08.06. 5
ChomutovChomutov město04.06. 15.06. 12
Chomutov04.06. 15.06. 12
Teplice v Čechách13.06. 21.08. 70
ChomutovKadaň-Prunéřov18.06. 22.06. 5
Chomutov18.06. 25.06. 8
Chomutov městoChomutov18.06. 25.06. 8
Ústí nad Labem západ02.07. 06.07. 5
Most nové nádraží příjezd02.07. 26.07. 25
Ústí nad Labem západ09.07. 18.07. 10
Třebušice09.07. 18.07. 10
Ústí nad Labem západ stavědlo 523.07. 27.07. 5
Třebušice23.07. 01.08. 10
Ústí nad Labem západ01.08. 14.08. 14
Teplice v Čechách08.08. 21.08. 14
Ústí nad Labem západ15.08. 28.08. 14
Teplice v Čechách22.08. 20.09. 30
Teplice v Čechách22.08. 30.10. 70
Chomutov městoKyjice03.09. 07.09. 5
Dolní Rybník odb.Chomutov město10.09. 14.09. 5
TřebušiceMost nové nádraží odjezd10.09. 28.09. 19
Ústí nad Labem západ13.09. 16.09. 4
Ústí nad Labem západ13.09. 16.09. 4
Ústí nad Labem- StřekovÚstí nad Labem západ13.09. 16.09. 4
Třebušice01.10. 10.10. 10
Most06.10. 07.10. 2
ObrniceMost06.10. 07.10. 2
Třebušice15.10. 24.10. 10
Chomutov22.10. 31.10. 10
Kadaň-PrunéřovChomutov22.10. 31.10. 10
ChomutovDubina odb.01.11. 12.11. 12
Chomutov01.11. 12.11. 12
Jaroměř09.03. 10.03. 2
Jaroměř11.03. 13.03. 3
Jaroměř14.03. 17.03. 4
Jaroměř18.03. 20.03. 3
Jaroměř21.03. 24.03. 4
Jaroměř14.04. 13.07. 91
Čermná nad OrlicíBorohrádek21.05. 25.05. 5Z
Borohrádek21.05. 25.05. 5Z
ChoceňBorohrádek24.05. 28.05. 5Z
Týniště nad OrlicíHradec Králové hlavní nádraží30.06. 09.07. 10Z
Jaroměř14.07. 10.08. 28Z
SmiřiceJaroměř14.07. 10.08. 28Z
Hradec Králové hlavní nádražíPlačice odb.30.07. 02.09. 35Z
Jaroměř11.08. 03.12. 115
Jaroměř11.08. 03.12. 115
Plačice odb.Chlumec nad Cidlinou19.08. 02.09. 15Z
Opatovice nad Labem- PohřebačkaPlačice odb.19.08. 02.09. 15Z
Chlumec nad CidlinouVelký Osek19.08. 02.09. 15Z
Čermná nad Orlicí13.09. 19.09. 7
Předměřice nad Labem09.10. 18.10. 10
Jaroměř04.12. 09.12. 6
Jaroměř04.12. 09.12. 6
Náchod22.01. 24.01. 3
Teplice nad MetujíMeziměstí12.04. 18.04. 7Z
HronovPolice nad Metují07.05. 18.05. 12Z
Police nad Metují07.05. 18.05. 12Z
BolehošťOpočno pod Orlickými horami15.05. 21.05. 7Z
Opočno pod Orlickými horami15.05. 21.05. 7Z
DobruškaOpočno pod Orlickými horami13.08. 17.08. 5Z
Broumov03.09. 07.09. 5
Opočno pod Orlickými horamiBohuslavice nad Metují05.09. 04.12. 91Z
Bohuslavice nad Metují05.09. 04.12. 91Z
Bohuslavice nad MetujíNové Město nad Metují05.09. 04.12. 91Z
Nové Město nad Metují05.09. 04.12. 91Z
Nové Město nad MetujíVáclavice05.09. 04.12. 91Z
Václavice05.09. 04.12. 91Z
VáclaviceNáchod05.09. 04.12. 91Z
Náchod05.09. 04.12. 91Z
VáclaviceStarkoč05.09. 04.12. 91Z
Meziměstí11.09. 20.09. 10
VáclaviceNáchod01.10. 14.10. 14Z
Náchod31.10. 06.11. 7
SlatiňanyChrudim01.04. 13.04. 13Z
MedlešicePardubice-Rosice nad Labem09.04. 13.04. 5Z
ChrudimMedlešice23.04. 25.04. 3Z
Chrudim23.04. 25.04. 3Z
Medlešice23.04. 25.04. 3Z
Slatiňany01.05. 07.05. 7
PoličkaČachnov01.07. 10.07. 10Z
Polička01.07. 10.07. 10Z
ČachnovŽďárec u Skutče09.07. 13.07. 5Z
Chotěboř24.09. 03.10. 10
Stará PakaSemily14.04. 03.05. 20Z
Košťálov14.04. 03.05. 20Z
Rychnov u Jablonce nad NisouJeřmanice14.04. 13.07. 91Z
SemilyŽelezný Brod16.04. 25.04. 10Z
JaroměřDvůr Králové nad Labem14.07. 10.08. 28Z
JaroměřDvůr Králové nad Labem14.07. 31.08. 49Z
Horka u Staré PakyStará Paka24.07. 31.07. 8Z
MostekHorka u Staré Paky28.07. 10.08. 14Z
Horka u Staré Paky01.08. 08.08. 8Z
Liberec16.08. 03.09. 19
Liberec07.09. 26.09. 20
Liberec01.10. 05.10. 5Z
AdršpachTeplice nad Metují19.04. 30.04. 12Z
Trutnov hlavní nádraží09.05. 14.05. 6
JaroměřČeská Skalice14.07. 10.08. 28Z
JaroměřČeská Skalice26.07. 06.08. 12Z
Česká Skalice26.07. 06.08. 12Z
Česká Skalice06.08. 09.08. 4
Trutnov-PoříčíKrálovec01.10. 16.10. 16Z
Martinice v KrkonošíchRoztoky u Jilemnice28.06. 09.07. 12Z
Roztoky u JilemniceStará Paka28.06. 11.07. 14Z
JilemniceRokytnice nad Jizerou30.06. 09.07. 10Z
PilníkovHostinné03.09. 02.10. 30Z
Trutnov hlavní nádražíPilníkov10.09. 25.09. 16Z
PilníkovHostinné10.09. 25.09. 16Z
Smidary24.10. 31.10. 8
Lázně Bělohrad06.11. 15.11. 10
Lázně Bělohrad20.11. 29.11. 10
SmiřiceHněvčeves26.03. 06.04. 12Z
HněvčevesHořice v Podkrkonoší02.04. 11.04. 10Z
Hradec Králové hlavní nádražíVšestary11.04. 30.04. 20Z
Hradec Králové hlavní nádražíVšestary24.04. 25.04. 2Z
Rovensko pod TroskamiTurnov09.05. 28.05. 20Z
Hrubá Skála09.05. 28.05. 20Z
Rovensko pod Troskami09.05. 28.05. 20Z
HněvčevesSmiřice21.05. 25.05. 5Z
Hořice v PodkrkonošíOstroměř14.07. 27.07. 14Z
OstroměřJičín17.08. 30.08. 14Z
JičínLibuň22.10. 31.10. 10Z
HanušoviceČervený Potok05.04. 06.04. 2Z
LichkovKrálíky04.06. 08.06. 5Z
Dolní Lipka04.06. 08.06. 5Z
KrálíkyŠtíty04.06. 08.06. 5Z
Letohrad15.10. 14.12. 61
Letohrad15.10. 14.12. 61
Litice nad Orlicí01.04. 10.04. 10Z
LetohradŽamberk01.04. 15.04. 15Z
Žamberk01.04. 15.04. 15Z
Litice nad Orlicí11.04. 21.04. 11
Litice nad Orlicí22.04. 01.05. 10
Doudleby nad OrlicíČastolovice15.06. 29.06. 15Z
ČastoloviceSolnice26.07. 06.08. 12Z
VamberkRokytnice v Orlických horách01.08. 10.08. 10Z
Vamberk01.08. 10.08. 10Z
Žamberk01.11. 05.11. 5
Benešov u PrahyTrhový Štěpánov01.09. 10.09. 10Z
OlbramoviceŠtětkovice17.09. 21.09. 5
OlbramoviceSedlčany17.09. 26.09. 10Z
KolínRatboř05.03. 09.03. 5Z
RatbořBečváry05.03. 09.03. 5Z
BečváryUhlířské Janovice05.03. 09.03. 5Z
Čáslav místní nádražíSkovice12.03. 31.03. 20Z
Čáslav místní nádraží12.03. 31.03. 20Z
SkoviceŽleby12.03. 31.03. 20Z
Skovice12.03. 31.03. 20Z
ŽlebyRonov nad Doubravou02.05. 05.05. 4Z
Ronov nad DoubravouTřemošnice02.05. 05.05. 4Z
PečkyPlaňany14.05. 16.05. 3Z
PlaňanyBošice17.05. 18.05. 2Z
Kutná Hora městoMalešov10.09. 13.09. 4Z
MalešovZbraslavice10.09. 13.09. 4Z
Uhlířské JanoviceLedečko17.09. 21.09. 5Z
Uhlířské JanoviceLedečko17.09. 26.09. 10Z
Zruč nad SázavouZbraslavice20.09. 09.10. 20Z
Zruč nad Sázavou20.09. 09.10. 20Z
Kutná Hora hlavní nádražíKutná Hora město25.09. 27.09. 3Z
Zruč nad SázavouKácov23.04. 24.04. 2Z
VlastějoviceZruč nad Sázavou23.04. 25.04. 3Z
Ledeč nad SázavouVlastějovice21.05. 31.05. 11Z
LedečkoČeský Šternberk17.09. 26.10. 40Z
HvězdoniceSamechov27.10. 25.11. 30Z
Hrochův TýnecMoravany01.04. 20.04. 20Z
Moravany01.04. 20.04. 20Z
Hrochův Týnec01.04. 20.04. 20Z
Holice01.05. 10.05. 10Z
BorohrádekHolice28.05. 05.06. 9Z
Borohrádek28.05. 05.06. 9Z
ChoceňVysoké Mýto21.06. 10.07. 20Z
Vysoké Mýto21.06. 10.07. 20Z
Vysoké MýtoLitomyšl21.06. 10.07. 20Z
Kostelec u Heřmanova MěstcePrachovice17.09. 21.09. 5Z
ChoceňVysoké Mýto01.10. 05.10. 5
RakovníkRoztoky u Křivoklátu16.04. 30.04. 15Z
Vráž u BerounaLoděnice02.05. 05.06. 35Z
Rudná u PrahyJeneček odb.02.07. 31.07. 30Z
Beroun-ZávodíRoztoky u Křivoklátu17.08. 15.10. 60Z
Praha-Vršovice
čekací koleje
Praha-Krč02.07. 04.09. 65
Blatno u JeseniceŽlutice01.09. 30.09. 30Z
ŽluticeBečov nad Teplou01.09. 30.09. 30Z
RakovníkBlatno u Jesenice29.10. 02.11. 5Z
RakovníkKralovice u Rakovníka05.11. 25.11. 21Z
Jílové u PrahySkochovice odb.18.04. 21.04. 4Z
ČisoviceMěchenice01.10. 16.10. 16Z
Čelákovice24.07. 13.08. 21
Čelákovice06.08. 10.08. 5Z
ČelákoviceBrandýs nad Labem06.08. 10.08. 5
Čelákovice14.08. 28.08. 15
Čelákovice29.08. 10.09. 13
Praha-Vršovice
čekací koleje
01.01. 23.04. 113
Praha-Vršovice vjezdové nádraží01.01. 23.04. 113
Praha-Vršovice vjezdové nádraží01.01. 23.04. 113
Praha-Vršovice odjezdové nádraží01.01. 23.04. 113
Záběhlice odb.Praha-Vršovice vjezdové nádraží01.01. 31.12. 365Z
Praha-BěchovicePraha-Malešice27.03. 09.04. 14
Praha-Vršovice01.04. 05.04. 5
Praha-Vršovice
čekací koleje
01.04. 23.04. 23
Praha-Vršovice01.04. 12.07. 103
Praha-Vršovice07.04. 08.04. 2
Praha-Vršovice odjezdové nádraží07.04. 08.04. 2
Praha-Vršovice07.04. 04.05. 28
Praha-BěchovicePraha-Malešice16.04. 30.04. 15
Praha-Vršovice
čekací koleje
17.04. 22.04. 6
Praha-MalešicePraha-Vršovice vjezdové nádraží23.04. 24.04. 2
Praha-Vršovice
čekací koleje
23.04. 25.04. 3
Praha-Vršovice vjezdové nádraží23.04. 25.04. 3
Praha-Vršovice odjezdové nádraží23.04. 25.04. 3
Praha-Vršovice vjezdové nádraží23.04. 27.04. 5
Praha-Vršovice
čekací koleje
23.04. 27.04. 5
Praha-Vršovice10.05. 06.06. 28
Praha-Vršovice07.06. 04.07. 28
Praha-Vršovice13.07. 27.11. 138
Praha-VršovicePraha-Vyšehrad výh.13.07. 27.11. 138
Praha-Vršovice21.07. 23.07. 3
Praha-Vršovice21.07. 23.07. 3
Praha-Vršovice28.07. 29.07. 2
Praha-Vršovice09.10. 27.11. 50
Praha-Vršovice28.11. 05.12. 8
Praha-Vršovice03.12. 05.12. 3
Praha-Vršovice05.12. 31.12. 27
Praha Masarykovo nádraží01.01. 31.12. 365Z
Praha Masarykovo nádražíPraha-Bubny01.01. 31.12. 365Z
Praha-Bubny01.01. 31.12. 365Z
Lovosice07.05. 11.05. 5
HněviceDolní Beřkovice14.05. 16.05. 3
Dolní BeřkoviceHněvice17.05. 19.05. 3
Roudnice nad Labem04.06. 08.06. 5
Dolní BeřkoviceVraňany11.06. 13.06. 3
Dolní Beřkovice11.06. 13.06. 3
Roudnice nad Labem11.06. 15.06. 5
Ústí nad Labem sever11.06. 15.06. 5
VraňanyDolní Beřkovice14.06. 16.06. 3
Dolní Beřkovice14.06. 16.06. 3
Ústí nad Labem sever18.06. 22.06. 5
Lovosice30.06. 27.09. 90
Lovosice01.09. 14.09. 14
Ústí nad Labem sever10.09. 21.09. 12
Lovosice17.09. 26.09. 10
Lovosice27.09. 29.09. 3
Lovosice28.09. 26.11. 60
Dolní Beřkovice01.10. 05.10. 5
Lovosice01.10. 20.10. 20
Hněvice08.10. 15.10. 8
Roudnice nad LabemHněvice15.10. 26.10. 12
HněviceDolní Beřkovice05.11. 06.11. 2
Dolní BeřkoviceHněvice07.11. 08.11. 2
Praha-Žvahov17.03. 06.04. 21
Praha-Jinonice17.03. 06.04. 21
Praha-Stodůlky17.03. 06.04. 21
Praha-Zličín17.03. 27.04. 42
Praha-Smíchov společné nádražíPraha-Zličín07.04. 27.04. 21Z
Praha-Žvahov07.04. 27.04. 21Z
Praha-Jinonice07.04. 27.04. 21Z
Praha-Stodůlky07.04. 27.04. 21Z
Praha-Smíchov společné nádražíPraha-Zličín07.04. 21.05. 45Z
Praha-Zličín28.04. 30.06. 64
Kladno-DubíKralupy nad Vltavou20.06. 10.07. 21Z
Praha-ZličínHostivice25.06. 26.06. 2
Praha-Zličín25.06. 29.06. 5
Praha-BubnyPraha-Veleslavín30.06. 02.09. 65Z
Praha-Smíchov společné nádražíPraha-Zličín01.08. 21.08. 21
Praha-Žvahov01.08. 21.08. 21
ZRUŠEN výhybka v km 001.08. 21.08. 21
Praha-Stodůlky01.08. 21.08. 21
Praha-Smíchov společné nádražíPraha-Žvahov01.08. 21.08. 21
Praha-VeleslavínHostivice11.08. 02.09. 23Z
KladnoŘevničov16.10. 06.11. 22Z
Kladno-DubíBrandýsek22.10. 26.10. 5
KladnoKladno-Dubí26.11. 30.11. 5Z
JenečKladno03.12. 07.12. 5Z
Kralupy nad Vltavou předměstíVelvary01.06. 15.06. 15Z
Kralupy nad VltavouPodlešín01.06. 15.06. 15Z
SlanýKlobuky v Čechách02.07. 30.08. 60Z
Klobuky v ČecháchPeruc09.07. 16.07. 8Z
Vrbno nad LesyChlumčany u Loun16.07. 27.07. 12Z
StředoklukyPodlešín01.08. 24.08. 24Z
LounyLenešice24.09. 12.10. 19Z
Kralupy nad Vltavou předměstíVelvary01.10. 15.10. 15Z
Jeneček odb.Středokluky05.11. 07.11. 3Z
Jeneček odb.Středokluky12.11. 16.11. 5Z
StraškovVraňany07.05. 09.05. 3Z
StraškovZlonice01.08. 30.08. 30Z
Roudnice nad LabemStraškov01.10. 12.10. 12Z
LibochoviceStraškov08.10. 19.10. 12Z
StraškovVraňany12.11. 16.11. 5Z
MnetěšStraškov12.11. 23.11. 12Z
VražkovStraškov12.11. 23.11. 12Z
Straškov12.11. 23.11. 12Z
PostoloprtyBřezno u Postoloprt14.03. 08.04. 26Z
Vrbka odb.Bažantnice odb.14.03. 08.04. 26Z
Březno u PostoloprtLouny předměstí30.03. 08.04. 10Z
MutějoviceRakovník02.04. 30.04. 29Z
PostoloprtyBřezno u Postoloprt03.04. 05.04. 3Z
Postoloprty03.04. 05.04. 3Z
Vrbka odb.Bažantnice odb.03.04. 05.04. 3Z
Březno u Chomutova14.05. 18.05. 5
ŽatecLišany u Žatce04.06. 14.06. 11Z
MěcholupyŽatec04.06. 20.06. 17Z
Žatec04.06. 20.06. 17Z
Postoloprty09.07. 23.07. 15
PostoloprtyVrbka odb.09.07. 27.07. 19Z
Postoloprty09.07. 27.07. 19Z
PočeradyVrbka odb.09.07. 27.07. 19
PočeradyObrnice03.09. 05.09. 3
Vrbka odb.Počerady10.09. 12.09. 3
Lužná u RakovníkaKrupá26.11. 30.11. 5Z
ČelákoviceMochov14.05. 28.05. 15Z
Mochov14.05. 28.05. 15Z
ÚžiceNeratovice31.05. 15.06. 16Z
ChvatěrubyÚžice01.06. 15.06. 15Z
Kralupy nad VltavouChvatěruby01.09. 04.11. 65Z
ČelákoviceBrandýs nad Labem11.09. 30.10. 50Z
Neratovice15.10. 19.10. 5Z
Brandýs nad LabemNeratovice26.11. 30.11. 5Z
Karlovy Vary29.01. 28.02. 31
Cheb01.04. 19.06. 80
Karlovy VaryKarlovy Vary-Dvory03.04. 12.04. 10
Karlovy Vary03.04. 12.04. 10Z
Karlovy VaryDalovice03.04. 16.04. 14
Karlovy Vary03.04. 16.04. 14
Klášterec nad Ohří09.04. 27.04. 19
DaloviceKarlovy Vary17.04. 16.05. 30
Karlovy VaryKarlovy Vary dolní nádraží17.04. 16.05. 30Z
Karlovy Vary17.04. 02.06. 47
Karlovy Vary17.04. 11.06. 56
PerštejnKlášterec nad Ohří02.05. 16.05. 15
Karlovy Vary-DvoryKarlovy Vary11.05. 20.05. 10
Karlovy Vary11.05. 20.05. 10
Klášterec nad OhříPerštejn17.05. 31.05. 15
ChodovKarlovy Vary-Dvory21.05. 30.05. 10
Chodov21.05. 30.05. 10
Karlovy Vary-Dvory21.05. 30.05. 10
HájekOstrov nad Ohří01.06. 10.06. 10
Hájek01.06. 10.06. 10
Hájek01.06. 15.06. 15
Karlovy Vary-DvoryChodov04.06. 13.06. 10
Karlovy Vary-Dvory04.06. 13.06. 10
Chodov04.06. 13.06. 10
Ostrov nad OhříHájek16.06. 30.06. 15
Hájek16.06. 30.06. 15
Cheb20.06. 08.08. 50
DaloviceKarlovy Vary01.07. 08.09. 70
Ostrov nad OhříVojkovice nad Ohří01.08. 15.08. 15
Ostrov nad Ohří01.08. 15.08. 15
Vojkovice nad Ohří01.08. 15.08. 15
CiticeSokolov seřaďovací nádraží01.08. 20.08. 20Z
Sokolov seřaďovací nádraží01.08. 20.08. 20
ChebTršnice09.08. 28.08. 20
Cheb09.08. 28.08. 20
Cheb09.08. 06.10. 59
Vojkovice nad OhříOstrov nad Ohří16.08. 25.08. 10
Nové Sedlo u Lokte01.09. 20.09. 20
SokolovNové Sedlo u Lokte03.09. 07.09. 5
Karlovy VaryDalovice09.09. 17.11. 70
Nové Sedlo u LokteSokolov10.09. 14.09. 5
Nové Sedlo u Lokte21.09. 10.10. 20
Stráž nad OhříVojkovice nad Ohří02.10. 08.10. 7
Stráž nad Ohří02.10. 08.10. 7
Vojkovice nad Ohří02.10. 08.10. 7
TršniceCheb07.10. 16.10. 10
Cheb07.10. 16.10. 10
Cheb07.10. 26.11. 51
Vilémov u KadaněPoláky07.05. 08.05. 2Z
PolákyŽelina06.09. 01.10. 26Z
ŽelinaKadaň předměstí06.09. 05.10. 30Z
ChomutovČernovice u Chomutova01.10. 12.10. 12Z
Černovice u ChomutovaVejprty01.10. 31.10. 31Z
Radonice u KadaněVilémov u Kadaně04.10. 23.10. 20Z
KřimovVejprty15.10. 26.10. 12Z
Osek městoHrob09.04. 18.05. 40Z
Osek město16.04. 27.04. 12
Most nové nádraží příjezd10.09. 28.09. 19Z
Most nové nádraží příjezdLouka u Litvínova10.09. 28.09. 19Z
Louka u LitvínovaLitvínov01.10. 02.10. 2Z
Louka u LitvínovaLitvínov01.11. 02.11. 2Z
Louka u Litvínova01.11. 31.12. 61
Litvínov01.11. 31.12. 61
Děčín hl.n. západní nádraží05.11. 24.11. 20
Nová RolePotůčky01.04. 29.06. 90Z
Teplá02.04. 16.04. 15Z
Mariánské LázněBečov nad Teplou02.04. 26.04. 25Z
Poutnov09.04. 18.04. 10Z
Loket předměstíNové Sedlo u Lokte21.04. 30.05. 40Z
Loket předměstíNové Sedlo u Lokte02.05. 16.05. 15Z
NejdekPotůčky02.05. 31.05. 30Z
DaloviceMerklín02.05. 31.05. 30Z
Nejdek07.05. 11.05. 5
Nová RoleNejdek14.05. 18.05. 5Z
DaloviceMerklín22.05. 31.05. 10Z
NejdekHorní Blatná01.06. 15.06. 15Z
VlkoviceOvesné Kladruby06.06. 07.06. 2
Chodov úvrať km 0,4Nová Role06.08. 10.08. 5Z
Bečov nad Teplou01.09. 15.09. 15
Teplička u Karlových VarůKarlovy Vary dolní nádraží01.09. 25.09. 25Z
Karlovy Vary- BřezováKarlovy Vary dolní nádraží03.09. 01.11. 60Z
Bečov nad Teplou16.09. 30.09. 15
Bečov nad Teplou17.09. 26.09. 10
Mladá Boleslav hlavní nádražíMladá Boleslav- Debř24.03. 27.03. 4Z
Mnichovo HradištěLoukov u Mnichova Hradiště21.04. 30.04. 10
NeratoviceVšetaty01.07. 31.08. 62Z
ByšiceKropáčova Vrutice02.07. 15.07. 14
Mladá Boleslav- DebřBakov nad Jizerou09.07. 20.07. 12
Kropáčova VruticeChotětov16.07. 29.07. 14
Praha-VysočanyPraha-Čakovice21.07. 04.08. 15Z
Mnichovo HradištěTurnov21.07. 09.08. 20Z
VšetatyMladá Boleslav hlavní nádraží21.07. 19.08. 30Z
Praha-ČakoviceNeratovice21.07. 20.08. 31Z
Bakov nad JizerouMnichovo Hradiště25.07. 30.07. 6Z
Bakov nad Jizerou25.07. 30.07. 6Z
Mladá Boleslav hlavní nádražíMladá Boleslav- Debř25.07. 03.08. 10Z
Mnichovo HradištěLoukov u Mnichova Hradiště20.08. 31.08. 12
LovosiceČížkovice09.04. 13.04. 5Z
Lovosice09.04. 13.04. 5Z
Čížkovice14.04. 29.05. 46Z
ČížkoviceLibochovice14.04. 29.05. 46Z
Chotěšov pod Hazmburkem14.04. 29.05. 46Z
LiběšiceLitoměřice horní nádraží01.05. 10.05. 10Z
Litoměřice horní nádražíLiběšice12.05. 21.05. 10Z
Litoměřice horní nádraží12.05. 21.05. 10Z
ÚštěkBlíževedly12.05. 21.05. 10Z
Úštěk12.05. 21.05. 10Z
Česká Lípa hlavní nádražíÚštěk12.05. 31.05. 20Z
ÚštěkBlíževedly14.05. 18.05. 5
Česká Lípa hlavní nádražíZahrádky u České Lípy14.05. 23.05. 10Z
Čížkovice30.05. 13.08. 76Z
LovosiceČížkovice30.05. 13.08. 76Z
Chotěšov pod HazmburkemLibochovice30.05. 13.08. 76Z
Žabovřesky nad OhříLibochovice30.05. 13.08. 76Z
Libochovice30.05. 13.08. 76Z
LibochoviceLouny30.05. 16.11. 171Z
Koštice nad Ohří30.05. 16.11. 171Z
ÚpořinyRadejčín18.06. 22.06. 5Z
Horní ŘepčiceLiběšice23.07. 27.07. 5
ŘeteniceÚpořiny03.09. 21.09. 19Z
Libochovice29.10. 01.11. 4
Česká Lípa hlavní nádražíMimoň09.04. 10.04. 2Z
Žizníkov výh.09.04. 10.04. 2Z
Zákupy09.04. 10.04. 2Z
Srní u České LípyČeská Lípa hlavní nádraží11.04. 12.04. 2Z
Bakov nad JizerouBělá pod Bezdězem25.07. 08.08. 15Z
BrništěJablonné v Podještědí06.08. 20.08. 15Z
Františkov nad Ploučnicí06.08. 25.08. 20
Jablonné v PodještědíKřižany11.08. 09.09. 30Z
Rynoltice11.08. 09.09. 30Z
Křižany11.08. 09.09. 30Z
Jablonné v Podještědí11.08. 09.09. 30Z
Horní PoliceČeská Lípa hlavní nádraží10.09. 14.09. 5Z
Horní Police10.09. 14.09. 5Z
Benešov nad PloučnicíFrantiškov nad Ploučnicí10.09. 14.09. 5Z
Františkov nad PloučnicíHorní Police10.09. 14.09. 5Z
JestřebíSrní u České Lípy17.09. 21.09. 5Z
Jestřebí17.09. 21.09. 5Z
BezdězJestřebí24.09. 13.10. 20Z
Okna24.09. 13.10. 20Z
Doksy24.09. 13.10. 20Z
Jestřebí24.09. 13.10. 20Z
VelelibyKřinec14.02. 15.03. 30Z
Mladá Boleslav hlavní nádražíMladá Boleslav město30.03. 02.04. 4Z
Nymburk městoVeleliby21.05. 04.06. 15Z
KopidlnoRožďalovice04.06. 12.06. 9Z
Kopidlno04.06. 12.06. 9Z
Kopidlno04.06. 15.06. 12
Městec Králové10.07. 16.07. 7Z
Městec KrálovéObora odb.19.07. 25.07. 7Z
DobroviceMladá Boleslav hlavní nádraží25.07. 05.08. 12Z
Mladá Boleslav hlavní nádražíMladá Boleslav město25.07. 13.08. 20Z
JičínKopidlno05.10. 18.10. 14Z
JičínKopidlno12.10. 18.10. 7Z
Lomnice nad PopelkouLibuň11.06. 15.06. 5
Zálučí odb.Dolní Bousov18.06. 22.06. 5
Dolní BousovZálučí odb.25.07. 30.07. 6Z
Dolní BousovMladá Boleslav hlavní nádraží25.07. 03.08. 10Z
SkalskoMšeno01.10. 14.10. 14Z
LibuňDolní Bousov01.10. 18.10. 18Z
Sobotka01.10. 18.10. 18Z
Mladějov v
Čechách
01.10. 18.10. 18Z
Stará PakaLibuň01.10. 30.10. 30Z
MšenoKatusice01.10. 04.11. 35Z
Zálučí odb.Dolní Bousov08.10. 12.10. 5
Mladá Boleslav hlavní nádražíKatusice18.10. 31.10. 14Z
MělníkMšeno22.10. 26.10. 5Z
Františkovy LázněHazlov09.07. 02.08. 25Z
Františkovy LázněHazlov12.07. 31.07. 20Z
Hazlov16.07. 25.07. 10Z
TršniceLuby u Chebu01.08. 27.08. 27Z
SkalnáVelký Luh21.08. 27.08. 7Z
Bad BrambachVojtanov10.09. 19.09. 10Z
Vojtanov10.09. 19.09. 10Z
Mikulášovice dolní nádražíPanský01.04. 25.05. 55Z
Mikulášovice dolní nádražíPanský11.05. 25.05. 15Z
Mikulášovice dolní nádraží11.05. 25.05. 15Z
PanskýRumburk14.05. 25.05. 12Z
Rumburk21.05. 30.05. 10
MlýnyJedlová28.05. 30.05. 3Z
Mlýny03.09. 04.09. 2
Mikulášovice dolní nádražíPanský03.09. 07.09. 5Z
Mikulášovice dolní nádraží03.09. 02.10. 30
Mlýny05.09. 06.09. 2
Mikulášovice dolní nádražíPanský08.09. 02.10. 25Z
Mikulášovice dolní nádraží08.09. 02.10. 25Z
Jedlová10.09. 12.09. 3
Mikulášovice dolní nádražíPanský10.09. 21.09. 12Z
Panský24.09. 28.09. 5
Mikulášovice dolní nádražíDolní Poustevna03.10. 12.10. 10Z
Mikulášovice dolní nádraží03.10. 12.10. 10Z
Mikulášovice dolní nádražíDolní Poustevna03.10. 12.10. 10Z
Velký ŠenovMikulášovice dolní nádraží13.10. 22.10. 10Z
Mikulášovice dolní nádraží13.10. 22.10. 10Z
RumburkMikulášovice dolní nádraží13.10. 22.10. 10Z
Mikulášovice dolní nádraží23.10. 16.11. 25
Frýdlant v
Čechách
Višňová05.03. 14.03. 10
VarnsdorfVarnsdorf staré nádraží st.hr.02.06. 15.06. 14
RybništěVarnsdorf04.06. 22.06. 19Z
Rybniště04.06. 22.06. 19Z
VarnsdorfSeifhennersdorf11.06. 15.06. 5Z
Varnsdorf13.06. 15.06. 3
Nové Město pod Smrkem01.07. 20.07. 20Z
Frýdlant v
Čechách
Jindřichovice pod Smrkem01.07. 20.07. 20Z
VišňováČernousy09.07. 13.07. 5Z
RaspenavaBílý Potok pod Smrkem17.07. 05.08. 20Z
Mníšek u Liberce17.07. 05.08. 20Z
Liberec17.07. 05.08. 20Z
LiberecRaspenava17.07. 05.08. 20Z
Frýdlant v
Čechách
Řasnice23.07. 27.07. 5Z
ChrastavaHrádek nad Nisou01.08. 05.08. 5Z
Chrastava01.08. 05.08. 5Z
Hrádek nad Nisou01.08. 05.08. 5Z
LiberecChrastava01.08. 30.08. 30Z
LiberecChrastava03.09. 14.09. 12
Frýdlant v
Čechách
Řasnice01.10. 05.10. 5
Frýdlant v
Čechách
Řasnice22.10. 26.10. 5
Železný BrodVelké Hamry02.04. 08.04. 7Z
TanvaldHarrachov07.05. 16.05. 10Z
SmržovkaJosefův Důl21.09. 30.09. 10Z
SmržovkaJosefův Důl21.09. 30.10. 40Z
Smržovka21.09. 30.10. 40Z
DobronínPolná01.01. 31.12. 365
Horní CerekevJindřichův Hradec09.04. 12.04. 4
Horní CerekevJihlava město09.04. 12.04. 4
Horní CerekevJindřichův Hradec21.05. 22.05. 2
Horní CerekevJihlava město21.05. 22.05. 2
Horní CerekevJindřichův Hradec25.06. 26.06. 2
Horní CerekevJihlava město25.06. 26.06. 2
Horní CerekevJindřichův Hradec23.07. 24.07. 2
Horní CerekevJihlava město23.07. 24.07. 2
Horní CerekevJindřichův Hradec20.08. 23.08. 4
Horní CerekevJihlava město20.08. 23.08. 4
Horní CerekevJindřichův Hradec03.09. 06.09. 4
Horní CerekevJihlava město03.09. 06.09. 4
SlavoniceDačice07.09. 21.09. 15Z
DačiceTelč08.09. 21.09. 14Z
DačiceTelč17.09. 19.09. 3Z
Kostelec u Jihlavy02.10. 08.10. 7
Horní Cerekev02.10. 15.10. 14
Horní Cerekev02.10. 16.10. 15
Batelov02.10. 16.10. 15
Doňov02.10. 16.10. 15Z
Kardašova Řečice02.10. 16.10. 15Z
Velký Ratmírov02.10. 16.10. 15Z
Veselí nad LužnicíPočátky-Žirovnice02.10. 16.10. 15Z
Jindřichův Hradec02.10. 16.10. 15Z
Jarošov nad Nežárkou02.10. 16.10. 15Z
Kamenný Malíkov výh.02.10. 16.10. 15Z
Popelín02.10. 16.10. 15Z
Spělov výh.Kostelec u Jihlavy03.10. 10.10. 8Z
Horní CerekevJindřichův Hradec08.10. 09.10. 2
Horní CerekevJihlava město08.10. 09.10. 2
Kostelec u Jihlavy09.10. 16.10. 8
Jarošov nad Nežárkou15.10. 19.10. 5Z
Horní Cerekev17.10. 30.10. 14
TřešťKostelec u Jihlavy22.10. 26.10. 5
Horní CerekevJindřichův Hradec28.11. 29.11. 2
Horní CerekevJihlava město28.11. 29.11. 2
Horní CerekevJindřichův Hradec03.12. 04.12. 2
Horní CerekevJihlava město03.12. 04.12. 2
Balkova LhotaBožejovice09.04. 18.04. 10Z
Písek městoPísek02.05. 21.05. 20Z
TáborBechyně21.05. 24.05. 4Z
Slapy21.05. 24.05. 4Z
Malšice21.05. 24.05. 4Z
Sudoměřice u Bechyně21.05. 24.05. 4Z
Bechyně21.05. 24.05. 4Z
TáborSlapy24.09. 08.10. 15Z
TáborBechyně24.09. 08.10. 15Z
Slapy24.09. 08.10. 15Z
Malšice24.09. 08.10. 15Z
Sudoměřice u Bechyně24.09. 08.10. 15Z
Bechyně24.09. 08.10. 15Z
Vlastec08.10. 11.10. 4Z
Vlastec15.10. 19.10. 5
Červená nad Vltavou05.11. 09.11. 5
Červená nad Vltavou12.11. 13.11. 2Z
ObrataňChýnov04.06. 08.06. 5
ChýnovTábor11.06. 13.06. 3Z
Nová CerekevPacov16.07. 27.07. 12Z
PacovObrataň16.07. 27.07. 12Z
ObrataňChýnov10.09. 14.09. 5Z
ObrataňTábor17.10. 31.10. 15Z
Chotoviny03.04. 30.04. 28
Střezimíř16.04. 20.04. 5
Nemanice I16.04. 21.04. 6
Nemanice I16.04. 21.04. 6Z
Nemanice I16.04. 21.04. 6Z
Nemanice II16.04. 21.04. 6Z
České BudějoviceNemanice I16.04. 21.04. 6
Nemanice IŠevětín16.04. 26.04. 11Z
Hluboká nad Vltavou16.04. 26.04. 11Z
Dobřejovice odb.16.04. 26.04. 11Z
Chotýčany16.04. 26.04. 11Z
Ševětín16.04. 26.04. 11Z
SoběslavDoubí u Tábora odb.20.04. 25.04. 6Z
Doubí u Tábora odb.20.04. 25.04. 6Z
Doubí u Tábora odb.Planá nad Lužnicí20.04. 25.04. 6
Roudná20.04. 25.04. 6Z
Nemanice I07.05. 11.05. 5
Nemanice IHluboká nad Vltavou-Zámostí04.06. 08.06. 5
DynínŠevětín23.06. 27.06. 5
Neplachov23.06. 27.06. 5
ŠevětínDynín28.06. 16.11. 142
Dynín28.06. 16.11. 142
HeřmaničkyVotice05.07. 08.07. 4Z
Heřmaničky05.07. 08.07. 4Z
Olbramovice05.07. 08.07. 4Z
HeřmaničkyVotice14.07. 15.07. 2Z
Heřmaničky14.07. 15.07. 2Z
Olbramovice14.07. 15.07. 2Z
HeřmaničkyVotice28.07. 29.07. 2Z
Heřmaničky28.07. 29.07. 2Z
Olbramovice28.07. 29.07. 2Z
HeřmaničkyVotice04.08. 05.08. 2Z
Heřmaničky04.08. 05.08. 2Z
Olbramovice04.08. 05.08. 2Z
HeřmaničkyVotice18.08. 19.08. 2Z
Heřmaničky18.08. 19.08. 2Z
Olbramovice18.08. 19.08. 2Z
HeřmaničkyVotice25.08. 26.08. 2Z
Heřmaničky25.08. 26.08. 2Z
Olbramovice25.08. 26.08. 2Z
HeřmaničkyVotice01.09. 02.09. 2Z
Heřmaničky01.09. 02.09. 2Z
Olbramovice01.09. 02.09. 2Z
ChotovinySudoměřice odb.04.09. 01.10. 28
Sudoměřice odb.Votice04.09. 01.10. 28Z
Střezimíř04.09. 01.10. 28Z
Ješetice04.09. 01.10. 28Z
Heřmaničky04.09. 01.10. 28Z
Olbramovice04.09. 01.10. 28Z
HeřmaničkyVotice03.11. 04.11. 2Z
Heřmaničky03.11. 04.11. 2Z
Olbramovice03.11. 04.11. 2Z
HeřmaničkyVotice10.11. 11.11. 2Z
Heřmaničky10.11. 11.11. 2Z
Olbramovice10.11. 11.11. 2Z
ŠevětínDynín14.11. 16.11. 3
Dynín14.11. 16.11. 3
HeřmaničkyVotice17.11. 18.11. 2Z
Heřmaničky17.11. 18.11. 2Z
Olbramovice17.11. 18.11. 2Z
DynínŠevětín17.11. 30.11. 14
Neplachov17.11. 30.11. 14
HeřmaničkyVotice24.11. 25.11. 2Z
Heřmaničky24.11. 25.11. 2Z
Olbramovice24.11. 25.11. 2Z
Neplachov01.12. 31.12. 31
Dynín01.12. 31.12. 31
České VeleniceNové Hrady13.08. 17.08. 5Z
Nové Hrady13.08. 17.08. 5Z
Nové Hrady13.08. 17.08. 5Z
Nové HradyJílovice13.08. 17.08. 5Z
Nové HradyJílovice13.08. 18.08. 6Z
Suchdol nad LužnicíMajdalena01.10. 05.10. 5Z
Suchdol nad LužnicíTřeboň01.10. 06.10. 6Z
Majdalena01.10. 06.10. 6Z
Třeboň01.10. 06.10. 6Z
Lomnice nad LužnicíVeselí nad Lužnicí10.10. 16.10. 7Z
TřeboňLomnice nad Lužnicí18.10. 24.10. 7Z
Třeboň18.10. 24.10. 7Z
Třeboň18.10. 24.10. 7Z
Třeboň18.10. 24.10. 7Z
Rožmberk nad VltavouVyšší Brod klášter01.04. 29.06. 90Z
HolkovKamenný Újezd u
Č. Budějovic
11.05. 17.05. 7Z
HolkovVčelná11.05. 17.05. 7Z
Kamenný Újezd u
Č. Budějovic
11.05. 17.05. 7Z
Včelná11.05. 17.05. 7Z
Horní DvořištěVelešín11.05. 21.05. 11Z
Rybník11.05. 21.05. 11Z
Omlenice11.05. 21.05. 11Z
Kaplice11.05. 21.05. 11Z
VelešínKamenný Újezd u
Č. Budějovic
18.05. 20.05. 3Z
Velešín18.05. 20.05. 3Z
Holkov18.05. 20.05. 3Z
RybníkLipno nad Vltavou05.11. 16.11. 12Z
Rožmberk nad Vltavou05.11. 16.11. 12Z
Vyšší Brod klášter05.11. 16.11. 12Z
Loučovice05.11. 16.11. 12Z
Lipno nad Vltavou05.11. 16.11. 12Z
Strunkovice nad Volyňkou10.04. 13.04. 4Z
VimperkLipka14.04. 17.04. 4Z
LenoraVolary17.04. 20.04. 4Z
Český KrumlovZlatá Koruna07.05. 19.05. 13Z
Polná na ŠumavěČerná v Pošumaví10.05. 11.05. 2Z
Zlatá KorunaKřemže14.05. 21.05. 8Z
VolyněČkyně14.05. 30.05. 17Z
KájovČeský Krumlov18.06. 20.06. 3Z
VolyněČkyně12.07. 16.07. 5Z
Černý KřížVolary01.08. 19.09. 50Z
StrakoniceStrunkovice nad Volyňkou03.09. 07.09. 5
Boršov nad Vltavou10.09. 13.09. 4Z
Boršov nad Vltavou10.09. 16.09. 7
Kubova HuťLenora12.09. 26.09. 15Z
KřemžeBoršov nad Vltavou20.09. 19.11. 61Z
KřemžeBoršov nad Vltavou21.09. 15.10. 25Z
Zlatá KorunaKřemže15.10. 20.10. 6Z
ChrobolyZbytiny04.06. 14.06. 11Z
ZbytinyVolary04.06. 18.06. 15Z
ČíčeniceTemelín06.08. 10.08. 5
VodňanyBavorov06.08. 20.08. 15Z
ChrobolyZbytiny01.11. 07.11. 7Z
Plzeň-KoterovNepomuk06.04. 15.04. 10Z
KatoviceStřelské Hoštice14.05. 17.05. 4
ZlivDívčice04.06. 08.06. 5
ČejeticeStrakonice04.06. 08.06. 5
Ražice18.06. 28.06. 11
Ražice18.06. 28.06. 11
RažiceČejetice18.06. 28.06. 11Z
Ražice18.06. 28.06. 11Z
Ražice18.06. 28.06. 11
Protivín20.06. 27.06. 8
Protivín20.06. 27.06. 8
Číčenice10.07. 19.07. 10
Číčenice10.07. 19.07. 10
StrakoniceKatovice17.07. 23.07. 7Z
Katovice17.07. 23.07. 7Z
KatoviceStřelské Hoštice17.07. 23.07. 7Z
Číčenice06.08. 09.08. 4
Číčenice06.08. 09.08. 4
Číčenice06.08. 09.08. 4
ČíčeniceDívčice06.08. 09.08. 4
Číčenice13.08. 16.08. 4
Číčenice13.08. 16.08. 4
DívčiceČíčenice13.08. 16.08. 4
Číčenice27.08. 31.08. 5
Nezvěstice20.09. 09.10. 20
Horažďovice předměstíPačejov02.10. 26.11. 56
Dívčice15.10. 29.10. 15
Dívčice15.10. 29.10. 15
Plzeň-KoterovNepomuk17.10. 26.10. 10Z
Dívčice18.10. 19.10. 2
Dívčice22.10. 23.10. 2
Nemanice II27.10. 31.10. 5Z
Nemanice II27.10. 31.10. 5Z
České BudějoviceNemanice I27.10. 31.10. 5
KolinecNemilkov16.04. 27.04. 12Z
BěšinyKlatovy01.05. 28.05. 28Z
BěšinyKlatovy14.05. 28.05. 15Z
Janovice nad ÚhlavouPocinovice30.06. 02.07. 3Z
Pocinovice30.06. 02.07. 3Z
Kdyně01.08. 20.08. 20
BěšinyKlatovy03.09. 05.09. 3
Hrádek u Sušice05.09. 24.09. 20
BěšinyKlatovy10.09. 12.09. 3
Sušice01.10. 05.10. 5Z
Sušice01.10. 15.10. 15
PocinoviceDomažlice01.10. 28.10. 28Z
KdyněDomažlice01.10. 28.10. 28Z
Nemilkov16.10. 25.10. 10
Pocinovice01.11. 15.11. 15
Pocinovice05.11. 14.11. 10
Velké Hydčice16.11. 30.11. 15
Pocinovice16.11. 30.11. 15
Železná Ruda- AlžbětínNýrsko01.04. 30.04. 30Z
PřešticeŠvihov u Klatov04.06. 11.06. 8Z
PřešticeŠvihov u Klatov04.06. 11.06. 8Z
DobřanyPřeštice12.07. 23.07. 12Z
Chlumčany u Dobřan12.07. 23.07. 12Z
Plzeň-ValchaDobřany24.07. 30.07. 7Z
Železná Ruda- AlžbětínNýrsko01.09. 09.10. 39Z
Železná Ruda- AlžbětínNýrsko01.09. 30.10. 60Z
Hamry-Hojsova StrážNýrsko10.09. 24.09. 15Z
Přeštice17.10. 26.10. 10
Přeštice05.11. 14.11. 10
Plzeň-Jižní PředměstíVejprnice01.03. 30.05. 91Z
NýřanyHeřmanova Huť10.05. 21.05. 12Z
HolýšovStaňkov04.06. 06.06. 3Z
Staňkov04.06. 06.06. 3Z
PňovanyTrpísty15.06. 21.06. 7Z
CebivBezdružice16.06. 09.07. 24Z
PňovanyTrpísty16.06. 25.09. 102Z
TrpístyCebiv22.06. 26.06. 5Z
CebivBezdružice29.06. 09.07. 11Z
Bezdružice29.06. 09.07. 11Z
StodHolýšov03.08. 09.08. 7Z
DomažliceČeská Kubice10.08. 13.08. 4Z
Bezdružice01.09. 20.09. 20Z
Stod14.09. 18.09. 5
VejprniceNýřany20.09. 29.09. 10Z
Plzeň-Jižní PředměstíVejprnice20.09. 29.09. 10Z
Plzeň-Jižní Předměstí20.09. 29.09. 10Z
HolýšovStaňkov01.10. 03.10. 3Z
Staňkov01.10. 03.10. 3Z
Vejprnice03.10. 12.10. 10
NýřanyHeřmanova Huť04.10. 15.10. 12Z
Staňkov08.10. 17.10. 10
Staňkov13.10. 31.10. 19
BlížejovDomažlice05.11. 09.11. 5
Stod12.11. 26.11. 15
Plzeň hlavní nádraží01.01. 15.02. 46
Plzeň hlavní nádraží15.02. 30.04. 75
Plzeň hlavní nádraží15.02. 20.08. 187
Plzeň-Jižní Předměstí01.03. 09.04. 40
Plzeň-Jižní Předměstí29.03. 02.04. 5
Plzeň-Jižní PředměstíPlzeň-Křimice30.03. 08.04. 10
Chrást u PlzněEjpovice31.03. 09.04. 10
Ejpovice31.03. 09.04. 10
Lipová u ChebuCheb01.04. 20.04. 20
Cheb01.04. 20.04. 20
Plzeň hlavní nádraží03.04. 06.04. 4
Plzeň hlavní nádraží10.04. 12.04. 3
Plzeň-Jižní PředměstíPlzeň-Křimice10.04. 15.04. 6
Plzeň hlavní nádraží16.04. 19.04. 4
Plzeň-Jižní PředměstíPlzeň-Křimice16.04. 29.04. 14
Plzeň hlavní nádraží23.04. 25.04. 3
Chrást u Plzně25.04. 28.04. 4
Chrást u Plzně01.05. 04.05. 4
Beroun seřaďovací nádraží04.05. 11.05. 8
Chrást u Plzně09.05. 12.05. 4
Plzeň hlavní nádraží12.05. 26.05. 15
Chrást u Plzně13.05. 16.05. 4
Plzeň-Jižní PředměstíPlzeň-Křimice31.05. 01.08. 63
Plzeň-Jižní Předměstí31.05. 01.08. 63
Rokycany01.06. 05.06. 5
Chrást u Plzně06.06. 09.06. 4
Plzeň hlavní nádraží06.06. 25.06. 20
Beroun08.06. 13.06. 6
Chrást u Plzně10.06. 13.06. 4
Chrást u Plzně11.06. 14.06. 4
Planá u Mariánských LázníChodová Planá11.06. 15.06. 5Z
Planá u Mariánských Lázní11.06. 15.06. 5Z
Chodová Planá11.06. 15.06. 5Z
Chodová PlanáMariánské Lázně18.06. 22.06. 5Z
Chodová Planá18.06. 22.06. 5Z
Mariánské Lázně18.06. 22.06. 5Z
Beroun18.06. 09.09. 84
ChebSchirnding09.07. 18.07. 10Z
Cheb09.07. 18.07. 10Z
Beroun13.07. 18.07. 6
Beroun seřaďovací nádraží19.07. 25.07. 7
ChebLipová u Chebu19.07. 07.08. 20
Cheb19.07. 07.08. 20
Beroun19.07. 15.08. 28
Beroun26.07. 15.08. 21
Beroun seřaďovací nádraží26.07. 15.08. 21
Plzeň-Jižní PředměstíPlzeň-Křimice02.08. 29.09. 59
Beroun16.08. 07.11. 84
Beroun16.08. 19.12. 126
Beroun10.09. 15.09. 6
Beroun20.09. 05.12. 77
Beroun21.09. 04.11. 45
Chrást u Plzně01.10. 04.10. 4
Chrást u Plzně05.10. 08.10. 4
Chrást u PlzněEjpovice07.10. 25.10. 19
Chrást u Plzně07.10. 25.10. 19
Chodová Planá14.10. 18.10. 5
Beroun31.10. 06.11. 7
Beroun seřaďovací nádraží31.10. 06.11. 7
Beroun05.11. 11.11. 7
Mariánské LázněLipová u Chebu05.11. 14.11. 10Z
Mariánské Lázně05.11. 14.11. 10Z
Lipová u Chebu05.11. 14.11. 10Z
Beroun08.11. 21.11. 14
Plzeň-Jižní PředměstíPlzeň-Křimice10.11. 19.11. 10
Beroun15.11. 05.12. 21
Plzeň-Jižní PředměstíPlzeň-Křimice20.11. 29.11. 10
Plzeň-Jižní Předměstí20.11. 21.12. 32Z
PříkosiceNezvěstice03.05. 09.05. 7Z
PříkosiceNezvěstice10.05. 21.05. 12Z
Chrást u PlzněStupno01.06. 12.06. 12Z
Stupno01.06. 12.06. 12Z
StupnoRadnice07.06. 18.06. 12Z
Radnice25.06. 29.06. 5
PříkosiceNezvěstice10.09. 21.09. 12Z
Stupno13.10. 17.10. 5
Tochovice03.05. 09.05. 7Z
PříbramBřeznice03.05. 09.05. 7Z
MilínPříbram03.05. 09.05. 7Z
ČížováPísek07.05. 11.05. 5
Čížová14.05. 18.05. 5
Vráž u PískuČížová19.05. 31.05. 13Z
Putim04.06. 08.06. 5
Březnice03.09. 04.09. 2Z
Hostomice pod BrdyLochovice03.09. 05.09. 3Z
Zadní TřebaňLochovice03.09. 27.09. 25Z
Putim10.09. 22.09. 13
Putim10.09. 22.09. 13
PísekPutim10.09. 22.09. 13
Písek10.09. 22.09. 13
BlatnáSedlice16.04. 30.04. 15Z
Blatná01.09. 30.10. 60Z
BlatnáLnáře03.09. 10.09. 8Z
LnářeKasejovice10.09. 12.09. 3Z
BlatnáSedlice12.09. 21.09. 10Z
SedliceRadomyšl22.09. 26.09. 5Z
BlatnáLnáře02.10. 08.10. 7Z
KasejoviceNepomuk02.10. 11.10. 10Z
BlatnáLnáře18.10. 24.10. 7Z
Planá u Mariánských LázníTachov09.04. 18.04. 10Z
SvojšínBor10.04. 19.04. 10Z
Svojšín10.04. 19.04. 10Z
Bor10.04. 19.04. 10Z
Bělá nad RadbuzouTřemešné pod Přimdou15.05. 13.06. 30Z
Bělá nad Radbuzou15.05. 13.06. 30Z
Třemešné pod Přimdou15.05. 13.06. 30Z
Třemešné pod PřimdouBor15.05. 13.06. 30Z
Stráž u Tachova15.05. 13.06. 30Z
DomažlicePoběžovice01.08. 23.08. 23Z
Planá u Mariánských LázníTachov09.08. 13.08. 5Z
BorTachov10.09. 29.09. 20Z
Staré Sedliště10.09. 29.09. 20Z
DomažliceKlenčí pod
Čerchovem
01.10. 05.10. 5Z
Třemošná u Plzně14.05. 17.05. 4Z
Třemošná u PlzněHorní Bříza14.05. 20.05. 7Z
Třemošná u Plzně14.05. 20.05. 7Z
Horní Bříza14.05. 20.05. 7Z
Třemošná u Plzně18.05. 21.05. 4
Horní Bříza22.05. 31.05. 10
Plzeň seřaďovací nádražíTřemošná u Plzně30.06. 06.07. 7Z
Třemošná u Plzně30.06. 06.07. 7Z
Plzeň seřaďovací nádraží30.06. 06.07. 7Z
Plzeň seřaďovací nádraží30.06. 06.07. 7Z
ŽaboklikyŽatec01.07. 18.07. 18Z
PetrohradKaštice07.07. 31.07. 25Z
Kaštice07.07. 31.07. 25Z
PodbořanyKaštice09.07. 13.07. 5Z
Plasy10.07. 16.07. 7
Plasy17.07. 23.07. 7
ŽihleBlatno u Jesenice01.08. 31.10. 92Z
Kaznějov06.08. 09.08. 4Z
Horní BřízaKaznějov06.08. 15.08. 10Z
Kaznějov06.08. 15.08. 10Z
Horní Bříza06.08. 15.08. 10Z
KaznějovPlasy06.08. 15.08. 10Z
Kaznějov06.08. 15.08. 10Z
Plasy06.08. 15.08. 10Z
PlasyMladotice06.08. 15.08. 10Z
Mladotice06.08. 15.08. 10Z
Plasy06.08. 15.08. 10Z
Kaznějov10.08. 13.08. 4
MladoticeŽihle23.08. 05.09. 14Z
PlasyMladotice01.09. 30.10. 60Z
Třemošná u Plzně04.09. 06.09. 3
ŽihleBlatno u Jesenice06.09. 10.09. 5Z
Žihle06.09. 10.09. 5Z
Blatno u Jesenice06.09. 10.09. 5Z
Žihle12.09. 17.09. 6Z
Horní BřízaKaznějov01.10. 05.10. 5Z
Mladotice03.10. 08.10. 6
Žihle09.10. 16.10. 8
Žihle10.10. 12.10. 3

Výluky na tratích ČD během roku 2018 a zastavený provoz

Na závěr spočítáme několik souhrnných čísel pro nadcházející rok. Výluky na tratích ČD mají celkem 1 606 položek. Nejdelší potrvají během celého roku 2018 (například na pražském Masarykově nádraží), nejkratší skončí po dvou dnech. V lehce nadpoloviční většině, přesněji v 849 případech bude kvůli výluce úplně zastavený provoz (což bohužel platí taky pro zmíněnou odstávku v české metropoli, kvůli rekonstrukci Negrelliho viaduktu).

Železniční doprava bývá hodnocena jako nejekologičtější, tedy pokud nemáme k dispozici splavné vodní toky. Případně však můžeme využít autobus, eventuálně osobní automobil, který ovšem vyžaduje investice: Kromě samotného stroje a pohonných hmot nebo elektřiny, rovněž povinné ručení, zpoplatněny jsou dálnice a podnikající řidiči musejí odvádět speciální daň.

Účtenkovka: pravidla loterie až po předání výhry

Podnikatel povinně vystavuje zákazníkům faktury, potom odevzdá státu daňové přiznání a odvede peníze do společné kasy. Zaměstnanec, nezaměstnaný občan nebo důchodce nemusí formality příliš řešit, naopak může nahrát úředníkům, aby získali větší kontrolu nad firmami. Ministerstvo financí totiž pořádá Účtenkovou loterii, do které spotřebitel zaregistruje fakturu (například přes mobil) a následně hraje o milion korun! Řadu podmínek má však také samotná Účtenkovka: Pravidla například říkají, že vaše výhra propadne, pokud si nezaložíte Hráčský účet. Níže najdete oficiální text, který podepsal ministr financí Ivan Pilný (z hnutí ANO miliardáře Andreje Babiše).

Obsah podle kapitol, stačí kliknout na vybrané téma

  1. Úvodní ustanovení, účastnici, povinnost mlčenlivosti
  2. Podmínky registrace účtenky, postup registrace, hráčský účet
  3. Termín losování účtenek, výhry, postup losování
  4. Právo na výhru, předání a výplata
  5. Zákaznická podpora, reklamace
  6. Případná změna herního plánu, povinnosti hráče apod.

Účtenkovka: pravidla, část první – Základní ustanovení

čl. 1: Úvodní ustanovení

(1) Ministerstvo financí České republiky, se sídlem Letenská 15, 118 10 Praha 1, IČO: 00006947 (dále jen „Ministerstvo“), pořádá jménem České republiky účtenkovou loterii.

(2) K pořádání účtenkové loterie je Ministerstvo oprávněno na základě ustanovení § 35 zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb, v platném znění (dále jen „zákon o evidenci tržeb“).

(3) Účtenková loterie je, v souladu s ustanovením § 35 odst. 1 zákona o evidenci tržeb, hra, které se lze zúčastnit na základě zaslání údajů povinně uváděných na účtence.

(4) Účtenková loterie je pořádána pod názvem „Účtenkovka“.

(5) Provozování účtenkové loterie zajišťuje Diebold Nixdorf s.r.o., se sídlem Lužná 591, 160 00 Praha 6, ÍČO: 25784528, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. 69964, (dále jen „Provozovatel“), a to na základě Smlouvy o komplexním zajištění provozu účtenkové loterie ze dne 20. 3. 2017
(dále jen „Smlouva“).

(6) Výdaje na pořádání účtenkové loterie, na peněžní ceny a na pořízení věcných výher se, v souladu s ustanovením § 35 odst. 3 zákona o evidenci tržeb, hradí ze státního rozpočtu.

(7) Účtenková loterie se řídí tímto herním plánem v platném znění a příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku (dále jen „občanský zákoník“). Na účtenkovou loterii se dle § 35 odst. 4 zákona o evidenci tržeb nepoužije zákon upravující hazardní hry.

čl. 2: Účastníci

(1) Účastníky Účtenkovky jsou Ministerstvo, Provozovatel a Hráč.

(2) Hráčem Účtenkovky může být pouze fyzická osoba, která dovršila 18 let, projevila vůli účastnit se Účtenkovky způsobem stanoveným v tomto Herním plánu a bezprostředně se nepodílí na provozu Účtenkovky (dále jen „Hráč“).

čl. 3: Povinnost mlčenlivosti

(1) Provozovatel a Ministerstvo jsou povinni zachovávat mlčenlivost o všech informacích, které se Provozovatel dozví o Hráči a jeho účasti v Účtenkovce. Provozovatel, jeho subdodavatelé a Ministerstvo se zavazují dodržovat příslušná ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, jakož i ustanovení § 1730 odst. 2 občanského zákoníku.

(2) Povinnost mlčenlivosti se nevztahuje na informace, k jejichž sdělení udělí Hráč výslovně souhlas, anebo na skutečnosti, které mají být sděleny v občanském soudním řízení, orgánům činným v trestním řízení a správci daně pro účely daňového řízení. Povinnost mlčenlivosti se nevztahuje na informace předávané Provozovatelem
Ministerstvu v souvislosti s pořádáním Účtenkovky. Porušením mlčenlivosti není plnění povinností založených Provozovateli zákonem č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti
a financování terorismu nebo podle zákona č. 69/2006 Sb., o provádění mezinárodních sankcí.

Účtenkovka: pravidla, část druhá – Registrace účtenky, hráčský účet

čl. 4: Podmínky registrace účtenky

(1) Účtenku lze registrovat do losování nejpozději do 24:00 hod. 12. dne kalendářního měsíce, v němž se koná slosování, za předpokladu splnění následujících podmínek:

  1. účtenka byla vystavena s kladnou celkovou částkou tržby poplatníkem, který eviduje tržby a vystavuje účtenky dle zákona o evidenci tržeb (dále jen „Obchodník“),
  2. účtenka byla vystavena v průběhu kalendářního měsíce bezprostředně předcházejícího měsíci, v němž se koná nejbližší slosování,
  3. účtenka nebyla doposud do slosování registrována,
  4. účtenku vystavenou stejným Obchodníkem ve stejný kalendářní den daného roku stejný Hráč doposud neregistroval.

(2) Nebude-li možné účtenku do losování registrovat pro nesplnění některé z podmínek dle odst. 1, informuje Provozovatel Hráče o důvodu nezařazení účtenky do losování:

  1. na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci při registraci účtenky po odeslání registračního formuláře, nebo
  2. prostřednictvím e-mailu (pokud nemá zřízen Hráčský účet a zároveň se při registraci účtenky identifikoval e-mailem), nebo
  3. v Hráčském účtu, má-li jej Hráč zřízen.

(3) Počet účtenek registrovaných Hráčem do Účtenkovky není omezen.

čl. 5: Postup registrace účtenky

(1) Účtenku lze registrovat do Účtenkovky:

  1. prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách www.uctenkovka.cz,
  2. prostřednictvím registračního formuláře v mobilní aplikaci.

(2) Pro registrování účtenky je Hráč povinen zadat údaje o účtence označené ve formuláři jako povinné a alespoň jeden z kontaktních údajů.

(3) Kontaktní údaj slouží k informování Hráče o zařazení do losování a o výhře. Kontaktním údajem se rozumí:

  1. telefonní číslo s předvolbou +420, nebo
  2. e-mailová adresa.

(4) Odesláním registračního formuláře Hráč:

  1. prohlašuje, že dovršil 18 let,
  2. prohlašuje, že vyplněné údaje jsou pravdivé,
  3. prohlašuje, že zadané telefonní číslo nebo e-mail jsou v jeho dispozici,
  4. prohlašuje, že se seznámil s Herním plánem a s jeho obsahem souhlasí.

(5) Registrace účtenky do losování je potvrzena zasláním potvrzovací zprávy na e-mailovou adresu Hráče, pokud ji při registraci účtenky uvedl. V případě, že Hráč uvedl pouze telefonní číslo, potvrzovací zprávu o registraci účtenky do losování neobdrží a bude informován pouze o výhře.

(6) Má-li Hráč založen Hráčský účet podle čl. 6, bude informace o registraci účtenky do losování zobrazena v Hráčském účtu.

(7) Registraci účtenky zruší Provozovatel na žádost Hráče po ověření, že jde o jím registrovanou účtenku. Registraci účtenky lze zrušit nejpozději do 24:00 hod. 12. dne kalendářního měsíce, v němž se koná losování.

čl. 6: Hráčský účet

(1) Hráčský účet:

  1. obsahuje údaje o Hráči a umožňuje jejich správu,
  2. umožňuje registraci účtenek Hráče do losování,
  3. obsahuje údaje o registrovaných účtenkách, jejich zařazení do losování a umožňuje správu registrovaných účtenek,
  4. obsahuje údaje o výhrách Hráče a umožňuje zvolit způsob jejich výplaty.

(2) Hráčský účet založí Hráč na webových stránkách www.uctenkovka.cz nebo v mobilní aplikaci vyplněním povinných údajů registračního formuláře a je zřízen dokončením úplné registrace Hráče, tj. vyplněním všech povinných údajů.

(3) Hráčský účet může Hráč zřídit samostatně nebo při registraci účtenky.

(4) K přístupu do Hráčského účtu slouží přihlašovací údaje. Přihlašovací údaje tvoří zvolený kontaktní údaj a heslo.

(5) Každý kontaktní údaj může být použit pouze k jednomu Hráčskému účtu. Další Hráčský účet ke stejnému kontaktnímu údaji nebude založen.

(6 – Pozor! Tady končí legrace a začíná skutečná Účtenkovka: Pravidla ukládají povinnosti také soutěžícímu, pozn. red.) Odesláním registračního formuláře Hráč:

  1. prohlašuje, že dovršil 18 let,
  2. prohlašuje, že vyplněné údaje jsou pravdivé,
  3. prohlašuje, že zadané telefonní číslo nebo e-mail jsou v jeho dispozici,
  4. prohlašuje, že má dispoziční oprávnění k uvedenému platebnímu účtu,
  5. prohlašuje, že se seznámil s Herním plánem a s jeho obsahem souhlasí.

(7) Každý Hráč může mít pouze jeden Hráčský účet. Bude-li zjištěno, že jeden Hráč má více Hráčských účtů, budou tyto Hráčské účty sjednoceny do jednoho Hráčského účtu, který byl Hráčem zřízen jako první.

(8) Hráč je odpovědný za aktuálnost údajů uvedených v Hráčském účtu.

(9) Hráčský účet zruší Provozovatel na žádost Hráče učiněnou prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.uctenkovka.cz nebo v mobilní aplikaci.

(10) Provozovatel si vyhrazuje právo Hráčský účet zrušit, zjistí-li, že Hráč závažným způsobem porušil Herní plán nebo narušil řádný průběh Účtenkovky podvodným nebo neetickým jednáním.

Účtenkovka: pravidla, část třetí: Losování a výhry

čl. 7: Termín losování

(1) Slosování se koná každý 15. kalendářní den v měsíci prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel.

čl. 8: Výhry

(1) Předmětem výher jsou peněžní prostředky a movité věci.

(2) Úhrnná cena výher pro slosování činí v předpokládané hodnotě 5.400.000 Kč (slovy: pět milionů čtyři sta tisíc korun českých).

(3) Hlavní výhrou se rozumí výhra v prvním až pátém pořadí.

(4) Výhra v prvním pořadí činí 1.000.000 Kč.

(5) Výhrou v druhém pořadí je osobní automobil v předpokládané hodnotě 400.000 Kč.

(6) Výhra v třetím pořadí činí 300.000 Kč.

(7) Výhra ve čtvrtém pořadí činí 200.000 Kč.

(8) Výhra v pátém pořadí činí 100.000 Kč.

(9) Výhra v šestém pořadí činí 20.000 Kč.

(10) Výhra v sedmém pořadí činí 1.000 Kč.

(11) Výhra v osmém pořadí činí 100 Kč.

čl. 9: Postup losování účtenek s výherním bezpečnostním kódem poplatníka (BKP)

(1) Do slosování jsou zařazeny veškeré registrované účtenky s bezpečnostním kódem poplatníka (dále jen „BKP“).

(2) Slosování probíhá s pomocí certifikovaného generátoru náhodných čísel.

(3) V prvním až pátém pořadí je losována vždy 1 (jedna) registrovaná účtenka s výherním BKP.

(4) V šestém pořadí je losováno 20 (dvacet) registrovaných účtenek s výherním BKP.

(5) V sedmém pořadí je losováno 1.000 (tisíc) registrovaných účtenek s výherním BKP.

(6) V osmém pořadí je losováno 20.000 (dvacet tisíc) registrovaných účtenek s výherním BKP.

(7) Bylo-li do losování registrováno méně účtenek, než kolik činí počet výher pro slosování, losuje se takový počet výher, který odpovídá počtu registrovaných účtenek, v pořadí dle výše uvedených odstavců, tj. od prvního pořadí.

Účtenkovka: pravidla, část čtvrtá – Právo na výhru a výplata výhry

čl. 10: Právo na výhru

(1) Bezprostředně po skončení slosování vydá Provozovatel výherní listinu, ve které budou uvedeny registrované účtenky s výherními BKP.

(2) Právo na výhru vzniká okamžikem vydání výherní listiny.

(3) Výherní listinu zveřejní Provozovatel bez zbytečného odkladu po slosování na webových stránkách www.uctenkovka.cz.

(4) Hráč, který účtenku s výherním BKP registroval, bude o výhře informován:

  1. formou e-mailu na e-mailovou adresu zadanou Hráčem při registraci, byla-li e-mailová adresa Hráčem uvedena,
  2. na Hráčském účtu, má-li jej Hráč zřízen,
  3. formou SMS na telefonní číslo zadané Hráčem při registraci v případě, že neuvedl e-mailovou adresu, nebo nemá-li Hráčský účet.

(5 – Opět pozor! Stejně jako všechno na našem světě, skrytá úskalí obsahuje taky Účtenkovka: Pravidla jasně říkají, že pro skutečný triumf nestačí registrace a šťastný los; potřebujete ještě speciální účet, pozn. red.) Právo na výhru zaniká v případech uvedených v čl. 11.7.

(6) Právo na výhru nevzniká, dosáhl-li Hráč výhry podvodným nebo neetickým způsobem. V takovém případě si Provozovatel nebo Ministerstvo vyhrazují právo Hráče z účasti v Účtenkovce vyloučit.

čl. 11: Předání a výplata výher

(1) Provozovatel vyplatí peněžitou výhru ve lhůtě 60 dní ode dne vydání výherní listiny. Ministerstvo zajistí předání věcné výhry ve lhůtě 60 dní ode dne vydání výherní listiny.

(2) Výhru lze předat nebo vyplatit pouze Hráči, který má zřízen Hráčský účet. Nemá-li Hráč Hráčský účet, bude Hráč současně s informací o výhře informován o skutečnosti, že výplata/předání výhry je vázáno na jeho zřízení ve lhůtě 30 dní od dne informování Hráče o výhře.

(3) Peněžní výhru šestého až osmého pořadí (20.000 Kč a nižší) vyplatí Provozovatel Hráči způsobem zvoleným v Hráčském účtu:

  1. převodem (bezhotovostně) na zadaný platební účet nebo
  2. osobně, v místě určeném Provozovatelem, kterým je prodejní místo SÁZKÁ a.s., na adrese K Žižkovu 851/4, Praha 9, 190 93. Před vyzvednutím výhry si Hráč vygeneruje v hráčském účtu kontrolní kód opravňující ho k vyzvednutí výhry.

(4) Peněžní hlavní výhru prvního až pátého pořadí včetně lze vyplatit pouze bezhotovostně na zadaný platební účet Hráče.

(5) Podmínkou vyplacení výhry prvního až šestého pořadí včetně je ověření totožnosti a věku Hráče prostřednictvím služby Moje ID https://www.mojeid.cz/page/1919/validace-uctu-mojeid/.

(6) Věcnou výhru lze předat pouze osobně v místě určeném Ministerstvem. Hráč, kterému vzniklo právo na předání této výhry je povinen předložit k ověření totožnosti platný občanský průkaz nebo cestovní pas a předání výhry potvrdit podpisem.

(7 – A do třetice přátelské upozornění, jak trpkým zklamáním může skončit Účtenkovka: Pravidla dávají vylosovanému člověku jasnou lhůtu, do kdy musí odměnu zkasírovat, pozn. red.) Vylosovaný člověk musí jednat poměrně rychle, za dva měsíce bude pozdě, pozn. red.) Právo na výhru zaniká:

  1. nezřídí-li si Hráč ve stanovené lhůtě Hráčský účet nebo
  2. nepřevezme-li výhru ve lhůtě 60 dnů ode dne informování Hráče o výhře; to neplatí v případě, že k výplatě nebo předání výhry nedošlo z důvodu na straně Provozovatele nebo Ministerstva.

(8) Pro převod peněžní výhry je možné využít pouze tuzemský platební účet.

(9) Neuplatněné výhry propadají ve prospěch České republiky.

(10) V souladu s § 2874 občanského zákoníku je právo na výhru z Účtenkovky nevymahatelné.

Účtenkovka: pravidla, část pátá – Zákaznická podpora a reklamace

čl. 12: Zákaznická podpora

(1) Zákaznická podpora je definována na www.uctenkovka.cz, včetně všech komunikačních kanálů.

čl. 13: Reklamace

(1) Hráči Účtenkovky jsou oprávněni podávat odůvodněné reklamace a/nebo stížnosti vždy nejpozději do 30 dnů od vzniku rozhodné skutečnosti, která je důvodem reklamace či stížnosti, přičemž každá řádná reklamace musí být Provozovateli doručena nejpozději poslední den lhůty pro její podání dle tohoto článku. Reklamace musí vždy obsahovat úplné jméno a příjmení, kontaktní údaje Hráče, popis reklamované skutečnosti a uvedení okolností, ze kterých k reklamované skutečnosti došlo.

(2) Reklamace lze uplatnit vyplněním formuláře na webu www.uctenkovka.cz, nebo e-mailem na info@uctenkovka.cz, případně prostřednictvím komunikačních kanálů uvedených ne webu Účtenkovky.

(3) Výsledek reklamačního řízení sdělí Provozovatel přímo reklamujícímu do 30 dní od uplatnění reklamace.

(4) K reklamacím, které jsou podány jiným způsobem, než stanovuje Herní plán, nebude přihlíženo, o této skutečnosti bude Hráč Účtenkovky informován.

(5) Náklady na reklamaci nese každý účastník ze svého.

Účtenkovka: pravidla, část šestá – Závěrečná ustanovení

čl. 14: Závěrečná ustanovení

(1) Provozovatel zajišťuje Účtenkovku za podmínek stanovených tímto Herním plánem.

(2) Herní plán může být měněn výhradně Ministerstvem. Změna Herního plánu je účinná od okamžiku jejího zveřejnění na webových stránkách www.uctenkovka.cz, ledaže je při zveřejnění uvedena pozdější doba účinnosti. Na účtenky registrované do Účtenkovky se použijí ustanovení Herního plánu účinné v době registrace účtenky.

(3) Herní plán je Provozovatelem zveřejněn na webových stránkách www.uctenkovka.cz.

(4) V případě, že dojde mezi Provozovatelem a Hráčem ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může Hráč podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je: Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ÁDR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

(5) Hráč je, v rámci své účasti v Účtenkovce povinen dodržovat ustanovení tohoto Herního plánu. Právem rozhodným je právo České republiky a k řešení případných sporů budou příslušné soudy České republiky.

Ing. Ivan Pilný
Ministr financí

Toť Účtenkovka: Pravidla sice výhercům trošku komplikují život, ale aspoň nejsou napsaná právnickým nářečím, nýbrž normální srozumitelnou češtinou. :-)

Čestné prohlášení: Sleva na dítě pro partnera

Živitel mladé rodiny musí vydělávat peníze, a potom ještě makat bezplatně doma, když vychovává svoje “nezaopatřené potomky”. Proto má právo na daňové zvýhodnění – v ideálním případě dostanete od státu více, než kolik odvedete! Ovšem pokud máte životního partnera, který vydělává taky, musíte vyřešit dilema: Buďto bude zvýhodněný jenom jeden živitel rodiny, anebo mezi sebe daňový benefit rozdělíte. Každopádně dobrák, který nechce celou výhodu zkasírovat sám, musí odevzdat čestné prohlášení. Sleva na dítě potom závisí na počtu, pořadí a zdravotním stavu potomků.

Na každou dívku nebo chlapce můžeme uplatnit jedno zvýhodnění

Dnešní babičky a dědečkové ještě měli tolik potomků, že tuzemská společnost zůstávala víceméně stejně početná. Současní otcové a matky však přivádějí na svět průměrně 1,6 dítěte, což znamená reálný pokles populace a důchodů, pokud nebudeme výrazně produktivnější, nebo neotevřeme hranice šikovným imigrantům (i takoví někteří jsou). Stát proto vymýšlí, jak podpořit mladé rodiny a přitom neutlumit ekonomiku. Vedle sociálních dávek (porodného, rodičovského příspěvku a přídavků na děti) a veřejného pojištění (peněžité pomoci v mateřství a otcovské dovolené) existují taky daňové výhody, například takzvané “slevy na děti” (v tabulce uvádíme částky v Kč).

Pořadí dítěteZdravéPostižené (ZTP/P)
RočněMěsíčněRočněMěsíčně
Rok 2017
1.13.4041.11726.8082.234
2.19.4041.61738.8083.234
3. a každé další24.2042.01748.4084.034
Rok 2018
1.15.2041.26730.4082.534
2.19.4041.61738.8083.234
3. a každé další24.2042.01748.4084.034

Pokud jsou živitelé rodiny dva, slevu si musejí rozdělit

Popravdě, daňových výhod a slev existuje více: Na chudého životního partnera, pro zdravotně postižené, pro studenty a vlastně pro všechny poplatníky (kompletní výčet najdete pod TÍMTO odkazem). Na konkrétní dítě však můžeme uplatnit jenom jedno zvýhodnění. Takže pokud jsme na výchovu početnější rodiny dva (typicky manžel a manželka) a oba vyděláváme, musíme mezi sebe potomky formálně “rozdělit”. Anebo může celou slevu uplatnit jenom jeden živitel, peníze stejně obvykle zůstávají ve společném rozpočtu. I v takovém případě ovšem musí druhá partnerská polovička čestné prohlásit, že daňové zvýhodnění na dané dítě nebo děti sama nepoužije.

Za zaměstnance obvykle vyplňuje formulář zaměstnavatel

Ano, porod a výchova dětí jsou náročné, ale abychom dosáhli na daňové výhody, musíme ještě papírovat. Jakmile nastoupíme do zaměstnání, nejpozději do následujících 30 dnů a zároveň do 15. února následujícího roku podepíšeme “Prohlášení k dani” (pověstný “růžový papír”). Přitom odevzdáme čestné prohlášení svého partnera, na které děti nebude uplatňovat daňové zvýhodnění. Pokud naše polovička vydělává jako zaměstnanec, dokument vyplní její zaměstnavatel. Lejstro má oficiální název: “Potvrzení zaměstnavatele druhého z poplatníků pro uplatnění nároku na daňové zvýhodnění” a následující vzor byl vydaný samotnou Finanční správou (dokument stáhnete ZDE).

Potvrzeni-zamestnavatele-druheho-poplatnika

Podnikající altruista vypisuje dokument samostatně

Osoba samostatně výdělečně činná žádného zaměstnavatele nemá, a proto může sepsat čestné prohlášení vlastní rukou. Pro ukázku vyplňme vzorový dokument, jakoby byla autorkou nejslavnější česká spisovatelka a čtyřnásobná matka. Stačí doplnit vlastní údaje místo zvýrazněných (tučných) pasáží a máme čestné prohlášení, sleva na dítě potom bývá odečtena z daňových záloh.

Já, Božena Němcová,
narozen/a 4. února 1820 ve Vídni,
rodné číslo 123456/7890,
s trvalým pobytem na adrese Habsburkova 14, 110 00, Praha 1,
čestně prohlašuji, že za kalendářní rok 1843 neuplatňuji daňové zvýhodnění na tyto mnou vyživované děti (v závorce uvádím datum narození):

1. Hynek Němec (1. května 1838)
2. Karel Němec (16. října 1839)
3. Theodora Němcová (19. června 1841)
4. Jaroslav Němec (2. října 1842)

V Praze, dne 10. ledna 1844
Podpis: Božena Němcová

Čestné prohlášení “Sleva na dítě” bezplatně ke stažení ve formátech:

Kandidáti na prezidenta 2018: Zeman stoupá

Tradiční průzkumy veřejného mínění v divákovi vzbuzují rozpaky. Sociologické agentury si vzájemně odporují a průměrný občan marně čeká, až bude konečně taky osloven nějakým výzkumníkem. Většina Evropanů ovšem používá Internet, kde prozrazujeme svoje preference. Statistika vyhledávače Google pomohla předpovědět britské referendum o Brexitu a zajímavá data vyčteme taky o České republice, například které osobnosti pravděpodobně uspějí jako kandidáti na prezidenta 2018.

Co všechno může nejvyšší představitel českého státu

V pátek 12. a sobotu 13. ledna zvolíme člověka, který nás bude dalších 5 let zastupovat v zahraničí. Podle Ústavy vyjedná nové mezinárodní smlouvy, převezme velení nad ozbrojenými silami, jmenuje a případně odvolá členy vlády. Kandidáti na prezidenta 2018 chtějí získat právo, aby mohli například rozpustit nefunkční Poslaneckou sněmovnu, vracet většinu zákonů a odpouštět tresty uložené soudem. Vítěz voleb přitom “není z výkonu své funkce odpovědný”!

Televizní dokument Spřízněni přímou volbou připomíná, jak probíhal prezidentský plebiscit v roce 2013. Ale sestavme žebříček hlavních kandidátů pro rok 2018! Klíčem bude hledanost všech adeptů, kteří oficiálně požádali občany o důvěru, v internetových vyhledávačích Google.com a Seznam.cz. Srovnáme data za posledních 12 kalendářních měsíců. Přitom v zájmu objektivity vyhodíme sousloví, která vyjadřují posměch, nebo evidentně označují jiného jmenovce apod. (např. miloš zeman opilý, michal horáček vekslák atd.).

Imponují vám kandidáti na prezidenta 2018?

  1. Miloš Zeman (43 %) chce funkci obhájit. Sice objíždí regiony a oslovuje občany, ale přitom říká, že nejde o volební kampaň. Fyzicky připomíná spíše nemocného starce, než čiperného seniora, avšak jakožto řečník nadále drží výkonnostní laťku vysoko.
  2. Michal Horáček (24 %) otextoval mnoho populárních písní (například Levandulová, S cizí ženou v cizím pokoji, Štěstí je krásná věc). Vybudoval a prodal sázkovou kancelář Fortuna. Vzděláním antropolog vlastní majetek v hodnotě zhruba 460 milionů Kč.
  3. Jiří Drahoš (18 %) je fyzikální chemik, skoro celý profesní život strávil v Akademii věd, které v posledních 8 letech předsedal. Kandidáti na prezidenta 2018 však mají taky humorného soupeře, podobně jako v anketě Největší Čech bodoval Jára Cimrman:
  4. Antonín Blaník (6 %) je satirická seriálová postava, která však kandidaturu oznámila rovněž. Cynického lobistu ztělesňuje herec Marek Daniel, který ztvárnil například i našeho prvního porevolučního prezidenta Václava Havla v seriálu České století.
  5. Marek Hilšer (3 %) je lékař a univerzitní pedagog. Vystudoval taky mezinárodní vztahy. Veřejně demonstroval proti privatizaci fakultních nemocnic, proti omezování akademických svobod, za Evropskou unii, NATO a samostatnou Ukrajinu.
  6. Jiří Hynek (2 %) řídí Asociaci obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky, působí taky v politické straně Realisté. Tento vystudovaný matematik patří mezi lidi, kteří považují svoji inteligenci za extrémně vysokou (Mensa).
  7. Vratislav Kulhánek (1 %) řídil společnosti Škoda Auto nebo Robert Bosch (českou pobočku), byl prezidentem Sdružení automobilového průmyslu, předsedal Českému svazu ledního hokeje. Na vysokých školách vystudoval ekonomiku a management.
  8. Petr Hannig (1 %) pomohl ke kariéře mnoha umělcům (například Lucii Bílé, Jakubu Smolíkovi, Zdeňku Izerovi). Mnohokrát kandidoval do českého i evropského parlamentu, zatím ale ani jednou neuspěl. Nyní má podporu některých nacionalistů.
  9. Pavel Fischer (1 %) byl spolupracovníkem Václava Havla, velvyslancem České republiky ve Francii a Monaku, ředitelem neziskové organizace STEM (sleduje i preference politických stran). Na univerzitě vystudoval češtinu a francouzštinu.
  10. Mirek Topolánek (1 %) byl předsedou Občanské demokratické strany (ODS) a premiérem České republiky. Na vysoké škole vystudoval strojařinu, podnikal v energetice, předsedá Teplárenskému sdružení ČR.

- PAGE 1 OF 69 -

Next Page ⇀

loading
×