decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Tinedol pomáhá kvasinkám a způsobuje svědění

Houbovité mikroorganismy jsou dobrými pomocníky například při výrobě chleba, kávy, kakaa a alkoholu. Ale běda, pokud se přemnoží uvnitř, nebo na povrchu lidského organismu! Kvasinky potom přestávají člověku pomáhat, a způsobují infekci: Svědí na pokožce, nedejbože taky v pohlavních orgánech, způsobují trávicí potíže, v krajním případě vedou dokonce k předčasnému úmrtí. Musíme zjednat nápravu, především však zachovejme klid. Jakmile totiž začneme hledat informace na internetu, pravděpodobně uvidíme jak seriózní rady, tak reklamy na podvody – jako třeba na “zvlhčující a vyživující krém” Tinedol.

Reklama působí profesionálně, ale obsahuje nesmysly

“Díky naší mastičce se zbavíte zápachu, nadměrného pocení a nevzhledných prasklinek na pokožce. Tinedol totiž odstraňuje kvasinky, má hojivý efekt, a navíc příjemně voní,” slibují prodejci. Krém údajně obsahuje následující látky, kupodivu uvedené v polštině: klimbazol a farnezol. “Největší předností Tinedolu je komplexní péče. I když třeba ještě necítíte žádné potíže, začněte krém používat preventivně. Stačí, aby byl nakažený jeden příbuzný – a nemoc dříve nebo později propukne v celé rodině,” přitakává údajný lékař (dermatolog) a odborník na kosmetiku Alexej Bozunov.

Ale uvažujme. Komplexní péče zahrnuje vyšetření celého organismu, takže krém určitě nestačí. A stejnými sliby byly opředené podvodné mastičky Skinetrin, OnycoSolve nebo Foot Powder. Zkušenosti zklamaných zákazníků, recenze a diskuse čtěte ZDE a ZDE. “Tisícovka v háji, a nevidím žádný pozitivní efekt. Nepomohla jsem sobě, ale podvodníkům, kteří svojí drzostí připomínají kvasinky a zasloužili by naplácat! Svědí mě ruka,” píše například paní Jarmila. Mimochodem, použijte internetový vyhledávač a zjistíte, že žádný dermatolog jménem “Alexej Bozunov” neexistuje :-(.

5 důvodů, pro neplatit za podvodnou mast Tinedol

  1. Jedno balení stojí kolem tisícikoruny, tedy moc peněz. Návštěvu solidního doktora, řadu ověřených léků a bylinek máte zadarmo.
  2. Tinedol neprošel Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL), neznáme tedy skutečné složení, ani vedlejší účinky, rizika a kontradikce vzhledem k jiným medikamentům, chorobám (slabému srdci, vysokému krevnímu tlaku, alergiím apod).
  3. Výrobek neobsahuje pořádné obchodní podmínky, takže nevíme, jestli odpovědná firma uznává oprávněné reklamace a vrací peníze.
  4. Americký prodejce (BERNADATTE LTD) nemá pobočku v Evropské unii, jinými slovy porušuje naše zákony a nepodléhá české policii!
  5. Žádný český dermatolog, ani jiný lékař nedoporučuje, abychom podezřelý krém užívali. Schválně se zeptejte svého doktora, bylinkáře nebo apatykáře!

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
04. Pro 2017   /   

Tags: Internet, marketing, média, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

1 Komentář zapnuto "Tinedol pomáhá kvasinkám a způsobuje svědění"

Upozornit na
avatar
František
František

Další pastička na informačně negramotné spoluobčany (což nemyslím urážlivě; každý máme silné i slabé stránky, uvedenou nevýhodu lze navíc překonat vzděláváním): Tinedol, v minulosti i budoucnosti prodávaný pod různými jmény.

wpDiscuz
loading
×