decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Ultimate Formula mužům nic nezvětší

Mezi nejatraktivnější muže patří herci George Cloony a Brad Pitt, zpěváci Robbie Williams a Sting, nebo podnikatelé Petr Kellner a Mark Zuckerberg. Myslíte, že mají obrovské přirození? Pravděpodobně nikoli, ženy totiž obdivují docela jiné vlastnosti: chytrost, pracovitost a optimismus. Naštěstí! Můžeme se vzdělávat, snažit a usmívat, ale žádnou tabletou, mastí ani náplastí nezvětšíme svoje pohlaví. Klidně vyhoďte oknem tisícovku za šidítko Turbo Max Blue, Penidrol Max nebo Ultimate Formula! Anebo si nejdříve přečtěme recenze uživatelů a přemýšlejme.

“Sláva! Můj muž byl dřív hrozný milenec, ale nyní pije sirup Ultimate Formula a dosahuje stejných výkonu jako největší hvězdy z filmů pro dospělé! Najednou má mnohem větší pohlaví, které vydrží dokonale tvrdé třeba dvě hodiny. Konečně zažívám absolutní rozkoš,” píše fiktivní blogerka na reklamní stránce. Vychvalovaný sirup údajně obsahuje výtažky z následujících rostlin: kotvičník zemní a ostropes trubil. Díky přírodním ingrediencím prý “stokrát zvyšuje produkci mužských hormonů. Vysvětlím vám, proč určitě 1 195 Kč za tenhle sirup neutratím.

Drahý sirup Ultimate Formula obsahuje levné a dostupné látky

Jednak nikde na propagačních webech nevidím hmotnost, jednak není uvedeno ani jméno odpovědné obchodní firmy. Co když zaplatím svých těžce vydělaných 1 195 Kč a dostanu 1 miligram moči od firmy, který sídlí v Nairobi? Co když mi “Ultimate Formula” způsobí zažívací potíže, ale nebudu moci nikde uplatnit reklamaci? Bohužel nepřeháním. Takhle tragicky dopadá unáhlený nákup na internetu, když prodejce tají svoji identitu. Trpké zkušenosti popisují Češi, kteří koupil tablety na růst svalů, gel na hustší vlasy nebo přípravky na zvětšení pohlaví.

Internetoví piráti ovšem útočí na celou Evropu – ostatně vodičku Ultimate Formula nabízejí kromě Čechů také Španělům, Francouzům nebo Maďarům. Fotografie “odborníků” a “zákazníků” jsou často stejné, jenom jména se mění. Hm, drahý prodejce sám vyvolává pochybnosti, že si všechny domnělé postavy svojí vykutálené kampaně vymyslel. Mimochodem, kotvičník zemní i ostropes trubil koupíte v přijatelném množství, za víceméně dobrou cenu v legálních tuzemských lékárnách a dalších obchodech.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
27. Kvě 2016   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

3 Komentáře zapnuto "Ultimate Formula mužům nic nezvětší"

Upozornit na
avatar
Leoš
Leoš

Přesně tak. Souhlasím a dodávám, že za kombinaci bylin jako je bodlák a kotvičník rozhodně tisícovku nehodlám dávat. Kotvičník sice podporuje chuť ke styku, ale 5 centimetrů neudělá a hodinu vám taky nevydrží :-) Přirovnal bych to k situaci, kdy jste za měsíc mohli 5x a teď budete moci 6x. Bodlák Vám pomůže s regenerací jater. Tolik k zázračným bylinám a přípravku “Ultimate Formula”.

Slávek Sláma
Slávek Sláma

No, selským rozumem bráno, je to pravda.
V milostném aktu, ani připravenosti muže, není žádný zázrak.
Velmi efektivní je omezit jisté potraviny a jiné upřednostnit a touto malou změnu v jídelníčku přirozeně dosáhnout výsledků. Ty bylinky, které jistě mají dobrý vliv na tělo, si kupte v prodejnách s tímto zbožím, ať jsou to natur prodejny, nebo bylinkářské prodejny a zkrátka jako za stara: Louhujte, užívejte a uvidíte, že to jde taky za desetinovou cenu.

Pacák
Pacák

Úžasné: Na stránce je inzerovaný nesmysl jménem “Tajemství parazitů”. Hle, kouzlo nechtěného.

wpDiscuz
loading
×