decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Varicofix pustí žilou vaší peněžence. Nekupovat!

Během letošního léta skočilo mnoho Evropanek a Evropanů na podvodnou internetovou reklamu, která slibovala rychlou a snadnou léčbu krevních sraženin. “Koupila jsem inzerovaný gel, ale vůbec nefunguje. Požaduji vrácení peněz, ale kontaktní osoba nereaguje! Bohužel jsem naletěla, jako mnoho dalších. Krém klidně zadarmo přenechám zájemci, jinak skončí v popelnici,” zhodnotila paní Jana mastičku “Vein Stopper”. Nyní vídáme podobnou, zase krajně podezřelou reklamu, jenom název produktu zní jinak. Křečové žíly údajně léči a “zaručených výsledků” dosahuje gel jménem Varicofix.

Tajemný prodejce inzeruje mastičku prostřednictvím českých, maďarských, italských nebo anglických stránek. Varicofix nese podtitul “komplexní léčba – klíč k úspěchu při léčbě křečových žil” a stojí kolem 800 Kč, respektive 40 euro. Zklamaní uživatelé píšou v diskusních fórech, že “zbytečně vyhodili svoje peníze”, přípravek “nezpůsobil žádnou změnu” a kontaktní osoby “neexistují” (například ZDE, ZDE a ZDE). Prodejce nazývá svoji společnost různými názvy – Advanto LLC, VaricoFix Ltd. a VaricoFix Inc., podle svojí vlastní prezentace sídlí pouze v USA. České Ministerstvo zdravotnictví přitom varovalo, abychom kupovali jenom výrobky firem, které jsou registrované na území Evropské unie.

Varicofix má brutálně rizikové smluvní podmínky

Co když mastička selže, anebo vám způsobí ošklivou vyrážku? “Požadavky na vrácení peněz budou odeslány emailem na: support@varicofix.com. V požadavku zákazník uvede důvod požadavku. Vyhrazujeme si právo požadavek kupujícího nepřijmout, pokud důvod jeho/její stížnosti bude shledán neoprávněným,” diktuje  prodejce ve smluvních podmínkách. “Vrácený produkt musí být ve stejném stavu, ve kterém jste jej obdrželi (jako nový), aniž by bylo otevřeno nebo poškozeno balení, těsně před prodejem, stejný jako původní balení.” Smluvní podmínky vlastně říkají, že reklamace použitého Varicofixu není možná! Naštěstí existují bezpečnější způsoby, jak zmírnit nebo vyléčit svoje křečové žíly.

Chirurgické kliniky používají v komplikovanějších případech laser nebo takzvaný vysokofrekvenční signál. Operační zákroky nebývají kryté zdravotním pojištěním úplně – doplatky dosahují 10 000 až 20 000 Kč, takže převažují průměrný starobní důchod. Ovšem lehčí případy ošetřují lékaři mírnějšími a podstatně levnějšími zákroky. Každopádně znáte skutečné jméno svého doktora medicíny, který navíc podléhá státní kontrole a poctivě nese odpovědnost… No nic, každý spotřebitel musí sám zvážit, jestli jsou produkty typu “Varicofix” bezpečné.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
22. Lis 2015   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

32 Komentáře zapnuto "Varicofix pustí žilou vaší peněžence. Nekupovat!"

Upozornit na
avatar
Nováková
Nováková

Děkuji za Váš článek. Také jsem naletěla. Ale jak se říká, kdo jak je chytrý, tak je živý. A kde není žalobce, není soudce.

Milata
Milata

Taky potvrzuji neúčinnost přípravku Varicofix. Bohužel alternativu podstupuje člověk teprve poté, co nepomůže lékařská péče. Některé doktory zlomila tržní ekonomika, takže chtějí hlavně provětrat pacientovu peněženku, aby získali podíl na tržbách farmaceutických firem… Zaráží mne nečinnost kontrolních orgánů, např. NKÚ, dTest. Občan nemá možnost zkoumat v laboratoři, zda jde o čestné informace, nebo vysloveně o podvodné jednání.

Hendrych Jan
Hendrych Jan

Pokud kupujete na internetu, tak si buďte vědoma, že se nejedná o lék!!!
Ten pouze a jen v lékárně s odbornou radou…

Rosvita Hanušová
Rosvita Hanušová

Opravdu nekupovat – účinky žádné; obrázky, co uvádějí, jsou absolutní hloupost – na takové žíly nemůže účinkovat žádný Varicofix.

majkakřížovska
majkakřížovska

Ano, máte pravdu – krém Varicofix nekupujte. Lepí, účinky nemá žádné, klidně pošlu i fotky. Ale vyzkoušet údajně musíme všechno, takže jsem lehčí o několik stovek. Hlavně, že mám nohy celé, mohlo to dopadnou hůř. NEKUPOVAT!!!

Hana Henišová
Hana Henišová

Zakoupila jsem VaricoFix, potvrzuji, že účinky nejsou. Obrázky jenom manipulují s myšlením lidí. Člověk doufá, že to třeba funguje a má nutkání vyzkoušet to. Ale logicky, jak mohou žíly zmizet po namazání gelu? Naprostý nesmysl! Tak jsem se alespoň utvrdila v přesvědčení, že na internetu za takové peníze UŽ NIKDY nekupovat.

Merie Straková
Merie Straková

Varicofix nekupovat – účinky žádné. Je to podvod.

Jozef
Jozef

Skutočne to nefunguje. Ani Varicofix, ani Vein Stopper. Je to všetko podvod.

Urdová Ludmila
Urdová Ludmila

Také jsem se nechala zlákat. Jsou to vyhozené peníze, žádný účinek. Kupte si raději za ty peníze zdravotní pantofle a potom znatelně pocítíte úlevu.

KVĚTA
KVĚTA

BOHUŽEL NEFUNGUJE A PRODEJCI JSOU PODVODNÍCI. NA DOTAZY NEODPOVÍDAJÍ A PENÍZE NIKDY NEVRÁTÍ.

Iva
Iva

Ano i já jsem naletěla. Vůbec to nemá žádný efekt – jen, že jsem o pár stovek lehčí. Nekupovat.

Michálek
Michálek

Je to tak – VaricoFix nekupujte, účinky nejsou žádné. Kupoval jsem to 7.10. 2015, po měsíci používání jsem gel reklamoval, a žádal vrácení peněz. Po několika urgencích jsem dostal 30.11. 2015 tuto informaci: Reklamace je v jednání. Jakmile náš tým zhodnotí reklamaci, tak pošle adresu, kam výrobek zašlete. Všechny záležitosti z Evropy se vyřizují z kanceláře v USA, což může způsobit značné zpoždění. Dnes je leden 2016 a nic. Asi tým VaricoFix stále zkoumá!

antonie
antonie

Bohužel jsem se také nechala nachytat na lživou reklamu – vůbec žádný účinek. Kdybych jenom trochu přemýšlela dřív, než jsem nakoupila, tak bych nic nekoupila. I po údajných slevách drahé! Vyhozené peníze.

Novotný J.
Novotný J.

VaricoFix jednoznačně nekupovat!

Zdeněk
Zdeněk

Šmejdi mají stále zelenou, mohou klidně okrádat zoufalé a nemocné. Páni co nás mají chránit na ministerstvech a kontrolních úřadech berou peníze z našich daní, ale mají klapky na očích a v hlavách prázdno. Šmejdi ohrožují, ale je jim to dovoleno. Obyčejný člověk jen chodí k volbám, jako blbec a trvale tak podporuje neschopnost těch, co nás mají chránit před podvody.

Jan
Jan

Ano, máte naprostou pravdu.

Tatana
Tatana

Je to asi stejné jako pilulky na hubnutí. A když jsem se pokoušela napsat přímo na stránky svůj negativní komentář, nešel tam vložit. Před chvíli byly poslední 4 balíčky, pak 3 a teď už jich je zase pět – prostě hraný podvod se vším všudy.

KVĚTA
KVĚTA

PODVOD!!!!!

Marie Dostálová
Marie Dostálová

Podvod, nekupovat, když ptáčka lákají, pěkně mu zpívají.

Dana Virágová
Dana Virágová

Ano, je to podvod, mast vůbec nezabrala – VaricoFix nekupujte. Kč 868,- jsem jako důchodkyně dávala těžko dohromady a žádné účinky. Moc by mě zajímalo, jak mám poslat celý gel zpět, aby vypadal jako originál z reklamy! Vyzkoušela jsem a poctivě natírala – takže poslat celý krém = nepoužívat ho vůbec a vrátit!!! TO JSOU ALE FÓRY :-(. Dana V.

Jura
Jura

Skutečně vyhozené peníze. Prodejci, styďte se, patříte do skupiny tzv. šmejdů!!! Jura

Jan Hrůza
Jan Hrůza

Léty osvědčené metody: kompresní punčochy, pohyb jako plavání nebo jízda na kole, střídání teplé a studené vody. Jako poslední pak invazivní zákrok-sklerotizace, který ovšem nezamezí dalším křečákům a je jen druhem kosmetické úpravy.

Hana
Hana

Křečové žíly nezmizely, pouze zmizela hotovost z peněženky! Naletěla jsem jako mnoho ostatních. Hana

Iva
Iva

Díky za Vaše příspěvky, málem bych naletěla také! Stejně se neustále musíme učit, svět je plný podvodníků a člověk by se opět nechal ukolébat na takových blábolech.

VĚRA
VĚRA

JEŽÍŠI! A JÁ TENHLE “VARICOFIX” DNES KOUPILA!

Dana Lamperová
Dana Lamperová

Objednala som a potom som neverila, že za tak krátku dobu pomôže krém a zmiznú kŕčové žily. Čítala som Vaše články, ktoré ma presvedčili, tiež som zrušila objednávku. Som pokojná, začnem znovu navštevovať cievneho lekára.

Miroslav Valenta
Miroslav Valenta

I já jsem se nechal zlákat reklamou a objednal pro manželku. – Včera to přišlo a až dnes jsem si přečetl recenze, a tak přemýšlím, zda se dá neotevřený “Varicofix” vrátit.

Dana
Dana

Dnešní doba je hrozná. Všichni chtějí jen vydělat. Samé podvody.

Martin
Martin

Pojďme objednávat o sto šest a nepřebírat. :)

Jana
Jana

Je mi to jasné, zase nějací dobráci, kteří se chtějí obohatit a skutek utek. – A kancelář v USA? To je snad průkopník TTIP? Ani bych se nedivila. Nebuďme hloupí. Už je toho dost!

Ani
Ani

Super, že jsem si přečetla recenze a ještě neobjednala. Ale takové informace o zázraku, je to ale hnus!

Maria
Maria

Ani, vyzkoušela jsem a šíleně mne začaly bolet nohy, žádné zlepšení, naopak zhoršení. Už nikdy více, jsou to vyhozené peníze.

wpDiscuz
loading
×