decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Vein Stopper údajně léčí křečové žíly. Podvod?

Jakmile sluneční paprsky definitivně porazí zimu, lidé svlékají dlouhé kalhoty a oblékají kraťasy, sukně nebo šaty. Nohy příjemně ovívá větřík a pokožka lépe dýchá. Bohužel hezký pocit umějí zastínit křečové žíly. Výrazné modravé propletence, obepínající nejčastěji ženská lýtka, vzbuzují stud. Dokáže rušivé linky vyhladit přípravek Vein Stopper, inzerovaný prostřednictvím Internetu, anebo existují účinnější a levnější postupy?

“Žíly dolních končetin, na rozdíl od tepen, obsahují ve svém průběhu chlopně, které zároveň s činností svalů umožňují návrat krve zpět směrem k srdci, proti působící gravitaci. Pokud dojde k oslabení žilní stěny a jejímu roztažení, žilní chlopně přestanou domykat a krev začíná v dolních končetinách stagnovat. Žíly se tak začínají ještě více roztahovat, stávají se vinutými a vznikají takzvané varixy,” vysvětlují chirurgové. Důvodem bývají geny, hormonální změny, vysoký krevní tlak, obezita nebo dlouhodobé stání. Možná jste zaznamenali krém Vein Stopper, který údajně žíly vyléčí!

Je možná reklamace mastičky Vein Stopper?

“Existuje krém na bázi účinné kombinace aktivních bylinných složek, který zaručuje zmírnění křečových žil tak, že je vrací do původního stavu, napravuje poškozenou pokožku a navrací jí přírodní pružnost,” slibuje prodejní internetová stránka. Vein Stopper stojí 899 Kč, ale obchodní podmínky nevypadají úplně důvěryhodně. Reklamace je prakticky nemožná, jakmile přípravek třeba jenom jedenkrát použijete: “Kupující může vyměnit koupené zboží jen pokud je zboží nepoškozené, v originálním obalu a nepoužité.” Kdo vlastně krém prodává?

Pod obchodními podmínkami je podepsaná firma, nabízející také náplasti Turbo Max Blue, které mají zázračně zvětšit penis. „TV Prodaja d.o.o., Dunajska 113, 1000, Ljubljana, DŠ: SI49268341, MŠ: 2262380.“ Údajnou slovinskou společnost ale slovinský obchodní rejstřík nezná! Nenašel jsem asi vystudovaného doktora medicíny, který by doporučoval právě krém Vein Stopper, pominu-li stejně nazvané medicínské přístroje. Takže doporučuji opatrnost, vzhledem ke zvýšenému výskytu internetových podvodníků, kteří slibují například vyhlazení vrásek, zhubnutí nebo nárůst svalové hmoty.

Jak léčí křečové žíly seriózní lékaři?

Chirurgické kliniky nabízejí často léčbu laserem nebo vysokofrekvenčním signálem, přičemž operační zákrok nebývá hrazený zdravotní pojišťovnou celý a doplatek činí zhruba 10 000 až 20 000 Kč. V lehčích případech poskytují lékaři mírnější a podstatně levnější zákroky. Každopádně znáte jejich skutečná jména, jsou kontrolováni státními orgány a nesou odpovědnost. Každý spotřebitel musí sám zvážit, jestli jsou bezpečné produkty jako krém Vein Stopper, který zatím vzbuzuje jenom otázky internetových uživatelů – například ZDE a ZDE.

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
15. Čvn 2015   /   

Tags: Internet, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky, zdravotnictví

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

38 Komentáře zapnuto "Vein Stopper údajně léčí křečové žíly. Podvod?"

Upozornit na
avatar
Eva Nagy
Eva Nagy

Chcela by som si objednať 2 kusy – VEIN STOPPER KREM. Prosím poslať na dobierku:
Éva Nagy
Esze Tamás u. 62
1182 Budapest
HU Magyarország

M. Veselá
M. Veselá
Dobrý den, cca 1,5 měsíce jsem používala velice příjemnou emulzi a musím konstatovat, že jsem s ním byla velice spokojena. Křečové žíly sice celé nezmizely, ale určitě došlo ke zpevnění a pružnosti stěny žil a nedocházelo ke křečím v dolních končetinách. Proto jsem se rozhodla zakoupit další, ale bohužel, přípravek zmizel z nabídek internetu. (Poznámka redaktora: Paní Veselá po e-mailovém dotazu uvedený produkt upřesnila: “Výroba je zřejmě Španělsko, nápis byl Herbal Care Doctors TIRED LEGS – 500 ml, i když dále bylo napsáno HCC International ITD Larnakas Arthinas 22 Fregata Bulding 2 nd Floor 2101 Nicosia Cyprus – herbalcaredoctors.com. To… Číst vice »
PAVLÍNA
PAVLÍNA
Zdravím Vás, také jsem si koupila emulzi na žíly, aby nohy nebolely – nejdřív v březnu, nyní znovu, ale výrobek jenom stojí hodně peněz. Navíc dopravci DPD účtují čím dál více za distribuci, přičemž v objednávce není přesně uvedeno, za co vlastně platíte a kolik. V březnu jsem za jedno balení dala 1 048 korun. Není znát, zda DPH je 122.13, nebo 188.98, nebo kolik stojí doprava… Kvůli tomu, že lidé mají zájem o účinné výrobky a chtějí se vyhnout operacím, musejí utrácet tolik peněz? Již jsem podstoupila 4 operace, byly odstraněny nějaké žíly, a stejně to není vůbec dobré,… Číst vice »
stanislav
stanislav

Dobrý den,
objednali jsme si 16.8.2015 Vein Stopper.
Chci tuto objednávku zrušit. Produkt jsem zatím neobdržel. Jak postupovat.
Děkuji. Stanislav

stanislav
stanislav

Děkuji Petře, přečetl jsem si dodatečně podmínky a postupoval jsem podle nich. Uvidím, jak to dopadne.
Stanislav

Michaela
Michaela

Dobrý den, také jsem o krému uvažovala, protože mám stejný problém. Děkuji za recenze, určitě si jej nebudu objednávat.
Hezký den.

Irena
Irena
Dear People I need your help. I purchase VEIN STOPPER, product of HERBAL CARE DOCTORS, upon extensive advertisement of its efficiency in healing veins. With product I received instructions where a drawing was given consisting of 3 parts. In the first part of drawing a legs with veins are shown, then application of product is presented and in the third part of sketch, one could see the legs without any veins. I have been applying that product during 3 weeks 2 times daily and I experience none of improvement. Not one of very tiny vein disappear, not a single one.… Číst vice »
Alena
Alena

Ireno, já totéž.

Jana Švestková
Jana Švestková

Koupila jsem si Vein Stopper krém, ale nevyhovuje mi. Chci ho vrátit, ale kontaktní osoba Jakub Novák nereaguje!!!!!! Naletěla jsem jako mnoho dalších. Pokud má někdo o krém zájem, ráda mu ho pošlu, jinak skončí asi v popelnici. Jana

VĚRA KLIMEŠOVÁ
VĚRA KLIMEŠOVÁ
Koupila jsem 2 balení VEIN STOPPER z důvodu úspory poštovného. Nebyla jsem spokojená, žádné zlepšení se nekonalo, a tak jsem napsala panu Novákovi o sdělení adresy, kam můžu přípravek vrátit a nikdo se mi neozval. Adresa odesilatele a telefonní číslo byly pouze na společnost, která balíčky doručuje na zadané adresy. Když jsem tam zavolala, tak mi paní na druhém konci sdělila, že ani nevědí, kdo tam tyto zásilky dodává, ale abych “Vein Stopper” na jejich adresu neposílala, že by mi zboží museli vrátit zpět, že to nemají kam dál poslat. Z toho vyplývá, že jsem přišla o 1748,- Kč a… Číst vice »
Eva Nagyová
Eva Nagyová

Plně s Vámi souhlasím, jsou to podvodníci, navíc těžko dohledatelní.

Marie
Marie

Připojuji se k vám všem, kteří jste si objednali přípravek Vein Stopper a nejste s ním spokojeni. Jediné, co je na tom dobré, že je příjemný, ale jinak je naprosto neúčinný!! Když jsem si ho objednávala, všechny recenze byly příznivé a všichni byli s ním spokojeni. Asi to byl podvod, tohle nemohl nikdo psát. Už nevěřím ničemu a nikomu, zvlášť ne na internetu!

Alena
Alena

Marie, máte naprostou pravdu, ve všem s vámi souhlasím. Alena

Michaela
Michaela
Ahoj všem, ne všichni na internetu jsou podvodníci, někteří lidé opravdu prodávají dobré produkty a služby (mám s tím bohatou zkušenost tady i v zahraničí). Když už se dostanete k produktu, který slibuje “zázraky”, doporučuji nevěřit ihned zkušenostem, které jsou tam vypsány – přímo na prodejní stránce (dají se tam nastavit a předepsat – neetické, ale děje se). Raději zadejte do vyhledávače název (například “Vein Stopper”) a podívejte se na nějaké další recenze a komentáře. A rozhodně s nákupem počkejte – nekupujte okamžitě, kdy jste pod silnými emocemi, že jste konečně našli řešení na svůj problém, který Vás tak trápí.… Číst vice »
Mima
Mima

Určite je to podvod – na stránke sa nedá ani nikde inde pridať komentár a stále len kladné komentáre a keď idete pridať koment, tak vám to vypisuje, že práve kúpil niekto a je tam 20 produktov už len a potom zase od znova… PODVOD!!!
Dodatek: PODVOD – na uvedenej stránke sú aj otázky, akokoľvek odpoviete odporučia vám okamžite používať Vein Stopper, časovač beží stále dookola 20 min. po dobu, kedy platí akcia a potom zase. Stále je na sklade okolo 20 produktov, zrazu 2 produkty a opäť 17 produktov.

Jarka
Jarka

Tak jsem já včera naletěla úplně stejně, ale byly to nějaké náplasti na hubnutí – od stejného dodavatele J. Nováka – příjemné nakupování. Za nemalou cenu, nebylo ale napsáno, kolik jich v balení je, psala jsem dotaz, ať počkají s objednávkou a sdělí mi nejdřív můj dotaz, místo toho mi přišel mail, že již bylo předáno kurýrovi. Na stránkách to bylo stejné – 20 zákazníků, recenze pouze kladné, do 2 zákazníků a znova, ale to jsem již měla odkliknutou objednávku… Takže mně zbývá možnost zboží nepřevzít?

Sylva
Sylva
Vážení přátelé. Jak již bylo uvedeno výše, údajná slovinská firma TV Prodaja d.o.o., Dunajská 113, 1000 Ljubljana je 100% zaručený PODVOD!!! Kdykoli – čistě pro zajímavost – kliknu na reklamu na nějaký čistě přírodní, zázračně účinný produkt, z nějž lékaři či jiní odbornici padají do mdlob, je v pozadí vždy jako kontakt Jakub Novák a zmíněná firma, která bývá uvedena úplně na konci dole na stránce ve světle šedém proužku téměř neviditelným písmem. Už jen toto je zcela dostatečný a přesvědčivý důvod, nikoli k pochybnostem, ale naprosté jistotě,že je to podvod jak kráva. To už bylo produktů, jaké nabízeli! Stránky… Číst vice »
Irena Rezková
Irena Rezková
Dobrý den, také jsem málem naletěla na náplasti na hubnutí. Okamžitě, aniž bych na webové stránce cokoliv “potvrdila”, přišla mi potvrzená objednávka na Slim Patch, cca 1 balení asi za 50 Kč (neuveden počet kusů v balení) + jakási neobjednaná kniha QuitFat BasicEN (cca 900 Kč + kurýr). Zásilku jsem emailem zrušila, přesto se mi po týdnu ozval kurýr, že je před domem. Zásilku jsem odmítla převzít. Totéž se mi stalo s Nil Smoke. Když jsem nahlížela na nabídku, aniž bych ji potvrdila, okamžitě přišlo její potvrzení (náplasti za 32 Kč + QuitFat BasicEN za cca 1200,- Kč + 159… Číst vice »
Miriam
Miriam

Dobrý deň!
Ďakujem za túto webovú stránku a príspevky všetkých zúčastnených. Vďaka nim som si nezakúpila “Vein stopper”. Na stránke v slovenskom jazyku vystupuje so zárukou vrátenia peňazí Ján Horváth. Oslovenie pán zámerne nepoužijem. Však je neexistuje. S pozdravom Miriam Mojžišová.

Josef Nejezchleb
Josef Nejezchleb

Mažu Vein Stopper už 2 měsíce a nevidím žádné zlepšení, je to pouze blud, jak dostat od lidí velké peníze za nic. To lepší účinek má Mentolka s konopím (konopné mazání) a je za pakatel. Kdysi jsem měl originál konopnou mast od léčitele, ale ten už nežije, byl to bývalý cévní odborník z nemocnice u Svaté Anny. Masti s obsahem konopí, co se dají koupit v lékárnách, mají pouze 5 % konopí, ale podomácku dělaná je o dost silnější a funkční. J.N.

Evelyn
Evelyn

Právě jsem zjistila, že název jedné ingredience – extrakt zlatobýlu – nekoresponduje s obrázkem, protože na obrázku je zlatobýl obrovský, což je okrasná a zřejmě taky jedovatá bylina, a jediný léčivý zlatobýl je ten obecný, který má úplně jiný vzhled. Takže nevím, jestli chtějí lidi otrávit, anebo vůbec nemají přehled o tom, co nacpali do “zázračného krému”.

Tamara
Tamara

Je to super reklamná stránka, neskutočný nátlak… Pozor, už sú len dva produkty na sklade a stále ľudia kupujú! Stále pridávajú pozitívne komenty! Akurát koment na stránku nezadáte, linky nefungujú, ľudia neexistujú a ak človek vie, čo dokáže Photoshop… Keby to aspoň nafotili akože s odstupom pár týždňov pred iným pozadím… Asi netreba, nachytá sa dosť ľudí aj bez dotiahnutia takýchto detailov.

Jiří Novotný
Jiří Novotný

Namazal jsem si večer svou příšerné vypadající nohu normální konopnou mastí – a ráno byla (totiž ta noha) asi o 90 % lepší. Také přestala bolet. Zkuste to také a vykašlete se na podvodníky. BTW: normální mastí myslím mast, kterou si za současného stavu věcí v tomto blbém státě musíte uvařit sami. Je to, ostatně, velmi jednoduché.

Petr
Petr

Varuji všechny, je to jen mastička, která sice neublíží, ale také nic nevylepší. Všechno je to takový podvůdek. Podívejte se přes Google na adresu firmy ve Slovinsku a zjistíte, že je to jen parkoviště.

Marie
Marie

Objednáno, vyzkoušeno – jak píše většina lidí, krom příjemné emulze žádné výsledky. Recenze které byly pod nabídkou – podvod… co na to říci. Co jsem mohla čekat – zázraky se prostě nedějí.

Blanka
Blanka

S údajnou “firmou” z Lublaně mám také zkušenost – špatnou. Koupila jsem od ní přes internet Nil Smoke – magnety proti kouření. V popisu jejich reklamy byla 50% sleva asi ze 3000,- Kč. Pozlacené magnety. Zásilka došla, přibalena byla brožura v anglickém jazyce (mně tedy na nic, anglicky umím jen základy.) Pozor, cena brožury na faktuře: 1238,- Kč. Magnetky jsou potřené slabou vrstvou žlutého kovu, dle vyjádření odborníka hodnota asi 30,- Kč. Takže z celkové ceny zboží 1268,- Kč žádná sleva, naopak zaplatíte brožuru, kterou jste si neobjednali. PODVODNÍCI!!! Kontakt neexistuje. Rozhodně n i c neobjednávat.

Daniela
Daniela
Na chvíli jsem podlehla naději, že “Vein Stopper” může fungovat a rozhodovala se pro koupi. Vyplnila údaje a byly mi nabídnuty varianty počtu balení, prozatím jsem nevybrala žádnou. Přišlo mi divné, že se nejdřív vyplňují údaje a až poté jsou nabídnuty varianty produktu. Stále mi něco nesedělo a začala jsem hledat nějakou nezávislou recenzi, což se mi nakonec podařilo. Díky Vašim komentářům se potvrdily mé pochybnosti. Vrátila jsem se na stránky a zavřela je i s nedokončenou objednávkou. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem otevřela e-mail. Potvrzení mé nedokončené objednávky s jedním balením a nevyčíslenou cenou za dopravu. Okamžitě… Číst vice »
Jitka
Jitka

Mám ten samý problém. Nikdy se mi nestalo, aby mě někdo podvedl. Koupila jsem si náplasti na hubnutí; místo 30 + 15 jich přišlo jenom 30 a jsou stejně k ničemu. Paní, která má prodej na starosti, neodpovídá. Kdy už konečně na ně někdo zavolá policii! Šmejdi.

Květa
Květa

Dobrý den, objednala jsem si krém na žíly Vein Stopper a místo něj jsem dnes dostala poštou anglickou příručku, jak snadno snížit váhu. Je to PODVOD!

Ing. Karel Krček
Ing. Karel Krček
Nepřebírejte a neplaťte zásilky od slovinské společnosti TV Prodaja d.o.o. s údajným distribučním sídlem v Horkách nad Moravou, Olomoucká 612/34 dříve, než si zkontrolujete obsah balíčku!!! Dne 3.1.2017 jsme si v souladu s akční reklamní nabídkou objednali přes internet 2 tuby hojivé masti na hemeroidy RectiStop (50 ml pro odzkoušení zdarma a 10 0ml za cenu 1080,- Kč + poštovné). Obratem jsme e-mailem obdrželi potvrzení objednávky od: marta.hurtova@prijemnenakupovani.info. Dne 6.1.2017 jsem od doručitele (kurýrní společnosti Depot 1382, adresa stejná, jako TV Prodaja v Horkách) převzal a zaplatil zásilku, obsahující jednu 100 ml tubu masti a namísto druhé tuby jednu brožurku… Číst vice »
Peštová Ivana
Peštová Ivana

Dvakrát jsem Vein Stopper namazala a prodělala silnou reakci, kterou bylo nutné léčit asi dva měsíce! Čert vem peníze, ale jde o zdraví. Kde byl krém vyroben? Někde v chatrči na koleni?!

Marie
Marie

Žádný zázrak se nekonal. Mažu, mažu a žádný výsledek. Ano, pěkně chladí, pěkně voní a to je vše. Zase jedna, co naletěla. Zbytečně vyhozené peníze.

Ivana
Ivana

Díky za tyto stránky. :-)
V dnešní době plné podvodníků – chválím.

wpDiscuz
loading
×