decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Vivèse Senso Duo Oil – recenze vás odradí!

Husté vlasy symbolizují mladistvou energii a sexuální atraktivitu. Biblický Samson dokázal holýma rukama zabít lva, ale svoji úžasnou sílu podle pověsti ztratil, jakmile byl ostříhán. Český básník Josef Kainar přirovnává návštěvu holiče k pohřbu: “…Stříhali dohola malého chlapečka, kadeře padaly k zemi a zmíraly, kadeře padaly jak růže do hrobu…” Možná plešatíte a vídáte internetové reklamy, podle kterých vlasy ozdravuje šampón Vivèse Senso Duo Oil. Recenze nás dovede k podvodníkům, kteří slibují zázraky, ale přitom chtějí pouze vybílit vaši peněženku!

“Nový přípravek pomáhá proti plešatění, řídnutí a slábnutí vlasů! Díky nové formuli jménem Vivèse Senso Duo Oil zhoustne porost vaší hlavy během měsíce až o 67 %,” slibuje prodejní internetová stránka, která má také italskou, francouzskoubritskou, německoumaďarskoupolskou, lotyšskoubulharskouchorvatskou nebo slovenskou verzi. Mastička Vivèse Senso Duo Oil stojí někdy 1 290 Kč, jindy 69 €.  Prodejce buďto popletl, anebo záměrně vylhal uváděné recenze. “Vivèse Senso Duo hodnotím jako nejlepší preparát na trhu,” vypráví žena jednou pojmenovaná Linda, podruhé Natalie a potřetí Luciana.

Než zaplatíte, nejdříve najděte jméno prodejce

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských a ženských komplexů, křečových žil, napuchlých nohoukloubů nebo vbočeného palce. Co když poměrně drahý přípravek Vivèse Senso Duo Oil selže, anebo dokonce zničí zbývající vlasy a způsobí bolestivou vyrážku? “Uplatnění náhrady je možné pouze při oznámení reklamace, před ukončením termínu uvedeného na internetové Stránce, písemně na adresu udanou Prodávajícím,” stanovují tvrdé obchodní podmínky. Ale schválně zkuste najít jméno firmy, která olejíček prodává, abyste případně mohli zboží reklamovat!

Vyzkoušeli jste Vivèse Senso Duo Oil? Recenze pište níže

Seriózní lékaři uvádějí, že zdravé vlasy jsou podmíněny několika faktory: dědičností, pohodovým životním stylem a také kvalitní kosmetikou. MUDr. Petr Hajduk radí dostatečný přísun zinku, dále vitamínů A a D. V případě potíží doporučuje lékařské vyšetření hormonů a pokožky, potažmo komplexně celého organismu. Schválně se zeptejte svého důvěryhodného doktora, jestli doporučuje aplikaci podezřelého šampónu, pokud neznáme jméno výrobce a prodejce! Anebo máte vlastní zkušenosti s preparátem Vivèse Senso Duo Oil? Recenze připojujte vespod, do svobodného diskusního fóra

Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
17. Úno 2016   /   

Tags: Internet, kosmetika, marketing, nebezpečné potraviny a výrobky

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

32 Komentáře zapnuto "Vivèse Senso Duo Oil – recenze vás odradí!"

Upozornit na
avatar
Jana Vítková
Jana Vítková

Za “Vivèse Senso Duo Oil” stojí určitě ta samá firma, která nabízí přípravky na hubnutí, proti vráskám apod. Balíček vám přijde, ale samozřejmě nic nefunguje. Chcete tedy získat slíbené peníze zpět. Balíček odešlete na uvedenou adresu odesilatele, která vypadá velmi podivně. No samozřejmě, že se vám vrátí s tím, že adresát je neznámý. Lidi, přestaňte už blbnout a podporovat podvodníky.

Milan
Milan

Lidi, tento přípravek opravdu nefunguje, je to jen a jen byznys. Vyzkoušel jsem dvě balení a výsledek žádný, to znamená roven NULE. JSEM TERAPEUT S 30-LETOU PRAXÍ A VÍM, O ČEM MLUVÍM.

JANA
JANA

Vivèse Senso Duo nikdy nekupovat – šmejd!

Dvořák
Dvořák

Jen totální blb si koupí Vivèse Senso Duo Oil. Chceš to být i ty?

Collindera
Collindera

Vážení, Vy všichni, kteří váháte, zda ten úžasný Vivèse Senso Duo Oil koupit, mrkněte na nebezpečná čísla, mj. je tam i jejich 234102147. Stále titíž nabízejí různá šméčka – na vrásky, na hubnutí, teď na vlasy…

Žižlavský
Žižlavský

Podvod za 1300 Kč, bez možnosti reklamace. Místo možnosti telefonní reklamace nebo dotazu vám do ucha pustí velmi hlasitou hudbu.

JAROMÍR HYBNER
JAROMÍR HYBNER

Také jsem jeden z blbců, kteří si olejíček “Vivèse Senso Duo Oil” koupili – výsledek nula, reklamace nemožná, není kam poslat – reklama promyšlená hlavně pro takové blby, jako jsem sám. Co s tím?

Jiří Keindl
Jiří Keindl

I já jsem koupil vychvalovaný přípravek “Vivèse Senso Duo Oil”. Jediným výsledkem bylo, že po aplikaci (více jak měsíční) zbylé vlasy byly trochu tvrdší, ale po umytí se vše vrátilo do původního stavu a vlasy vypadávají vesele dál. Rád bych věděl, co mám udělat, abych se domohl slibovaného navrácení peněz.

Alena
Alena
Tenhle zázračný přípravek jsem si nekoupila, protože mě hned napadlo, že je to podvod, jelikož ten, kdo by vymyslel účinný preparát, by už dávno dostal Nobelovu cenu a věděl by o něm celý svět a byl by neskutečně bohatý. O zastavení plešatění a nový růst vlasů se pokouší lidstvo spousty let a nikdy se to ještě nikomu nepodařilo. Ono se stačí podívat na “celebrity” – taky jsou plešaté a ty mají dost financí, aby si pořídily ty nejdražší preparáty. Takže za mě je to podvod a nic jiného. Našla jsem recept jakéhosi léčitele z Arménie, je to šťáva z cibule,… Číst vice »
Višnja Fryštacká
Višnja Fryštacká

Aleno, to opravdu vypadá slibně, ovšem po aplikaci zřejmě nelze vycházet z domu, takže je jedno, jestli je člověk plešatý, nebo ne. Ale rozhodně je to důvěryhodnější než zázrak Senso Duo.

Honza
Honza

Ano, Aleno, plně s Vámi souhlasím. Jsem taky jeden z těch blbců, co koupili “Vivèse Senso Duo Oil” a nezaznamenali žádné pozitivní účinky.

Hana Bláhová
Hana Bláhová

Je to tak. A to jsem si říkala, že už žádné reklamě nenalítnu. Vlasy mám zničené, krepaté, padají dál a peníze samozřejmě nedostanu. Poučili mě, že se to musí dělat dlouhodobě a zatím už uplynula doba, kdy se to dá vrátit. No prostě šmejdi jsou všude. Dávejte si pozor, lidičky.

Tomáš Palíšek
Tomáš Palíšek

Už z reklamy je patrné, že jde o podvod. “Bez nákladních zákroků”? Když tak bez nákladných. A co se týká toho zpravodajského webu, ať kliknete na Vesmír, Objevy nebo Vědu, žádný odkaz nefunguje. Dokonce ani když chcete psát do komentářů, dát tomu like na Facebooku nebo se podívat na skryté komentáře 659.

Kovács
Kovács
Ďakujem za tento blog, zachránil mi financie na poslednú chvíľu. Dnes mi mal kurier doručiť onen zázračný balík, ale nakoľko som neustále nedôverčivý, hľadal som na webe a po prečítaní tu napísaného som kurierovi oznámil, že balík neprevezmem. Zdalo sa mi podozrivé, že daný prípravok stojí – ak si kúpim dva – len 69 eur. Už si nepamätám, čo stál jeden, ale neskôr mi zatelefonovala nějaká paní a že vraj keď kúpim vo veľkom balení a viac, čo predstavuje troj-násobok prípravku + šampón navyše, cena bude len 139 eur. Lebo tá základná kúra pre obnovu vlasov je mesiac a nato… Číst vice »
anna
anna

Mrzí mě, že jsem recenzi na “Vivèse Senso Duo Oil” nenašla a nepřečetla dříve. Olej dorazil a vidím, že jde o podvod. Jak je někdy člověk blbý a naletí, což se u mě běžně nestává. Peníze v háji a o účincích můžu jenom snít. Děkuji všem, kdo jste sem přidali své názory a zkušenosti, aby další nenaletěli na podvodné reklamy.

Vláďa
Vláďa

Hned jak jsem uviděl reklamu na tento zázrak, řekl jsem si “á, další zaručený přípravek”. Chtěl jsem reagovat na článek ve fóru “spokojených užívačů” oleje, ale kromě objednávkového formuláře tam nefunguje vůbec nic. No a tady se dočtu konečně něco pořádného. Díky.

?
?

Bilinky, cibule a jiné přírodní metody jsou jediné, co může pomoci. Vitamíny jenom z ovoce, zeleniny, rýže, pohanky, masa, oříšků a podobně. Když nezabere přírodní cesta, nezabere nic, jen transplantace.

Venca...
Venca...
Jo, je to jednoduché, přátelé. Není to jenom tady ten další podvod v podobě zázračného přípravku na vlasy, který jsem si mimochodem také objednal (ale nedalo mně to a po přečtení těchto recenzí jsem objednávku okamžitě zrušil, takže díky za ušetřených 1 880 Kč), ale v podstatě ve všech marketech se setkáváme se šmejdy, nad kterými visí lákavá reklama. No a dokud to my blbci budeme kupovat, tak to ti zmetci budou vyrábět a prodávat, takže je to jen bohužel o nás, jak se k tomu postavíme. Co vím určitě, že zpomalí padání vlasů, tak je dobré konzumovat vitamín A,… Číst vice »
Vojta
Vojta

Když už jejich stránka je podvod, tak co to asi může být za přípravek? Jen si zkuste kliknout na cokoliv, co by měl být odkaz ať už na lidi, kteří tam údajně píšou, nebo na sociální síť, či jejich firmy!!! NIC! NIC! A vůbec nic.

jirka
jirka

Již 8 let si proti padání vlasů kupuji šampon Dercos od Vichy /červenobílý obal/ a 3x do roka tabletky Biosil Plus. Od samého začátku užívání jsem s těmito preparáty velmi spokojen a neměnil bych. Vřele doporučuji. A taky jíst ovoce, ryby, zeleninu.

eva
eva

Je to pouhý podvod na zákazníky, kteří slepě věří, že tyto výrobky jsou účinné. Jakmile zjistíte, že nic nefunguje, peníze, které jste do výrobku investovali, zpět již nedostanete. Doporučuji nekupovat!

Detlef
Detlef

Píšete o přípravku proti padání vlasů. Myslím však, že návštěvníci této stránky hledají něco jiného: Přípravek na RŮST vlasů, aby pleš byla nahrazena bohatým porostem.

Jan Pacovský
Jan Pacovský

V Batovcových politických kalendářích vycházejících v letech 1870 a 1918 se objevují stejné reklamy. Rozdíl je jenom v technologii – tehdy papír, dnes internet. Jak se mi jeví, nehloupneme ani nemoudříme. Jak vidmo, nejenom senioři mohou naletět podvodníkům. Nechápu, jak někdo může koupit takový šmejd – vyhodit peníze, aniž si ověří, o co jde. Je to práce na několik minut.

Rudolf Šnajdr
Rudolf Šnajdr

Patřím mezi úspěšné důvěřivé plno chtíče vlasů, které mi narostou. Vlastním výrobek, o kterém zde píšete a ztotožňuji se s komentáři – viz výše. Jediné, co si odnáším do života, je hezký flakón, který určitě dám do dědictví pro poučení a zůstanu u pravdy, že stáří neovlivníš. Jedině, přátelé, pozitivní myšlení Vám pomůže. Ve snu v zrcadle uvidíte mohutnou hustou kštici. Zdravím, R.

Lída
Lída

Co takhle podat hromadnou žalobu? Kdo se přidá? Adresa “šmejdů” je v Polsku:
Reverzní logistické centrum
Reverse Logistics LLC.
ul. Chlodna 64
00-872 Warszava
POLAND
Tel. číslo 296 181 632 stále nabízí produkty.

Anna
Anna

Ahoj všichni! Já jsem se kdysi taky nechala napálit, a zrovna dneska mi přišla zpráva, že mi tihle šmejdi znovu posílají “objednané zboží za 1 590 korun”. Přitom jsem podruhé nic neobjednala. Oni prostě zkoušejí ulovit svoji kořist znovu, ale já tentokrát kurýra odmítnu. K eventuální žalobě bych se přidala, šmejdi by měli dostat na frak.

Marta
Marta

Každý kadeřník ví, že vlasy narostou v průměru o 1,5 cm za měsíc. Nechápu, jak může někdo napsat, že za pár dnů mu vlasy zhoustly, nebo narostly a jiné hlouposti. Tohle je lumpárna a další trik, jak okrást hloupé a nebo nešťastné lidi, kterým padají vlasy, o peníze!!! Něco, co je mrtvé, bohužel už neobživne – ani vlasový kořínek!!!

David
David

Lidi a co tak si každý na dobírku objednat několik balení a nevyzvednout? Aspoň jim trošku uškodíme. :-)

Milank
Milank

Právě mě nadchla reklama na jistý zázračný olejíček. Ještě, že jsem našel tyto stránky. Děkuji. Kdyby byla uvedená reklama pravdivá, šlo by o objev století, že? Vivèse Senso Duo Oil je však blbost.

Radim
Radim

Nejlepší je čerstvá jarní březová míza s nasládlou chutí. Aplikovat na již umyté a odmaštěné vlasy, nechat 10 minut účinkovat a spláchnout vlažnou vodou. Mízu můžete také pít, spotřebujte však do 4 dní při uchování v lednici a do 24 hodin při uchování při pokojové teplotě.

Detlef
Detlef

Chápu správně, že čerstvá jarní březová míza nejlépe pomáhá, aby plešatý člověk získal bohatou vlasovou kštici?

matej
matej

Kúpil som tento prípravok a – presne ako píše p. Vítková: žiadna zmena, ani do ich hodnotenia nemôžem napísať; podvod.

wpDiscuz
loading
×