decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Zásobovač – platové třídy

Zásobovač dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 1.02.08. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá zaměstnání a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Zásobovač zajišťuje materiál a techniku

7. platová třída

  • Samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží a sjednávání kontraktů, sestavování harmonogramů zásobování včetně vystavování objednávek a potvrzování faktur.

8. platová třída

  • Zajišťování dodávek materiálu, surovin, strojů a zboží pro organizaci v požadovaném sortimentu, množství, kvalitě a času. Vedení poptávkových řízení. Účast na kontraktačních jednáních, výběr dodávek a uzavírání kontraktů s dodavateli.

9. platová třída

  • Komplexní a samostatné zajišťování materiálně-technického zásobování pro celou organizaci.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
10. Říj 2016   /   

Tags: plat, povolání

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

6 Komentáře zapnuto "Zásobovač – platové třídy"

Upozornit na
avatar
Jana
Jana

Dobrý den. Chtěla bych vědět, do jaké platové skupiny patřím. Na smlouvě mám napsáno distribuce a prodej potravinářských výrobků, zboží a materiálu.

Ráno naložím objednané zboží, které následně rozvážím a vyskládám zákazníkům autem do 3,5 t, nechávám potvrdit fakturu nebo dodací list, přebírám od zákazníků peníze, které následně po dojezdu vyúčtovávám zaměstnavateli. Zároveň přijímám telefonické objednávky od zákazníků a sjednávám nové zákazníky. Takže jsem převážně řidič, obchodní zástupce, pokladník, závozník. Měsíční základní mzda 80,10 Kč/hod. (třída 4). Poradíte mi?

Jiří Till
Jiří Till

Dobrý den, pracuji jako řidič na Městském úřadě (4. platová třída), rovněž provádím samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží – například občerstvení na různé akce, dále potvrzuji faktury ze servisu po opravě automobilů. Tedy jenom tyto dvě činnosti z vyjmenovaných pro 7. platovou třídu – zásobovač. Týká se tedy uvedené zařazení také řidiče, nebo musí být zahrnuty všechny vyjmenované činnosti popsané pro 7. platovou třídu – zásobovač? Děkuji.

Jiří Till
Jiří Till

Dobrý den, pane Woffe, děkuji. Cituji část odpovědi: Samostatným významovým celkem může být (3.) část věty, vyplývá-li z ní samostatný význam (část věty je například oddělena spojkou vylučovací). Ale co když je tam spojka slučovací a část věty má samostatný význam? Viz samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží atd.? Děkuji, s pozdravem J.Till.

wpDiscuz
loading
×