decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Galvanizér – platové třídy

Galvanizér dostal v oficiálním Katalogu prací číslo 2.12.07. Tamtéž najdeme podrobný popis platových tříd, které vlastně rozdělují náplň práce podle odpovědnosti a záslužnosti. Pokud vás zajímá zaměstnání a odměna ve veřejném sektoru (v příspěvkových organizacích, na obecních úřadech apod.), pokračujte TÍMTO odkazem. Sazby takzvaných zaručených mezd v celém hospodářství, včetně soukromých společností (s.r.o., a.s.) najdete TADY.

Galvanizér vytváří na materiálu kovovou vrstvu

3. platová třída

  1. Příprava všech druhů pokovovacích a fosfátových lázní pro hromadné a závěsové provozy včetně údržby lázní podle výsledků rozborů chemické laboratoře.
  2. Chemické nebo elektrochemické pokovování včetně samostatné přípravy lázní, nastavování proudové hustoty s užitím jednoho až dvou druhů kovů na jeden výrobek.

4. platová třída

  1. Elektrochemické pokovování součástí při použití nejméně tří druhů kovů na jeden výrobek nebo součástí s pěti až devíti tolerovanými rozměry natvrdo včetně samostatné přípravy pokovovacího zařízení a s dodržením předepsané tloušťky vrstvy.
  2. Metalizování (žárový nástřik) tvarově složitých součástí ve více vrstvách nebo s několika druhy nástřiků s dodržením předepsané tloušťky vrstev včetně samostatné přípravy metalizačního zařízení.

5. platová třída

  1. Seřizování a obsluha speciálních zařízení pro galvanickou replikaci lisovacích nástrojů (matric).

6. platová třída

  1. Elektrochemické pokovování součástí s 10 a více tolerovanými rozměry natvrdo při samostatném zhotovování anod s nejméně dvěma tolerovanými průměry včetně přípravy pokovovacího zařízení a s dodržením předepsané tloušťky vrstev.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
14. Lis 2016   /   

Tags: plat, povolání

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz
loading
×