decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Znamení Kozoroh: zásadový horoskop 2020

Muž, který vyčetl vesmírné zákony z padajícího jablka – stejně jako srandovní představitel dojemného trumbery, oba přišli na svět ve stejném astrologickém znamení: Když Slunce z lidského pohledu procházelo souhvězdím Kozoroha. Děti narozené na přelomu prosince a ledna rychle chápou podstatu věcí, rozeznají nadčasové principy od aktuálních trendů. Za správné hodnoty jsou dospělí Kozorozi ochotni položit život, spíše než aby ustoupili absolutnímu zlu. – Buďme konkrétní! Představme známé osobnosti, které spojuje hvězdný Kozoroh a potom projděme horoskop na rok 2020. Rozcestník pro všechny obyvatele zvěrokruhu najdete pod TÍMTO odkazem.

Kozoroh

Newton i pan Bean jsou ve stejné znamení (Kozoroh)

V období od 22. prosince do 20. ledna rozlepili svoje novorozenecká víčka slavní géniové: fyzikové Isaac Newton (odhalil zákony gravitace a pohybu), James Prescott Joule (zákon zachování energie) a Stephen Hawking (zákony fungování vesmíru), vynálezce písma pro nevidomé Louis Braille a zakladatel moderních olympijských her Pierre de Coubertin. Do stejné astrologické rodiny byli přivedení spisovatelé Molière (Lakomec), Edgar Allan Poe (Jáma a kyvadlo), Jack London (Bílý tesák), John Tolkien (Hobit) a Umberto Eco (Jméno růže), nebo zavražděný bojovník za lidská práva Martin Luther King.

Stejné astrologické znamení – Kozoroh – mají v horoskopu nadepsáno hvězdy moderního šoubyznysu: herci Andy KaufmanJim Carrey (jeden byl předobrazem a druhý ztělesněním hlavní postavy ve filmu Muž na Měsíci), Gérard Depardieu (Bídníci, Hrabě Monte Cristo), Rowan Atkinson (Mr. Bean), Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek), Nicolas Cage (Obchodník se smrtí) a Mel Gibson (Statečné srdce, Patriot). Pověstné místo na slunci získali taky zpěváci David BowieRod Stewart a Ricky Martin, dále golfista Tiger Woods a boxer Muhammad Ali, ale i legendární mafián Al Capone.

Speciálně v tuzemsku prosluly další spřízněné duše: spisovatelé Karel Sabina (otextoval opery Braniboři v Čechách, Prodaná nevěsta atd.) a Karel Čapek (Bílá nemoc, R.U.R., Krakatit), komunisty popravená politička Milada Horáková a zakladatel charitativní organizace Člověk v tísni Šimon Pánek. Mezi známé „Kozorohy” patří rovněž zpěváci Michal Tučný, Anna K. a Jana Kirschner, nebo rybářský rekordman Jakub Vágner.

Horoskop na rok 2020, od jemných zachránců po nový začátek

 • V lednu projdete hlubokým splínem. Spřízněné duše najdete mezi ženami nebo homosexuály mužského pohlaví.
 • V únoru příliš „tlačíte na pilu”. Chvilku odpočívejte, vnímejte příčiny i důsledky, a najeďte na správnou vlnu.
 • V březnu přemluvte svoje nejbližší, aby zašli na komplexní lékařskou prohlídku, jinak někdo příliš brzy odejde na druhý břeh!
 • V dubnu vcházíte na minové pole. Před každým krokem promyslete a zvažte alternativy, a místo výbuchu budete odměněni!
 • V květnu můžete urovnat letitý spor, ovšem pouze pokud budete natolik obětaví, že vystoupíte jako prostředník.
 • V červnu dostanete plodný podnikatelský nápad, který však vyžaduje odborníka na daný obor. Přemýšlejte: Znáte někoho takového?
 • V červenci otevřete svoje smysly, pokud dáte přednost etickým výrobkům (z bio-farem, chráněných dílen apod.).
 • V srpnu vstupujete do rizikového období, můžete hodně ztratit; proto odložte velká rozhodnutí, nepřepínejte se.
 • V září dostanete neodolatelnou nabídku, abyste zariskovali a získali velký majetek. Snad nezapomenete na pojištění.
 • V říjnu potkáte nezletilou dívku, které hrozí nebezpečí! Pokud zranitelnou bytost ochráníte, vaše šlechetnost bude odměněna.
 • V listopadu míříte ke konci jednoho důležitého mezilidského vztahu. Musíte zabojovat, abyste neztratili spřízněnou duši!
 • V prosinci zůstáváte příliš dlouho na jednom místě, přestože nevýhody začínají převažovat. Přichází nová výzva, která stojí za úvahu.
Petr Woff
Novinář (ekonomika, právo).
Podnikatel (média, marketing).
Sociolog (vzděláním).
03. Pro 2019   /   

Tags: horoskop, kalendář, zábava, znamení

KOMENTUJTE! Chcete-li odpověď, lajkněte náš FB.

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz
loading
×