Představení a kontakt

KupníSíla.cz sleduje zdánlivě malou ekonomiku všedního dne: mzdy, platy, důchody, sociální dávky, ceny, hodnotu peněz, drobné podnikání atd. I když zveřejňujeme informace podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, všechno ověřujte z více zdrojů. Provozovatel webu nenese odpovědnost za žádná rizika, která vyplývají pro návštěvníky! Po přečtení článku klidně využijte diskusní fórum vespod stránky, kvalitní komentáře zveřejníme. Redakce původně zkoušela editovat všechny příspěvky po gramatické stránce a odpovídat každému tazateli, což ovšem vzhledem k masivní návštěvnosti není nadále možné. Díky za pochopení!

Ohlasy

 • Děkuji za pomoc a že jste zřídil tyto stránky. Dnes odpoledne mi naše personalistka přinesla nový platový výměr, kde jsem konečně zařazena do platové tabulky určené pro sociální pracovníky :-).“
 • Děkuji moc. Vše jsem oběhala a zařídila, i na úřadě ohledně pomoci v hmotné nouzi jsme se domluvily.“
 • „Díky za komentáře. Naštěstí existuje Google a člověk může šmejdy předem proklepnout.“
 • „Kolik ti platí konkurence, Woffíku? Chceš riskovat, co je v životě nejdražší? Opatruj se, hošane, ulice Brna jsou dnes pro chytrolíny velmi nebezpečné. Cosa Nostra

Návštěvnost

 • V říjnu 2014 byl web zveřejněný, jeho návštěvnost doposud plynule roste.
 • V listopadu 2015 jsme díky perfektnímu webhostingu ustáli „útok hrubou silou“.
 • Za rok 2016 jsme měli podle Google Analytics 2,2 milionu návštěvníků.
 • Mezitím budujeme komunitu na sociální síti Facebook.com.
 • KupníSíla.cz momentálně živí čtyři lidi.

Inzerce

Automatizovanou bannerovou inzerci zajišťuje společnost Google Ireland Ltd., kterou obdivujeme, ale také konstruktivně kritizujeme. Pokud máte zájem o analýzu, zveřejnění PR článku, zpětného odkazu, vlastní citace apod., navrhněte téma a cenu. Většinu inzertních návrhů bohužel odmítáme z etických důvodů (hazard, klamavá reklama, podvodné zboží apod.), ale spolupráci na slušných projektech vítáme (reference například ve společnostech E.ON Energie, a.s. a Media Network s.r.o.)

Kontakt

KupníSíla.cz - Petr WoffPetr Woff
e-mail: woff@kupnisila.cz
IČ: 04292189
Redakční systém: WordPress
Vzhled: CalmestGhost
(Petr Woff studoval sociologii na FSS MU. V médiích pracuje od roku 2006. Byl například šéfredaktorem portálu CenyEnergie.cz, přičemž komentoval tuzemský trh pro přední televize, rádia a periodika. Získal nejvyšší ocenění v publicistické soutěži, vyhlášené časopisem Přítomnost u příležitosti 90 let od založení tohoto periodika Ferdinandem Peroutkou a T. G. Masarykem.)

 

8 komentářů

 • Jaroslav napsal:

  Dobrý den. Mám odpracováno 48 let na ZUŠ. Vzdělání konzervatoř. Od září 2007 pracuji jako důchodce na Dohodu o pracovní činnosti. Celých osm let pobírám stejnou odměnu ve výši 150,- Kč/hod., protože škola „nemá peníze“. Tato částka je o hodně nižší, než nástupní plat učitele bez praxe. Není to v rozporu s § 110, odstavec 1 Zákoníku práce? Na jiných školách, kde jsem souběžně pracoval, jsem měl smlouvu na zkrácený úvazek a zařazení 12/5.
  Děkuji za odpověď.

  • Petr Woff napsal:

   Jaroslave, máte pravdu, že v uvedené pasáži zákoníku práce stojí: „Za stejnou práci nebo za práci stejné hodnoty přísluší všem zaměstnancům u zaměstnavatele stejná mzda, plat nebo odměna z dohody.“ Ale myslím, že mnoho učitelů má nižší hodinovou sazbu než Vy – vizte podrobněji ZDE.

 • lukáš napsal:

  Šťastné a veselé Vánoce!

 • Hrbáčová Ivana napsal:

  Možná, že děti našich dětí se dočkají spravedlivého rozdělení platů.

 • Stanislav napsal:

  Nelíbí se mi názory našeho ministra financí pana Andreje Babiše k otázkám reformy chodu POLICIE ČR, protože o této věci by měl rozhodovat Policejní president generálporučík Tomáš Tuhý. Říká, že není politik. Ale co tedy je, když pracuje jako první místopředseda vlády? Má plnit koaliční smlouvu, ale provádí destruktivní výstupy. Sám pak vymýšlí administraci a pro tzv. odvody daní likviduje jen chudáky malé živnostníky, místo aby se věnoval lidem, kteří zázračným způsobem nabyli miliardy. Toto je můj názor a můžete jej klidně zveřejnit. Jedině, že by mě včetně celé rodiny nechal zlikvidovat. S úctou Stanislav Zalupski.

 • Petra napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Pracuji jako všeobecná zdravotní sestra ve státní nemocnici, praxi mám 14 let, ale protože jsem ještě dodělávala dětskou specializaci, mám započítáno pouze 7 let a nějaké dny. Byla jsem zařazena do 11. platové třídy, ale od zaměstnavatele jsem dostala ultimátum, abych do 4 let dodělat bakalářské vysokoškolské studium, aby mi mohli nechat stávající platovou třídu. Je taková podmínka možná? A kdybych dál nestudovala, vrátí mi roky, které mi nyní strhávají?

  • Petr Woff napsal:

   Petro, pro 11. nebo vyšší platovou třídu se předpokládá magisterský titul. Můžete mít nižší vzdělání, ale v takovém případě Vám zaměstnavatel musí odečíst určitou část praxe: bakalářce 2 roky, při vyšším odborném vzdělání 3 roky, při „pouhé“ maturitě 5 let. Podrobnosti najdete pod TÍMTO odkazem, kam případně můžete pozvat i svého zaměstnavatele, pokud zjistíte, že dělá v odměňování chybu.

 • Darafun napsal:

  He, víte, co je hodně vtipné? Správně kritizujete podvodníky, kteří prodávají „Catch Me, Patch Me“ a další zhůvěřilosti, ale díky google reklamám máte právě na takové výrobky inzerci po celém webu. 😀

Napište komentář. Chcete odpověď? V tom případě lajkněte náš Facebook ZDE :-).

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *